Ki hányas tanuló volt az általános iskolában?

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. April 01., téma
Fórum » Társalgó
Ki hanyas tanuló volt általános iskolába xD ősszintén mondjátok ell :D
Hozzászólások: 348
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
TheMenkuPocok avatar
9,72 ha jól emlékszem 😃 (Románia)
0
0
0
0
antal565s avatar
Alsó kitűnő, jeles felső 5. 4,5 6-7 4-es 8. 4,3
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Alsó tagozatban jó tanuló voltam. 4-5 közti. A hármasért még anno leszidtak.
Felső tagozatban folyamatosan romlott a teljesítményem.
Középiskolában 9. félévében sikerült is megbuknom, viszont szerencsére 10.ben már ismét felfelé íveltem
(pl Kémia 9. félévében karó volt, 10. félévében szín ötös)
Érettségi is zömében 3-4 között lett.
Technikusi ilyen 3. valamennyi volt átlagban. (Lehetett volna jobb, de nem voltam valami szorgos tanulás terén) A poén viszont, hogy a Technikusi minősítésem meg ötös lett.
0
0
0
0
Krissz avatar
BOMB: Nekem pont fordítva van, szakközépben talán kicsit szigorúbb az osztályzás is (50% = 2 es 😲 ). Nekem általánosban kb 5 ig voltam full 5 ös mindenből, aztán 6 ban mán több 4s 3s, 7-8 meg fix 3 masok a többsége, 9 is fullos volt viszonylag, szakmai mind 5ös, 10 be is, 11 be, most, nah, itt mar nem 😆 2db kettes is becsuszott most evvegen 😃 Legalabb nincs bukas, addig jo 😆😆😆
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Én hál istennek még az általános iskolában normális és jól tanító tanárokat kaptam. 3-3,5 között libegtem szinte minden évben. Több tanár gyerek is volt a 2 osztályban és azoknak is bevágták a karót ha nem tudott semmit. nem volt semmiféle pofára menő jegy osztás.Öcsém 4 évvel fiatalabb, de mire ő került általánosba az alsósoknak az én egykori tanáraim közül 2 volt már csak.Ahogy teltek az évek már míg mi is tanultunk szépen lassan kezdtek az öreg, de normális és jól tanító tanárok.(Sőt mikor mi ballagtunk kapásból 3 jó tanár ment nyugdíjba.) Középiskolába nekem gyakorta 1- kb majdnem a 2 év végéig szinte semmit nem tanultam mivel nekem még azt az általánosban megtanították rendesen. Gyakorlatilag míg általánosban magyar nyelv és irodalomból szinte mindig 3-as voltam míg középsuliban tanulás nélkül 4-es.
0
0
0
0
KRZT963 avatar
5.-8. osztály átlag 4,8
0
0
0
0
HufnagelPista avatar
Nos, rossz példa, ezt tudom, ha a fiatalabbja olvassa ezt, ne rólam vegye a példát.
Általánosban ami nem érdekelt, azt én spec nem tanultam... így lettem a reál tantárgyak + történelem kivételével mindenből 2-es többször is bukva, tükörképként szín ötös fizika kémia biosz földrajz + történelem.
Szakközépben a dolog annyiban változott, hogy ott már nem buktam, és kifejlesztettem egy technikát, alvás közben hurkokat rajzolgattam a füzetbe, így sosem buktam le az irodalom órákon, és estére ki is pihentem magam, szóval mehettünk raidezni vagy arénázni haverral. előrehozott biosz érettségit, majd 4. évben emelt földrajz érettségit csináltam (2010-ben az nagyobb dolog volt mint manapság) azóta majdnem 2 diploma + nyelvvizsga + mg technikusi...
Összegezve: Ne a jegyeket nézzétek (persze a pulyát nem sűrűn érdekli, a szülőket annál inkább) a lényeg az hogy van-e elszántság és akarat, mert minden más esetben állhat a jegy mögött az hogy ki szimpatikus a tanárnak és ki nem...
0
0
0
0
BOMB avatar
amúgy középiskolába jobb fej dolog az osztályzás

míg mondjuk általánosba valami 3-as tanuló vagy addig suliba lazán 4-es 😃
0
0
0
0
Krissz avatar
Most itt szakközép, 11. osztályában 3.25 az összátlagom szal, nagyon badass 😆
0
0
0
0
tomi0830 avatar
Általános iskolában 3 as tanuló voltam, de csak azért mivel én nem írhattam rendszeresen dolgozatot mivel stresszelni szoktam ezért némelyik tanáromtól szorgalmi feladatokat kaptam és az alapján osztályoztak.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Általánosba rossz voltam mert arcra mennt az egész... ahová én jártam általánosba ott mindenki ismert mindenkit, és nagyon arcra mentek a jegyek...
középsuliba már más volt a helyzet ott jóval jobb tanuló voltam.... érdekes nem? 😀

Álltalános 2-es és 3-as közötti átlag....

középsuliba meg 4-es átlag... azért nem kicsi különbség...
0
0
0
0
Blaise1999 avatar
1.-4. osztály: kiváló
5.-7. első félév: 3+ (átlag)
7. második félév-8.: 4-hez közeli átlag
0
0
0
0
no avatar
Általános iskola: Éppen csak 2-es.
Középiskola: Sima 3-4
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
brummycss: S te ezt el is hiszed? Minden ballagó osztálynak ezt mondják, hogy ők voltak a legjobbak...
0
0
0
0
no avatar
😆 ijet
4.5 korul vagyok (8.as vok)
0
0
0
0
psandor avatar
2-3 sose tanultam 😂
0
0
0
0
no avatar
Olyan 3-as átlag mindig megvolt év végén
0
0
0
0
matany001 avatar
Töriből végig csillagos ötös. 😃 A Matek meg épphogy kettes.
0
0
0
0
feri917 avatar
3-4 közt valahol, de inkább 4, csak sajnos már nem emlékszek, mert nem most volt 😃
0
0
0
0
brummycss avatar
Az egész általános nálunk a baromságról szólt,nem nagyon figyeltünk oda. Ha komolyan vettem,akkor 4-es 5-ös,de inkább 3-as. 😃

Kajáltunk órán,kiabáltunk. Versenyeztünk kinek lesz több szaktanárija. Szünetekben ment a földharc(játékból),WC-ben full sötétben ütöttük egymást.. 😞 Uhh,de hiányzik. 😃 Ez volt 3 éve.:/


Ui.: Tudom,hogy neveletlennek tűnünk,stb.,de közel sem. Tanárokat mindig megnevettettük. Az osztály főnök közel 30 éve tanított a suliban,de azt mondta,hogy nálunk nem volt és nem is lesz jobb osztály!
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
Most végeztem vele 😆

Matek:4
magyar:4-5/nyelvtan 3-4)
töri:4-5
kémia:4-5(ilyen szakra mentem)
fizika:3
biológia:3
Rajz:Kegyelem 3-4
technika(a tanár egy érdekes eset):4
tesi:5
föci:3

Átlagban olyan 4,0-4,4
0
0
0
0
no avatar
alsóba végig színkitűnő voltam, felsőben eddig mindig 4,8 körül. 8.-ba meg még meglássuk 😃
0
0
0
0
Colonir avatar
Ált.: 4,8-9
Gimi eddig: 4-4,6
0
0
0
0
macibogyo avatar
ilyen tanárok kellenének. Hogy lefejelte már a hülye gyereket! 😃
0
0
0
0
no avatar
Alsóba 4-5 voltam, a negyedikes bizim lett a legjobb alsóban 😃
Spoiler!
Nyelvtan:4
Irodalom:5
Matek:5
Tesi:5
Rajz:5
Technika:5
Ének:4
Info:5
Angol:5

Hát most felsőben 3-4 re állok 😜 de remélem feljavítom egy stabil 4-esre 😃
Bár most 6. félévére egész jó lett 😃
Spoiler!
minden négyes kivéve angol,info,tesi,technika,földrajz (ezekre meglett az 5-ös 😃
0
0
0
0
The Emptiness avatar
6. ig Kemény 4-5 6.tól felfele stabil 3-as
0
0
0
0
Bicike avatar
7.-ig végig 5
8.-ban meg 4.4 körül voltam.
0
0
0
0
no avatar
Alsóba 5, nyolcadikban 4.5 és nem gyenge suliban 😃
0
0
0
0
MentaLike avatar
2.75-el erős iskolába? 😆 akkor nagyon erős lehet ( nem akakrlak megbántani) 😃
0
0
0
0
no avatar
Alsóba 5-ös,mivel addig nem kellett tanulnom,a kisujjamból kiráztam az anyagot. 😆 De aztán egyre romlottam lefele,most félévkor nyolcadikban 2.75 az átlagom. 😆 De nem érdekel,mivel valószínűleg felvesznek egy elég erős középiskolába.
0
0
0
0
xoki avatar
alsóba 5, aztán felsőbe jeles (de egyre rosszabb jeles) 😆
0
0
0
0
Elektra08 avatar
Alsóba 4-5, felsőbe 3-4 között
0
0
0
0
Megaisten avatar
Holvan az már.😆😆 rég volt......😆
0
0
0
0
sudosu avatar
Általánosba egyszer meghúztak félévkor Angolból önhibámon kívül, nagyon kedveltük egymást a tanárral. Amikor másik angol tanárom lett érdekes csak 5-ösöm volt 😆.
Egyébként minden 2-es 7-8. osztálynál kivéve az angol és informatika. Előtte meg 5-4 környékén volt minden.

Szakközépbe igaz nem ide tartozik 😃 de ott minden épp 2-es szintén a 2 tantárgy kivételével, ami érdekelt azt tanultam.
0
0
0
0
Andy avatar
Eddig magatartáson kívül minden 5 😆
0
0
0
0
flyaway2 avatar
kerek 3...😃 (talán 3.3...Nem számoltam de ránézésre ez a tipp.)
0
0
0
0
gisti avatar
huuuu én általánosba nagyon lusta voltam igy csak 3-as körül volt az átlagom 😞
0
0
0
0
barnav avatar
most 8.-ba félévkor 4.7 volt az átlagom év végeén meg 4.5 😀
0
0
0
0
no avatar
mindig kaptam oklevelet^^. (6-7 márnem) csak nyolcadig félévben és évégén álltam bukásra 😆 de 3.4 meg lett akkor is 😃😃😃
0
0
0
0
DodHD avatar
ha tanultam 4-es voltam, ha nem akkoris 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
3,5 kb most beéértem a 2,5-el is de az érettségi már a zsebemben 😂
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció