Verted már szét a géped?

Szerző: Kmisi99, 2009. April 28., téma
Fórum » Társalgó
Itt leírhatod hogy verted e már szét a gépedet, vagy annak alkatrészeit pl: egér, bilenytyűzet monitor és egyebek
Hozzászólások: 746
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
megaone6 avatar
Egyszer öcsém szétverte az egeret, nem lehetett vele kattintani, (azóta is vert már szét párat 😆😉 olyat rácsaptam hogy máris műküdött 😆 (mármint az egérre 😃😉
0
0
0
0
gtr10 avatar
egyszer még általánosban felmentünk osztálytársamékhoz hülyülni és haver olyat rávágott a monitorjára hogy lazán megfordult a tengely ekörül csak a kábel fogta meg hogy ne essen le az asztalról
0
0
0
0
no avatar
én is fifa döntő miatt akadtam ki. egy gamepad-be és sok glettelésbe került a lenyugvásom
0
0
0
0
no avatar
Én már leszoktam róla két éve.
0
0
0
0
Tucsok2008 avatar
A falam is csúnya volt jó hogy mondtad, de azt azóta már kijavítottam, nekem a bütykeim nyoma volt benne a falba 😆 vagy 2 napig gletteltem 😃 sőt abban az időben a fürdő ajtót is beszakítottam, és az ajtófélfában is benne van a bütyköm 😆

de leszoktam róla mert remegett a kezem nagyon, mondjuk most is, és már nem lila meg zöld volt hanem fekete és néha úgy rájött a szúrás hogy órán a padot vertem már 😃

azóta ha idegbeteg akarok lenni inkább valamivel verek valamit 😃
0
0
0
0
CoDMW3 avatar
Én nemrég belefejeltem a billentyűzetembe 😆😆
Durva volt 😂
0
0
0
0
DCMAN avatar
SoNeX írta:
én a monitorom talpaltm meg 😆 a fal le is duvadt 😆 feltötök 1 képet hogy nem kamu 😆
https://www.kephost.com/images4/2013/2/19/a1_2013_2_19_acal6us6vw.jpg

nem a mostani monitorral, hanem egy régi ULTRA fehér nehéz csúf sz@rral 😆



pörgőrugással sikerült?😆
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Több mint 4 éve egyszer bele rúgtam a gépbe és a VGA ki mozdult, ennél durvábban nem igen nyúltam hozzá.

Viszont az egereket rendszeresen pusztítom, volt olyan év, hogy 4 ment tönkre a kezem alatt, ha nem több. 😆
0
0
0
0
soneX ZED avatar
én a monitorom talpaltm meg 😆 a fal le is duvadt 😆 feltötök 1 képet hogy nem kamu 😆
https://www.kephost.com/images4/2013/2/19/a1_2013_2_19_acal6us6vw.jpg

nem a mostani monitorral, hanem egy régi ULTRA fehér nehéz csúf sz@rral 😆
0
0
0
0
Tucsok2008 avatar
én csak 1-2 billentyűzetet csaptam szét és egyszer rálőttem a monitorra, és egyszer megtalpaltam a gép elejét ami hátracsúszott és a vezeték nélküli egeremnek a gépe dugott részét ketté törtem.

De azóta már elhagytam az idegbetegségem. 😃
0
0
0
0
alpyka2 avatar
en egyszer kikaptam FIFA08-ban valami dontoben. Megfogtam az egeret a markomba es elkezdtem vele utni az iroasztalt.Mikor lenyugodok 2-3 utes utan mar csak alig mozgott a kurozor.Gondoltam ha verek vele meg 1et helyre jon.De utana meg sem mukkant😆 ugyanazon a napon meg a toltartomat vgagtam ki az ablakon szoszerint be a hazzal szembeni patakba 😆.Azota sem jatszottam FIFA08-al es nem volt tobb ilyen esetem 😃
0
0
0
0
daraox avatar
"törhetetlen" nokia 😃
Mégsem olyan törhetetlen 😆
0
0
0
0
daraox avatar
hogy itt mennyi idegbeteg tag vam 😆
Na jó már néhe én is ütöttem a gépem de nem erősen...
A régi telóm képernyőjét betörtem mert rávertem 6ot izomból 😆 pedig vastag üvegből volt a kijelző
0
0
0
0
DCMAN avatar
gépet még nem de bill-t már törtem ketté game közben ba**tam rá olyat h....😆
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Én nem de tesóm nagyon is (mióta az új gépház van azóta nem meri rúgdosni mert mondtam neki hgy ha csak rá mer nézni akkor gufhjgifohjfohjcknhu na értitek (:
0
0
0
0
Klaas avatar
silverline007 írta:
óóó, hát haverom egyszer olyat ütött az íróasztal kiálló tartójára hogy letört 😆 nálunk meg úgy volt hogy a kábeleztem és nem toltam vissza az íróasztalt játszottam ideges lettem olyat ráütöttem a monitorra hogy beesett az íróasztal mögé, de nem lett semmi baja 😃



Az szép lehetett 😃
0
0
0
0
silverline007 avatar
óóó, hát haverom egyszer olyat ütött az íróasztal kiálló tartójára hogy letört 😆 nálunk meg úgy volt hogy a kábeleztem és nem toltam vissza az íróasztalt játszottam ideges lettem olyat ráütöttem a monitorra hogy beesett az íróasztal mögé, de nem lett semmi baja 😃
0
0
0
0
Klaas avatar
megaone6 írta:
egyszer az oldalát levertem, de annál tovább nem merek menni 😃


Haha 😃

Én a billentyűmet egyszer teljesn darabokra , de azt már csak hülyeségből , mert már egy csomó gomb nem ment rajta 😃 (belöntöttem colát véletlen ) 😃

Meg a mostani billenytyűzetemre úgy rávertem , hogy letört az egyik tartója hátul 😃
0
0
0
0
megaone6 avatar
egyszer az oldalát levertem, de annál tovább nem merek menni 😃
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Minden nap mivel ha kifagy ,így indul csak be utána😃
0
0
0
0
Joker avatar
Én nem vagyok olyan idegbajos.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Én egy ujjal se szoktam a gépemhez nyúlni, ha felcsesz valami. Mert bűntudatom lenne utána ha kárt tennék benne. WoW néha ami kihoz a sodromból, főleg pvp-nél mikor egy gyengébb kari kicsap, mert neked belaggol a játék vagy full cd-s vagyok. Pár ilyen után, rám jön az 5perc mikor elszabadul a pokol. 😃 Kimegyek az udvarra és kitombolom magam, mikor vissza ülök a gép elé mint ha semmi se történt volna előtte. 😆
0
0
0
0
humagyar avatar
Én leginkább az asztalomat szoktam ütögetni, általában olyan Bud Spenceresen, hogy fentről egyenesen lefelé olyan szép ívesen. A többi cuccomat féltem, de ilyenkor mindig megijednek itthon, hogy mi volt ez, én meg mondom, hogy leesett valami.
Egyszer mondjuk az egeremre elég mérges voltam, mert nem csúszott rendesen, erre úgy izomból beleütöttem egyet. De az egeremnek semmi baja nem lett, csak a kezemmel nem tudtam egy hétig szart se csinálni 😂
Ja meg egyszer a Mediában vettünk egy xboxszerű kontrollert. Vásárlást követő harmadik napon FIFÁra ideges lettem, és lefejeltem a kontrollert, aminek a jobb analóg karja beszakadt. Mivel, hogy harmadik napon volt ez, még akkor visszavittük, mondván, hogy így vettük. Egyből ki is cserélték 😂
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Pentium 2-őt bűn volt bántani! 😆
0
0
0
0
lumosnina avatar
Én a sajátomat nem, de egyszer egy szerelni hozott gépet apróra törtem. Földhöz vágdostam, az alaplapot kinyírtam csavarhúzóval, ram foglalatokat szétbarbárkodtam...és egyből megnyugodtam. 😃

Spoiler!
P2-es gép volt és haversrác hozta, hogy retrózzunk, szereljünk, hátha jó lesz. Mi örökre meggyógyítottuk. 😃
0
0
0
0
mlan0 avatar
19ati93 írta:
mlan0 írta:
19ati93 írta:
mlan0 írta:
Aki szét veri a gépét vagy bármit! az egy idegbeteg és GÉP FŰGGŐ KŐCSŐG!


Akkor az vagyok 😆



Azt máris gondoltam... 😀


De azért nem vagyok "GÉP FŰGGŐ KŐCSŐG!" 😂 Idegbeteg se annyira 😊 Na m1 ez már sok off 😆



Te tudod... 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
mlan0 írta:
19ati93 írta:
mlan0 írta:
Aki szét veri a gépét vagy bármit! az egy idegbeteg és GÉP FŰGGŐ KŐCSŐG!


Akkor az vagyok 😆



Azt máris gondoltam... 😀


De azért nem vagyok "GÉP FŰGGŐ KŐCSŐG!" 😂 Idegbeteg se annyira 😊 Na m1 ez már sok off 😆
0
0
0
0
mlan0 avatar
19ati93 írta:
mlan0 írta:
Aki szét veri a gépét vagy bármit! az egy idegbeteg és GÉP FŰGGŐ KŐCSŐG!


Akkor az vagyok 😆



Azt máris gondoltam... 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
mlan0 írta:
Aki szét veri a gépét vagy bármit! az egy idegbeteg és GÉP FŰGGŐ KŐCSŐG!


Akkor az vagyok 😆
0
0
0
0
mlan0 avatar
Aki szét veri a gépét vagy bármit! az egy idegbeteg és GÉP FŰGGŐ KŐCSŐG!
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Én már azt sem értem, hogy hogyan lehet annyira felidegesíteni magad valamin, hogy szétverd a gépet?😃 Gondolom ez játékoknál fordul inkább elő😃 De általában újra lehet próbálkozni vagy csak szimplán úgy kell hozzá állni, hogy majd legközelebb😃 Én nem verném szét az biztos😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Billentyű meg egér szokta kapni az ütést de bírják 😃
0
0
0
0
tdavid00 avatar
alex13 írta:
tdavid00 írta:
Volt, amikor régebben rugdostam a gépem oldalát (ez volt két-három éve), de mostanában ha ideges vagyok, inkább az asztalomat ütöm, vagy az egeret.


Egeret ne üsd 😆, mert nálam így szart be egy Genius egér... 😉


Nekem a görgője eltört... de az a tesóm hibája... mert ráült... 😆
0
0
0
0
no avatar
Nem,de nem is akarom 😀
0
0
0
0
alex13 avatar
tdavid00 írta:
Volt, amikor régebben rugdostam a gépem oldalát (ez volt két-három éve), de mostanában ha ideges vagyok, inkább az asztalomat ütöm, vagy az egeret.


Egeret ne üsd 😆, mert nálam így szart be egy Genius egér... 😉
0
0
0
0
tdavid00 avatar
Volt, amikor régebben rugdostam a gépem oldalát (ez volt két-három éve), de mostanában ha ideges vagyok, inkább az asztalomat ütöm, vagy az egeret.
0
0
0
0
madchief avatar
Nekem a fülesem magától esett szét...2 szixalag tartja össze 😆
0
0
0
0
whiplaser avatar
két billenytű tettem tönkre 😆
0
0
0
0
JD9510R avatar
2 fülest vágtam földhöz, a régi egeremet meg csapkodtam össze-vissza. 😃 😆
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Kmisi99 írta:
Úgy látom van aki még az átlagos ütögetéstől is tovább ment.
A csávó kalapáccsal verte szét egy olyan gépet ami még egy éves se volt és 200 000ft volt.
[LINK]


Inkább ment volna futni egyet a környéken!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Úgy látom van aki még az átlagos ütögetéstől is tovább ment.
A csávó kalapáccsal verte szét egy olyan gépet ami még egy éves se volt és 200 000ft volt.
[LINK]
0
0
0
0
Rapido avatar
Én vertem már be a monitoromnak a képernyőjét, törtem már el billentyűzetet és egeret is, valamint a routernek az "antennája" már eléggé törött állapotban van, és még a hangfal is le van egy kicsit zúzva, meg 1 headsetet törtem már el idegességem közben. 😆
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Én általában a billentyűzetet ütöm ,vagy az asztalt ha ideges vagyok.

Egyszer volt olyan ,hogy a GTA EFLC indításnál mindig hibát adott ki, és nem indult el... fél órat tökölés után nagyon felmérgelőtem és kezdtem rugdosni a gépház oldalat mert a földön van, és"jobblábügyben volt"... annyi baja lett, hogy a proci cooleréhez odaért egy kábel és kezdett zúgni, és az oldal egyik sarka kicsit bennébb hajlott de, azonnal leállítottam a gépet és helyrepofoztam mindent. 😃 😆
0
0
0
0
Haraposs avatar
Én 1x szét törtem egy billentyűzetet a fejemen, meg a régebbi gépházam anyira rugdostam hogy az oldallap 45fokban megferdült, és leesett az előlap, és egyszer kidobtam az ablakon a székem 😆
0
0
0
0
krakateu10 avatar
volt hogy totálisan lefagyott a gép és szépen kinyiffantottam az egeret! 😀
kiszaladt az ablakon malyd átment a szomszédhoz. 😆

eggyik ismeősöm laptopja meg valahogy így végezte!:

https://www.mobilport.hu/data/cikk/11/3/6/cikk_110306/1.jpg
0
0
0
0
Joker avatar
https://cdn.techi.com/wp-content/uploads/2010/06/smashedComputer-1024x799.jpgÉn mindig belerugok párat ha ideges vok😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció