Szoktál videós játékteszteket készíteni vagy nézni?

2016. November 03., téma
Fórum » Játékokról általában
Itt leírhatod, hogy szoktál-e videós játékteszteket készíteni vagy nézni.
Hozzászólások: 14
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
SuperPuma avatar
Anno csináltam videókat hogy népszerű játékok relatív gyenge gépen hogy futnak.
Legutóbb már csak olyan videókat raktam fel, ahol egy Rally szakaszt vagy versenypályát végigszáguldok és kész.

0
0
0
0
Flynian avatar
Valaki cserélje le a szavazást.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok, én gtomi001 vagyok és a Mobius Final Fantasy játék gameplayt csinálok YouTube on.
Ha kíváncsiak vagytok, nézzétek meg a gtomi001 alatt (YouTube)
0
0
0
0
Der Fuhrer avatar
Nem havonta kellene új szavazást kiírni?
0
0
0
0
vladtepes2 avatar
Miért van ilyen sokáig kint egy ilyen szavazás? És, mi értelme?

Szerk: Inkább az összehasonlítót finomítgatnátok, mert ez ebben a formában egy rakás szerencsétlenség. Látványos, de közel sem mutat megközelítőleg SEM! helyes eredményt.
0
0
0
0
winrar avatar
Szoktam csinálni gameplayt az új, ismertebb játékokból, ami általában nem multiplayer és Denuvo mentes. De figyelek az open bétákra és a demókra is, valamint Steamen néha van olyan játék, amit egy ingyenes hétvége alkalmából kipróbálok. Csatornám célja, hogy bemutassam, mit hogy visz a gépem (legfőképpen a videokártya) és ha valakinek hasonló gépe van/hasonlót tervez venni, annak segítsek, hogy neki hogy futna egy adott játék. Emellett néha unboxing, ha adódik valami érdekesebb cucc.

Akit érdekelne a csatornám: [LINK]

Nézni leginkább akkor szoktam, ha elakadok egy küldetésnél. Ilyenkor könnyebb belenézni egy végigjátszás azon szakaszába, ahol éppen tartok, mint megkérdezni akárcsak ezen az oldalon az adott játék gépigényénél. Másik eset a konzolexkluzív játékok, amikkel konzol hiányában nem tudok játszani, így inkább nézek róluk végigjátszást. Megesik az is, hogy mielőtt kipróbálnék egy játékot, belenézek 1-1 végigjátszásba.
0
0
0
0
mocika92 avatar
Évente 2× ha nézek.
Első sorban azért, mert már végképp nem értem, hogyan lehet túljutni egy pályán.
Gameplay-t egyet csináltam - arc és karattyolás mentes - a Grid 2-ről.
Soha többet.
0
0
0
0
R3dLinE avatar
Hát az enyém célja inkább a hw teszt, de játékokon, szóval félig meddig játékteszt is, de csak optimizálás szempontjából.

0
0
0
0
groxo2 avatar
Régen néhányat csináltam de már nincsenek meg
0
0
0
0
santakigyo avatar
Sose nézek.Nincs két egyforma ember és egyforma vélemény.A legtöbb esetben az a játék amit ezek tesztelők vagy más leszól nekem valamiért be szokott jönni.Úgy vagyok vele,hogy felesleges időpocséklás.
De igaz ez másra is.Egyszer olvastam egy tesztet egy eszközről amit én venni akartam épp.Na egész jókat írtak és vacilláltam pont a típusok között és tesztben agyon dicsért modellek egyikét vettem.
Életem egyik legrosszabb döntései közé tartozott.Azóta semmiféle tesztet nem olvasok ha lehet,véleményeket meg főképp mert ahány ember annyiféle vélemény és értékelés 😃
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Én Otherworld-ös, Gameday Irodás, és PC Gurus bemutatókat/videóteszteket nézek.
0
0
0
0
xTrz_Black avatar
Egy ideje nem nagyon nézek tesztet, sokszor már inkább saját magam tapasztalom ki hogy milyen is a játék. Hiszen manapság már inkább csak lehúzzák a játékokat és annak köszönhetően alapból rossz szájízzel ülök egy-egy játék elé.
0
0
0
0
no avatar
Szoktam nézni játékteszteket a GameDay irodától. (Kiss Imre és Szirmai Gergely)
0
0
0
0
TeMeRolEee avatar
Készítenék én videós tesztet, csak az én hiperszupergyorslekörözmindentinvitelszar netünk egy kalap f.s és mire feltöltődne egy videó (meg ahányszor megszakadna a feltöltés), addigra már kb 4 éves lenne a videó. 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció