Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Tejbepapy avatar
Hát olyan hogy az alkalmazás erre a címre hivatkozott, a művelet nem sikerült: read.
0
0
0
0
Tejbepapy avatar
Sziasztok!
Vettem egy új videókártyát (GT 610) driver fent van, de 1-2 játék nem akar elindulni (pl. unturned gta sa)
Tudja valaki miért?
0
0
0
0
Manyik75 avatar
Nekem már nincs is 😀
Pendrive-ról telepítek ha kel és ha esetleg DVD-t kell írni akkor az asszony laposán teszem 😀
0
0
0
0
RIbeni avatar
Igen, megoldva... Halk a DVD olvasóm és nem hallottam hogy induláskor felpörgött...
0
0
0
0
Manyik75 avatar
Akkor a probléma megoldva ?
0
0
0
0
RIbeni avatar
Luiboy: Igen Z77 GD65 volt, de tegnap óta egy Z97 Extreme 6 van. Win felment rá tegnap és a hűtő cseréig minden oké is volt, francnak a gyári hűtőt tettem be először 😀

Szerkesztve: Aki olyan nyomi, hogy benn hagyja indításkor a Mobo Driver lemezt, az ne csodálkozzon, hogy nem indul el a gép 😀
0
0
0
0
Manyik75 avatar
Reseteld a biost lehet csak annyi baja van.
Am emlékszem neked eddig valami MSI Z77-es lapod volt nem ?
Akkor lehet a win-nek nem tettszett a lap csere 😀
Ebben az esetben reinstal 😀
0
0
0
0
RIbeni avatar
Tegnap tettem be a lapot, ma a hűtő cseréig semmi gond nem volt, most a hűtő csere utáni első restart óta csinálja...
0
0
0
0
Manyik75 avatar
RIbeni

Cseréld ki az alaplapi gombelemet, valószínű az merült le .
Bár eléggé új az alaplapod de előfordulhat.
0
0
0
0
RIbeni avatar
Sziasztok. Hűtőt cseréltem a gépben és indulás után bejön a dos parancssor hogy állítsam be az időt. Van ilyen tapasztalat?
0
0
0
0
DonTuros avatar
Sikerült megcsinálni a gépet, de valamiért az Asus Splendid nem működik. Nem nagy dolog, de akkor is. IMC fájl hiányára hivatkozik a telepítésnél.
Illetve:
Hogyan lehet beállítani egy laptopnál, hogy a játékok a 840M-et használják? Vagy honnan tudom, hogy az Intelt vagy az NVidiát használják?
0
0
0
0
DonTuros avatar
Oké filmgru, megpróbálok egy másikat. Talán nincs semmi hiba. :/
0
0
0
0
DonTuros avatar
Köszi filmgru! 😀 De a legfrissebb Bios van felrakva, már egy utolsó gond van. Telepíti, de a végén amikor az asztalt hozná be, nem hozza be, hanem újraindul a gép, s folyamatosan újraindul. Bejön az Asus logo 2 másodpercre, majd megint, s megint... Ez az utolsó gond van. 😞

Állíttólag ki kell venni a lemezt a telepítés közben az első újraindítás után.
Most azt próbálom.

Frissítés:
Amikor a Windows beállítja a végleges beállításokat, nah akkor előjön egy Install.bat. leírja, hogy van egy hiba: 0xBBA, azthiszem, majd fut tovább, s olyanokat ír le, hogy ez a fájl, az a fájl hiányzik. Majd kijelentkezik, s csinálja ezt az újraindításos dolgot.
0
0
0
0
DonTuros avatar
Dono: le, igen. De elindult a telepítés, felment rá, de aztán amikor végzett, folyamatosan elkezdett újraindulni. Asus logó, feketeképernyő s ez kb. 2 másodperc alatt, majd újra. Állíttólag a Biost kéne frissítenem, de hogyan, tud valaki ebben segíteni? 😞
0
0
0
0
no avatar
Telepítés előtt leformáztad a meghajtót?
0
0
0
0
DonTuros avatar
Sziasztok! Bocsánat a zavarásért, de van egy kis problémám, s segítséget szeretnék kérni. Kaptam ma egy laptopot. Asus, FreeDos-os. Windows 8.1-et szerettem volna feltelepíteni, de valamiért nem tetszett neki többszöri próba után sem. Majd megpróbáltam a Windows 7-et, az jó volt, kivéve, hogy a telepítésnél a fájlok kibontásánál megállt 0%-nál. Van ötletetek? 😞 előre is köszönöm a segítséget!
0
0
0
0
no avatar
Elvittem megnézetni és a proci ment tönkre, nem is gondoltam volna...
0
0
0
0
no avatar
sziasztok...a segítségeteket szeretném kérni! amikor bekapcsolom a gépet magától elindít egy olyan programot (feladatkezelő szerint 50% ot átlagban elvesz a processzorból) amit nem tudok leállítani...neve : microsoft clickonce launch unity...hogyan tudnám ezt orvosolni? válaszokat előre is köszönöm! és Boldog Karácsonyt! Smiley
0
0
0
0
no avatar
most meg játszottam a advanced warfarrel és egyszercsak kikapcsolt a gép, utána megint azt játsza el mint az előbb, csak most nem segít rajta a tápkábel kihúzós dolog. mit csináljak?
0
0
0
0
csuz-li avatar
RolcsiX:
1. húzd ki a tápkábelt
2. Nyomd meg a bekapcsoló gombot
3. dugd vissza a tápkábelt
4. indíts
0
0
0
0
no avatar
Hiába nyomkodom a restartot nem csinál semmit. felpörög a venti a procin meg a vga-n azt ennyi. nem tudok vele mit kezdeni.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok , most kaptam 1 gépet és felraktam rá a win 7-et , futott is szépen utána beraktam alvó módra és nem akart felébredni belőle, nem reagál semmire, nem ad jelet se a monitornak se a billnek. Mit tegyek?
Köszi a válaszokat előre is.
0
0
0
0
cseszka avatar
a keresett filet,vagyis a codex.ini fájlokat bekell másolni a keresett hejre.Mindkettönél,oda ahova irja is a képen,mert valszeg oda van telepitve a játék.A codex.ini fájloknak a telepitön a c.ack máppában kell lennie.
0
0
0
0
no avatar
[LINK]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [LINK]

[LINK]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [LINK]

mi lehet a probléma? illetve a megoldás?
0
0
0
0
no avatar
Dark Suouls 2-nél leálla működés és ezt dobja utána:
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: DarkSoulsII.exe
Alkalmazásverzió: 1.0.1.0
Alkalmazás időbélyegzője: 53564ccf
Hiba – modul neve: DarkSoulsII.exe
Hiba – modul verziója: 1.0.1.0
Hiba – modul időbélyegzője: 53564ccf
Kivételkód: c0000005
Kivétel – eltolás: 0048b38a
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: 0a9e
További információk 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
További információk 3: 0a9e
További információk 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e

Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt
0
0
0
0
ddkk22 avatar
Én is ugyan erre jutottam. Köszi.
0
0
0
0
Bronson avatar
hát google-ben néztem az első pár találatot és semmi...
0
0
0
0
ddkk22 avatar
Mondtam neki hogy öreg már a win7-hez.
Csak netes driver kéne hozzá, nem tudsz valami oldalt?
0
0
0
0
Bronson avatar
nem biztos hogy win7-el kéne kínozni azt a gépet... nem igazán találni hozzá drivert.
0
0
0
0
ddkk22 avatar
Hello.
Vett egyik ismerősöm IBM ThinkPad T40 laptopot 20ezerért és olyan gondom lenne hogy nem kapott hozzá drivert, felrakta rá a win7-et, minden jó, de az internet nem működik, drivert meg nem talál hozzá a neten. Én is kerestem de én se találtam. Valaki tudna segíteni?
0
0
0
0
frostwagen avatar
bassus16

Ha steam-en van meg a Ghosts, akkor próbáld ki ezt: [LINK]
0
0
0
0
bassus16 avatar
Üdv.
Meg vettem a CoD Ghosts-ot és a multija megy ***án de ha az Exticition modban akarok játszani akár solo akár public akkor be crash-el és ezt írja.

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: iw6mp64_ship.exe
Alkalmazásverzió: 1.0.0.1
Alkalmazás időbélyegzője: 542b2dcb
Hiba – modul neve: d3d11.dll
Hiba – modul verziója: 6.2.9200.16570
Hiba – modul időbélyegzője: 5153b56b
Kivételkód: c0000005
Kivétel – eltolás: 00000000000f2d72
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: 9387
További információk 2: 9387352ee0a99f8550b15aff60675e76
További információk 3: 0f06
További információk 4: 0f0646c58b8e31d43b04d8bf3457ac4c

Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e

Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt

Ez mi a nyavalya? :/
0
0
0
0
griff55 avatar
SOS help! BF4 Multi közben becrash-selt a játék fekete képernyő, nem reagált semmire, és azóta csak csökkentett üzemmódban hajlandó elindulni a gépem! Normálban nem tölt be winfos (nem szeretném most újrarakni rendszert, nem tud valaki valami megoldást?)
0
0
0
0
horvathhh avatar
Sziasztok! Olyan gondom lenne, hogy kolis vagyok és van is jó net, de cod4 mp-en nem enged fel egy szerverre se mert szerintem a koli ip címe le van tiltva az ilyneknél. Van erre valami megoldás, hogy tudjak multiban játszani?
0
0
0
0
no avatar
nincs integrált videókártyám az alaplapban.. :/ nem lazák a csavarok, megy a ventije, pasztázva nem volt..
0
0
0
0
no avatar
sziasztok..mi lehet a probléma? videókártyán hűtés lett cserélve, egy ideig ment probléma nélkül pár nap múlva elkezdett szórakozni..valamikor beakartam kapcsolni a gépet, kb fél perc után kikapcsolt a monitor (gép nem ált le)..ha nem vártam minimum 10 percet a következő bekapcsolásig akkor ugyan úgy kikapcsolt a monitor..amikor sikerült bekapcsolnom a gépet 1-3 óra között magától leált a gép bármit is csináltam éppen...most már be sem kapcsol tegnap óta...egyszer eljutottam az asztalig kb 5 másodperc után szintén kikapcssolt a monitor..tudnátok segiiteni??
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok phys driver telepitése közben és egyéb gameknél is észrevettem egy ugyanolyan hibát, nem tudja feltenni, ezzel dumával kidob, segitsetek mi a teendő?
a hiba "A kulcs nem használható a megadott államban"
(fatal error- installation ended prematurely because of an error) valami gamehez kellett vonla phsy de igy nemtom feltenni és game sem indul el ezáltal..... nem értem megbolondult a windosom???!!!!!!!!!!
0
0
0
0
atstuff07 avatar
BiGame: az SD kártya oldalán szokott lenni egy Lock kapcsoló, lehet hogy azt kéne visszatolni mert zárolva van.
0
0
0
0
BiGame avatar
Hát köszönöm, sokat nem tudtam sajnos kezdeni vele :/
0
0
0
0
Bronson avatar
Próbáld a sajátgép-jobb klikk-kezelés menüből az opciókat, elsőre ennyi jut eszembe...
0
0
0
0
BiGame avatar
Hali emberek! Kisebb, nagyobb gondom van és lassan szét verek valamit. A következő a helyzet, haveromnak odaadtam az sd-kártyám, hogy hallgasson zenét, foga mindenemet berakta egy mappába és rejtetté rakta, meg írásvédetté. A probléma ott van, hogy ugyan sajátgépben megtaláltam nagynehezen a mappát, fel is oldottam, h ne legyen rejtett, de az írásvédettséget nem tudom kiszedni, szóval letörölni se tudom... TC-vel lehet, hogy menne, de az meg a telómat nem ismeri fel, szal nagyon szépen kérem segítsetek!! Itt egy kép, hogy világosabb legyen a dolog.
https://kepfeltoltes.hu/140824/378861777N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
Bershka avatar
Nem töltöttem le frissítéseket, de lehet, hogy automatikusra volt kapcsolva és magától letöltötte.
0
0
0
0
no avatar
Frissitetted? Mert ha igen akkor az.
0
0
0
0
Bershka avatar
Helló. Bekapcsolom a gépem, betölt a windows, majd ki jön, hogy üdvözöljük és aztán sötét a kép és semmit sem lehet csinálni. Nem tudjátok, hogy mi lehet a probléma? 64-bit-es windows 7-em van.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Rakd újra a játékot rakj fel updateket patcheket ha vannak ezek után akár vga drivert is frissíthetsz és utána rakd fel ezt:[LINK]
0
0
0
0
Player123 avatar
Amit cseszka mondott próbáld meg.Nem tudom,hogy a binkw32.dll melyikhez tartozik,de lehet,hogy valamelyik(DirectX,Visual C++,Windows Media) rosszul települt fel..Esetleg nincs valamiféle Redist mappa a játék könyvtárába?A Riptidenál volt nekem ilyen és ott volt ez a három.Próbáld meg mind a 3-at feltelepíteni.Nekem a DirectX-el volt baj a Dead Island Riptide-nál
0
0
0
0
cseszka avatar
DX-et,meg a VC-redist-et felraktad?
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Player123: Eggyik verzió sem volt jó 😆 minda a kettőnél ez volt a hiba.
0
0
0
0
cseszka avatar
Jól emlékszel.Kikell csomagolni.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció