Számítógép hűtése

Szerző: skinny, 2009. April 11., téma
Fórum » Asztali PC
A téma a gép vagy részegység hűtése.
Hozzászólások: 6 161
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Holey avatar
Csá! Milyen hűtőt érdemes 1 GTX260-ra rakni, ami aránylag "hidegen" tartja még akkor is ha húzok rajta???
0
0
0
0
Herman avatar
Hát a karira rá lehet rakni de sztem elég a gyári is...
0
0
0
0
blizzard avatar
Hát nemtudom mennyi a normális hőfoka neki de általában ilyen 70 fokos szokott lenni...
0
0
0
0
eleminator avatar
blizzard írta:
Hello.
Van egy Nvidia Gainward 9400GT videokártyám vennék rá egy hűtést ez jó lenne rá?:[LINK]


Elvileg igen, de minek a karira, nem lehet annyira húzni, s annyira nem melegszik szerintem!
0
0
0
0
blizzard avatar
Hello.
Van egy Nvidia Gainward 9400GT videokártyám vennék rá egy hűtést ez jó lenne rá?:[LINK]
0
0
0
0
no avatar
nm mert nemtudtam sokat segíteni😕
0
0
0
0
Holey avatar
skinny írta:
hát akkor nemtom 😕 lehet h elég egy CoolerMaster Hyper TX2 de nembiztos ,de ha veszel bele egy Cooler Master V8-at az biztos h eléglene húzással is és nelenne vele gond😆

hát azzal a v8-assal télleg nem lenne baj 😆 de szerintem valami zalman szerüség lessz, de majd eldöl...
Köszi a segitséget...
0
0
0
0
no avatar
hát akkor nemtom 😕 lehet h elég egy CoolerMaster Hyper TX2 de nembiztos ,de ha veszel bele egy Cooler Master V8-at az biztos h eléglene húzással is és nelenne vele gond😆
0
0
0
0
Holey avatar
skinny írta:
Holey írta:
Most az lenne a kérdésem, hogy mien hűtőt ajánlotok ahhoz hogy 1 Intel Core 2 Quad Q9550-es procit 3,4GHz vagy afölött járassak??

mennyi alap járaton a proci hőmérséglete és mennyi terhelés alatt mert ha húzás nélkül meled akkor lehet h 10e ft felett kéne gondolkodnod😕

Hát ezt nem tudom, mert még nincs meg a proci, csak nem tudom mien hűtőt érdemes hozzá venni...
0
0
0
0
no avatar
Holey írta:
Most az lenne a kérdésem, hogy mien hűtőt ajánlotok ahhoz hogy 1 Intel Core 2 Quad Q9550-es procit 3,4GHz vagy afölött járassak??

mennyi alap járaton a proci hőmérséglete és mennyi terhelés alatt mert ha húzás nélkül meled akkor lehet h 10e ft felett kéne gondolkodnod😕
0
0
0
0
Holey avatar
De épp az hogy húzni akarom 😆 (Persze nem egyből, de gondolni kell a jövőre is 😆 )
0
0
0
0
Core2 avatar
elég a boxos is, ha nem húzod 😃
0
0
0
0
Holey avatar
Most az lenne a kérdésem, hogy mien hűtőt ajánlotok ahhoz hogy 1 Intel Core 2 Quad Q9550-es procit 3,4GHz vagy afölött járassak??
0
0
0
0
no avatar
hát igen meg nem porosodik annyira😆
0
0
0
0
Herman avatar
Hát nem😆😆De én azt mondom a legjobb a vízhűtés,az nem megy olyan gyorsan tönkre...
0
0
0
0
no avatar
hát igen nemlehet rátukmálni😆
0
0
0
0
Herman avatar
Hát ja mindenkinek a saját döntése.
0
0
0
0
no avatar
jól jártál volna mind a 2vel, de a te döntésed😆
0
0
0
0
Herman avatar
Akkor jól jársz vele.
0
0
0
0
kocka avatar
Akkor jó és lehet.hogy veszek egyet.
0
0
0
0
no avatar
nemolyan sokat ,biztos elfér😆
0
0
0
0
Herman avatar
Hát ez mérettől és teljesitménytől függ(erősebb nagyobb)De akár 10-et is rakhatnál a gépbe mert nem sokat foglal . . .
0
0
0
0
kocka avatar
És mekkora helyet fogna el a Zalman a házban?
0
0
0
0
Herman avatar
Hát ez bizony szép😆
0
0
0
0
Szamp avatar
Én tudom de ez jobban néz ki da van itt még szebb!
ASUS ROYAL KNIGHT
[url]http://www.alza.sk/Galery/ShowImage.asp?iditem=103657&fd=f3&cd=CA706i[/url]
0
0
0
0
no avatar
thug85 írta:
skinny írta:
thug85 írta:
Szamp írta:
Zalman CNPS7000C Ez jobb hütö mint a Arctic Cooling Freezer 64 PRO?
Az sem rossz! Olyan volt a régi gépemben, csak az asszony belenyúlt menet közben, hogy " az minek pörög? " és a kicsi ujjacskájával le is tört egy lapátot! Utána vettem az Arctic Cooling Freezer 64 PRO! Se jobb, se rosszabb nem lett tőle! A mostani gépembe is a Freezert tettem!


az a szerencse h nem az alaplapot kezdte el fogdosni me akkor lehet h lett volna zzzzzzzzzz😆😆
Annyira azért nem süsü! Ért Ő valamennyire a műszaki dolgokhoz, elektroműszerész a szakmája! Poénból kérdezte ( mondjuk nem szakadtam meg a röhögéstől ), csak hosszabb volt a körme a kelleténél! De visszatérve a témához, a Zalman nálam semmivel nem volt jobb!

ja bocs😆
0
0
0
0
no avatar
Herman írta:
6123 Ft Pontosan😆😆

kössz h pontosítassz
és szapm az lehet h nemlessz gond a hűtéssel de ez árban húzósabb és még az freezer 64 pro-val se lenne gondja
0
0
0
0
thug85 avatar
skinny írta:
thug85 írta:
Szamp írta:
Zalman CNPS7000C Ez jobb hütö mint a Arctic Cooling Freezer 64 PRO?
Az sem rossz! Olyan volt a régi gépemben, csak az asszony belenyúlt menet közben, hogy " az minek pörög? " és a kicsi ujjacskájával le is tört egy lapátot! Utána vettem az Arctic Cooling Freezer 64 PRO! Se jobb, se rosszabb nem lett tőle! A mostani gépembe is a Freezert tettem!


az a szerencse h nem az alaplapot kezdte el fogdosni me akkor lehet h lett volna zzzzzzzzzz😆😆
Annyira azért nem süsü! Ért Ő valamennyire a műszaki dolgokhoz, elektroműszerész a szakmája! Poénból kérdezte ( mondjuk nem szakadtam meg a röhögéstől ), csak hosszabb volt a körme a kelleténél! De visszatérve a témához, a Zalman nálam semmivel nem volt jobb!
0
0
0
0
Szamp avatar
Vegyél bele ilyet és biztos nem lesz probléma a húűtéssel.
Zalman CNPS9700 NT
[url]http://www.alza.sk/Galery/ShowImage.asp?iditem=73739&fd=f3&cd=CA062e[/url]
0
0
0
0
Herman avatar
6123 Ft Pontosan😆😆
0
0
0
0
no avatar
kocka írta:
A Zalman az menyibe kerülne?

6ezer
0
0
0
0
no avatar
thug85 írta:
Szamp írta:
Zalman CNPS7000C Ez jobb hütö mint a Arctic Cooling Freezer 64 PRO?
Az sem rossz! Olyan volt a régi gépemben, csak az asszony belenyúlt menet közben, hogy " az minek pörög? " és a kicsi ujjacskájával le is tört egy lapátot! Utána vettem az Arctic Cooling Freezer 64 PRO! Se jobb, se rosszabb nem lett tőle! A mostani gépembe is a Freezert tettem!


az a szerencse h nem az alaplapot kezdte el fogdosni me akkor lehet h lett volna zzzzzzzzzz😆😆
0
0
0
0
kocka avatar
A Zalman az menyibe kerülne?
0
0
0
0
no avatar
Herman írta:
De akkor leég a proci...😆😆

nemlényeg😆
0
0
0
0
Herman avatar
Hát szerencséje volt hogy belenyúlt😆😆
0
0
0
0
Herman avatar
De akkor leég a proci...😆😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Szamp írta:
Zalman CNPS7000C Ez jobb hütö mint a Arctic Cooling Freezer 64 PRO?
Az sem rossz! Olyan volt a régi gépemben, csak az asszony belenyúlt menet közben, hogy " az minek pörög? " és a kicsi ujjacskájával le is tört egy lapátot! Utána vettem az Arctic Cooling Freezer 64 PRO! Se jobb, se rosszabb nem lett tőle! A mostani gépembe is a Freezert tettem!
0
0
0
0
no avatar
Szamp írta:
Hát én is de nem sütésre meg fűtésre! 😆

lábmelegítésrejó😆
0
0
0
0
Herman avatar
Hát az a lényeg hogy Zalman legyen . . .
0
0
0
0
Szamp avatar
skinny írta:
Szamp írta:
Zalman CNPS7000C Ez jobb hütö mint a Arctic Cooling Freezer 64 PRO?

nemhiszem😕

Sztem jobb! De drágább is!
0
0
0
0
Szamp avatar
Hát én is de nem sütésre meg fűtésre! 😆
0
0
0
0
no avatar
Szamp írta:
Zalman CNPS7000C Ez jobb hütö mint a Arctic Cooling Freezer 64 PRO?

nemhiszem😕
0
0
0
0
no avatar
Szamp írta:
Mit csináltok tik a procikkal nekem húzva van és terhelésen így is csak 45fok! (gyári hütövel)


használjuk😆
0
0
0
0
Herman avatar
ZALMAN CNPS7000C-AlCu [img][/im<----ez 6 ezer Ft
0
0
0
0
Szamp avatar
Zalman CNPS7000C Ez jobb hütö mint a Arctic Cooling Freezer 64 PRO?
0
0
0
0
Herman avatar
Akkor annyiért de ez attól is függ hogy milyen az alaplapja. . .
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció