Menu
Gépigény Google+ profilja
Gépigény Facebook profilja
Szoktál videós játékteszteket készíteni vagy nézni?
Itt leírhatod, hogy szoktál-e videós játékteszteket készíteni vagy nézni.
Hozzászólás küldése
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
R3dLinE avatar
2016. 11. 28. 07:44:47
#
Hát az enyém célja inkább a hw teszt, de játékokon, szóval félig meddig játékteszt is, de csak optimizálás szempontjából.

groxo2 avatar
2016. 11. 14. 15:41:33
#
Régen néhányat csináltam de már nincsenek meg
santakigyo avatar
2016. 11. 09. 19:45:40
#
Sose nézek.Nincs két egyforma ember és egyforma vélemény.A legtöbb esetben az a játék amit ezek tesztelők vagy más leszól nekem valamiért be szokott jönni.Úgy vagyok vele,hogy felesleges időpocséklás.
De igaz ez másra is.Egyszer olvastam egy tesztet egy eszközről amit én venni akartam épp.Na egész jókat írtak és vacilláltam pont a típusok között és tesztben agyon dicsért modellek egyikét vettem.
Életem egyik legrosszabb döntései közé tartozott.Azóta semmiféle tesztet nem olvasok ha lehet,véleményeket meg főképp mert ahány ember annyiféle vélemény és értékelés :D
Tyrion Lannister avatar
2016. 11. 03. 19:28:41
#
Én Otherworld-ös, Gameday Irodás, és PC Gurus bemutatókat/videóteszteket nézek.
Faith97 avatar
2016. 11. 03. 19:03:17
#
Még az Otherworldos srácok szokattak rá hogy nézzek.
xTrz_Black avatar
2016. 11. 03. 18:07:46
#
Egy ideje nem nagyon nézek tesztet, sokszor már inkább saját magam tapasztalom ki hogy milyen is a játék. Hiszen manapság már inkább csak lehúzzák a játékokat és annak köszönhetően alapból rossz szájízzel ülök egy-egy játék elé.
Liam Neeson avatar
2016. 11. 03. 16:32:23
#
Szoktam nézni játékteszteket a GameDay irodától. (Kiss Imre és Szirmai Gergely)
19951207 avatar
2016. 11. 03. 14:30:39
#
Készítenék én videós tesztet, csak az én hiperszupergyorslekörözmindentinvitelszar netünk egy kalap f.s és mire feltöltődne egy videó (meg ahányszor megszakadna a feltöltés), addigra már kb 4 éves lenne a videó. XD
Szavazás
Szoktál videós játékteszteket készíteni vagy nézni?

Szavazáshoz be kell jelentkezni