Fps ingadozás.

Szerző: noname1622, 2018. January 08., téma
Fórum » Asztali PC
Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy fps ingadozások vannak játék közben és kicsit ez nekem zavaró. Gondolok itt a PUBG de mondjuk az lehet szerver lagg is de a GTA 5 single playerben a városban laggol időközönként ami engem idegesít és mindegy hogy extrán vagy mediumon van a garfika beállítás. A dying light is be laggol az maxon van grafikailag de még az annyira nem is zavaró de gondolom annak se kéne be laggolnia és fogalmam sincs hogy miért van ez. Valahogy úgy érzem valami nem jó a PC-mel messze nem hozom ki belőle a maxot és nem mennek úgy a játékok ahogy én szeretném.(League Of Legeds-nél is szokott fps ingadozás lenni leesik 10-20-ra egy pillanatra de ha olyan a helyzet bizony zavaró tud lenni az is) Lehet hogy valami esetleg nincs jól beállítva? vagy biosba kéne valamit állítani? (rendszer windows 10)
Válaszotokat előre is köszönöm.
Üdv: Attila!
Configom:
Processzor:AMD FX-8350 FD8350FRHKBOX
Memória:Kingston 2x8GB DDR3 1866MHz HyperX Fury Black
Videókártya:XFX RX480 RS 8GB GDDR5
Op. rendszer:Windows 10 Pro
Alaplap:Gigabyte GA-990X-GAMING SLI
Tároló eszköz:Rendszer(SSD): Adata 240GB Premier SP550 Adattároló(HDD): Toshiba 1TB 32MB SATA3 (7200rpm)
Tápegység:Zalman 600W ZM600-GVM
Hozzászólások: 4
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
hashimoto avatar
Egy kérdés, ezért minek kellett új topikot nyitni? 😃
0
0
0
0
MariusHuN avatar
Sziasztok az lenne a gondom hogy nagyon droppol az FPS minden játéknál valakinek valami ötlete van ?
0
0
0
0
💬 2
Schwin94 avatar
@MariusHuN: Milyen hütőt használsz ? Milyen a hőfok a proceszornak? Jól szellőzik a gépház ?
Szerk1: Nálam ekkora fps dropp akkor volt mikor melegedett a cucc nagyon.
0
0
0
0
MariusHuN avatar
@Schwin94: a proci Hő foka max 62 fok de most rá jöttem ha az energia gazdálkodásban át állítom a maximum proceszor teljesitményt átt állítom 99 % akkor jobb lesz tőle a játék teljesítmény vannak még dropok de már nem olyan nagyok akkor lehet hogy a Táp om hibás lenne ?

corsair vs650 650w ez a tápom

fx8350
8Gbram
Zotac gtx1050 2 gb mini
1 Tb Winyó
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció