Menu
Gépigény Google+ profilja
Gépigény Facebook profilja
Titkok...miről nem tudunk...:) Pc,Config, system,találmányok ...vajon mi az ami még létezik ?
feltaláltak e már? ....létezik e ...mikor kerül piacra? egyáltalában ,ha piacra kerül...

A fórumot olvashatnánk TITKOKról,találmányokról, számítástechnikai érdekességekről,csemegékről :)

lehetne bármi amiről tudtok és megosztanátok !

és innen az ötlet !

a jövőtől várjuk a újabb generációt ami talán nem Intel és nem AMD lesz a csúcs ! :)
DE halott e mar valaki a fény processzor-ról ? én évek óta hallok róla de marketten még sosem láttam !/!ha hiszitek ,ha nem létezik ! s a számunkra az sosem lesz elérhető ! vagy ???

pl a teflon 30évet váratott míg el jutott tömegcikként a Mareketekbe !:)

de ide belefér barmi ami TITOK !:)
Hozzászólás küldése
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
assassinangel avatar
2016. 07. 23. 18:18:49
#
ups... http://www.pto.hu…a-titanic/ nem semmi ! na ez uj nekem !koszi :)

HakuDragon !:)
HakuDragon avatar
2016. 07. 23. 10:25:02
#
Karóra már van, ami a Titanic darabjaiból készült, meg hoztak már fel onnan zsebórát is.
Spoiler!
Nagy értékű dolgokat meg felesleges keresni, nyilván az volt az első, amit kimentettek a hajóról
assassinangel avatar
2016. 07. 23. 09:03:20
#
hát valahogy szerintem igen !csak ott is a mai napig elhallgatott titkok !és,hogy ki miért felelős aztán a elméletek,hogy mennyi kincset illetve dolgot szállított !:)egyszer talán lesz olyan technika amivel tényleg áttudják cm-ről cm-méterre vizsgálni a roncsot esetleg felhoznának egykét darabot belőle !:)a film miatt amit csináltak kicsi robotot az épp...,hogy csak át vizsgálta.engem is érdekelne ez a titok...:)
Liam Neeson avatar
2016. 07. 23. 08:57:13
#
A Titanic katasztrófa, tényleg megtörtént vagy csak kitalálták? Megtörtént, csak egy kicsit átalakították.
assassinangel avatar
2016. 07. 22. 22:08:47
#
azt nem :) innen meg ugyan úgy csak a googleben ami van info...:) de ,ha van valaki aki tudja azt szívesen olvasnánk ,hogy mikor !:)
Zoli73 avatar
2016. 07. 22. 21:55:24
#
assassin De azt nem tudod hogy a HTC mikor jelenik meg Magyarországon?
assassinangel avatar
2016. 07. 22. 21:46:58
#
:(
Zoli73 avatar
2016. 07. 22. 21:45:23
#
A STAR VR-ről még semmit nem tudni sajnos!
assassinangel avatar
2016. 07. 22. 21:43:11
#
220 ezer ft ! ez komoly !!! annyiba fog kerülni :) bár egyszer írtál erről én meg azt várom !STAR Vr !:)
Zoli73 avatar
2016. 07. 22. 21:29:59
#
Na srácok! Akkor én felteszem az első forumba tartozó kérdést! Mikor fog kis hazánkban megjelenni végre kereskedelmi forgalombana HTC VIVE?
assassinangel avatar
2016. 07. 22. 19:40:34
#
érdekelnek a titkok !:) és találmányok amik éveket várat magára mire a közönség használatba veheti !
Szavazás
Szoktál videós játékteszteket készíteni vagy nézni?

Szavazáshoz be kell jelentkezni