Verted már szét a géped?

Szerző: Kmisi99, 2009. April 28., téma
Fórum » Társalgó
Itt leírhatod hogy verted e már szét a gépedet, vagy annak alkatrészeit pl: egér, bilenytyűzet monitor és egyebek
Hozzászólások: 746
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
foxbet avatar
Engemet már meg is rázott az áram gépház-on keresztül egyszer. Azóta van egy vékony lánccal hozzá kötve a radiátor hoz. na akkor majdnem belerugtam mikor meg rázot de azóta nem rázzot meg egyszer se miota hozzá van kötve a radiátorhoz.
0
0
0
0
asdasdasd555 avatar
Egyszer haza jövet a boltból, jöttem el a házunk mellett, idegbeteg pali fogta egész gépét kivágta az ablakon kb a 10. emeletről 😃
0
0
0
0
MickyTG avatar
egyszer ideges voltam még a régi kedvenc gépemre (már nincs meg😢) mert valami nem tetszett neki és nem akart indulni több probálkozás után sem ugyhogy leszedtem a ház oldalát és belerugtam egyett a videokari kornyékére... elszámoltam tizig és megprobáltam bekapcsolni... ÉS MEGJAVULT... 😲
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Én csak a billentyűket szoktam elmosogatni, egyébként szárazon törlöm le😂
0
0
0
0
foxbet avatar
én nem vertem még szét de mikor vettem egy 6 ezer Ft-s billentyűzetet rá 2 napra rá burítottam véletlenül a vizet és azt hittem elúszot 6 ezer ft aztán vissza vittem hogy rossz meg se nézte az ürge hogy mi a baja ha nem adott helyette egy másikat😂
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
hector maio írta:
Én ezért váltok 1évente bill-t a gombok vagy el kopnak vagy beszarik a space meg teli morzsázom 😃 én 800Ft-ért veszem őket 😃 tök átlagos és még multimédiás gombok is vannak rajta 😃
Nekem 5 éve van meg a mostani vezeték nélküli Labtec, nagyon kényelmes, azon kívül h az 1ik lábát még fiatal korában letörtem, semmi baja, kopni is csak a tenyerem alatt kopott ki kicsit az alja. A kosz meg kb. évente kipucolom belőle.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Én ezért váltok 1évente bill-t a gombok vagy el kopnak vagy beszarik a space meg teli morzsázom 😃 én 800Ft-ért veszem őket 😃 tök átlagos és még multimédiás gombok is vannak rajta 😃
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Nekem régi billentyűzetem-en kevés dolog látszódott annyira széthasználtam fél vagy egy év alatt😃
A,S,D asszem nem is látszódtak meg a W se asszem, ja az E,Ctrl is kopott volt😃
Bár ezeken nem csodálkozok mivel majdnem minden játékban létfontosságuak ezek , E fegyver váltás - CS 😃 , W,A,S,D Dragon age , san andreas meg itt is cs😃 , Ctrl meg cxsakis san andreas mivel annyit speedboost-oltam😃
Lényegében amúgy nem , nem vertem szét a gépem😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem csak az meg A meg D nem látszódik! 😂

Régebben mondjuk 2 db ps1-et nyírtam ki! 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A billentyűzetet is kímélem, pedig a legolcsóbb tesco-s van! 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mikor meglátom ennek a topiknak a cmét mindig jó kedvem lesz. 😃

Az idegbaj sose jön rám! Ennyit nem ér meg egy játék, hogy offoljam. A játékot leszedem ingyen, de a gépet már nem.
0
0
0
0
ricsii90 avatar
Fifa 07- el pár billentyűzetem meghalt😃 szerintem aki játszott vele, az érti miért 😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Vannak vicces HSZ ek 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát az kicsit durva olyan gépet megölni.
0
0
0
0
gisti avatar
én csak egyszer vertem szét 2 éve de megbántam drága muri volt😞akkor egy 5000+ AMD proci egy AMD radeon HD 3850 512 MB vid kari 2 giga 800MHZ ram volt benne de mind kukalett 😞 ja nem a gép ház egyik oldala pont nem volt fent az meg maradt az lett a mostani egérpadom alátéte😀
0
0
0
0
GTRAKY avatar
szarul ment a procim es lejott a huto(amd athlon procinal)
azon okoskodunk h tegyuk vissza(ragaszto nem jo😃😃😉
0
0
0
0
Adam996 avatar
whiplaser írta:
én eddig két ugyan olyan billet ütöttem széllyel 😆 5 k-s billek voltak 😜 má a monitort és megpofoztam egyszer kétszer 😆 ediig meg talán a belsö cuccokat ha nem pofoztam 😆


Na én ezért nem veszek drága billentyűt mert régen 1 billentyűmbe bele ütöttem és ki repült 1 gomb ezért olyan ideges lettem hogy szana-szét vertem 😃 ez 2éve volt azóta már csak kurva anyázok csak az a szar amikor vannak otthon és nem tudom ki ereszteni a gőzt mert meghallja meg mikor nagyon ideges vagyok bele ütök ököllel a falba 😃
0
0
0
0
Recon666 avatar
Mióta drága konfigom van, és a monitor is LCD, azóta csak az asztalt csapkodom, de azt is ritkán.😆
0
0
0
0
whiplaser avatar
én eddig két ugyan olyan billet ütöttem széllyel 😆 5 k-s billek voltak 😜 má a monitort és megpofoztam egyszer kétszer 😆 ediig meg talán a belsö cuccokat ha nem pofoztam 😆
0
0
0
0
niteforce avatar
amikor nekem még régen egy laptopom volt, akkor bedühödtem rá, mert multiztam rajta, én öltem a legtöbbet (crossfire játékban) aztán egyszer csak kifagyott a játék, újraindult a gép. ettől olyan dühös lettem, de nem akartam szétverni, hogy elmentem a szoba túlsó végébe, ahol 2 asztal van egymással szemben, az egyikre vannak polcok erősítve így az asztal fölé. na abba az asztalba beleütöttem, amitől az ahhoz erősített polcok leeslek, tele tankönyvekkel, papírral, tollakkal, RAJZSZÖGEKKEL minden szarral, leesett, egyenesen rám, meg a szembe lévő asztalra, amiből letölt egy darab. azon túl hogy letört az új asztalból egy darab, minden ami a polcon volt szétszóródott a földön, és bele léptem a rajzszögekbe. A gép megúszta én nem.... 😃
0
0
0
0
Sawyer226 avatar
Én a régi gépemet vertem szét elég rendesen😃
Az eleje ahol van dvd iró rejtő vagy mi azt zúztam szét és az LCD kijelzőt hülyítettem meg a bal-jobb horoggal 😆! Egy két műanyag darab hevert a VGA-án 😃 A tápom hátulja bevan horpadva. És a házam elejét is sikerült már egy szerelésnél letépni 😃😃. Sikerült billentyűzetet is addig ütni amíg repkedtek a gombok(Leginkább a Space dobott egy szaltót a levegőbe.) Aztán lett egy G15 és azt nem mertem püfölni így áttértem az egérre ami tönkre is ment. Nem kattintót össze-vissza mozgót és a görgő is beragadt! Hangszóróba is belevertem ököllel és az asztalt sem kíméltem!
Amióta jobb cuccok lettek megkíméltem kicsit de vissza eső vagyok és terrorizálom a gépet még mindig 😜
Azért a G15 még egész jól bírja nem repül belőle semmi.(Egyenlőre)
0
0
0
0
GameMaster avatar
Én még a nagyon régi gépemet rugdostam mert annyira lassú volt igaz nem lett baja, jah meg egyszer lol-oztam és már elegem volt aztán ráb*sztam az asztal sarkára és letört😃
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
én nem merem szétverni mert akkor engem vernek szét a szülők 😆 bár 1szer düh9mben kiszedtem az "ü" betűt, de ez a legnagyobb bűnöm 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Amúgy akinek van 1 kis ideje olvassa vissza az elmúlt 22oldalt én szakadtam a röhögéstől 😆


hardX: Én is a régi gépes cuccaimat szeretem át "tanulmányozni" szétverem és megnézem mi van benne benne bár lehetne belőle tök jó "kiállítást" is csinálni 😃
0
0
0
0
bloobird avatar
Én inkább a játékfejlesztőket, és a játékos társadalom egyes egyedeit tudnám néha megtaposni.
0
0
0
0
levente59 avatar
A régi gépemet kicsit ütöttem, el is romlott benne a DVD író/lejátszó. A mostanit nem bántom, annál inkább az egereket, idén már ez a 4.. Ugyanis ez a k**** k****** T-home, nem képes a nap 24 órájában biztosítani az internetkapcsolatot, ugyanis elég gyakran megszakadt a régi modemmel amit kb. 2 hónapja a szék kartámlájához ütögettem, melynek köszönhetően elromlott benne a hűtés, ezért nem tudtam kapcsolódni. Raktam rá hideg vizes zacskót, ekkor jobban működött, mint az eredeti hűtőjével. 😆 Azóta kaptam új modemet, de míly meglepő módon, azzal is megszakad az internet kapcsolat, bár jelentősen ritkábban.(naponta 1-2-szer). Amit elfelejtettem megemlíteni, hogy a 7-8 éves billentyűzetemnek semmi baja, pedig ököllel igencsak bele szoktam ütni, mikor még a régi modemem volt. 😆😆😆
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Egy elromlott régi vinyót kalapáccsal 😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
Én csak a hangfalat verem mert néha elmegy a hang és ha beleütök egyet akkor visszajön ha az se jön be akkor megtépem a kábelt attól tuti mindig visszajön 😃 meg anyázok mást nem nagyon csinálok 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
balra fal jobbra asztal akkor minek üssek a gépbe? 😆
régi tápom volt h visítot belevágtam és újraindult és nem visított 😆
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Soha ha szar a gépem eladom ennyi😃
0
0
0
0
matyosowski avatar
nekem is ez van amióta megvan a Logitech MX518 asom 😃😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem mióta megvan a az a4tech x7 es egerem soka nem ütöttem párszor volt hogy megemeltem majd eszembe jutott az ára és visszaraktam óvatosan 😆
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
soha nem vertem még szét a gépem 😆
0
0
0
0
P Elastik avatar
😃 Nem tudom én mindíg mindenen ritmusra dobolok😃 Lábammal is.. tanárok meg tudnak őrülni miattam. 😃 Nem tudok nyugton maradni egy percig se... 😃
0
0
0
0
no avatar
egeret azokat én is gyilkolásztam volt h 2 havanta kellett ujatt venni
bár lehet azért mert mindig alegolcsobbat vettem😃
0
0
0
0
P Elastik avatar
Én még nem bántottam. 😃 Én ritmusra kattintok egyet az egérrel ha éppen nincs jobb dolgom, ebben már tönkre is tettem egyet=(. 😃
0
0
0
0
no avatar
aha
nézegette a csávo de nem látszott rajta😃
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
kicserélték garanciával? az sép 😆 Gj
0
0
0
0
no avatar
igen vertem😃
még a régi p3 as tdr 2000 el toltam és állandoan kilépett játék közben
én meg behuztam 1 et az oldalába😃
aztán meg kb sirtam h nehogy elkurjam😃
jó azt hozzáteszem voltam kb 12 éves

a másik alkalom meg h vmi zörgött a gépben és nem tudtam rájönni h mi vagy a winyo vagy a táp
és vmiért vagy vki miatt kurva ideges voltam és bekapcsoltam és elkezdett zörögni és fogtam a csavarhuzott és adtam a winyonak😃

az más kérdés h a winyot aztán visszavittem garival és kicserélték😃
0
0
0
0
kl_akos avatar
Nem vertem szét MÉG 1 gépet sem inkabb az asztalt ütöttem meg a falat is de azért egyszer én is ráb@sztam 1-et gépre be is horpadt az ötéstől de nem nagyon amikor az egérre b@sztam rá akkor az meg tisztázatlan körülmények között el kezdett breakelni
0
0
0
0
no avatar
én még nem,de asszem pár nap múlva.....😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Haverom egy ilyennél akkorát a gépbe rúgott hogy az előlap eltört
0
0
0
0
matyosowski avatar
nekem annyi szerencsém volt hogy akkoriban akartam új egeret venni szóval hamarabb lett meg😃 de azóta nem ütlegelem a gépet nem éri meg meg semmi értelme ...😆
0
0
0
0
molfer98 avatar
és csak egyszer a monitort addig ütöttem amig el nem ment a kép 😃
0
0
0
0
Bioritmus avatar
😆 ez az eredetinél akkor is ijesztőbb szerintem 😆..ezt hogy egy játék közbe bevillan egy ijesztő kép meg egy rohadt hangos visítás már eljátszották velem 😆 a vége az lett hogy csak nyugiba ültem azt hitték hogy sokkot kaptam aztán valamit mondtam és a végén ők kaptak majdnem szívrohamot 😆 😆 😆 😆 😆 😆..oltári nagyot röhögtem 😆
0
0
0
0
Razor1911 avatar
😆 ez összevan vágva igazábol egy játékot játszik és a végén jon egy ilyen ijesztő kép
0
0
0
0
Bioritmus avatar
lol 😆 😆 😆 😆 😆..mondjuk attól a nyomorék Fluortól én is megijedek 😆 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció