Kedvenc filmed?

Szerző: , 2009. April 20., téma
Fórum » Film, sorozat
Melyik a kedvenc filmed?
Hozzászólások: 314
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bicike avatar
A Zongorista nekem is tetszett.

V, mint vérbosszú
Detroit Rock City
Gran Torino
Minden film, amelyben Jason Statham, Mickey Rourke, Mel Gibson, Bruce Willis, Nicholas Cage játszik.

Van 2 film, ami nekem nagy csalódás volt: Requiem for a dream, és a Cannibal Holocaust, az utóbbinak kb. semmi értelme sincs...szerintem.
0
0
0
0
no avatar
A zongorista a legjobb film amit láttam. Szinte hetente nézem meg 😀
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Minden ami Steven Segal,Jet Li Lis De Funes Transformers, Harry Potter 😂
0
0
0
0
Optimus48 avatar
Transformers
Aliens
Aliens Versus Predator
Predator
Bad Boys 2
0
0
0
0
kriszhd avatar
Kedvenc filmem nincs, nem tudok dönteni 😆
0
0
0
0
Jano911 avatar
Warrior a végső összecsapás.Kiváló film😀
0
0
0
0
akos328 avatar
szeretném még kihasználni ezt a nem teljes 2 hetet ami van a NYSZ-ből 😃
tudnátok mondani olyan 2008-2012-ig terjedő filmeket, amik az alábbi kritériumoknak megfelelnek?
Először is legyen magyar szinkron, izgalmas, jó történet, akció, horror, thriller lehet, de ne ilyen szellemes marhaság, vmint ne futurisztikus.
ha lehet a főhős ne haljon meg azt utálom 😃
lehet nyugodtan vígjáték is, de akkor Nagy durranás és CSupasz pisztoly fílingű
28 nappal-héttel később, A tenger vadjai, A falka, Én a robot, Machete, másnaposok, Pánik a szigeten, Predators, Viasztestek, A szem, Sin City, Az éberség kilőve, ezek megvannak. de ezekhez hasonlókat keresek.

Előre is köszi az összes tippet.
0
0
0
0
no avatar
The Great Escape, Forrest Gump, 127 óra, Zuhanás a csendbe
0
0
0
0
Erik94 avatar
De téleg hogyhogy nincsenek pedig az is film 😲 mik ezek még videók sincsenek róluk léteznek egyáltalán 😆😊
0
0
0
0
Erik94 avatar
Mér milyen cimek ezek? Fura 😆
0
0
0
0
DCMAN avatar
jaaajj omg O_O nemcsoda hogy nemtalálja a google😆ilyen cimeket
0
0
0
0
Erik94 avatar
Jean-Claude Van Damme-nek is jó filmjei vannak 😆
Az egyetlen,az is jó
keresek egy pár filmeket innét ezt hol tom leszedni ezeket?
[LINK]
0
0
0
0
Erik94 avatar
Igen 😆 Meg a kalandor az is jó film meg a the fighter 😆
0
0
0
0
DCMAN avatar
jaja "Svájcinéger" 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Jah és a arnold schweizenegger- filmek is jók meg a silvester stalone filmek is meg a steven segalos filmek is 😆
0
0
0
0
DCMAN avatar
az jó!!Meg Chuck Norris!
0
0
0
0
Erik94 avatar
Vagy a üsd vágd focizzál
a bruce lee és jet lee összes filmje 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
A vakló visszanéz 😆
0
0
0
0
no avatar
Hát nekem Taxi 1-2-3 Halálos Iramban 1-2-3 Gamer-Játék a végsőkig Resident Evil 1-2-3-5 (tudom hogy a magyar elnevezése Kaptár de én jobban szeretem azt h Resident Evil) Akkor És megint dühbe jövünk, Horrorra Akadva összes, Ryan közlegény megmentése, Katonák Voltunk, Legenda vagyok meg még van egy kettő... Ja és tudna valaki egy Resident Evil: Afterlife letöltőlinket dobni privibe természetesen a magyar szinkronosra gondolok... előre is thx!

Szerk.: Időközben találtam egy linket úgyhogy már nem kell 😀
0
0
0
0
fickander avatar
Üvegtigris 2-3
Halálos iramban Tokyo Drift & Ötödik sebesség
Lopott idő
A sólyom végveszélyben
Amerikai Pite 1-7ig 😃 Ezek naon frankó filmek
0
0
0
0
FaLchioN avatar
A szikla (nem tudom hányszor néztem meg,de az biztos,h nagyon sokszor "üveg vagy műanyag?" 😆😉

8 mérföld nekem nagyon tetszett a film,aki szereti ezt a stílust,annak ajánlom! Mekkora szövegek vannak benne 😲
0
0
0
0
G6xT avatar
D-Tox
Never Back Down
Never Back Down 2
0
0
0
0
Sezx avatar
V mint vérbosszú
Sötét lovag
Keresztapa
Remény rabjai
Száll a kakukk fészkére
Kilenc királynő
Trainspotting
0
0
0
0
Szykla avatar
Toma97:
Szerintem nézhető az egy és a kettő is, nekem nagyom tetszet de ez is ember függő, mert mindenkinek más és más tetszik, nézd meg én csak ajánlani tudom.

Csak az a baj hogy a kettő még nem jött ki szinkronosan csak feliratos változat van de az is jó.

Itt van mindegyikből egy trailer:

Sose hátrálj meg:


Sose hátrálj meg 2:
0
0
0
0
Toma97 avatar
a Sose hátrálj meg címü filmet megéri megnézni?
0
0
0
0
Szykla avatar
Hát nekem sok van, azt is mondhatnám minden néző vagyok 😆, de ha mondanom kellene egy párat akkor...

Halálos Iramban 1-5-ig
Transformers 1-3-ig
Vitathatatlan 2, 3, ( az egy is, de inkább csak ez a kettő )
Sose hátrálj meg 1-2
Vad motorosok
Torque

...és így tovább, mindegy hogy akció, vígjáték vagy horror meg nézem mindegyiket, max ha még se tetszene nem nézem végig.😜
0
0
0
0
Thomech avatar
Hát nagyon sok van de amit tényleg a legjobban az a Halálos Iramban 1-5 ig, és a Transformers és még sok más...
Tudom, hogy ez nem ide való de más hova se nagyon 😆 😕 de aki fent van facebbok on és szereti a Halálos Iramot az dobna erre a háromra egy egy Tetszik-ett? 😀

https://www.facebook.com/pages/Halálos-Iramban-sorozat/213240705382740

https://www.facebook.com/pages/Halálos-Iramban-5/178878562157475

https://www.facebook.com/pages/Halálos-Iramban-6/318325491544478

Köszi előre is 😀 😉
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Don006 írta:
Nekem a Killer Elite
A Halalos iramban 1-5
Gyürük Ura
Amerikai Pite 1-8

Lassan a Pite 9 et Alias New Pite 4 et is felírhatod 😃
0
0
0
0
DCMAN avatar
halálos iramban 1-5 és az összes Steven Segalos film
0
0
0
0
Don006 avatar
Nekem a Killer Elite
A Halalos iramban 1-5
Gyürük Ura
Amerikai Pite 1-8
0
0
0
0
dreamerz avatar
Animax: A Kertvárosi gettó 😃
Discovery: Túlélés törvényei, Állítólag, Épp, hogy élek (sajnos már nem megy..😞), Autókereskedők, Hogyan készült?
Comedy Central: Susogós mackók, A Nevem Earl, A Simpson Család, Amerika Legviccesebb Home Videói, Az én hősöm, Family Guy, South Park, Házi barkács (sajnos nem megy már..😞), Már Megint Malcolm
RTL Klub: Barátok közt, vagy ami jó film megy 😃
FILM+: Bud Spencer & Terence hill ( összes film ) Jackie Chan ( összes film )

Ezek mellé még: Terminator ( összes film ), Avatar, Transformers, Sötét Zsaruk, Amerikai Taxi, Mr.Bean ( összes film ), Euró Túra, Torrente ( összes film )
0
0
0
0
Viktore avatar
Kedvenc Sorozatom : Monk
Filmek : Sherlock Holmes, transformers,terminator és sok más 😃
0
0
0
0
no avatar
Rocco Hátulrol Szereti
0
0
0
0
Toma97 avatar
Gerdzso írta:
Toma97 írta:
Gerdzso:nem mindegy hogyan nézel meg egy filmet akár moziban,haverokkal,egyedül,idegesen,szomorkodva...


ezt mondom 😀 meg az is számít hogy mit olvastál róla... tehát értékelés... hasonlók... az utóbbi pár évben ezért sohasem nézem meg hogy milyen értékelést kaptak... rengeteg tényezőtől függ hogy tetszik vagy nem 😀 bár vannak olyanok amiken semmilyen lelkiállapot se tud segíteni 😃


Igaz😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Toma97 írta:
Gerdzso:nem mindegy hogyan nézel meg egy filmet akár moziban,haverokkal,egyedül,idegesen,szomorkodva...


ezt mondom 😀 meg az is számít hogy mit olvastál róla... tehát értékelés... hasonlók... az utóbbi pár évben ezért sohasem nézem meg hogy milyen értékelést kaptak... rengeteg tényezőtől függ hogy tetszik vagy nem 😀 bár vannak olyanok amiken semmilyen lelkiállapot se tud segíteni 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
Gerdzso:nem mindegy hogyan nézel meg egy filmet akár moziban,haverokkal,egyedül,idegesen,szomorkodva...
0
0
0
0
Gerdzso avatar
így utólag hülyeség a listám... mivel azt a jelenlegi lelkiállapotom alapján írtam... számomra a kedvenc filmek mindig változnak... vannak azok a kedvenc filmek amik nem olyan jók, de egy olyan személlyel néztem meg akivel egyszerűen zseniálisnak tűnt... stb 😀
0
0
0
0
Gorre avatar
Public Enemies
Gran Torino
Kill the Irishman
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Amiket akármikor megnézek: Gettó Milliomos, Avatar és a Halálos iram akármelyik része! 😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
batman összes része
transformersek
hellboyok
titánok harca
villám tolvaj
star warsok
0
0
0
0
Szilvexter avatar
Ryan Közlegény Megmentése, Ace Ventura 1,2, Nevem Senki, Ördög Jobb és Balkeze(még egy pár T. Hill és B. Spencer filmek), Ragadozó 1,2
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció