Mi lenne az életed utolsó videojátéka?

2017. April 03., téma
Fórum » Játékokról általában
Ha csak egyetlen egy videojátékot lehetne választanod és az összes többit eltörölnék a Föld színéről, akkor melyik videojátékot választanád?

Szigorúan csak egyet lehet írni!

GameMaker-t és hasonlót nem ér választani! :)

https://media.giphy.com/media/ZzY9xQ830v9G8/giphy.gif
Hozzászólások: 27
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Neo1989 avatar
Uncharted 2 Among Thieves
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Vagy a Vette, vagy az egyik Accolade/DSI féle autós játék (természetesen felújítva a modern kor követelményeinek, viszont a régi értékek megtartásával)
0
0
0
0
ppista avatar
A jó régi Super Mario.
0
0
0
0
Scorn Face avatar
Az 1990-es Unreal Tournament megtöltve millió moddal és pályával.
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@Scorn Face: Lazy Matrix mod pl 😃
0
0
0
0
susguy avatar
Animal Crossing: New Horizons
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Cyberpunk 2077 😎😎
0
0
0
0
💬 3
gyuri191 avatar
@Warlordcommander: még megse jelent 😃
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@gyuri191: De ha megjelent és lejátszottam utána nyugodtan meghalhatok 😀
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Warlordcommander: jaa 😃
0
0
0
0
PestisDoktor88 avatar
Project Titan. (Elkaszálták,de én ráérek,ha kell 10k évig is várok😂😉
0
0
0
0
visor261 avatar
J-Stars Victory VS vagy Jump Ultimate Stars nem tudok dönteni...

Spoiler!
De ha lehetne akkor egy Garry's Mod 😃
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Én valami olyan játékot választanék ami nem bosszant fel, de azt még nem találták ki. Ha nagyon muszáj lenne választani akkor a Dust: An Elysian Tail -t választom.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Ha csak single player lehet, akkor Witcher 3, ha lehet online is, akkor a GTA 5, az legalább nem lenne unalmas olyan hamar, mint egy-egy FPS, és ott is van azért egyjátékos tartalom. Feltéve persze, ha játékosbázis azért marad.
0
0
0
0
Zoli869 avatar
Akkor a gta 5 köszi a választ.
0
0
0
0
MoonW avatar
Zoli869: Te választod ki.
0
0
0
0
xCube avatar
Minecraft. Ez egyértelmű. Ott mindig talál az ember tennivalót. Vagy a Terraria ugyanilyen alapon. Ezek megunhatatlan játékok.

Erősen gondolkodtam a Morrowind -en, de ott ha minden küldetést megcsináltál, minden barlangot kipucoltál, akkor nem tudsz semmit tenni. Ezért nem választanék olyan játékot, aminek meghatározott kimenetele van véges számú küldetéssel. Ilyen helyzetre a sandbox (lehetőleg procedurálisan generált) a legjobb megoldás.
0
0
0
0
gigazte avatar
Egyértelműen a Witcher 3! 1998 óta játszok játékokkal, és azt kell, hogy mondjam, ez a játék meghatározó volt számomra. Addig és azóta se játszottam olyan kiváló játékkal, és eléggé valószínű, hogy jó darabig nem is fogok!
0
0
0
0
Zoli869 avatar
Fogós kérdés de én választhanám ki melyik maradjon ,vagy törölnének mindet és csupán egy maradna? Mert nem mindegy.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció