Segítség!...Lefagy!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha lefagy a játék, és nem tudod mi lehet a probléma, csak írj ide a fórumba, és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 244
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Puffin avatar
HyperxPlus: futtass egy lemezellenőrzést, nézd meg a memóriákat rendesen a helyükön vannak-e.
A driverek rendben vannak a gèpen?
0
0
0
0
no avatar
https://kepfeltoltes.hu/140715/DSC_0281_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Ezzel a képpel néha kék halált kapok 😞 Nem tudja valaki mi lehet a probléma?
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Hasonló nálam is előjött egy-két napja, igaz nekem a display drivert írta a SYSTE,_SERVICE_EXCEPTION helyett az elején: "Attempt to reset the display driver and recover from timeout failed."

a problémás fájl: atikmpag.sys... aztán egy memória cím

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.768.3
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: 116
BCP1: FFFFFA8005CD90A0
BCP2: FFFFF88004532EFC
BCP3: 0000000000000000
BCP4: 0000000000000002
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 768_1

nem jellemző ez a kékhalál az enyémnél, de a vga van hogy "újraindul" és oké minden, de ekkor szerintem túl sokáig történt ez, ezért jött ez a képernyő....a probléma még annyi volt hogy nem idult újra magától, hanem ki is fagyott amint befejezte a dump kiíratást a kék képernyőnél

egy restart után viszont rendbe minden
0
0
0
0
Puffin avatar
Demmernél a win32k.sys fájlt írta
0
0
0
0
Puffin avatar
Vagy ha leírod melyik .sys fájlra írja a hibát akkor talán könnyebb lesz.
0
0
0
0
no avatar
Oké kivettem 😀 várom mikor csinálja újból ...
0
0
0
0
Puffin avatar
a Speciális rendszerbeállítások/Indítás helyreállítás fülnél kapcsold ki az automatikus újraidítást
0
0
0
0
no avatar
Túl gyorsan betölti a %-ot :/
0
0
0
0
Puffin avatar
drivereket frissítsd !
Olyan képet nem tudsz felrakni mint lejjebb Demmer ?
0
0
0
0
no avatar
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: 3b
BCP1: 00000000C0000005
BCP2: FFFFF80002C4B01E
BCP3: FFFFF880062250A0
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

A probléma leírását segítő fájlok:
C:\Windows\Minidump\071014-13088-01.dmp
C:\Users\Xenon\AppData\Local\Temp\WER-20420-0.sysdata.xml

Állandóan ezzel a kék halállal találkozom. Valaki nem tudja miért csinálja ezt a gépem?
0
0
0
0
Puffin avatar
nem tettél fel valami drivert mostanában?
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Demmer: ha minden más rendben van amit felsoroltál én még arra tippelek hogy azzal a meghajtóval van gond amin a windows fut... de ez csak feltételezés..... lehet ezért omlik össze. Várj meg inkább pár nálam jobban hozzáértő emberke válaszát is 😀 Üdv!
0
0
0
0
Demmer avatar
Állandóan kékhalálozik a gépem nem tudom mia gond.Tuningok alapok az kizárt.Táp se csinálhassa mert 2hónapos új.Memória hiba se mert memtest hibátlanul végigment.Időnként hirtelen kékhalál.
Win 8 feltenném megoldaná a problémát?
Kérlek segítsetek mi lehet a baj.

https://kepfeltoltes.hu/140314/DSC00066_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
sudosu avatar
CsakisKerdezesre:
Ahogy említettem érdemes lenne megigazgatni a kábeleket.
Meg az nem elég hogy csak elindítod a HDD Sentinel-t hanem érdemes egy részletes öntesztet futtatni akkor derülnének ki ott a dolgok. Ez a művelet kb 3-4 óráig fog tartani.
Meg ha gondolod egy újra telepítés se árt, ha már olyan állapotba van a géped.
0
0
0
0
Mizushio avatar
azt írja nincs semmi probléma akkor nem értem miért fagyogat a gépem lehet újra kéne raknom már
0
0
0
0
Bronson avatar
töltsd le a hdd sentinelt, ha haldoklik, ott kiderül... 😉
0
0
0
0
Mizushio avatar
majd megnézem ha legközelebb be fagy 😃 jah meg kék halált is szoktam kapni nem lehet hogy haldoklik a vinyóm?
0
0
0
0
sudosu avatar
GAMER051: Bocsi más tippem nincs, remélem más tud segíteni neked.
CsakisKerdezesre: Egyszerűen tudod figyelni amikor fagy a géped akkor rá pillantasz a gépházra és megnézed hogy a HDD ledje (Általában piros) villog vagy világít e.
Ha véletlenszerű időpontokban fordul elő a probléma akkor kapd le a géped oldalát és igazgasd meg a kábeleket.
0
0
0
0
Mizushio avatar
sudosu: a legfelső ROBOCOP hogy látom ha dolgozik a HDD? általában zene szokott csak futni meg a face és ennyi konkrétan de ez random van hogy 1 hétig jó aztán 1nap alatt 2szer egyébként van olyan hogy random el kezd tölteni folyamatosan a gép 5percig aztán megint semmi 😃
0
0
0
0
no avatar
más tipp? annyi a különbség hogy most gyorsabban fagyik és 4bit helyett kékhalál :S
0
0
0
0
sudosu avatar
GAMER051: Telepíts újra a driver-t valószínű valami akkor történhetett. Majd ha nem oldta meg a problémát próbáld meg régebbi verziójú driver-el.
Meg szerintem újraindítás után jónak kéne annak lennie.
Újraindítás után meg indítsd el a driver programját és állítsd be a felbontást és színmélységet.

CsakisKerdezesre:
Melyik gépedről lenne szó?
Milyen folyamatok futnak a háttérben?
Látod fagyáskor hogy dolgozik a HDD-d?
0
0
0
0
no avatar
vissza tettem az xp-t igxprd32 nem válaszolt és 16 színű lett
0
0
0
0
Mizushio avatar
Hali nekem olyan problémám lenne hogy a gépem állandóan ki fagy aztán újra kell indítani bármelyik játéknál és bármikor előjöhet nemtudom miért fagyogat ki
0
0
0
0
sudosu avatar
GAMER051:
Ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni, mivel elég régi video kártyáról van szó tehát Update-ek se nagyon fognak már rá jönni. Szerintem jó lenne ha XP-nél maradnál inkább amíg nem szerzel egy VGA-t.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok
Az lenne a problémám hogy feketén villog a kép eddig csak játék közben már a menüben is videókártyám:Intel(R) express chipset family G965 (GMA X300) windows7em van xp alatt nem csinálta drivert már frissítettem programokkal poróbálkoztam átlagosan 1másodpercenként villan de néha 0.001 kb a 6. villanás után lefagyik bármilyen játékban.
0
0
0
0
no avatar
én kérek elnézést, user error volt😀 ocz-van proci de alap feszen, és bár futattam egy prime benchmarkot amiről azt feltételeztem hogy akkor stabil a rendszer de nem az, 1.3v, 4ghz megy a cpu most megy a cpurender és a gpu render is.

Tartott egy kis idejigmire rájöttem😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
sajnos ilyen mind tudtommal.. nekem csak kilép vagy nem válaszol és utána leáll a vegas,gép újraindulás nincs,cpu renderrerel tökéletes,gpu rendernél sokszor rosszalkodik.. ezért csinálok minden dologról kb mentést 😆 itt néz körül hátha találsz valamit:[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Üdv engem, az érdekelne hogy melyik az a sony vegas 12 amelyik nem crashel állandóan?
egyszerűen elegem van hogy ha csak cpu renderen van akkor is ujra indul a gép, win7, win8 nem volt semmi problémám, de most 8.1 1videot nem tudok le renderelni,

szóvalk melyik lenne a legjobb build?. mert az új(770) kalap szart sem ér.
0
0
0
0
Gorkilis avatar
nemkrisz11 írta:
Dante15 írta:
Sziasztok nekem is ez lenne a gondom h cod4 multiba játszok 3-4 menet és 1-szer csak lefagy és nem megy továb és csak a reset gomb segít.Mi lehet a baj?


Ha lefagyás után Ctrl+Alt+Del se működik,akkor az egész gép fagy le.
Ha csak a cod4-nél fagy le gép, szerezz új verziót vagy reinstalláld
Ha bármien játéknál, akkor ott szerintem a VGA-hűtássel van a gond...nézz utána a hőfoknak játék közben.

Gondolom sokan ismerik a Minecraftot...nos nálam a single egy ideje lefagy fekete képpel...és a Java binari valami működése leáll...ötlet?


Nekem hasonló a problémám de nem csak a cod4ben hanem a strarcraft és a wow kivételével gyakorlatilag mindenben...Ati Radeon HD4650 kártyám van és ha játszok akkor elfeketedik a képernyő majd visszajön és kidobja a VPU recover üzenetet...ez megtörténik 3szor és csak a gép újraindítása segít...Valami megoldás?DirectX frissítés nem segít,driver frissítés sem az op.rendszer újrarakása sem...
0
0
0
0
niteforce avatar
Nocche írta:
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy az Assassin's Creed Brotherhood-dal játszom és már eljutottam vele egy jó darabig és van egy küldetés ahol meg kell semmisíteni Leonardo Machine Gun -ját , de ahogy oda érek a helyszínre lefagy. Sehogyse tudom megoldani a problémát, se patch nem segített, se directx frissítés, remélem tudtok segíteni valahogy.




szerintem game hiba (half Life 2-ben is vannak ilyenek)
Probald meg azert masik gepen, es ha ott se jo, vidd vissza oda, ahol vetted a jatekot, ki fogjak cserelni neked.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy az Assassin's Creed Brotherhood-dal játszom és már eljutottam vele egy jó darabig és van egy küldetés ahol meg kell semmisíteni Leonardo Machine Gun -ját , de ahogy oda érek a helyszínre lefagy. Sehogyse tudom megoldani a problémát, se patch nem segített, se directx frissítés, remélem tudtok segíteni valahogy.
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Dante15 írta:
Sziasztok nekem is ez lenne a gondom h cod4 multiba játszok 3-4 menet és 1-szer csak lefagy és nem megy továb és csak a reset gomb segít.Mi lehet a baj?


Ha lefagyás után Ctrl+Alt+Del se működik,akkor az egész gép fagy le.
Ha csak a cod4-nél fagy le gép, szerezz új verziót vagy reinstalláld
Ha bármien játéknál, akkor ott szerintem a VGA-hűtássel van a gond...nézz utána a hőfoknak játék közben.

Gondolom sokan ismerik a Minecraftot...nos nálam a single egy ideje lefagy fekete képpel...és a Java binari valami működése leáll...ötlet?
0
0
0
0
no avatar
Hali!
Szoktam online filmeket nézni, és most kaptam új gépet. Föltettem rá a divx web playert, de amikor elkezdi bufferelni a filmet, akkor mindig lefagy az internet, bármelyik keresőben próbálom.
Tudnátok segíteni?
0
0
0
0
no avatar
Szia!
Magyar MU szeron játszol? Mert én tobb éve játszom muonline.hu vele bár most már ritkábban, anarhian is van karim meg legendian, de mondjuk ilyen probléma nekem sose volt, nem tul nagy gép igényü játék nekem a régi majdnem 10 éves gépemen is ment, de az ujon se volt vele gond soha. De ilyen problemat nem is nagyon hallottam mástol se nem tom mi lehet. Vga driver frissites esetleg vagy ilyenkor szokásos korok, de passzolok. Amugy mi a neved a jatékba mert ha magyaron vagy meg régi gépeden is már játszottal vele lehet ugy látásbol rémlene is a neved. 😀
0
0
0
0
akos328 avatar
Ha vki tudna segíteni... Letöltöttem a MUonline-t és feltettem, játszok vele, majd 1x csak megállt, mintha lefagyott volna. 4-6 másodperc múlva a monitor leállt készenléti állapotba, és vissza se kapcsol. Ha esetleg nem áll le akkor a nem reagál semmire csak a reset gombra. Több szerveren és több kliensen is próbálkoztam és mindegyikkel ez a gond. A gépnek nem hiszem hogy túl nagy baja lenne hisz "zsír új" és ezen kívül szépen fut. Ugyan ez a játék a Régi gépemen szépen "hasított".
Am hozzá teszem hogy XP-n játszok, de van fent WIN7is, de mivel 64bites, a játék frissitő kliense nem fut 64biten, ezért játszok vele XP-n
0
0
0
0
Dante15 avatar
nem tudja valaki a megoldást arra h mért fagy le a COD 4-em?
0
0
0
0
Trj Pain avatar
Próbáltál más szervereket is? Ha mindenhol ilyen, a géppel van gond. Directx frissítés, driver frissítés, töredezetség mentesítés, stb. Fagyás előtt hogy megy?
0
0
0
0
Dante15 avatar
Sziasztok nekem is ez lenne a gondom h cod4 multiba játszok 3-4 menet és 1-szer csak lefagy és nem megy továb és csak a reset gomb segít.Mi lehet a baj?
0
0
0
0
no avatar
Hello Úrak! Nekem is az lenne a gondom mint Szevonak. Ha multizok(airborne,cod4) nagy zugással lefagy. Csak a kikapcsolás segit. patch és driver frissités meg volt. Elöre is kösz!
0
0
0
0
dawe_91 avatar
Hello. Van egy régi gépem, ami időnként még használat alatt áll. Régebbi játékokra és netezésre jó gép. A gép megtalálható a profilomnál. Mosmár inkább szüleim használják, szóval inkább netezés😃 Van egy olyan problémám, hogy kapok egy áramszünetet vagy esetleg lefagy és újra kell indítanom RESET-el😃 vagy ha azzal nem megy konektorból kihúzni😃 Na de ezek után főleg az áramszünet után beindul betölti az asztal és befagy az egész semmire sem reagál. És csak csökkentett módba lehet utána használni vagy újra rakom a windowst. Vmelyik hardverre gyanakszom de fogalmam sincs melyik lehet. Eddig számítógépes boltba se voltak vmi okosak inkább fogták és újra telepítették és azt mondták hogy mosmár jó. DE hát nem és már ezt csinálja 1-2 éve. Vki tudna segíteni h mi baja lehet?
0
0
0
0
szevo avatar
Hy. az lenne a problémám ha játszok befagy a gép és zugo hang megy van amikor 15-30-40 perc mulva. elsönek azt hitem tulmelegedik a gép de CPU:40-45C GPU55-66C valami ötlet?
0
0
0
0
adamovszki avatar
Help me Pls Nekem A Windows 7-el lenne gondom....Amikor eljutok a Fájlok Kibontásához lefagy minden...Az az érdekes hogy havernak megy.............Pedig neki Gyengébb gépe van......Valaki helpme...😀Thx😃:😃D
0
0
0
0
MBenjo avatar
Far Cry 2 megint... a fagyásokat meg tudtam oldani DX10-ről DX9-re váltással.

Most az 50%-nál magasabb mentés betöltése közben lefagy és nem tudom tovább vinni.
Mi a megoldás? 😕 (Patch nem tuti, mert nem találok cracket patchelt verzióhoz...)
0
0
0
0
Hitoshi avatar
hector maio írta:
a game eredeti mert ha másolt lehet h rossz vagy ha eredeti akkoris lehet karcos vagy régi az ati drivered 😕


hát igen elég régi az ATI driver a mostani legújabb verzióhoz képest.köszi megpróbálom 😀

Szerk.: nem megy most hogy frissítve lett ígyis lefagy 😢
0
0
0
0
Adam996 avatar
a game eredeti mert ha másolt lehet h rossz vagy ha eredeti akkoris lehet karcos vagy régi az ati drivered 😕
0
0
0
0
Hitoshi avatar
Üdv

lenne egy problémám : fel telepítettem a need for speed shift-et.Meg néztem és elvileg a gépemen simán elfut,de elindítom és lefagy.Nem tudom mi lehetne a gond
1.win 7 miatt
2.ATI videokártya miatt
3.valami miatt
ha valakinek van valami ötlete azt szívesen kipróbálom.
0
0
0
0
thug85 avatar
MBenjo írta:
A Far Cry 2 kb. 1,5 óra játék után lefagy... Nem tudjátok miért lehet?

/minden beállítás maxon van, átlag 30-50 FPS, nem akad robbanásoknál sem/

Próbáld meg patchelni!
Nekem először el sem akart indulni, most meg hibátlanul fut!
0
0
0
0
zelcsi avatar
MBenjo írta:
A Far Cry 2 kb. 1,5 óra játék után lefagy... Nem tudjátok miért lehet?

/minden beállítás maxon van, átlag 30-50 FPS, nem akad robbanásoknál sem/


lehet crack hiba!
0
0
0
0
MBenjo avatar
A Far Cry 2 kb. 1,5 óra játék után lefagy... Nem tudjátok miért lehet?

/minden beállítás maxon van, átlag 30-50 FPS, nem akad robbanásoknál sem/
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció