Segítség!...Lefagy!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha lefagy a játék, és nem tudod mi lehet a probléma, csak írj ide a fórumba, és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 246
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
noreszz avatar
ok köszy, játszottam 1 órát a gémmel és a VGA m 55 fokos volt , alaplapom 43 . a tápm STAbility power 550 W .
0
0
0
0
eleminator avatar
Esetleges memória tesztprogram lefuttatását javaslók
0
0
0
0
eleminator avatar
Monitortól igazából nem!Ahogy már gépigény mondta, hogy esetleg táp, mert minden táp ahogy öregszik egyre kevesebb Watt-ban mért teljesítményt ad le, mint új korában, s ezért elszállhat a gép és kifagyhat. Videókari, mert lehet, hogy túlmelegedett, s valamiért kikapcsolt. Alaplap, szinte bármi befolyásolhatja, pl a vga foglalat vezérlőchipjének abnormális működése. Végül ram, amit szemékly szerint én gondolok, szinte a ramok 50%-ának van hibás szegmense, ami akár évekig sem jön elő, sőt lehet, hogy soha, csak ha a windög véletlenül arra a szegmensre ír. Kifagyhat a windows, vagy a hang, vagy ahogy nálad is a kép.
0
0
0
0
noreszz avatar
ok köszy , de eddig csak ennél tapasztaltam . De mostis játszottam vele 1 órát legalább és nem fordult elő.
és a monitoromtól nem lehet?már egy kicsit zúg 😃 pedig LCD
köszönöm.üdv norbi
0
0
0
0
MoonW avatar
noressz: pl: vagy a tápod vagy a videókarid vagy az alapod adhatta meg magát egy pillanatra.
Ha többször is elő fog fordulni, az gáz. Ha többször nem jön elő akkor örülj neki!😀
0
0
0
0
noreszz avatar
csősztök!
Nekem olyan problémám lenne , hogy játszok a splinter cell double agent el , és egyszer csak elment a kép és '' no signal input '' de hang volt csak a reset segített. Nem tudom ez mitől lehet szerintetek?Talán VGA driver 😞 de még csak 1x fordult elő és nem tom mitől lehetett !
válaszotokat köszönöm !
üdv:norbi
0
0
0
0
no avatar
Akit kibod a CoD4 akár Sp-böl, akár MP-böl, tegye a következöket:

1. Belépsz a CoD4 mappába
2. A játék fömappájából, a Miles nevezetü mappába
3. Ott találsz egy ''mssmp3.asi'' nevezetű fájlt
4. Átnevezed ''mssmp3.bak'' -ra és JÁTSZOL.

Nekem is ez volt a probléma, SP meg MP is kidobott, és hát elég idegesítö tudodd lenni.
Mióta ezt átirtam, müködik.
Üdv
0
0
0
0
taki10 avatar
Ez a Driver-frissítés nagyon jól esett a gépnek. Hála önzetlen segítségedért, minden játék FULLON!, akadozásmentesen megy.

Nagyon KÖÖÖÖÖSZZZZ!!!!!!!*music**music**music*
0
0
0
0
MoonW avatar
ja, az más jatek lesz akkor, igen először a patch és utána a magyarítás
0
0
0
0
taki10 avatar
Szia!

Magyar patch nincs a Medal of Honor Airborne-hoz. Telepítsem az angolt, majd a magyarítást?
0
0
0
0
MoonW avatar
a legújabb drivert itt találod: a HD 2600 XT-dhez
[LINK]
1. uninstall a régit
2. telepítsd az újat
0
0
0
0
taki10 avatar
Szia!

A patch-okat majd megpróbálom, a driver-frissétéseket hol találom ehhez?

ATI Radeon HD 2600 XT 512 Mb?

Amúgy kösz!
0
0
0
0
MoonW avatar
a videókártya meghajtóprogramjának a frissítése, a patch pedig kell, bármilyen nyelvű is a játék, a hivatalos oldalon megtalálod őket 1.1+1.2 (ha a magyar változat van meg akkor a HUN-osat töltsd le) kb 1.2 - 1.2 GB
0
0
0
0
taki10 avatar
Szia, Gépigény!

Nem vagyok kezdő, de nem tudom, mi az a driver frissítés, nem patch-oltam, mert magyarul kaptam a kezembe a játékot.
0
0
0
0
MoonW avatar
a driver frissítés és a játék patchelése megvolt?
0
0
0
0
taki10 avatar
Légyszíves segítsetek!

A Medal of Honor Airborne akadozik maxon, pedig a gépem simán viszi a játékot, még lehet, hogy a duplája is!*yes*

Miért lehetséges, hogy akadozik?
0
0
0
0
taki10 avatar
Légyszíves segítsetek!

A Medal of Honor Airborne akadozik maxon, pedig a gépem simán viszi a játékot, még lehet, hogy a duplája is!*yes*

Miért lehetséges, hogy akadozik?
0
0
0
0
MoonW avatar
próbáld meg lépésről lépésre elindítani/játszani vele, akkor talán kiderül mi a baj:
1. Cod4+1.2 patch-el menj el odáig, ha megy akkor a következő lépés:
2. COD4+1.2+1.4 ha így is megy annál a résznél akkor telepítsd a többit...
3. Cod4+1.2+1.4+1.5...

De még az is lehet hogy a magyarítás kavar be neki, más játéknál az is előfordult!

Driver és DirectX frissítéssel próbálkoztál már?
0
0
0
0
MoonW avatar
Csak bátran... ha lefagy a játék, és nem tudod mi lehet a probléma, csak írj ide a fórumba, és megpróbálunk segíteni!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció