Házi készítésű plexi oldal

Szerző: Tamas76, 2009. April 25., téma
Fórum » Asztali PC
Hali abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy akarok csinálni plexi-s oldallapot(nem akarok új gépházat venni!)Hogy , hogyan kezdjek hozzá már megrajzoltam a belső oldalára a formát de mégis nem merem ki vágni. Ebben kéne ötletekkel bombázni:D
Hozzászólások: 76
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
Szerintemi próbáld ki úgyis plexis oldallapú gépet akkarsz úgyhogy ha elrontod veszel egy másik gépházat:Ð
0
0
0
0
no avatar
egyet ertek Rottweilet-el sztem is probald ki,aszem en is megfogom csinalni😆😆de en aszem teszek neonokat is😆😆es csak egy ventit😆😆
0
0
0
0
Rottweiler avatar
Tamas76! Próbáld meg elkészíteni magad, hidd el, nem nagy ördöngösség, aztán ha nem sikerül, akkor veszel egy új gépházat! De mindenképpen érdemes megpróbálni, mert lehet, hogy jó lesz!
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Eldöntöttem mit csinálok!! Megcsinálom úgy mint a videóban és veszek egy 8centis kék ledes hűtőt + 1 8centis hűtőt és ígynem lessz meleg benn😆
0
0
0
0
kovi avatar
figyelj csak itt adom meg inkább itt adom meg mert ha valakit érdekel akkor megnézheti ő is
[LINK]

ja és amit bedob weboldalt ott lesz egyből a vidi.
0
0
0
0
kovi avatar
mindjárt előbb megkeresem mert már azóta újra lett rakva a gépem és nem mentettem le a címét
0
0
0
0
no avatar
halode kovi eltunad kudeni ezt a weboldatl PU-ben kivancsi vagyok ra😃
0
0
0
0
kovi avatar
hát én egy weboldalon láttam róla videót hogy egy csóka hogy csinálja meg az oldallapot, először körbe ragasztotta a felületet ragasztó szalaggal utána azon berajzolta , fúrt bele egy jukat, dekopír fűrészel kivágta, a plexit is máretre vágta az oldallapra rakott gumi szegélyt, a plexire meg 2 oldalas ragasztószalagot rakott és ráhelyezte az oldallapra, és voálá készen is van
0
0
0
0
no avatar
en is egyet ertek Core2-vel,sot ha akarod hogy jobban is nezen ki akkor meg le is fested egy masok szinre,es teszel bele neonokat meg vilagitos ventike😆😆meg ilyesmiket😆
0
0
0
0
Core2 avatar
én már azért is belevágnék, hogy ne dobjak ki pénzt feleslegesen
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Máj 26 de amúgy meg nézhetted volna az adatlapomon!!😠😃
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Jah inkább veszek magamnak szülinapomra😆
0
0
0
0
homerun avatar
de az elöbb azt mondta lehet h vesz 😆
0
0
0
0
Core2 avatar
áhh...lelehet azt simitani, az a legkevesebb. te mondtad hogy nem akarsz más házat venni 😆
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Hát Én is így akartam de lehet hogy a vágás helyén merad egy kis rece sömör meg minden de lehet, hogy rászánom magam és veszem egy másikat mert 6e Ftért már lehet kapni, egy plexi-set.
De azért kösssz!!
0
0
0
0
Core2 avatar
nem annyira nehéz...de ha nincs egy elképzelésed a dologról, akkor inkább bele se vágj
0
0
0
0
Core2 avatar
nagy fába vágod ezzel a fejszét, mert ha egy gépházra akarsz plexi oldalt faragni, az pont úgy kéne elméletileg kinézzen, mint amelyikre lecseréled. Leveszed az oldalát, leméred mm pontosan, kivágod. Veszed a pisztolyfúrut, meglikasztod néhány helyt (persze a gépházat is, hogy legyen ahova felfogatni), és felteszed
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Hali abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy akarok csinálni plexi-s oldallapot(nem akarok új gépházat venni!)Hogy , hogyan kezdjek hozzá már megrajzoltam a belső oldalára a formát de mégis nem merem ki vágni. Ebben kéne ötletekkel bombázni😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció