Melyik életed legrosszab filmje?

Szerző: Liam Neeson, 2016. July 27., téma
Fórum » Film, sorozat
Sziasztok! Ide mindenki leírhatja hogy melyik élete legrosszabb filmje, és hogy miért.
Hozzászólások: 8
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
976 - A sátán hívószáma I-II.

Minden tekintetben borzasztó vizuális környezetszennyezés, a sztorija végtelenül nonszensz. Mindenkinek ajánlom, aki szeretné értékelni a jó filmeket.
0
0
0
0
ppista avatar
Burrowers – A Felszín alatt ez egy nagyon rossz Western-Horror ami elvett az életemből 2órát.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Anno még haverommal hoztuk ki videotékából "A temetőkapu" című horror filmet. Mondhatom nagyon rossz film!
0
0
0
0
repulomajom-legikoz avatar
Én egyáltalán nem vagyok nagy filmes, de volt egyszer-kétszer amikor rávettem magam a dologra, volt amikor szerencsém volt, volt amikor nem.
0
0
0
0
FekaRap avatar
Batman V Superman remek lett szerintem, nézd meg azt a "hoszabb" változatot, a rendezői változatba több a csata, sokkal jobb ! 😉
0
0
0
0
assassinangel avatar
Macbeth.2015 na ! ezt senkinek nem ajánlom !😀
Életem leghosszabb filmje soha nem láttam ehhez foghatót élkepesztően rossz volt

Sajnálom, de ezt egyszerűen nem lehet végignézni! Ez egy büntetés!


a kommentek nem az enyémek ! de én se bírtam végig nézni ! s a kommentek alapján nem vagyok egyedül! 😀

de Shakespeare rajongóknak csemege !😀
0
0
0
0
no avatar
Kezem én: Batman V Superman. Hát ez elég gyenge film lett, szinte csak annyi hogy mennek beszélnek, batmant elfogják, kiszabadul, és ilyen 3 perces csata jelenet kapunk. Ráadásul több mint két óra hossza az egész, és még e mellé kiadtak egy hosszabb változatot... A történet felépítés borzalmas, a csata jelenetek egyszerűen unalmasak. És a "csavar" nem is olyan meglepő.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció