Verted már szét a géped?

Szerző: Kmisi99, 2009. April 28., téma
Fórum » Társalgó
Itt leírhatod hogy verted e már szét a gépedet, vagy annak alkatrészeit pl: egér, bilenytyűzet monitor és egyebek
Hozzászólások: 746
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Viktore avatar
😆 én csak régen akkorát rá vertem a Monitora hogy kicsit mássok lettek a színek arra a pillanatra 😃 de az a kővér monitor volt 😆
0
0
0
0
soneX ZED avatar
engem a Max Payne 3 utolso része huzott fel 😆 szerencsére nagy baj nem lett 😆 egy webcam töréssel meguszta a gép 😆
0
0
0
0
DonTuros avatar
Én az asztalt szoktam ütni, meg megrángatom a monitort 😆 Meg a gépházat emelgetem , a gyakorlatokat végezve! 😃 😆 Meg egypárat szoktam "hátba" ütni a PC-t meg oldalát ütögetni, mert beszótt nekem 😃 😃 (Mondotta nékem: Failed!!! Aztán megkapta a magáét 😃😉 A billentyűzet, hangfal, meg az egér nem kapott még, megúszták, de nem sokáig 😆 😂 A Monitor is néha hátbacsapkodom, de azt kevésszer, inkább a PC viszi el a gondot helyette 😃 😃 😆 Így utólag egyszer 7 évesen volt, akk a hangfalnak a lábát törtem el neki dobtam a falnak, mert nem ment a GTA SA, kedvenc játékom volt 😃 😀
0
0
0
0
Garadex avatar
sacpatrik írta:
Amikor szereltem be a tápegységet az eggyik rögzitő csavarnak a menetét ***tam és nagy ritkán 1 héten 2-3x elkezd halkan zörögni... nem hangos,de idegesítő le az oldala kap eggyet a tápegység aztán mehet vissza az oldala.
Egy karnyulás szoval nem kell hajolgatni. 😀 😀


Ilyen nekem is volt, én nem szedtem le az oldalát hanem simán rácsaptam egyet és 20-30 percig csöndben volt😃
0
0
0
0
Wentrion avatar
NjoY írta:
Az exen poroltad el a billentyűk 85%-át? 😃


Miért csak most juttatják az eszembe ezt???? 😆 Amúgy sajna nem...
0
0
0
0
jumpen97 avatar
a gép a földön volt és le vettem az oldallapot hogy jobban hűtsön és belerúgtam a videókariba.
0
0
0
0
no avatar
Amikor szereltem be a tápegységet az eggyik rögzitő csavarnak a menetét ***tam és nagy ritkán 1 héten 2-3x elkezd halkan zörögni... nem hangos,de idegesítő le az oldala kap eggyet a tápegység aztán mehet vissza az oldala.
Egy karnyulás szoval nem kell hajolgatni. 😀 😀
0
0
0
0
NjoY avatar
Wentrion írta:
Kmisi99 írta:
bárcsak lenne egy szar billem egyszer amit szétcsaphatok😆


Itt hála istennek van... ex valahogy belefabrikált egy kis kólát azt hellószia lett neki 😆. Azóta már a gombjainak a 85%-a nincs meg 😃.


Az exen poroltad el a billentyűk 85%-át? 😃

Én csak pofoztam a gépemet... persze csak, hogy ne zúgjon a kúler (tudom: cooler) 😎
0
0
0
0
Wentrion avatar
Kmisi99 írta:
bárcsak lenne egy szar billem egyszer amit szétcsaphatok😆


Itt hála istennek van... ex valahogy belefabrikált egy kis kólát azt hellószia lett neki 😆. Azóta már a gombjainak a 85%-a nincs meg 😃.
0
0
0
0
19ati93 avatar
én egyszer ütöttem meg szerencsétlent ! 😃
nem a mostanit hanem egy régi p4-est! valami nagyon zörgöt benne,gondoltam ráb***ok egyet hátha jó lesz 😆
hát nem lett jó mert valami ratyi műanyag vagy nem tom én milyen háza volt és betört az egész teteje 😆 a kezem meg beleszaladt 😆 müködés közben 😆 Kicsit vicces volt...😊

és nem rég kb 1 hónapja anyum kimosta a sony ericsson k750i-met! 😆 szétázzot, száritottam de nem lett jó és már olyan ideges lettem hogy földhöz b***tam 😆 ment is utána a kukába...😃 (mégjóhogy volt másik 😃 )
0
0
0
0
mark webber avatar
Hááááát bc2 alatt amikor mindig kiléptetett a játék a PB miatt 2 egeret a lépcsőn vágtam le 😆D
0
0
0
0
Thomech avatar
Hát engem leginkább a Firefox tud felidegesíteni a befagyásaival olyankor vagy egy csepp asztalcsapkodás vagy jöhet az egér, de már az egeret annyira nem mert így is majdnem, hogy ki van filézve! 😆 De már leszokóban vagyok! 😊
0
0
0
0
csele008 avatar
én mar 5 gamepad-ot tortem ossze fifa es pes kozben
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Nekem lábam mellett van a mélynyomó, aztán amikor ideges vagyok azt rugdalom 😆 De általában az asztalt szoktam csapkodni, ha lefagy a Win 😆
0
0
0
0
azbizony avatar
Én már teljesen leszoktam az ilyen ütögetésről 😃 Régebben 1-2 szer rácsaptam az asztalra meg esetleg a bill re de másra sosem 😃 Meg mostanában egyre kevesebbet játszom és így nincs is ami felidegesítsen 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én vagy az asztalt vagy az ágyat ütöm vagy mellettem az ásványvizes üvegbe ütök bele
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Regi szar gepem oldalba belerugtam ha meghaltam multiba, mostmar amikor lenulne a labam, rsjovok hogy okosabb a falba boxolni 😃D
0
0
0
0
jaje112 avatar
ja én se bántom a laptopot a gépasztalt inkább
😆
0
0
0
0
niteforce avatar
egyszer betörtem egy laptop kijelzőjét.
de megbántam nagyon.
nem ilyen drága dolgokon kell levezetni a feszültséget.

Azonban, a tönkrement, hasznavehetetlen cuccokat előszeretettel töröm szét 😀
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Egért , de csak azért mert fagyott a gépem.
Fagyott jól van gondoltam gépet azért mégse kihúztam a kábeljét hátravittem és 10x teli erőből a betonnak , alkatrészeire is hulott , de megérte!😂
0
0
0
0
jaje112 avatar
egért csak meert a bb ool sok van 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
MET4L írta:
Hát én is idegbeteg voltam az biztos.

De már leszoktál? 😃
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
MET4L írta:
Hülye kérdés 😂 Naná hogy vertem már szét, mégpedig azért mert egyszr elkezdtem végigvinni a GTA: Vice City., kb a háromnegyedénél kikapcsol a gép (áramszünet), és nem volt bekapcsolva az autosave, azaz, semmit sem mentett el 😜


Ez ismerős, szerencse hogy akkor itt volt haverom és nem szedtem ketté a masinát. Mount&Bladeztem haverral, nyertük a bajnokságokat összeszedtem kb 20-30-40k-t, fejlődtem 15 szintet meg vettem pár cuccot, gondoltuk mással kéne játszani, és mentés nélkül bezártam. Na akkor pipa voltam😆
0
0
0
0
edom789 avatar
Még soha nem vertem szét a gépem max volt egy régi billentyűzetem aztán vettem egy újat és a régit haverral poénból szét törtük de ennyi! Írtózatos nagy kockának kell lenni ahoz hogy egy játékon felhúzd magad vagy idegbetegnek!
0
0
0
0
Master Killer avatar
Nem.

"A billentyűzetem öntöttem le véletlen kólával, neki akkor lett annyi(Ez váletlen volt)."

Így már én is jártam... 😆
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
A legutóbbi monitorom szar volt, állandóan elment a kép meg stb...Fogtam magam nekib**sztam a falnak, onnantól kezdve vissza se jött a kép, a falba meg lett egy 3-4 cm-es repedés...Mindegy volt neki, és ráadást jól is esett 😃 A billentyűzetem öntöttem le véletlen kólával, neki akkor lett annyi(Ez váletlen volt). Ennyi 😆
0
0
0
0
rob_B avatar
SOHA nem ütöttem rá a gépre "eddig". Nincs olyan dolog, ami miatt fölidegesíteném magam és ez miatt ráverjek a gépházra vagy a monitorba verjek egyet. A feszültséget inkább kondival nyomom el!
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Én csak 2* vertem rá ököllel gépházra.....lépett 1-2-t vinyó, majd újra indult ....
Mostanában meg relax van, semmi idegesség 😃
0
0
0
0
no avatar
én egyszer a laptopomon bevertem a képernyőt 😃 ideges lettem egy szar játéktol...majdnem átment a kezem rajta 😆
0
0
0
0
Legolas24 avatar
Én a monitorba sarlóval szoktam horogkereszteket bebillentyűzetet vésővel szoktam ütögetni a gépházat meg meg le szoktam dobálni a 10-ről. a cd-ket falra tőzöm és ilyal lövök rá
0
0
0
0
bukta2 avatar
(DarthRoni) Amit írtál az a nagy Igazság!!! : ) ez igy igaz!!!!
0
0
0
0
Adam996 avatar
Én a monitort szoktam ütni ököllel meg karcolni kulccsal most már úgy teli vagy karcokkal meg elszíneződésekkel meg a billentyűt ütöm de abból nem sokára veszek újat mert már a Space is ketté van törve 😃
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Sztem csak olyan ember képes agyon verni a gépét, ahol apuci keze kopott érte... szerintem aki saját maga dolgozott meg érte, az értékeli annyira a cuccait hogy ne verje agyon, kivéve ha idegbeteg az illető 😃😃
0
0
0
0
ScreamWorks avatar
Bill....Gépház behorpadt mögötte lett valami az alaplappal talán megrepedt vagy valami 😊
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
bárcsak lenne egy szar billem egyszer amit szétcsaphatok😆
0
0
0
0
aknakukac avatar
Congratulations kocka.Egyébként én ha verem akkor is csak ritkán és "óvatosan", nehogy valami komolyabb baja legyen(na ez picit félreérthető😃😉.
0
0
0
0
repfect avatar
nem rég fel*** a street fighter és ketté fejeltem a billt, de komolyan széttört😃
0
0
0
0
no avatar
Nem és nem is tervezem. 😃
0
0
0
0
Liptik avatar
Egyszer a Prince of Persia 4-nél az egyik hatalmas ellenfélnél, mikkor kellet nyomni az egért bal gombját folyamatosan, hogy lelökje én egyszer nagyon erősen nyomtam és elromlott, úgy hogy nem sikeröl a bal egér gombot nyomnom.😆😆😆

De szerencsére sikerölt egy tűvel megoldani.
0
0
0
0
rolex94 avatar
Nagyon sokat rugdostam mivel a lábam elött van, még nincs teljesen összetőrve elöl letört a kinyitható ajtó ennyi 😆
0
0
0
0
niteforce avatar
szép lila meg zöld 😃😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Az nem szerencsés. Szép színes deformált paca lett a képernyőn igaz?
0
0
0
0
niteforce avatar
Régi CRT monitorom mellé odatettem a mélynyomót......
0
0
0
0
Pisti0210 avatar
Én egyszer a monitort vertem szét😃 kicsit hülye voltam😆
0
0
0
0
krutka avatar
Eddig még nem vertem szét a gépen semmit, de most Guitar Hero-zás közben, elrontottam a végefelé az egyik számot és majdnem rávágtam egyet ...Aztán eszembejutott a bill. ára 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én egyszer hátra akartam dugni usbt és a homlokomat rázta meg lezsibbadt az egyik kezem😆 De le lettek földelve a konnektorok azóta nem ráz semmi
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció