Ki hányas tanuló volt az általános iskolában?

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. April 01., téma
Fórum » Társalgó
Ki hanyas tanuló volt általános iskolába xD ősszintén mondjátok ell :D
Hozzászólások: 348
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
bukta2 avatar
Blue fox" Te beszélsz jól! 😀 mondjon akár ki akármit 😃 én vagyok az élő példa, nagyon gyenge tanuló voltam általános ba, középsuliba már 3-as 4-eseim voltak, letettem a szakmám, és nem tudtam elhelyezkedni benne.... kijöttem németbe , igaz kis segítséggel de kint vagyok, találtunk munkát nekem, és annyit keresek h fizetem az autó részletem,lakást,és a fizetésem nagyobb része meg is marad 😀 ez a nem mindegy... otthon jó ha a kocsi részletem kitudtam nyögni...Szóval el kell gondolkodni h. hol szeretne élni az ember 😃 van 1 cikk 1 fiatal párról nemrégiben olvastam, németbe költöztek mert magyarország nem abba az irányba halad hogy ők eltudják képzelni a jövőjüket, és milyen igazuk van!
0
0
0
0
PoPet avatar
4,5 fölött voltam minden évben, most 8. végén lettem 4,35.. 😀
0
0
0
0
ricsirics avatar
4
De 8 évvégén majdnem 3 tantárgyból bukta lett.
0
0
0
0
megaone6 avatar
Ma kaptam meg életem utolsó általános iskolás bizijét. Csak a rajz és tesi 4-es, még a bioszt is kijavítottam (pedig beszedtem egy 4-es tz-t) (rajzot nem értem, mert van EGY kőkemény négyesem a többi 3-as 😆😉 a többi 5 vagy kitűnő 😃
0
0
0
0
Revenge avatar
Total 2-3, informatika jeles és több verseny megnyerve hihi 😊 (bináris számrendszer kisujjból számolva 8 évesen)
0
0
0
0
megaone6 avatar
most vagyok nyolcadikos, nekem félévkor csak a biosz meg a rajz volt a 4-es többi 5-ös, kémia, ének(nem énekelni kell 😆😉, technika és informatika dicséretes 😃 kb az ezelőttieket is így képzeljétek el 4-es tesivel
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
Kmisi99 írta:
Konkrétan leszarom hogy mit tanítanak nem is akarom használni az ott tanult dolgokat, de én idén érettségizek és év végégig kell javítanom mer kellenek a pontok a felvételihez. Te nagyon iskola ellenes vagy de mikor munkát keresel mindenhol és a jelentkezéseid sorra visszadobják akkor visszasírod az iskolát. Ma diplomával se túl könnyű jó állász szerezni érettségivel jó ha felvesznek egy gyárba ahol napi 12 órát dolgozol havi 7-80 000 ért. Rengeteg fiatala van ezzel így és mind visszasírja hogy miért tették így tönkre az életüket.


Nem belföldön kellene szenvedni, ki kell menni angliába vagy németbe.😀 És akkor még egy nyelvet is megtanulsz.😀 Én angliába akarok majd kimenni. De ha nem jön össze akkor a német az tuti. Mind1 mit végeztél és mit csinálsz, többszörösét keresed annak amit itthon.
0
0
0
0
Bicike avatar
7-től tudom csak mondani tanulmányaimat 😆 7. félév 5 átlag, 8. félév 4,7 átlag, 8 év vége 4,6 átlag, most 9. fél év kb 4,2 átlag.
0
0
0
0
rafferd avatar
Kmisi99 írta:
Slenderman írta:
5 órakor azért hogy bemenj abba a tetves helyre? Inkább meghalnék ha nekem lenne így 😆!

Kmisi99: Tényleg az vagyok, de ez az igazság. Iskolai dolgok 90%-a halál felesleges. Érettségi után soha nem fogom használni. Én nem akarok főiskolára vagy egyetemre menni, bőven elég ez a 12 évnyi szenvedés is, nem kell még rá +2 év vagy több. Meg nem is lenne rá pénzem, hogy félévenként több százezreket kiperkáljak csak azért, hogy legyen egy diplomám, amivel úgyszintén semmit sem lehet kezdeni, akárcsak az érettségivel. Üdv Magyarországon 😆! Beszéltem pár olyan emberrel Ask.fm-en, akik nemrég kezdtek dolgozni, 90-92-es születésűek, és kivétel nélkül mindegyik 600x jobban szereti a munkát, mint azt a szutyok iskolát.
Ja csak szaros érettségivel nagyrészt alja munkát kap az ember amit nagy valószínűséggel utál. Én ráadásnak +2 évet fogok maradni középiskolába szerzek egy gépész technikumot aztán még jöhet 4 év egyetem.
Én térinformatikán maradok mjad +2-t, de az egyetemet szerintem kihagyom, ahhoz túl lusta vagyok :/
0
0
0
0
Lizard avatar
Kmisi99 írta:
Slenderman írta:
5 órakor azért hogy bemenj abba a tetves helyre? Inkább meghalnék ha nekem lenne így 😆!

Kmisi99: Tényleg az vagyok, de ez az igazság. Iskolai dolgok 90%-a halál felesleges. Érettségi után soha nem fogom használni. Én nem akarok főiskolára vagy egyetemre menni, bőven elég ez a 12 évnyi szenvedés is, nem kell még rá +2 év vagy több. Meg nem is lenne rá pénzem, hogy félévenként több százezreket kiperkáljak csak azért, hogy legyen egy diplomám, amivel úgyszintén semmit sem lehet kezdeni, akárcsak az érettségivel. Üdv Magyarországon 😆! Beszéltem pár olyan emberrel Ask.fm-en, akik nemrég kezdtek dolgozni, 90-92-es születésűek, és kivétel nélkül mindegyik 600x jobban szereti a munkát, mint azt a szutyok iskolát.
Ja csak szaros érettségivel nagyrészt alja munkát kap az ember amit nagy valószínűséggel utál. Én ráadásnak +2 évet fogok maradni középiskolába szerzek egy gépész technikumot aztán még jöhet 4 év egyetem.

Vannak itt még értelmes emberek😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Slenderman írta:
5 órakor azért hogy bemenj abba a tetves helyre? Inkább meghalnék ha nekem lenne így 😆!

Kmisi99: Tényleg az vagyok, de ez az igazság. Iskolai dolgok 90%-a halál felesleges. Érettségi után soha nem fogom használni. Én nem akarok főiskolára vagy egyetemre menni, bőven elég ez a 12 évnyi szenvedés is, nem kell még rá +2 év vagy több. Meg nem is lenne rá pénzem, hogy félévenként több százezreket kiperkáljak csak azért, hogy legyen egy diplomám, amivel úgyszintén semmit sem lehet kezdeni, akárcsak az érettségivel. Üdv Magyarországon 😆! Beszéltem pár olyan emberrel Ask.fm-en, akik nemrég kezdtek dolgozni, 90-92-es születésűek, és kivétel nélkül mindegyik 600x jobban szereti a munkát, mint azt a szutyok iskolát.
Ja csak szaros érettségivel nagyrészt alja munkát kap az ember amit nagy valószínűséggel utál. Én ráadásnak +2 évet fogok maradni középiskolába szerzek egy gépész technikumot aztán még jöhet 4 év egyetem.
0
0
0
0
no avatar
Tesiből mert egy nagyon gyökér tanárunk van aki kivételezik. 2 gyereknek vagy 10x nem volt tesicucca és 1 darab egyest írt be nekik, nekem 4x semmi kedvem nem volt ugrálni, nem vagyok én bazári majom, és nekem minden egyes alkalommal beírta az 1-est.

Rajzból meg egyszerű. Rohadt szarul rajzolok 😆! Egy 7-8 éves jobban rajzol nálam 😆! De nem is szeretek rajzolni. Főleg ha rámerőltetik mint órán.

Ez az iskola dolog szerintem olyan, mintha könyvből próbálnánk meg megtanulni bicajozni. Szerintem úgy lenne jó, hogy 8. után mindenki elmenne egy helyre, hogy mi akar lenni stb. és ott tanítanák meg neki, ami a munkájához szüksége lesz. És ezek ilyen max fél év-1 éves képzések lennének, munkától függően, és bármennyit el lehetne végezni belőle. Több értelme lenne, mint még legalább 4 évig középbe, utána meg még egyetemre járni...
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Slenderman: Tesi és rajzból, h lehet kettesed! Jól van, h matek,kémia kettes, de azok pár fokkal nehezebbek! 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Kmisi99 írta:
Konkrétan leszarom hogy mit tanítanak nem is akarom használni az ott tanult dolgokat, de én idén érettségizek és év végégig kell javítanom mer kellenek a pontok a felvételihez. Te nagyon iskola ellenes vagy de mikor munkát keresel mindenhol és a jelentkezéseid sorra visszadobják akkor visszasírod az iskolát. Ma diplomával se túl könnyű jó állász szerezni érettségivel jó ha felvesznek egy gyárba ahol napi 12 órát dolgozol havi 7-80 000 ért. Rengeteg fiatala van ezzel így és mind visszasírja hogy miért tették így tönkre az életüket.


Ha nincs ismerősöd az adott munkahelyen, akkor szinte biztos, hogy nem vesznek fel.
0
0
0
0
Lizard avatar
alex1997 írta:
Slenderman írta:
Hú b@szki nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz a középiskola 😆! 2 tárgyból is bukok gecc 😆!

Matek: 1
Nyelvtan: 1
Irodalom: 3
Informatika: 2
Történelem: 4
Angol: 4
Ének: 4
Tesi: 2
Kémia: 2
Rajz: 2
Földrajz: 3
Német: 2

Redvás iskola. Gyűlölöm bmeg. Mi értelme van tanulni ha 2 hét múlva azt se fogom tudni hogy már mi volt? 😆 Ugyan azt vesszük mint általánosban csak ge€i nehéz, és sokat kell tanulni. Utálom az egészet. Holnap is 6:30-kor kelni. Fú, bmeg. Gyűlölöm!!!

Matekból 5 darab 1-es és úgy tudtam szerezni egy éppen hogy csak 2-est, hogy több, mint 1 hónapja magántanárhoz járok 😆! Nyelvtant még valahogy kijavítom, mert 2 darab 1-es egy 3-as, de ezt a matekot év végére. Áhh. Semmit sem értek belőle 😆! Nekem az kínai. Írásbeli osztást sem értem 😆! Minek ha ott a telefon meg számológép. Nem kell hozzá se papír, se toll, se gondolkodni, se számolni. Nem több értelme van számológéppel?

Mindenki írja le, hogy milyen lett a félévije!



Nekem is matek 1 es a többi 2 :'( Amugy miért kell tanulni? Azért mert alapvető műveltség elvileg amit soha az életbe nem fogsz hasznositani. A másik meg minden hova a sok gyakorlatlan 200 diplomás balf*sz aki 1 VGA-t se tud berakni (igen infoval jövök) nem a gyakorlott aki rendesen ért hozzá...... Na érted az idkola a fontos nem a gyakorlat ez a baj.


Miért kell tanulni?!😃.......pppppffff
Majd rájössz...csak nehogy késő legyen😉
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Slenderman írta:
Hú b@szki nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz a középiskola xd! 2 tárgyból is bukok gecc xd!

Matek: 1
Nyelvtan: 1
Irodalom: 3
Informatika: 2
Történelem: 4
Angol: 4
Ének: 4
Tesi: 2
Kémia: 2
Rajz: 2
Földrajz: 3
Német: 2

Redvás iskola. Gyűlölöm bmeg. Mi értelme van tanulni ha 2 hét múlva azt se fogom tudni hogy már mi volt? xd Ugyan azt vesszük mint általánosban csak ge€i nehéz, és sokat kell tanulni. Utálom az egészet. Holnap is 6:30-kor kelni. Fú, bmeg. Gyűlölöm!!!

Matekból 5 darab 1-es és úgy tudtam szerezni egy éppen hogy csak 2-est, hogy több, mint 1 hónapja magántanárhoz járok xd! Nyelvtant még valahogy kijavítom, mert 2 darab 1-es egy 3-as, de ezt a matekot év végére. Áhh. Semmit sem értek belőle xd! Nekem az kínai. Írásbeli osztást sem értem xd! Minek ha ott a telefon meg számológép. Nem kell hozzá se papír, se toll, se gondolkodni, se számolni. Nem több értelme van számológéppel?

Mindenki írja le, hogy milyen lett a félévije!



Nekem is matek 1 es a többi 2 :'( Amugy miért kell tanulni? Azért mert alapvető műveltség elvileg amit soha az életbe nem fogsz hasznositani. A másik meg minden hova a sok gyakorlatlan 200 diplomás balf*sz aki 1 VGA-t se tud berakni (igen infoval jövök) nem a gyakorlott aki rendesen ért hozzá...... Na érted az idkola a fontos nem a gyakorlat ez a baj.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Két hét alatt összesen 3-szor kelek fel 6 órakkor. Máskor meg 5 óra körül.
0
0
0
0
no avatar
5 órakor azért hogy bemenj abba a tetves helyre? Inkább meghalnék ha nekem lenne így 😆!

Kmisi99: Tényleg az vagyok, de ez az igazság. Iskolai dolgok 90%-a halál felesleges. Érettségi után soha nem fogom használni. Én nem akarok főiskolára vagy egyetemre menni, bőven elég ez a 12 évnyi szenvedés is, nem kell még rá +2 év vagy több. Meg nem is lenne rá pénzem, hogy félévenként több százezreket kiperkáljak csak azért, hogy legyen egy diplomám, amivel úgyszintén semmit sem lehet kezdeni, akárcsak az érettségivel. Üdv Magyarországon 😆! Beszéltem pár olyan emberrel Ask.fm-en, akik nemrég kezdtek dolgozni, 90-92-es születésűek, és kivétel nélkül mindegyik 600x jobban szereti a munkát, mint azt a szutyok iskolát.
0
0
0
0
rafferd avatar
Slenderman írta:
Hú b@szki nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz a középiskola 😆! 2 tárgyból is bukok gecc 😆!

Matek: 1
Nyelvtan: 1
Irodalom: 3
Informatika: 2
Történelem: 4
Angol: 4
Ének: 4
Tesi: 2
Kémia: 2
Rajz: 2
Földrajz: 3
Német: 2

Redvás iskola. Gyűlölöm bmeg. Mi értelme van tanulni ha 2 hét múlva azt se fogom tudni hogy már mi volt? 😆 Ugyan azt vesszük mint általánosban csak ge€i nehéz, és sokat kell tanulni. Utálom az egészet. Holnap is 6:30-kor kelni. Fú, bmeg. Gyűlölöm!!!

Matekból 5 darab 1-es és úgy tudtam szerezni egy éppen hogy csak 2-est, hogy több, mint 1 hónapja magántanárhoz járok 😆! Nyelvtant még valahogy kijavítom, mert 2 darab 1-es egy 3-as, de ezt a matekot év végére. Áhh. Semmit sem értek belőle 😆! Nekem az kínai. Írásbeli osztást sem értem 😆! Minek ha ott a telefon meg számológép. Nem kell hozzá se papír, se toll, se gondolkodni, se számolni. Nem több értelme van számológéppel?

Mindenki írja le, hogy milyen lett a félévije!

De sz@r lehet neked, én minden nap 5-kor kelek, és 3-4-re érek haza...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Konkrétan leszarom hogy mit tanítanak nem is akarom használni az ott tanult dolgokat, de én idén érettségizek és év végégig kell javítanom mer kellenek a pontok a felvételihez. Te nagyon iskola ellenes vagy de mikor munkát keresel mindenhol és a jelentkezéseid sorra visszadobják akkor visszasírod az iskolát. Ma diplomával se túl könnyű jó állász szerezni érettségivel jó ha felvesznek egy gyárba ahol napi 12 órát dolgozol havi 7-80 000 ért. Rengeteg fiatala van ezzel így és mind visszasírja hogy miért tették így tönkre az életüket.
0
0
0
0
no avatar
Kmisi99 írta:
Nekem valami rohadt szar lett a félévim. Hiába határozom el magam iszonyat fos lett. Full hármas lettem mindenből 2-3 kettes és 3 négyesem lett minden más hármas. 😞



Nem tök mindegy? 😆
Most komolyan mit fogsz az iskolából használni amiket tanultál? Mikor fogod használni a logaritmusokat? A fonémákat meg morfémákat meg a mondatképzés dolgait? Vagy a kémiai reakciókat? Soha a büdös életbe. Én végigszenvedem valahogy ezt a 4 évet, és ha kijárom az iskolát, soha többé nem kell majd bemennem, az lesz életem legboldogabb napja 😆! Semmi értelme a középiskolának.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem valami rohadt szar lett a félévim. Hiába határozom el magam iszonyat fos lett. Full hármas lettem mindenből 2-3 kettes és 3 négyesem lett minden más hármas. 😞
0
0
0
0
no avatar
Hú b@szki nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz a középiskola 😆! 2 tárgyból is bukok gecc 😆!

Matek: 1
Nyelvtan: 1
Irodalom: 3
Informatika: 2
Történelem: 4
Angol: 4
Ének: 4
Tesi: 2
Kémia: 2
Rajz: 2
Földrajz: 3
Német: 2

Redvás iskola. Gyűlölöm bmeg. Mi értelme van tanulni ha 2 hét múlva azt se fogom tudni hogy már mi volt? 😆 Ugyan azt vesszük mint általánosban csak ge€i nehéz, és sokat kell tanulni. Utálom az egészet. Holnap is 6:30-kor kelni. Fú, bmeg. Gyűlölöm!!!

Matekból 5 darab 1-es és úgy tudtam szerezni egy éppen hogy csak 2-est, hogy több, mint 1 hónapja magántanárhoz járok 😆! Nyelvtant még valahogy kijavítom, mert 2 darab 1-es egy 3-as, de ezt a matekot év végére. Áhh. Semmit sem értek belőle 😆! Nekem az kínai. Írásbeli osztást sem értem 😆! Minek ha ott a telefon meg számológép. Nem kell hozzá se papír, se toll, se gondolkodni, se számolni. Nem több értelme van számológéppel?

Mindenki írja le, hogy milyen lett a félévije!
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Soha nem voltam jó tanuló. 1-5 osztályig 4-es, 5-8 osztályig pedig 3-as! De év végén soha nem volt intőm és egyszer sem buktam meg!😆 Minden egyes nap mikor jó idő volt, rögtön mentünk ki a haverokkal rúgni a bőrt az utcára vagy a foci pályára. Mivel akkoriban nem volt kompim és el kellett ütnöm valamivel az időt. És inkább azt választottam mint a tanulást!😀
Közép suliban meg egy suliba jártunk a tesómmal de nem egy szakra. Nekem gyengén ment mindég a matek,fizika, kémia és hát mikor doga volt akkor beküldtem a tesómat órára oszt megírta én addig bementem az ő órájára, ennyi a recept! És így közép suli is simán ment!😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Felgyújtottam a sulit... nincsenek róla információk már 😂 😂
0
0
0
0
rafferd avatar
alex1997 írta:
Én 7. től a nehezebb dolgok PL matek full 3 as voltam a többi PL.Biosz Info azok 5 ösök mind. Most meg 9. Nem szivesen irom le nem is vagyok rá büszke de fél évkor matek karó. De év végére kavitom :-)
8 évig 5-ös voltam matekból, de 9. félévkor én is megbuktam... :/
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Én 7. től a nehezebb dolgok PL matek full 3 as voltam a többi PL.Biosz Info azok 5 ösök mind. Most meg 9. Nem szivesen irom le nem is vagyok rá büszke de fél évkor matek karó. De év végére kavitom :-)
0
0
0
0
19ati93 avatar
általánosban 3,5 volt az átlagom azt mondták hogy a középsulinál majd felkel kötni a gatyát,de hát nem így lett...
0
0
0
0
Megaisten avatar
Hol van már az.......😆😆
0
0
0
0
alpyka2 avatar
Én most igy 7. végén 9.80 volt az osszmédiám ( romániában így van ez) de itt nagyon könnyű a suli.
0
0
0
0
no avatar
Nem tudom, de elvégeztem... 😃
0
0
0
0
Bukta avatar
Én általános iskolai pályafutásom során mindig 3as voltam valahogy (kivétel 4-ben mert akkor 4es)
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
Jó régen volt de biztosan szar.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Általánosban végig kitűnő voltam😃!
0
0
0
0
no avatar
Én általánosban kitűnő voltam , most jeles 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát most 7.be vok olyan 4 kereken 😜
rajz és technika 3mas csak 😆
0
0
0
0
Bicike avatar
én 3.tól általánosban kitűnő voltam, most 8.-ban nem tudom, mert a matek tanár szívózik.
0
0
0
0
azbizony avatar
Általánosban 5. ig 4 es utána 8. ig 2 es 😆 Középsuliban 10ig 2 es utána 4 essel végeztem 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
2,9 volt 8-ban az átlagom 😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
én valamiből 1-es 2es is és 3asis de volt 4-eseim is 😆
0
0
0
0
Sirpsychosexy avatar
1-4 kitunu
5-6-ig 9,8
6-7-ig 9,6
7-8-ig 9,4
0
0
0
0
Bl0ck avatar
1-7: 5
8-12: 2,9-3,8-ig vegyesen
0
0
0
0
neuroflex avatar
általános 5.4 tanuló voltam
0
0
0
0
ulver01 avatar
1-5: 3-4-es
5-8-ig: szín 4-es 😃
Off: Ezután lettem igazán gondban >.<
0
0
0
0
molfer98 avatar
1-5: 4-5
6: 3,meg talán 4 négyes 😃
7: Eddig 2 hármasom van összesen 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció