Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
amikor elindul a video és közelitene a kamera a térképre kifagy de annyira hogy ujra kell inditani a gépet
0
0
0
0
no avatar
már azon is tul vagyok legfrisseb aty driver és directx is ugyanigy ezért kérnék tanácsot de azért köszi hogy válaszoltál
0
0
0
0
roberto888 avatar
ha diretcX hibával fagy ki akkor valszeg frissítened kell a directx-ed.
0
0
0
0
no avatar
kellene egy kis segitség cod4 nem indul amikor tölti be a videot directx hibával kifagy a gépem asus alaplap amd sempron2800+
1gb ram x1600 aty vid kari mi lehet a baj? valaki segitsen ha tud elöre is köszönöm
0
0
0
0
roberto888 avatar
1.2-es Patch felrakása. Majd Crackelni az 1.2-es verzióhoz való crackkel, aztán próbáld meg.
0
0
0
0
tooth9 avatar
FEltettem a TimeShift-et, és mikor a control beállításoknál Accept-et nyomok kijön egy olyan ablak hogy Igen/Nem. Az igenre kattintok és erre kiírja hogy hibát észlet és leáll a játék...:S Ha pedig nem állítok be semmit a Controlnál akkor meg nem mozog 😞😞 Pls. Help Me !
0
0
0
0
utahl2 avatar
hello. megint én a half-life 2-vel 😃.újra lett téve a windows, átlett téve a linuxra a Half-life 2. fel let téve a windows és át lett téve a half-life 2 a windows-ra, és mikor elindíttom a játékot, amikor tölti a menüt nem megy továb a játék pedig vártam már negyed órát.
0
0
0
0
roberto888 avatar
AGP-s vagy PCI-e-es a VGA-d?
0
0
0
0
no avatar
Csak az erösebb játékoknál csinálja ezt?
0
0
0
0
MoonW avatar
sajnos több ötletem nincs, ha tiszta, újonnan telepített windows-zal is ezt csinálja akkor gond van
0
0
0
0
MoonW avatar
törölj le minden esetleg régi drivert és rakd fel a hozzá kapott [b]CD[/b]-ről
0
0
0
0
MoonW avatar
Mivel minden játékban hiba van ezért a driverrel van a baj, a Mass Effekt esetében is.
0
0
0
0
MoonW avatar
Itt driver probléma lehet, a saját driver cdjéről raktad fel?
0
0
0
0
MoonW avatar
dani22: jelenlegi kártyád nem támogatja a Pixel shader 3-at, ez a gondja.
0
0
0
0
MoonW avatar
Ááá, olyan nincs. Egyszerűen a Videókarid nem tudja megjeleníteni a játék képét, ezt nem lehet "kijátszani".
0
0
0
0
no avatar
Már ki néztem egyet, 256Mb-os, azzal biztos menni fog. De addig is nincs valami crack, ami "kijátssza" a videó kari ellenőrző részét?😀
0
0
0
0
MoonW avatar
Mivel integrált a vga-d, lehet hogy azzal van baja... egy jó kis videókártya kellene hozzá.
0
0
0
0
no avatar
Ezekkel sem akar menni😂
0
0
0
0
no avatar
Üdv! Nekem ugyan ez van a Devil May Cry 3-al és ez volt régebben a Grand Theft Auto - San Andreas-szal is. A GTA-hoz egy cracket kellett csak leszednem, de a DMC-hez nem találok. Valakinek van ötlete? Előre is köszi!
0
0
0
0
MoonW avatar
hát igen ez a csúnya warez...😜
0
0
0
0
MoonW avatar
privát üzenetben ment...
0
0
0
0
MoonW avatar
1. Elindítod a DAEMON Tools Pro
2. jobb oldalt a "task panel"ben / "panel"ben a "Virtual CD/DVD devices"re kattintasz
3. a lenti hosszú fehér ablakban jobb egérgombbal kattintasz
4. az előjövő menüben "Add IDE Virtual Drive"
5. és bele"mount"olod a képfájlt
0
0
0
0
roberto888 avatar
dani22: Le kell töltened a Daemon Tools Pro-t amivel készítened kell egy IDE-drivert. Fontos, hogy IDE meghajtót kell mert az SCSI-vel nem engedi elindítani. Tehát csinálsz vele egy IDE meghajtót és azzal mountolod be. Akkr elfog indulni.*yes*
0
0
0
0
utahl2 avatar
Köszi már nem állnak meg az NPC-ik😃
0
0
0
0
MoonW avatar
a leírásban ez van megadva:
if you get an ai disabled error, open the console with ~ and type:
ai_disable 0 <ENTER>
that should turn it back on.

valahogy meg kellene találni hogy az magyar billentyűzeten hogy lehet előhívni... én a 0ra vagy az ö-re emlékeztem, de már rég volt...o_O

próbál meg ezzel:
[LINK] ...ott a kis floppyra kattintva letöltheted...

másold be a x:\yourhalflife2dir\hl2\bin\ könyvtáradba
aztán indítsd el, majd a játékot is...

(1. extract hl2fix.exe to x:\yourhalflife2dir\hl2\bin\
2. run hl2fix.exe )
0
0
0
0
utahl2 avatar
nem jo😞 a portalban játszottam a half-life 2-vel és nem jó 😞.Nem tudott hogy lehet megcsinálni hogy elő jöjön a console?de az options-ban nem lehet beállítani a console-t.
0
0
0
0
utahl2 avatar
hát sajna még a console se jön elő😞 de köszi hogy megírtad mert a Portalban elő jön a console😀
0
0
0
0
MoonW avatar
gondolom feltört a játék, annál szokott ez a hiba előfordulni...
a konzolba - , amit ha jól emlékszem a 0 gombbal vagy az ö gombbal tudsz előhívni - be kell írni:
ai_disable "0"
0
0
0
0
utahl2 avatar
Hellosztok.
Felteszem a Half-life 2-öt akkor rendesen megy a játék, de mikor másodjárra játszok vele minden megállnak NPC-ik
0
0
0
0
MoonW avatar
ez most egy kérdés akart lenni?*eek*
0
0
0
0
Ryder avatar
virus? registryben valami hiba? reinstall?
0
0
0
0
MoonW avatar
akkor csak a csere segít!
0
0
0
0
MoonW avatar
nolan: hát megpróbálhatod rajta elindítani ha már megvan az a játék, (de a próba kedvéért ne vedd meg), dea csere az a biztos!
0
0
0
0
MoonW avatar
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció