Milyen billentyűzetet vegyek?

Szerző: , 2009. April 20., téma
Fórum » Periféria
-Ha van előre kiszemelt billentyűzet de nem tudod eldönteni hogy melyik lenne jobb illetve hogy mi melyiket ajánljuk, akkor lehetőleg pontos nevet, gyártót, méreteket és árat adj meg, mert ezek alapján könnyebben tudunk segíteni.
Hozzászólások: 484
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
B6t52aa25t6B avatar
Sziasztok! Ez a billentyűzet ennyiért jó? https://www.emag.hu/redragon-fizz-tkl-k617-rgb-mechanikus-gaming-billentyuzet-piros-kapcsolok-usb-type-c-fekete-k617-rgb-rd/pd/D300XZMBM/?cmpid=87085&gbraid=0AAAAADKsiyG-Ogc7tyaV6XZZ3HwbM360p&gclid=Cj0KCQiAn4SeBhCwARIsANeF9DItQWn7ZOfuoCWa8qXVE3Br_Eh56mzgaDY-LaFELJUGnDoBuzLXEagaAhzIEALw_wcB
Illetve, hogy ez csak egy elírás hogy 617 vagy tényleg van ilyen, mert a hivatalos oldalon nem találtam, és még az hogy ennek a világítását billentyűnként tudom változtatni, meg hogy tényleg tudja a vezét nélkül is meg a vezetékeset is. Előre is Köszönöm!
(Ha linket nem szabad, vagy így nem szabad küldeni, akkor bocsi)
0
0
0
0
ben_aloha avatar
Sziasztok!
Alienware billentyűzet magyar kiosztással létezik?
Az AW310K-t és a 768Pro-t néztem, de egyik sem magyar, mennyire macerás hozzászokni?
0
0
0
0
💬 2
Puffin avatar
@ben_aloha: Sok éve használok UK kiosztásút. (G410, most G713) Hamar meg lehet szokni szerintem.
0
0
0
0
ben_aloha avatar
@Puffin: Ezek US kiosztásúak ahogy néztem, a kis enter, és hosszú í hiánya ami engem így képen zavar.
Más márka annyira nem mozgat most 😁
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
Hali! Aki nagyon olcsón keres játékra is alkalmas billentyűzetet annak a Genius Scorpion K215 billentyűzetet tudom ajánlani. Az ára 4-5 ezer forint. Én tegnap vettem, és nagyon kényelmes rajta gépelni. Ja és tud világítani, ami ma már kötelező.. 😆
0
0
0
0
shade0813 avatar
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, nem igazán ismerem a billentyűket ezért valaki tudna ajánlani billentyűzetet 20-25ezer között? Az elvárások kb annyi hogy magyar, mechanikus legyen és ne kék kapcsolós.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Üdv, Sharkoon Tastatur Skiller SGK5 Gaming Keyboard Valakinek tapasztalat? jó választás? az igényeimnek megfelel.és az ára is.
A lényeg hogy zene szabályzó legyen rajta és az sem baj ha világít egy picit. 😀
0
0
0
0
odinx avatar
Sziasztok! Tudnátok segíteni? Szeretném lecserélni a billentyűzetemet. A lényeg, hogy vezetékes legyen és vékony gombos, mint a jelenlegi. Ezeket néztem ki. A válaszokat előre is köszönöm.

[LINK]

[LINK]

Ha van egyéb márka amit tudtok ajánlani a fenti kritériumoknak, akkor azt megköszönném. Árban kb. 10-12.000 Ft max.
0
0
0
0
💬 4
AMDMonsteR avatar
@odinx: Logitech bármelyik membrános billentyűzetét ajánlom, ha ilyen low profile billentyűzetet szeretnél.
Nagyon időtálló, és víz és por meg ütés álló darabok. K280 is jó, de K3xx széria is hasonló.
Ajánlanám a Microsoft billentyűzeteit, de azok magasabb árkategóriában vannak.
0
0
0
0
odinx avatar
@AMDMonsteR: Köszi neked is.
0
0
0
0
no avatar
@odinx: A Logitech szerintem teljesen okés, de tudom még ajánlani ezeket:
[list]Trust Erou Silent
CHERRY Stream
CHERRY Strait[/list]
0
0
0
0
odinx avatar
@LordSzalko: Köszi, életmentő vagy. Szerintem a Cherry Stream lesz a befutó. Nagyon jól néz ki.
0
0
0
0
Hegyirablo avatar
Sziasztok!

Jelenleg a második wireless billentyűzet+egér kombóval szívok három nap alatt. Az elsőnél (Microsoft) főleg az egér volt ergya, ennél a másodiknál (Logitech) meg főleg a billentyűzet az. Szomorúan tudom kijelenteni, hogy az übergagyi, nyolc éves A4Tech kombóm jobban működik, mint ezek a vadi új cuccok. Úgy tűnik a technológia visszafejlődött.

Ezért úgy döntöttem, hogy külön veszek valamit.

Egérben ezt tervezem venni, ezt ajánlották [LINK] (mást is meghallgatok, de egérnél nem engedek a vezeték nélküliből). Kellene hozzá egy billentyűzet. Tízezer a tető, ha lehet vezeték nélküli, de azt már el tudom engedni, ha nagyon kell. Viszont "Sleep" gomb kellene rá, vagy olyan programozható gomb, amire be lehet ezt állítani.

Köszönöm szépen!
0
0
0
0
💬 2
_AsheXp avatar
@Hegyirablo: Szia!

Láttam prohardver fórumon az egeres meg a billes topikban is a kérdésed/beszélgetéseid, egérből konkrétan nincs ennél jobb wireless csak minimum 2x ennyiért, billből pedig az a Dell amit ott linkeltél teljesen jó lesz, semmi extra de működik és rendben van.
0
0
0
0
Hegyirablo avatar
@_AsheXp: Szia!

Akkor jó, ezek lesznek, egérért megyek is délután.

Köszönöm szépen!
0
0
0
0
nilsen avatar
Sziasztok, windows 10-op rendszer-en, melyik kombinációt kell le nyomni a Fő-hangerő változtatásához?
a billentyűn van "ikon" az F8 és az F9, de ezekre nem csinál semmit. Google-n már keresgéltem , de ott laptopokról beszélnek stb..
(Asztali gép, sima 1500ft-os bill, de az előzőbe beleömlött a KV.... és meg bolondult.. valamelyik betű helyett a hangot változtatta.) Azért gonolom hogy van valami 2-gombos megoldás. Előre is köszönöm Skacok.!
0
0
0
0
💬 7
PestisDoktor88 avatar
@nilsen: Az "FN" billentyűt,általában a spacetől jobbra a második gomb.
0
0
0
0
nilsen avatar
@PestisDoktor88: próbátam testvér, semmi.
0
0
0
0
PestisDoktor88 avatar
@nilsen: akkor talán control + alt + az f8 vagy f9 amit mondtál.
akkor próbáld meg kitakaritani.szedd szét simán,mosd le,szárítsd ki,rakd össze.nem bonyolult de könnyű elbaxni
0
0
0
0
nilsen avatar
@PestisDoktor88: Azóta vettem Újat!.(csak arra értettem hoyg asztalin is létezik , nem csak laptopont, mert az apuén elég 1-g-t lenyomni.) ki probálom ezt a kombit.
íírok utána.
0
0
0
0
nilsen avatar
@PestisDoktor88: nem reagált.
0
0
0
0
Puffin avatar
@nilsen: Milyen billentyűzet?
0
0
0
0
nilsen avatar
@Puffin: Megvan a dobo még ilyet..😃
Silver Line KB-MM818
0
0
0
0
no avatar
Nekem Genius Scorpion K215 GX gaming billentyűzetem van
0
0
0
0
Neuralink_2022 avatar
Patriot Viper V730 Remek darab.
0
0
0
0
ichigo23619 avatar
sziasztok.
olcsó bill ekből milyet tudtok ajánlani?

kettőn gondolkozok csak nem tudom melyik lenne a jobb.

Genius Scorpion K10 és a Kolink KBV8

esetleg ha valakinek lenne logitech g15 höz alkatrésze annak is tudnék örülni.
3éve használom és eléggé a szívemhez nőtt.
a kijelzőm szétment rajta mikor le lett ejtve mortal ozás közben.
most meg már a hangerő kapcsoló is cinkeskedik valamiért.
amikor filmet nézek folyton elődobja a hangerő ikont a windowsban.
0
0
0
0
💬 1
Fatotem avatar
@ichigo23619: Scorpionom volt, gyengén világítottak a gombok. Fényben kb. Semmi nem látszott, sötétben pedig nem volt elég fényes, csak ha telibe felülről nézed akkor jó.
0
0
0
0
ppista avatar
Sziasztok!
Valami jó kis Gamer billentyűzetet keresek abban az árban mint amtlyeneket kinéztem.Melyik lenne a legjobb játékra vagy tudnátok valami jót ajánlani?

-AULA Assault
-GAMDIAS HERMES M3
-ASUS CERBERUS
-Cooler Master CK530 (Brown Switch)
-ROCCAT HORDE ROC-12-309 FEKETE
-HAMA URAGE CYBERBOARD PREMIUM FEKETE
0
0
0
0
💬 2
wiza avatar
@ppista: Csak egy jó tapasztalatot mondok neked hátha tudod szűkíteni a kört nekem leszerelhető az a ferde kéz támasz a tenyerem hátsó részét támassza így kényelmesebb.
[LINK]
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@ppista: Szeva nekem a Cooler Master CK530 (Brown Switch) teljesen meg vagyok vele elégedve mehanikus szépen teszi a dolgát világítás szépen testreszabható.ja és Magyar kiosztású! Ezeközül azt venném
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok!
Kicsit off topik, várom a tapasztalatokat. 😆
Csak úgy érdekelne, hogy ti használtok-e mechanikus billentyűzetet és milyen kapcsolójút? Van-e valaki aki hangszóróval (jobban szeretem mint a fejhallgatót) van, és nem tarja idegesítőnek a mechanikus billentyűzetet? (Nekem pl a mx red tetszik így videó alapján, könnyű lenyomni, nem a leghangosabb, és csak egyszer "kattanós" ) Illetve hogy mennyire vannak ezek magyar kiosztásban? És utolsó kérdés, van e olyan "gaming" billentyűzet ajánlatok aminél kikapcsolható(ha van) a világítás és viszonylag könnyű lenyomni a gombokat? Nemrég próbáltam egy hama urage cyberboardot, ami nem volt mechanikus de könnyű volt lenyomni, bár egy kicsit közel voltak a gombok egymáshoz de mégis jó érzés volt hogy tudom mikor mit nyomtam le és nem a fél karommal.
Szerk: félmechanikusról hallot valaki?
0
0
0
0
💬 6
BenjaminHun avatar
@Andris18: Nekem barna kapcsolóim vannak egyáltalán nem zavar ha nincs rajtam füles. Durable a márkája CM használja van nála mint lejebb írtam. A cherry biztos jobb nem hiába drágább házon belül is (CM).
De nem az hangos legalábbis a barnánál ahol kapcsol hanem mikor a kupak le ér az csattan. Megszokás kérdése. Otthon még senki nem panaszkodott hogy hangos és nem tud tőle aludni mikor éjjel éppen gépelek valamit.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@BenjaminHun: Értem, köszi hogy írtál!
0
0
0
0
xCube avatar
@Andris18: Két mechanikus billentyűzetem van, az egyik Razer zöld kapcsolós, nagyon kattogós, a másik HP saját (vagy kínai, nem tudom pontosan). Ismerem a Cherry kapcsolóit is, csak a billentyűzetek designja annyira nem az enyém. Van egy félmechanikus is a munkahelyen, az is klattyog. Fülest nagyon ritkán használok és engem egyáltalán nem zavar a hangja egyiknek sem, de ez nyilván egyéni érzékenységtől is függ. A mechanikus kapcsolók általában könnyen járnak és jó a nyomáspontjuk. A félmechanikus egy nagy parasztvakítás, semmiben sem jobb mint a membrános, csak a hatás más.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@xCube: Ahogy látom a cherry kapcsolós elég drága akkor, viszont mit értesz az alatt, hogy "csak a hatása más"? Köszi a választ!
0
0
0
0
_AsheXp avatar
@Andris18: Én cherry mx speedeset használok, nem túl hangos.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@_AsheXp: Köszi a megjegyzést! 😀
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
szevasztok Ajánlom mindenkinek. COOLER MASTER CK530 RGB TKL (BROWN SWITCH) HUN
nagyon jó talpa van nem csúszik el. de egy baj van ha saját magad akarod meg adni a gombonkénti világítást az "í-ű"-nél ezt nem tudod meg tenni mivel a szoftver nem tudja kezelni a magyar kiosztást sajnos nincs benne. De ezt leszámítva teljesen meg vagyok elégedve vele.
0
0
0
0
💬 1
FaLchioN avatar
@BenjaminHun: Kösz az ajánlást, pont ilyen kompakt mechanikusat kerestem 20k-ig! 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
A napokban tönkre ment Tesoro Lobera helyett keresek valamit ami hasonló, nem kell hogy nagyon olcsó legyen, kb 40k ig van keretem. Tudnátok ajánlani valamit amire érdemesebb beruházni, Vagy csak menjek és vegyek egy ugyan ilyet ? Nincs tapasztalatom ilyesmiben szóval köszönöm előre is.. 😀
0
0
0
0
💬 2
xsebix avatar
@Predacon: Én nemrég vettem egy Logitech g213-at , ha nem feltétel a vezeték nélküliség és, hogy mechanikus legyen akkor szerintem egész jó vétel 15k--ért már lehet kapni.. egy átlag felhasználónak mint nekem bőven megfelel szvsz.. 😀
0
0
0
0
no avatar
@xsebix: Köszönöm, ránézek. 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok, tudnátok ajánlani magyar kiosztású, olcsó, halk mechanikus billentyűzetet? Olyat ami tényleg halk és naggyából 20 ezer forint körül van. Ha van csuklótámasz az már nagyon jó és ha lehet akkor valami minimális világítás is legyen. Neten néztem de nem nagyon találtam 😞
0
0
0
0
💬 4
Memento Mori avatar
@kalmarmik: Halk mechanikus olcsón? Egy mondatban kettő sem fér meg egymás mellett, nemhogy a három szó. 😃 Viccet félretéve mechanikus bill nem halk. Csuklótámasz, világítás, és a többi igényed már nem a húszezres kategória. Van olcsóbban is de hidd el nem akarsz hama, modecom, meg trust szarokkal befürödni. 30-35 ezerrel már közelebb járnál a célodhoz. Ennyiért kapsz egy razer blackwidow-t, cooler master mk750-et, vagy egy logitech g pro-t. Utóbbi csukótámasz nélküli.
0
0
0
0
sokeszter avatar
@kalmarmik: szia, én ezt néztem ki magamnak , nem annyira olcsó,de remélhetőleg jó. 22 ezer forintért van most: ASUS TUF GAMING K5 MAGYAR GAMER BILLENTYŰZET 😀 [LINK]
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
@sokeszter: csak az nem mechanikus
0
0
0
0
xCube avatar
@sokeszter: Ez félmechanikus (pontosabban csak mechanikusnak csúfolt) billentyűzet, ráadásul ha jól olvasom nem különösebben halk 😕 .
0
0
0
0
Spazzz avatar
Sziasztok,nem reg visszakuldtem az Asus Cerberus billentyuzetemet,mert nem ment 2 gomb es meg garanciaba volt,azt irtak,hogy vallasszak egy masik helyette,szoval valami hasonlo arkategoria kellene esetleg lehet egy kicsivel tobb is,mechanikus is johet,de akkor csendes legyen a kattogasa azon kivul nem ertek hozza a switchekhez 😃(a barna a csendes nem? vagy a kek?)MIt ajanlotok inkabb?Rgb nem szamit de legalabb valami vilagias legyen,hogy lassam a gombokat es lehetoleg legalabb cseppallo ha nem is teljesen vizallo 😃
0
0
0
0
💬 9
xCube avatar
@Spazzz: Melyik Cerbeusod volt korábban?
0
0
0
0
xCube avatar
@Spazzz: Ha mindenképpen csendeset akarsz, akkor maradnék a membránosnál. Pl. Logitech G213, Corsair K55 RGB.

Nincs a közeledben valahol egy olyan nagykereskedés, ahol ki tudnál próbálni párat? Ha klattyogósat akarnál, abban látatlanban is tudnék segíteni (nekem ezek a kedvenceim és gyűjtöm is őket).
0
0
0
0
Spazzz avatar
@xCube: Nem feltetlenuk kell a csendes csak arrol van tapasztalatom inkabb,de attol lehet,hogy tetszeni fog a mehcnaikus kattogasa is,neztem,hogy a HyperX Alloy FPS most viszonylag jo arban van 350 lej 24k forintban annal tobbet nem igen adnak erte 😃 Spoiler!
https://www.pcgarage.ro/tastaturi-gaming/hyperx/alloy-fps-red-led-cherry-mx-red-mecanica/
0
0
0
0
xCube avatar
@Spazzz: Kicsit drága de nem rossz billentyűzet.
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
@Spazzz: Szia, ha van alkalmad érdemes kipróbálni a billentyűzeteket mielőtt megvennéd. Teljesen jó a HyperX Alloy is, de akkor találod meg igazán a neked valót mikor rá teszed a kezed, érzed és hallod a billentyűket. Lehet találsz valami 350 alatt is (én is romániában élek 😆 )
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
@Spazzz: én is azt ajánlom, hogy próbáld ki mielőtt megveszed, ha nem is konkrétan azt a típust, de akkor egy Cherry red switchet mindenképpen nyomj le. Lehet még utána is tompítani rajta, én blue switch-hez rendeltem Wishről szilikon gyűrűket pár száz forintért, és hallhatóan kellemesebb lett a hangja.
0
0
0
0
Spazzz avatar
@H-ECTOR: Nem tudom szerintem nem nagyon fogom cseregleni szerintem,megveszem es elleszek vele😃

@blaxphoenix Megprobalom van 2 nagyobb IT ceg azoknal talan lesz ilyen lehetoseg s hanem akkor vakon rendelem😃
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
@Spazzz:
nem nagyon fogom cseregleni szerintem

ezt nem igazán tudom, mire mondtad, hogy tiszta legyen, én ilyenre gondoltam:
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
UI: A Stream 3.0-ról inkább úgy fogalmaznék, hogy "rázza" az ujjaimat, mert a lenyomása és a felpattanása is elég erős és merev.
Ez ollós egyébként.

Az olcsóbb fajta, gumidómos Cherry-kkel van tapasztalatotok?
Az oldalukon azt írják, hogy halk, de gondolom az MX kék-hez viszonyítják...

A Cherry Mx red silent-et próbálta már valaki?
Lehet, hogy az ugyanolyan halk mint egy gumidómos?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Egy billentyűzetet szeretnék, ami halk és jó minőségű.

A felhasználás területe: munka, írás.

A főbb szempontok:
- legyen halk. (főleg az a probléma ha cserreg vagy csörög amikor felemelem a kezemet.)
- a gombok leütése egyforma legyen és "olajozott" érzetű.
- könnyű legyen lenyomni a gombokat; bár talán az átlagos erősség is megfelelő.
- legyen rajta annyi gomb, ahány a magyar kiosztáson van. A legjobb, ha magyar kiosztású.

További előnyös tulajdonságok:
- sok gomb van rajta. (Linuxon rá tudom kötni különféle hasznos dolgokra az extra gombokat.)
- fehér vagy szürke.

Összevetési alapjaim:
Kolink KBV2:
Ez a hangerő kb. jó. Még az is lehet, hogy egy új ilyet kéne vennem, hátha ott olajozottabbak a gombok.
https://www.arukereso.hu/billentyuzet-c3111/kolink/kbv2-p175932651/#velemenyek

Cherry Stream 3.0:
Itt szép uniformis a billentyűlenyomás, de túl nehéz lenyomni őket és túl rövid úton járnak, ezért üti az ujjaimat.
https://www.arukereso.hu/billentyuzet-c3111/cherry/stream-3-0-g85-232-p318121353/


Ha tudnátok ajánlani valamit, azt előre is nagyon köszönöm!
0
0
0
0
💬 1
Hunork avatar
@slickveil: Mivel mindenre kell, így csak ezeket tudom mondani:
Roccat Horde Membranical
Trust GXT 865 Asta
Rapoo VPRO V500

Keress nagyobb áruházakat, hátha lesz egyik vagy másik kiállítva, és ott ki tudod próbálni.
0
0
0
0
Athis18 avatar
Hali.
Magyar kiosztasu bill-t keresek, háttérvilágitással. HA a betük is világitanak az plusz pont. 10.000 Ft-ig várnék javasélatokat.

Köszönöm
0
0
0
0
💬 1
Hunork avatar
@Athis18: Szia!

Árban lefelé ezeket lehet ajánlani:
TRUST 22537 GXT 840 Myra
HAMA uRage Exodus Macro
COUGAR GAMING 200K
NATEC Genesis RX39
TRUST 21910 eLight LED Illuminated
0
0
0
0
sokeszter avatar
Ehhez csak annyit tudok szólni,hogy ha vesztek billentyűzetet, akkor érdemes olyat választani amihez van csukló támasz, nagyon kényelmes tud lenni 😀
0
0
0
0
💬 8
no avatar
@sokeszter: Köszi, tényleg kényelmes, csak lelóg a kihúzható billentyűtartóról, sajnos!
0
0
0
0
FoLey avatar
@sokeszter: Az enyém nemtudom már hány éves,de nagyon jól bírja a gombja is csak A és S betűnél van kicsit megkopva és csuklótámasztos.
Trust Multimedia Scroll Keyboard KB-2200
0
0
0
0
xCube avatar
@FoLey: Ez az én régi Genius KB-21e Scrollomnak a szellemi testvére 😃 . Nagyon örültem neki, amikor megkaptam (ajándék volt), de annyira nem szerettem, ormótlan volt és ki sem tudtam használni a média funkcióit. Relatíve hamar tönkre is ment. Én jobb szeretem a normál kivitelő de lehetőleg nem túl nagy méretű cuccokat, az utóbbi időben pedig az alacsony profilú billentyűzeteket is kerülöm. Gyűjtöm is egyébként a klaviatúrákat, valamiért meg fog a téma 😃 .
0
0
0
0
FoLey avatar
@xCube: Engem az új billentyűzetek annyira nem vonzódnak ha lenne értelmes strapabíró(rgb-s is lehet) olcsóért 10-15k között akkor talán vennék. De amit most használok jól bírja és van hangerőgomb állító is amit nem néha használok. 😃
0
0
0
0
xCube avatar
@FoLey: Engem az újak közül a jó minőségű hagyományos kialakítású mechanikus példányok vonzanak. Gyűjteni csak a régi különlegesebb darabokat gyűjtöm. A cégnél pl egy ca. 20 éves Peacock Cherry MY -t használok, a modern filléres lapos tipikus céges billentyűzetektől távol tartom magam.
0
0
0
0
FoLey avatar
@xCube: Nekem van pár régi billentyűzet és ennyi még lehet egy C64 is,de nem ilyeneket gyűjtők. Hanem vga-kat és csak is hosszú videokártyákat szeretem csak sajnos pár darab van amit idáig hazsnáltam,de halott vga-k jóljönnének. 😃
0
0
0
0
xCube avatar
@sokeszter: Preferencia kérdése, akárcsak egy egér formája / ergonómiája. Nekem volt csuklótámaszos billentyűzetem és a falra másztam tőle. Én azt tudom javasolni, hogy mielőtt vásárol valamit az embert tessék elmenni egy nagyobb áruházba és megtapizni a választékot, azzal nagyjából be lehet lőni mi az amit szeret az ember.
0
0
0
0
sokeszter avatar
@xCube: szia, ebben igazad van, az a biztos ha az ember élőben meg tudja nézni a terméket 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Billentyűzetet keresek, elsősorban irodai használatra (tehát nem gamer).
Ami fontos számomra:

-magyar ékezetes
-minél több színű háttérvilágítás (maga a betű világítson, ne a betűközök)
-az enter billentyű ne lapos legyen, hanem a klasszikus, nagy méretű (majdnem állított téglalap)
-könnyű és halk billentés (ne csattogjon)
-ne legyen rajta csuklótámasz (vagy levehető legyen)
-ár: max. 20eFt

Mit ajánlotok?

Van olyan szaküzlet, ahol billentyűzeteket (sokat) ki is lehet próbálni?

Köszönöm!
0
0
0
0
💬 4
Hunork avatar
@jugaband: Ezek lennének jók neked:
ASUS Cerberus (több verzió van belőle, a nagy Enter-es nyilván)
TRUST 22285 GXT 860 Thura
SPIRIT OF GAMER XPERT K500
NATEC Genesis Thor 300 RGB
0
0
0
0
no avatar
@Hunork: Köszönöm a tippeket!
0
0
0
0
no avatar
@ddkk22: Köszi, átpörgettem, fölírtam párat.
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
Hali!
Magyar kiosztású mechanikus billentyűzet vásárlásban gondolkozok, lehetőleg barna kapcsolókkal, rgb háttérvilágítással

Kinéztem egyet Spoiler!
[LINK]
, ami a gyártó szerint barnában is elérhető, viszont csak az emagnál láttam barnában, arra meg amerikai kiosztás van írva, máshol pedig kékkel adják
Van-e ebben az ársávban (20-25k) hasonló billentyűzet?
0
0
0
0
💬 5
_AsheXp avatar
@H-ECTOR: Szerintem ennyiért nincs
0
0
0
0
no avatar
@_AsheXp: Ennyiért lehetséges mechanikus billentyűzetet venni RGB-háttérvilágítással, a magyar kiosztással lesznek szerintem problémák.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
@Dono: Igen, ezt írtam én is 😃 nem azt írtam, hogy nem lehet olyat amire a 3 kritériumából 2 igaz, hanem, hogy nem lehet olyat amire mind a 3 igaz
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@H-ECTOR: Told egy picit a pénzügyi keretet és itt van ez. Amit leírtál feltételeket megfelel, egyedül az ár nem.

[LINK]

Nekem a sima x3 van pontosan ez de ez nem RGB-s hanem sima piros világítás több fényerősségben, és MX RED kapcsolókkal, de nekem nagyon is megfelel, és már több mint egy éve hibátlanul teszi dolgát.

[LINK]
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
@reszler112233: köszi, ez sem rossz, Black Fridayig biztos várok, aztán ha jó áron lesz lehet hogy ez lesz a befutó. Még azért körbeírogatok a forgalmazóknak a Hermesszel kapcsolatban is, mert azért az nagyon bestbuy kategória szerintem, csak az istenért se értem miért mindenki kék kapcsolóval forgalmaz egy nyilvánvalóan játékosoknak szánt klavit 😃
0
0
0
0
chras0043 avatar
Sziasztok!

US kiosztású billentyűzetnek milyen hátrányai vannak? Ti, akiknek ilyen billentyűzetetek van, hogy oldjátok meg az ékezetes betűk gépelését, különös tekintettel az "Í"-re?

A válaszokat nagyon megköszönném! További szép napot! 😀

Mellék infó: Mindenféleképpen Razer billentyűzetet szeretnék venni (egészen pontosan a Blackwidow Chroma Tournament Edition v2-t) és az nincsen magyar kiosztással. Viszont ha ez nem jár sok hátránnyal akkor simán bevállalok egy ilyen billentyűzetet.
0
0
0
0
💬 4
_AsheXp avatar
@chras0043: Ha gamingre kell a bill akkor inkább olyat vegyél ami Cherry MX switcheket használ (azon belül is red vagy speed), nem pedig saját gyártású switcheket. Pl a corsairt tudom ajánlani. Egyébként több US billem volt már, az ekezetes betuk ugyanugy irhatoak vele csak épp a helyükön különböző irasjelek vannak a billen, megkell tanulni melyik melyik 😃 de ha a vakon iras megy akkor igazából tökmindegy szerintem. Meg amugy ha nem egy hivatalos valamit irsz, szerintem nincs is szükség ékezetre, ugysem irunk mar szinte sosem.

De a switchekről meg a razerről tényleg annyit, hogy sok évnyi europai szintu esport után (kizárólag fps játékokban) megtanultam, hogy razertől csak egeret és egérpadot szabad venni, a többi periférájuk nem olyan jó mint néhány konkurenciáé, és a gariztatásuk is néha problémás, ami egy billnél pont nem túl jó mivel azok jellemzőek elromlani a gari lejárata körüli időben, és ezt nem 1 razer billnél tapasztaltam már.

Az "í" amugy a 0 mellett van US billen, de nyilvan a billentyun magán csak írásjel van, de szoftveresen ha magyar a windows akkor "í"-t ír
0
0
0
0
chras0043 avatar
@_AsheXp: Köszönöm a gyors választ!

Én erről a Blackwidow Chroma Tournament Edition v2-ről csak jókat hallottam még, volt már szerencséd konkrétan ehhez a típushoz? A régi razer billentyűzetekbe a Kailh gyártotta a switch-eket és azoknak tényleg nem volt jó hírük időtállóság és minőség tekintetében, de az újabbakba már a Greetech készíti, ami már úgy hallottam sokkal jobb az előzőnél. Ebbe a billentyűzetbe amit írtam amúgy yellow switch van, amiről azt olvastam egy külföldi cikkben hogy érzésre hasonlít a Cherry MX blue-ra.

Egyébként tényleg nagyon köszönöm a tanácsot, de én mindenképpen maradok a razer-nél. Nekem valahogy a razeren kívül nem tetszenek a billentyűzetek semennyire, meg nekem az egerem is razer és a kettő együtt nagyon jól néz ki, pláne mivel a világításukat is össze lehet hangolni.

Még egyszer köszi a választ! Szép napot! 😀
0
0
0
0
_AsheXp avatar
@chras0043: Cherry MX blue sajnos nem olyan jó játékra, azt inkább írásra ajánlják. Hangos, és nem az igazi az aktiválási pontja, mivel érzed a klikket ahol megakad mikor lenyomod. MX Red és Speed ami a legjobb játékra, Brown ami olyan hibrid szerű, a Blue és Red között van. Kifejezetten ahhoz a modellhez nem volt szerencsém, de én mindenképp Cherry MX-nél maradnék 😃 amúgy az egerem meg az rgb egérpadom nekem is razer, és együtt is világítanak de a billem corsair, annál nemigen kapni jobbat mostanában. Van 1-2 ilyen underdog márka amik profi esportolók szerint jobbak, de azok meg nem olyan szépek. Egyébként mostnában már ott van a piac, hogy bármelyiket is veszed, egy ilyen árcédula mellett már nem fogsz rosszat venni az 100%, és ha a razert veszed is tuti, hogy elégedett leszel vele, csak azért mégis jó megfontolni más lehetőségeket, de utána úgyis azt veszed ami személy szerint neked bejön a legjobban 😀 én csak leírtam a tapasztalataim azzal kapcsolatban amihez már volt szerencsém 😃 ÉS blue switch az sajnos nem való játékra, azt fixen tudom állítani.

Most utánanéztem a razer switcheknek kicsit pontosabban, és ha teheted akkor Razer Yellow switch-ű billentyűzetet vegyél ha a razernél szeretnél maradni, az van az MX Red-hez a legközelebb.
0
0
0
0
chras0043 avatar
@_AsheXp: Yellow switch-es amit kinéztem, de ezt fentebb már mondtam is azt hiszem. 😀
0
0
0
0
Andris18 avatar
Üdvözlet, sürgős lenne!
A régi Genius kb-120-as billentyűzetemnek sajnos megtört a kábele. Helyére kersnék egy fekete, lapos, gyorsgomb nélküli, nem mechanikus, nem gamer, nem "szivárványvillogós" magyar kiosztásút aminek nincs olyan nagy alja (esetleg levehető) és lekerekített az alja. Az még jobb lenne ha a lapossága mellett a gombok egy kicsit befelé ejtenének, ezt úgy értem, hogy pl a "h" (vagy akármelyik) billentyű teteje nem teljesen sima hanem kicsit a középpontja felé ejt.
Most vettem egy genius slimstar 130-ast de kicsit közel vannak egymáshoz a gombok (meg még az esc,f1,f2...f12 sor is a az alatta lévőhöz) meg a gombok teteje is egy sík.
0
0
0
0
💬 4
carl18x avatar
@Andris18: 500-ért az ocskásnél egész minőségi billyentyűket kapni 😀 Nem a legújabb de a célnak megfelel
0
0
0
0
Andris18 avatar
@carl18x: Hát oké, mondjuk értem is nem valami drága billentyűzet de időtálló volt. Majd körbenezek jobban. Köszi a választ!
0
0
0
0
carl18x avatar
@Andris18: Csak viccelek 😀 Nézz körül több weboldalon. Egy Genius Scorpion K220 ez 3E forint és mutatós is 😀
0
0
0
0
Andris18 avatar
@carl18x: Meglesem, köszi! 😀
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Sziasztok!

A Modecom Volcano Hammer barna switches billentyűzetről mit tudtok mondani? Minőségileg milyen? A gépelés kényelmes és jó érzés rajta?
Vagy max 12.000-ig tudtok esetleg másik billentyűzetet ajánlani ami attól jobban megérné? Írásra és játékra is használnám, a kiosztás igazából mindegy. Külsőre meg inkább a letisztult, szögletes formát preferálom ami nincs szét csicsázva. A világítás sem egy fontos szempont.

Ez az amit kinéztem: [LINK]
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 3
xCube avatar
@TerrorDom: Üdv!

Genius Scorpion széria, pl:
[LINK]
[LINK]

A4Tech KD-800L:
[LINK]

Rákeresel árukeresőben vagy árgépen 6.000 Ft -ig a billenytűzetekre és a képek alapján választasz. Ebben az árkategóriában nincsenek borzasztó nagy különbségek, de ne is várj szuper minőséget.
0
0
0
0
TerrorDom avatar
@xCube: A Genius Scorpion K10-et nem nagyon ajánlom. Igazából egy elég jó billentyűzet lenne, csak sajnos nagyon sok gyári hibás belőle. Amit először megvettem az már a kezdetekben elég furán viselkedett aztán 3 nap után végleg megadta magát. Kértem, hogy cseréljék ki egy másikra, vissza mentem cseréltetni, megkértem az eladót, hogy teszteljük le a csereterméket, erre az sem működött, csak egy billentyűt érzékelt, több gépen is... Mondta, hogy inkább válasszak másik fajtát, mert ezzel amúgy is sok a gond és egy csomót visszahoznak belőle.
0
0
0
0
sisko avatar
@xCube: Nekem 5 évig volt A4Tech KD-600L,hibátlanul müködik most is,egyedül a D betűn látni egy kis megkopást.Most viszont 1 hónapja Genius Scorpion K20-asom van,egyenlőre az is hibátlan,igaz,ez már egy kicsit "dizájnosabb" 😆
0
0
0
0
Spazzz avatar
Egy 15k ertekig tudnatok mondani billenytuzetet ami nem lenne amolyan penz kidobas?😃 amit kineztem az a Hama uRage Cyberboard de sehol se lehet kapni mar es itt nalunk mar par helyen lehet csak de RO layoutos mindegyik :S.Mechanikus is lehet,vilagithat is,de legyen numpadja.
A valami regi deluxos 2-3k billenytuzetet szeretnem lecserelni valami komolyabbra ennel,de nem egy Alloy kategoriara 😃
0
0
0
0
💬 7
Andris18 avatar
@Spazzz: Amit kinéztél abból pont van:

[LINK]

Ez magyar kiosztásnak tűnik (mást sajnos ajánlani nem tudok, mert nekem csak egy "béna" genius-om van ami olcsó volt), mindenesetre azt nézd meg, hogy mechanikus-e vagy sem (ha szükséged van rá).
0
0
0
0
Spazzz avatar
@Andris18: Magyarorszagon mondjuk nem neztem,de itt Romaniaban nem kaptam.Mondjuk nem mechanikus hanem membranos,de tetszik viszont meg tetszhet mas is 😜
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Spazzz: Elnézést kérek, nem néztem az adatlapod és alapból Magyarországra gondoltam. 😞 Szerintem ez nagyban tőled függ. Jó a membrános utána a kiosztás, a háttérvilágítás meg a kinézet alapján tudsz ítélni. Ezen kívül az amazonon ahol sokan értékelik vagy tomshardveren ahol cikkeket írnak(esetleg kérdéseket) ott tudsz találni.
0
0
0
0
Spazzz avatar
@Andris18: Igen nezegettem a tegnap s ma is azt fogom ha lesz szabadpercem munka kozbe.Lehet,hogy megkell surgessem a vasarlast,mert tegnap este belekonyokoltem egy pohar vizet mikor felvettem magamra a puloverem,kiraztam kicsit s mukodott de ma kiderul 😃
0
0
0
0
Spazzz avatar
@Andris18: Cougar 450k,Asus Cerberus? valamelyikrol valami ?😃
0
0
0
0
Schwin94 avatar
@Spazzz: Esetleg még olcsóbb alternatíva olyan amit én használok.
- Programozható gombok
- Tud Világítani is (több szintben(egyszerre egy))
- Fényerő álíthatóság
- Pulzálni is tud ha kell.
- Gaming titulus

~ 51,5 x ~ 21,5
0
0
0
0
Spazzz avatar
@Schwin94: Hat nem tudom 😃
0
0
0
0
no avatar
Helló! Valami hasonló elgondolásnak megfelelő billentyűzetet keresnék.

-játék
-programozható gombok (multimédia nem lényeges, hogy legyen rajta)
-Maga a betűk világítsanak, ne csak a gombok körvonalai. (RGB előny)
-10-15ez Huf
-LCD kijelző? Mindegy.
0
0
0
0
💬 1
BenjaminHun avatar
@Black-Goku: 10-15 ezerből szerintem nem fog menni! Max a kinai cuccok
0
0
0
0
bukta2 avatar
Nekem tud valaki olyan billentyűzetet ajánlani a Razereken kívül elérhető áron ami jó kis gamer bill? és ahol benyomom a gombot az a gomb világítson a többi ne. a Razernek vannak ilyen billjei de horror áron 30k fölött...
0
0
0
0
💬 2
Puffin avatar
@bukta2: Logitech G213 Prodigy tudja azt.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Puffin: köszi! utána nézek!
0
0
0
0
DDarkness avatar
Üdv. Milyen billentyűzetet vegyek FPS játékhoz. a Genius Scorpion K10-et néztem ki, aki tud jobbat 10 alatt az írjon (fontos az hogy ne össze vissza színben világítson, tudjon egy színben világítani, lehetőleg pirosan). Előre is köszi 😀
0
0
0
0
💬 2
hangzoj avatar
@DDarkness: Szia! Tökéletes választás! 3 napja vettem én nagyon meg vagyok elégedve vele eddig.. Úgy állítod a színeket ahogy akarod.
0
0
0
0
Schwin94 avatar
@DDarkness: Amit én használok olcsóbb. (Kolink KBV8)
Ez is magyar, több színben tud világítani (Pirosan is) Tudod a fényerejét állítani, tud pulzálni is ha kell, gyors gombokkal ellátott.
És nem ez nem tud szivárványt.
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
Heló mindenki!

Mechanikus billentyűzetet szeretnék venni max 40k ig bezárólag, az lenne a kérdésem milyent ajánlanátok?
Lehetőleg qwerty legyen. (magyar kiosztású előnyben)
Ha lehet legyen rajt háttérvilágítás.

A segítséget előre is köszönöm! 😀
0
0
0
0
💬 1
reszler112233 avatar
@NiXiT01: Nekem Cougar Attack X3 van MX Red kapcsolókkal. Ahogy nézem manapság az RGB-s változata van MX Brown kapcsolókkal 35 körül. Nálam eddig jól működik a billentyűzet, és kb 8 hónapja van meg.
0
0
0
0
PhantomVII avatar
Sziasztok, szükségem lenne egy vezetékes billentyűzetre,ami lehetőleg el van látva világítással, magyar nyelvű kiosztás,és multimédiás gombok, 10-20 k-t szánnék rá. Lehetőleg ipo.n-tól szeretném megvenni mert közel van de alternatív ötletekre is vevő lennék. Többnyire játékhoz használnám. Köszönöm a segítséget.
0
0
0
0
💬 1
Hunork avatar
@PhantomVII: Szerintem az egyik legjobb választás az ASUS Cerberus Gamer. (fekete és fehér színben is kapható) Van egy akciós csomag is, ott egeret is adnak hozzá. Kényelmes, halk, több színű világítás, médiagombok...stb. Nekem ilyen van egy éve, és kutya baja, mintha új lenne.
0
0
0
0
Szofia avatar
Szisztok!

Szeretnék billentyűzetet venni, ilyesmikhez:
- grafika, képszerkesztés, modellezés, UI
- programozás
- írási tevékenységek

Eddig mindig csak alap funkciókat ellátó billentyűzetem volt, nem is nagyon értek hozzá, tudnátok ajánlani bármilyen, ezekhez a tevékenységekhez kényelmes billentyűzetet?
Formailag valamilyen letisztultabb, fehér színben keresek, de nem vetek el semmit ami alkalmasabb!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok,

Akinek van mechanikus billentyűzete az írna nekem privátot? Köszi.
0
0
0
0
ArtTech avatar
Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni hogy valaki vett-e már Asus Cerberus Mech RGB mechanikus billentyűzetet?
YT-on sajnos nem találtam egy normális teszt videót sem, és nagyon kíváncsi lennék rá mi a véleménye annak aki vett már ilyet/használ. 😀

Válaszokat előre is köszi!
0
0
0
0
visor261 avatar
Vélemény? Tapasztalat? [LINK]
0
0
0
0
💬 7
reszler112233 avatar
@visor261: Tapasztalat nincs, de kérdezném mire akarod használni. Ha játékra akkor lehet probléma a vezeték nélküli kapcsolat.
0
0
0
0
visor261 avatar
@reszler112233: Mobilhoz mert praktikus. De lehet kipróbálom néhány emulátorral.

Mi baj a vezeték nélküli kapcsolattal?
0
0
0
0
hashimoto avatar
@visor261: Sokszor veszti a jelet, én is ezért váltottam le, (pedig nem egy olcsó teszkós kategóriás), billentyűzetet. 😃

Egy HP K5510 volt, kb. 20 percenként elvesztette a jelet, utána elem ki/be és újra működött. Sajnos ezek után áldozatául esett annak, hogy a f.szom kivolt vele (pedig mondom, k.rva jó volt, lapos, csöndes, játékra jobb is lett volna mint ezek a hiperszuper szarok, főleg ha vezetékes lett volna.) a lábak letörtek, meg kb. az első szétszedés után a csavarok úgy ahogy voltak már nem akartak visszakapaszkodni.
Ezután a billzet után hagytam fel a cuccok dobálásával/ütésével, inkább elküldöm a gyártót a picsbe jó hangosan (Megbántam, mert tényleg jó cumó volt.)😃
0
0
0
0
visor261 avatar
@hashimoto: Vezetéknélküli egérnél is volt ilyen probléma vagy csak a billentyűzettel?
0
0
0
0
hashimoto avatar
@visor261: Egérrel is ugyanez volt. 😃
0
0
0
0
visor261 avatar
@hashimoto: Hát nálam egy olcsó Lazer egér és egy KBCM7000BLBL is tökéletesen működött eddig(pluszz a ps karok). Szóval remélem ennél se lesz olyan hogy ledobja majd 20 percenként.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@visor261: Én is remélem neked nem lesz vele gondod. 😃
0
0
0
0
mareszinho95 avatar
Sziasztok 😀
Billentyűzet vásárlás előtt állok és két fajtát néztem ki
Kingston HyperX Alloy / ozone strike battle melyiket érdemes megvenni vagy van ebbe a kategóriába jobb? 40 ezret szánék nagyon max rá.
0
0
0
0
💬 4
Puffin avatar
@mareszinho95: Ha nem ragaszkodsz a Numerikus részhez akkor ajánlom ami nekem van. (Logitech G410)
Nekem nagyon bejön eddig. Alza.hu-n most csak 30ezer.
0
0
0
0
rollo avatar
@mareszinho95: Ha mar itt tartunk a Logitech G910 se kutya 😜
0
0
0
0
Puffin avatar
@rollo: Csak az most nem esik be a 40ezres kategóriába 😃 Miután megvettem a G410-et , Alzánál 32-ért volt Orion Spectrum, pár darab, de mire észrevettem elfogyott... Hát ideges is voltam.. 😆
0
0
0
0
mareszinho95 avatar
@Puffin: És milyen switcheset érdemes venni? piros/kék/barna?
0
0
0
0
Kimi no Na wa avatar
Szép Reggelt/Napot/Estét. Nos, összegyűlt egy jelentős összeg a régóta kiszemelt billentyűzetre, a Razer BlackWidow Chroma (Overwatch Edition)-re. Mielőtt megvenném, azért pár (vagy remélem legalább 1) tulaj tud nekem tapasztalatokat írni róla.
Választ/Válaszokat előre is köszönöm! (:
0
0
0
0
💬 5
Puffin avatar
@Kimi no Na wa: Hasonló áron még a Logitech G910 Orion Spectrum billentyűt is fontolóra venném.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Kimi no Na wa: Marhára megéri 50-ért, főleg, hogy magyarul se tud, a nagy fícsör, hogy rá van írva, hogy overwatch, meg világít.. 😃
Egy dolog miatt, a mecha miatt érné meg, de ennél olcsóbban is kapsz, igaz, azok se magyar kiosztásúak.
0
0
0
0
Kimi no Na wa avatar
@hashimoto: Nos, nálam nem mérvadó az hogy nem magyar kiosztású az adott billentyűzet. A legtöbb ismerősöm úgy is Francia illetve Angol. (: A jelenlegi billentyűzetem "Írásokra/itteni beszélgetésekre" megmarad, játékra meg ott lesz a BlackWidow. Igen, mellette maradtam. A hét folyamán meg is érkezik. (:

Köszönöm a válaszokat. (:
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Kimi no Na wa: Érdekes, nekem a 800HUF-os Dell billzet teszi a dolgát, tökmindegy mire használom. Magyarul is tud, angolul is (nem nagy csoda). Nem érzem szükségességét 50k-t kidobni egy billzetre, csak azért mert rá van b.szva hogy overwatch.. 😃
(Max. a mecha miatt elfogadnám, de pénzt nem költenék rá. De hát kinek mi.. 😃😉
0
0
0
0
Kimi no Na wa avatar
@hashimoto: Ezért jó az emberi lét. Mindenki különbözik! (:
0
0
0
0
peki15 avatar
Sziasztok
Van valami tapasztalatok erről a párosításról?
[LINK]
Ezt néztem ki magamnak.
Válaszokat köszönöm.
0
0
0
0
💬 1
Hunork avatar
@peki15: Egy teljesen alap cucc.
Ha nem fontos az RGB, akkor 10k körül is találsz jókat.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Hunork: Amint lesz időm jobban tesztelni és kiismerni, írok róla itt pár sort, de nem ígérem, hogy aznap lesz mikor kézhez kapom, mert változó mikor mennyit vagyok gép előtt.
0
0
0
0
💬 3
Hunork avatar
@reszler112233: Ok, ráér, csak érdekel!
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@Hunork: Üdv!

Ma megérkezett a billentyűzet. Van benne anyag bőven, az előző billentyűzethez képest jóval súlyosabb. Marhára hozzá kell szokni mert ezt nem kell agyig nyomni, hogy írjon mint az előzőt kellett.Pozitívum az, hogy ha ki van kapcsolva a háttér világítás akkor is lehet látni a karaktereket, persze normál fény mellett. Most be van borulva nálunk és esik is, de így is látható a billentyűzeten minden, ha kikapcsolom a világítást.Világítás lehet kikapcsolva, 33%, 66%, 100% és pulzáló, de a 33% is bőven elég. Játékokban csak kicsit teszteltem, de már feltűnt, hogy érzékenyebb, így ehhez még hozzá kell szokni.
Két kép róla. Az egyik kikapcsolt fénnyel, és egy 33%-os fény mellett.( Fényképezőmet picit zavarja a billentyűzet fénye, így az a kép picit homályos lett, még a sokadik képre is.)

[LINK]

[LINK]
0
0
0
0
Hunork avatar
@reszler112233: Most néztem csak a beszámolót. Szép darab! A lényeg, hogy kényelmes, nem kell ütni a gombokat, a led plusz kellék, de ezt mi tudjuk. Gratula hozzá!
0
0
0
0
Hunork avatar
reszler112233: majd számolj be róla, nagyon érdekelne egy személyes vélemény, beszámoló! 😀
0
0
0
0
Puffin avatar
Én most rendeltem Logitech G410-et, majd kiderül milyen lesz.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Végül csak megrendeltem a Cougar Attack X3 billentyűzetet MX Red kapcsolókkal.
0
0
0
0
Hunork avatar
Én csak kíváncsiság miatt néztem meg MM-ben egy hasonlót(az is Cougar volt), és olvastam teszteket, cikkeket, és nagyon-nagyon dicsérik a Cougar mecha billentyűket!
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Üdvözletem!

Vélemény erről a billentyűzetről:[LINK]
Szemezek vele egy ideje, de nem tudok dönteni, mivel elég jó ára van.
Ha tud valaki jobbat tőle ezen áron az ne tartsa magában, de van két kikötésem. Magyar kiosztás és mechanikus legyen.
0
0
0
0
visor261 avatar
Moon_Breaker

De legalább nem volt rajta akkora lyuk mint az aqua csomagolásán... inkább legyen több rajta mint semennyi 😃
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
visor261

Olyan mint egy agyonfóliázott félkilós kenyér 😂
0
0
0
0
Hunork avatar
kicsipunk88
Ha munkához kell, ennél jobbat nem találsz, és nem érdemes nagyon keresgélni, ha a vezeték nélküliség és magyar kiosztás a lényeg: Microsoft Wireless Desktop 3050 17k alatt van, bill3egér, 3 év garancia, és minőség. Ehhez értenek MS-nél... És jó játékhoz is, bár lesz kompromisszum, inkább magasabb árfekvésben találsz nagyon jót.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció