Milyen telefonod van?

Szerző: , 2009. April 20., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Hozzászólások: 2 605
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
The_Teacher_Man avatar
Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Januárban múlt 5 éves, de még mindig minden körülmények között tökéletes számomra.
Néha fotózok vele, de többnyire a messenger/youtube/chrome szentháromságot használom rajta.
Az akkumulátorja alig gyengült. 1 napot simán kibír.
Illetve a 4-4,5 óra képenyőhasználat sem kottyan meg neki.
Mind a 199€-t megérte anno eBay-ről... 🙃😁
0
0
0
0
Omis avatar
XiaOmi 14 Pro (fehér)⚠️
0
0
0
0
bukta2 avatar
Az azért szép eredmény!
S23 Ultra GPU ba jobb teljesítményt hoz mint az új iphone 15 pro max

[LINK]
0
0
0
0
kovb677 avatar
A12 Nacho Eynos 850 Android 13 - Redmi 10c
0
0
0
0
ben_aloha avatar
S23 Ultra, ez alá nem mennék sosem :)
0
0
0
0
szalamispizza avatar
9 hónapja iPhone 13 Mini. Fogalmam sincs mire fogom lecseréni, kár hogy nem gyártanak több csúcshardvert ilyen méretben
0
2
0
0
💬 2
bukta2 avatar
@szalamispizza: Mire azt cserélned kell addigra majd visszahozzák 😃 az még egy 5-6 évig telefon lesz 👍
0
0
0
0
szalamispizza avatar
@bukta2: Nemhiszem, hogy visszahozná😅 Jóval többen keresnek tepsi telefont, mint kompaktot
0
0
0
0
bukta2 avatar
Még mindig az S7 Edge és még mindig kiválóan működik, és azt mondtam hogy nem cserélek amíg ez működik, ami így is lett volna viszont szembe jött egy kihagyhatatlan lehetőség egy S23 Ultra társaságában olcsóért..🤗 és így csere lett 😉 remélem ez is bírni fog kényelmesen egy laza 5 évet gond nélkül mint a 7 edge.
Olcsóbban hozzájutottam az s23 ultrához bontatlanul mint amennyiért anno az S7 edge et vettem.. 😂 szóval nem hagyhattam ki.
0
0
0
0
💬 1
BenjaminHun avatar
@bukta2: Grat hozzá. S7 Edge nekem is meg van még nem rég kellett ideiglenesen használnom kicsit lassú az aksi már nem bírja sokáig de még működik szépen
1
0
0
0
bukta2 avatar
Én ha egyszer leváltom majd ezt az S7 Edge-et az akkora ugrás lesz nekem mint az emberiségnek a holdraszállás... 😅
0
0
0
0
💬 2
Quadgame94 avatar
@bukta2: Haha :D pedig annyira jó az a teló. Sztem A52S/53 elég jó középjaregóriaban. Bár sztem a Pixel 7A verhetetlen. Vagy S széria lesz?
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Quadgame94: Hát, egy középkategóriát akarok majd megcélozni olyan max 400€-ig... igaz ezt az s7 edge-et anno megjelenésekor vettem 700€-ért és ha azt nézzük nagyon megérte a pénzét merr azóta tökéletesen teszi a dolgát, csak ugye az akku már nem a régi de 1 napot azért még bír így is, meghát lassúcska a mai chippekhez képest... szóval még nem tudom mi lessz a befutó majd amikor a vétel aktuális lesz akkor körbenézek mi lessz terítéken és mi a legjobb harverű illetve tudású akkor épp pont.
Amúgy egy haver nemrég vett pixel 7-et (a simát nem a pro-t,vagy plus-t nem tudom hogy hívják az erősebbiket) hát nekem nagyon nem jött be, sem a dizájnja sem a belső hardver, annyi pénzért kapott volna jobb harverű telót is, viszont a pixeleké a jó szoftver, meg a frissítéseknél is előnyt élveznek ugye
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Galaxy S23 Ultra. Nagyon drágáltam de sikerült egy dolgozói darabot megvennem olcsóbban aprón egy sráctól. Brutalis telefon. Ameddig tönkre nem rohad nem váltok :D
0
0
0
0
💬 3
visor261 avatar
@Quadgame94: Én is ezt mondtam mikor megvettem a SG+... utána teltek az évek jöttek mentek az android verziók és volt amire minimum 4 kellet, akkor lett megvéve a RN2,aztán már az android 6 volt a minimum, akkor lett megvéve a RN9... szal majd jön egy másik mobil amit muszály megvenned hogy a kövi frissítést fel tudd rakni mert olyan biztonságosra van megírva az app hogy ne tudd még véletlenül se használni az elavult verziót, és egyből az jelenik meg hogy frissítel vagy kilépel,és mikor rámész a frissítére és behozza a play áruházat, azt írja ki hogy "az eszköz nem támogatott" avagy vegyél egy másikat és ahogy a picipuha is megmondta gazdasági válság ideén"There’s never been a better time to buy a new PC."Spoiler!
viszont a poén az hogy a SG+ köszöni szépen jól van és a RN2 akksia hamarabb behalt amit most egy 18650-es cellával üzemeltetek amit a laptop akksiából műtöttem ki, ja és pro tipp ne vegyetek olcsó utángyártott"eredeti" akksikat a netről 5000ft körül mert nemhogy még a gyártása is silány(ki van spórolva belőle 1-2 biztonsági funkció... ha nem tudod miért fontos a biztonság keress rá hogy "lithium tűz") és az "új" akksi jobban merült(és halt be) mint az eredeti akksi amit használtam 5-6 évig... ja és kifejezetten kerüljétek az fixshop.hu-boltot kint van szlovákban szal a magyar fogyasztóvédelem mossa kezeit, és az olcsóbb aliexpress dolgokat veszik meg aminél a fent említett akksi mellet kaptam egy olyan hátlapot amiről leváltak a logó darabkái nemsokkal azután hogy felraktam a telóra, és mellesleg totál máshogy nézett ki az "eredeti" utángyártott a régihez képest...
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
@visor261: 4 db főverzió és 5 év biztonsági frissítés jön rá. Szóval 2028-ig megvagyok :D Remélem az akksi is bírja majd.

Egyebként 4.4 éves S10 telóm még most is tökeletesen megy. Akksi csere volt benne és ennyi.
0
0
0
0
visor261 avatar
@Quadgame94: ha minimum 30% körül tartod és szakaszosan 50%-70% töltöd idő kihagyással max 80%-ig félévente lemerítve majd maxra töltve elvileg megnöveli az élettartalmát, nekem a RN2 úgy bírta 5 évig hogy volt töltve miközben ment rajta valami amitől már alapból melegedett rendesen szal ha nem kíméled is kéne bírja egy darabig azután lehet 70%-nál kikapcsol mert "lemerült"...

honnan és mennyiért volt az akksi? bírja rendesen?

arra az 4db főverzióra kiváncsi leszek hogy betartják e, alapból úgy indult hogy csak új szériára, meg felső kategóriára vonatkozik csak... merthát a gép tudná mert azt a tucat dolgot amit főverzióváltásnál belepakolnak egy kissebb frissítéssel is meg lehetne oldani pl miui, de hát a "nagyobb szám jobb" miatt ők is csak növelik a számát meg dobálják bele az új dolgokat, de az elrontott részeknek csak a halogatása megy nem a javítgatása... ezért is raktam rá A13 AOSP rom-ot, merthát jó ár-értékű a MI mobilok, de a szoftvert azt már csak összedobják rá :(
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
bukta2 avatar
Magyarán van életed 😅
0
0
0
0
bukta2 avatar
Még mindig az S7 Edge, kb 2-3 havonta rájön hogy frissít valamit akkor nagyon belassul meg bemelegszik, de 1-2 napig ilyen utána megjavul, beszarás hogy mennyit bír nálam ez a telefon..
És még mindig karcmentes xD az egyedüli hiba amit feltudok hozni hogy így több mint 5 év után az újlenyomatolvasónál feljött valami fólia réteg, de ettől tökéletesen működik csak esztétikai hiba, persze az akku az már nem a régi, 1 napot alig bir ki.. de amíg nincs vele komolyabb gond én nem váltok... :D multkor nézegettem telefonokat, ha most kellene cserélni kb 100/120-ezret ha szánnék telefonra.. Xiaomi-kat nézegettem, igazából ami szempont lenne az a jó kamera,és a több akku idő. más nemigen érdekel, régen még érdekelt volna hogy erős hardvere legyen.. de telefonon már nem játszok így ez sem szempont többé..annyi telefon van a piacon hogy képtelenség nyomon követni, fogalmam sincs mit vennék ha holnap bedöglene.. :D választás előtt úgyis feltúrom az egész netet róla mielőtt megveszek valamit.
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
Samsung S21 Ultra 12GB Ram 256GB Belső tárhely. Egy igazi vadállat ez a teló, csúcskategoríás telefon
0
0
0
0
ppista avatar
Most vettem egy XIAOMI 12x-t 8GB-Rammal & 128GB-Tárhellyel.
0
0
0
0
Ezredes avatar
Egy ASUS ROG Phone 2-est használok már két éve.Egy jó darabig biztos nem váltok még!
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
Samsung s21 Ultra 12GB ram 256 GB tárhely
1
0
0
0
💬 2
BenjaminHun avatar
@KrisztianRikardo: Nálam be vált! :)
0
0
0
0
Ayistion avatar
Apple iPhone 12 mini 128GB - megjelenés óta használom
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Samsung Galaxy A52s 5G.

Pár napja használom és egy Samsung Galaxy J3 2017-et váltott.
0
0
0
0
💬 3
BellaCiao avatar
@reszler112233: egy remek választás
de had kérdezem meg
milyen élményt nyújt az 5G hálozat mert én még eddig nem használtam 5G-s telefont
érdekelne a véleményed :)
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@BellaCiao: Falun lakok így itt nincs a környéken 5G hálózat. Így ebben nem tudok segíteni. Maximum 4G+ amit tud fogni környezetemben a telefon.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@BellaCiao: Üdv! Ma volt alkalmam 5G-t használni, mert olyan helyen voltam ahol van 5G, de szinte azonos sebességet tudott mint 4G+-al.
0
0
0
0
BLACKPINK avatar
iPhone 7 Black 32GB ... törött kijelzővel természetesen
Nem bántam meg annó hogy megvettem, azóta is boldog vagyok vele de egy csere lassan kinét neki, már az akksija is csak 81% de 1-2 napot elmegy töltés nèlkül így is
0
0
0
0
xCube avatar
iPhone 12 Pro + iPhone XS

Emellett van még pár régi készülékem, amiket elvétve használok:

iPhone 5S / 6S / 7 Plus
Galaxy Note 3

Illetve több őskövület is, mint például:

Nokia E63, 6230i, 3310, 1611
0
0
0
0
no avatar
Lg velvet 4gs jó telefon sajnos az akkumulátor idő jó 6 óranagyon kevés kár hogy megszűnink az lg én sajnálom.
0
0
0
0
MrPAYER avatar
Júliusban váltottam Redmi Note 10 5G-re egy Galaxy A50-ről, ennyi idő elég volt neki, hogy rájöjjek ez egy borzalom. Az MSG értesítések brutális késéssel jönnek meg ha egyáltalán, ha megakarom nézni az üzeneteim akkor manuálisan kell belépni az appba, mert akkor lehetek biztos benne, hogy nem maradok le semmiről. A kamerája nem nagy valami, nem azt mondom, hogy rossz, de a régi A50-től nem érzem sokkal jobbnak. Hetente újra kell indítani mert elkezd akadni az egész, ilyen sose volt a samuval. A 90 Hz képernyő az viszont nagyon tetszik, de szerintem ezt már minden teló tudja 100k környékén. Egy szó mint száz nagyon várom, hogy leteljen a 2 év hűség és megyek vissza azonnal samsungra.
0
0
0
0
💬 1
visor261 avatar
@MrPAYER: Én visszavinném szervízbe mert sztm nem így kéne működnie, lehet kifogtál egy szériahibásat mint ismerősöm fogott ki egy samu A7 mobilt és nem tudott vele hívni, újraindulgatott és már szervízbe szinte minden alkatrészt kicseréltek benneSpoiler!
bár az aksiból egy sz*rabbat raktak bele
és így se volt jó, és ő is megfogadta hogy soha többet samsung.
0
0
0
0
tibi211 avatar
Valakinek van mi 11 5g mert lenne egy kérdésem
0
0
0
0
bukta2 avatar
És igen, még mindig az s7 Edge! XD
Kíváncsi leszek meddig fogja bírni! Nem volt olcsó anno de megérte minden centjét, ha ilyen jól bírja!
0
0
0
0
💬 6
BenjaminHun avatar
@bukta2: A polcon még nekem is meg van de az akkumlátora már nagyon gyenge. :D
0
1
0
0
bukta2 avatar
@BenjaminHun: Lassan elér hozzám is a telefon csere, de nen azért mert nem elég a teló hanem mert itt sem bír már sokat az akku! :D de az biztos hogy anno nagyon jó vétel volt számomra ez az S7! Nem bántam meg. De azért még nyúzom amíg bírja de már nem sokáig, már 1 napot sem bír ki.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@bukta2: Azóta Már a második Samumat nyúzom :D
Most S21U Nagyon tetszik de ezt én se cserélem egy jó pár évig.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@BenjaminHun: )Nem szeretnék majd ennyit kiadni 1 telefonért mint anno az s7 edge (700€...) de fogalmam sincs most mi számít jónak... a xiaomi black sharck 4 el szemezgettem sokáig (kb 4-500€ max...)de nem tudom hardverileg vannak annál sokkal jobb telefonok is, kamerája már kb mindnek jó (meg az amúgy sem nagyon érdekelt engem soha egy telefonnál) én inkább az a hardveres vagyok hogy legyen minnél erősebb és bírja jó sokáig) köv telónál az akku is fő szempont lessz!
0
0
0
0
BLACKPINK avatar
@bukta2: Kezet foghatunk akkor, nekem iPhone 7 van megjelenés óta ami szintén 2016 :D
1
0
0
0
tibi211 avatar
Sziasztok. Az lenne a probléma hogy a kocsiba Bluetooth-on keresztül megy a zene és jóval halkabb. Pedig teljesen fel van véve a hang a telón. (Más telefonról jól szól a kocsiba a zene.). (Xiaomi mi 11 5g) mi lehet a probléma? Pl 35-öson van a hang a kocsiba és olyan mint ha csak 17-esen lenne. Hogy lehet ezt beállítani a telón ? A kocsi fejegységével nincs gond..
0
0
0
0
no avatar
Azóta is iPhone 11 Pro, szemeztem a 12 Pro-val mert a korábbi 5s formatervezésére hajaz ami a kedvencem volt anno, de szerintem már csak a következő szériára váltok.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB. Egy hete eddig imádom.
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@BenjaminHun: Ezt próbáld meg nem leejteni 😄
0
1
0
0
BenjaminHun avatar
@LordSzalko: Köszi. Azon leszek :D
0
0
0
0
Booker avatar
Huawei Y7 Prime (2018)
Régi idejét múlta de telefonálni még jó
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Huawei P10 Lite.
Lomtalanításon találtam, gyakorlatilag az alaplapon kívül minden új. 16 rugóból megvolt.
0
0
0
0
zelcsi avatar
Nekem egy Xiaomi MI 9-em van egy ideje és még nem érzem szükségét hogy váltsak! :)

https://gepigeny.hu/user/zelcsi/eszkozok/342580
0
0
2
0
💬 1
no avatar
@zelcsi: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
zelcsi avatar
Köszi! Azért is írtam hogy egy darabig nem lesz csere! :) Azért az A8-is teljesen jó telefon ma is! ;)
0
0
0
0
no avatar
A réges régi XIAOMI Redmi Note 2 Pro-mat váltottam egy Samsung Galaxy S20 FE-re (128GB ROM, 6GB RAM és természetesen a Snapdragon-ös verzió. Exynos-t nem ajánlom senkinek...).
Baromira tetszik rajt a 120hz-es kijelző és a 3x optikai zoomos kamera, még makrókat is lehet fotózni vele. Eddig nagyon bejövős. :D

A XIAOMI egy reset és akku csere után pedig megmaradt GPS-nek (nem szívesen égetnék bele valamit az OLED kijelzőbe így kezdésnek... 😀), annak bőven jó lesz még. Azt hiszem jár a dícséret a xiaominak. nem is tudom mikor vettem, de már biztos használom vagy 5 éve... Csak az egyik mikrokapcsolója szarakodik, ezen kívül pöpec rajt.
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
A legenda ma sem okozott csalódást 😆....
0
0
0
0
Viktorinho avatar
Xiaomi mi 10t . Asszem pár évig kiszolgál majd. Melóban 24 órából 20at nyomom kb videót nézegetek. Néha játszom rajta. 1x van töltve olyankor de szerencsére 1 óra alatt megkapja a delejt az 5000 akksi hála a gyorstöltésnek.
0
0
0
0
💬 3
xCube avatar
@Viktorinho: Te 24 órás műszakban dolgozol? Ráadásul ebből húszban van időd videókat nézegetni? Biztonsági őr vagy egy elhagyatott telephelyen?
0
0
0
0
Viktorinho avatar
@xCube: Majdnem,Tesco nagy raktár,ki és bemenő forgalomért felelek,manapság kevés kamion jön,napi 50-80. Aztán ha van róla adat fél perc és már megy is be a papírjaival. Szóval egész nap kb 2 órát melózom,2-t pedig lehet "pihenni" ami hatalmas alvásba torkollik. 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Viktorinho: Engem ott vágna ketté az unalom... valszeg már a létező összes filmet,sorozatot meg videót is láttam volna már. 2x... 😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
A napokban szereztem be egy OnePlus 8T-t, eddig imádom, nagyon szép a kijelző, gyors a rendszer is, nagyon elégedett vagyok vele.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Igen, még mindig az S7 Edge et nyúzom. És nincs is vele semmi bajom 😆 amíg működik, ez is marad. Már 5 éves és hibátlan.jó,mondjuk játszani komolyabb játékokkal már nem kell rajta 😃
0
0
0
0
💬 7
no avatar
@bukta2: A mobilos gaming-től én tökre eltávolodtam az évek alatt, néha napján egy-két címet fel rakok de hamar törlésre kerülnek. A komolyabb címeket sosem éltem mobilon igazából, az egyszerűbb játékokkal mindig jobban el szórakoztam 😃
Ha éppen kertben vagyok vagy nyaralok és kedvem támad kockulni egy kicsit akkor iPad-en szoktam fellőni a Geforce Now-t aztán keresek valami stratégiát 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@LordSzalko: Én is ipad en játszom a komolyabb címeket, nálam volt idő amikor rávoltam kényszerülve a mobilos játékokra, de én mai napig szeretem azokat! Cod mobile,pubg, és azóta már olyan címek is kint vannak ipad re mint a company of H. Vagy northgard, GTA-k... kegyetlen! És egyre több komolyabb cím lesz ipadeken is! (Diablo immortal stb...) És ahogy írtad ott a now is, illetve az Apple Arcade is (bár itt még nincsenek nagyon említésre méltó játékok számomra)
0
0
0
0
no avatar
@bukta2: Diablo-t várom én is, de úgy isten igazából mióta megoldható a Geforce Now mobil eszközökön nekem kb. ki is váltotta az App Store játék kínálatát. Arcade egész jó címeket tartalmaz, közülük az Oceanhorn 2-t kifejezetten éltem akár csak az első részét.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@LordSzalko: Arcade ból csak a cat quest 2 játszottam, de az hibátlan volt ps4 dualshock al 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@bukta2: Nekem a Polcon van az S7E picit törött meg gyorsan merül de még megy néha napján be kapcsolom. 😆
0
0
0
0
bukta2 avatar
@BenjaminHun: Nekem is volt már egy pár telefonom de még 1-et sem sikerült szerencsére összetörnöm 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@bukta2: Nekem is csak kettőt. S7E alkalmazásváltó gomb alatt pokhálósodott be illetve egy fel szaladt de ugyan úgy lehet használni a kijelző meg úszta.
S10+ kb. a kijelző felénél kapott ütést a kavicsos útra egy darabig ment a kijelző aztán az alsófele elsötéltült a felső fele jó volt. De kicseréltettem a kijelzőt igaz 90000 Ft volt a csere de ügye így cseréltek keretet is meg aksit is. Igaz hogy annyiért vehettem volna másik telót de meg vagyok elégedve vele nagyon és nem akartam kidobni.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Google Pixel 5, nem sok embernek van ilyen. Nem túl nagy, így nem idegesít annyira legalább. A PC sokkal jobb, mint a telefon, gépen szeretek netezni telefonon nem. De legalább GPS-re jó a telefon, meg hívásokra. Pár évig elég lesz most.
0
0
0
0
botmunpls avatar
Xiaomi Mi Mix 3 az elsődleges (nem az 5g-s), a tartalék pedig egy Huawei P9 lite
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció