Melyik film ez?

Szerző: JoanPesci, 2017. August 08., téma
Fórum » Film, sorozat
Sziasztok!

A segítségeteket kérném, hátha más is látta v. épp meg van neki. Keresek egy filmet, amit már nagyon régen láttam. Az a gondom, hogy sem a címre, sem a színészre nem emlészem. Vagy legalábbis nem biztos, hogy jól emlékszem. A történet valami olyasmiről szól, hogy két pár (ilyen fiatal csaj és férfi) karambolózik egy nővel - talán autósüldözéskor. A nőt kirángatják a kocsijából, akinek - ha jól emlékszem - amnéziája lesz. A csaj és a férfi páros elviszik ennek a másik nőnek az autóját és csak később veszik észre, hogy benne aludt a hátsó ülésen a nőnek a kislánya. A film későbbi részeiben - ha jól rémlik - a fiatal csaj és a kislány között barátság alakul ki, a kislány anyukáját meg - ha jól rémlik - vádolják valamivel, csak már nem emlékszem, hogy pontosan mivel is. Nem tudom, mitha valamilyen emlék v. sötét emlék v. valami hasonló címe van. Az a baj, hogy a színésznő feje előttem van, de nem jut eszembe a neve. Amúgy Tv film volt ez, ott láttam először és utoljára is. Ami még a fejemben van ezzel a filmmel kapcsolatban, hogy azt hiszem talán a két pár tag autótolvaj azt hiszem, de ebben is kételgedem. Tudom, így lehet nehéz bárkinek is megmondani, hogy mi az. Próbáltam angolul is rákeresni, de sajna nem nagyon vágom az angolt annyira, hogy erre így rákeressek. Nem tudja esetleg valaki véletlenül, hogy melyik film lehet ez? Esetleg tipp?
Nagyon köszönöm!
Hozzászólások
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Még nem küldtek hozzászólást. Légy te az első hozzászóló!


Elfelejtett jelszóRegisztráció