Böngészőkről minden

Szerző: Herman, 2009. March 31., téma
Fórum » Szoftver
Böngészőkről minden. Ki melyiket használja, ajánlja. Tippek, trükkök, stb.
Hozzászólások: 379
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bronson avatar
egy kéretlen beépülőt kaptál, a böngészőben nézd meg a bővítményeket, vagy a programok között keresd meg
0
0
0
0
no avatar
Az opera most szórakozik a reklámokkal, mióta felraktam az officet és cracket akartam leszedni hozzá, valami szart sikerült, és autómatikusan illetve az oldalakon eltűnik az egér és feldobálja a buzi reklámokat mit tegyek?
0
0
0
0
feri917 avatar
alpyka2

Tedd fel az ad block bővétményt és nem lesz több gondod a hirdetésekkel és a felugró hülyeségekkel.
0
0
0
0
alpyka2 avatar
hello. az a problemam van hogy az osszes bongeszomben folymatosan felugranak ads ok. es allandoan atiranyit mas oldalakra.gondoltam hogy virus de virusirtoval (windows defender) le scanneltem a gepet de semmi. hogy lehetne azokat letiltani?
0
0
0
0
no avatar
Hali, chromenál van olyanom, hogy egy játékhoz, rar fájlban lévő módosítást töltök le, és ha kész, kiírja hogy elvetés mert lehetséges hogy vírus, de ez csak 2 veszélytelen 1mb-es fájl, no most mit kezdjek hogy offoljam ezt a szekjuriti cuccost a Google krómban.
0
0
0
0
rollo avatar
Szevasztok ! A chromom nem nyit ki semilyen oldalt 😞 eggyszeruen feher kepernyo es kesz . Meg a beallitasokat sem 😞 Ha valakinek van valami otlete , hogy mit kezdjek ezzel ?
0
0
0
0
Andris18 avatar
Patkos2 : nem tudom hogy hol vagy de jár neked egy köszönet legalább vagy egy brofist vagy akármi 😃 működik
0
0
0
0
Andris18 avatar
Szóval mindig állytsam le a folyamatot? mert elég unalmas. Nincs valami beállítás ami rosszul van?
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok chromeos böngészőőm van és az lenne a problémám hogy amikor bezárom az ablakokat akkor a folyamatok még mindig futnak.Egy bővítményem van az Adbl*ck pl*sz reklámblokkoló.
[LINK]
0
0
0
0
Masterthief avatar
Próbáljátok ki a Torch-ot. Azon kívül hogy nagyon gyors böngésző, beépített torrent kliensel rendelkezik. 😃 Van hozzá a.d.b.l.o.c.k , importálni lehet a könyvjelzőket másik böngészőből, HD videókat gyorsan tölti be. Egyszerűen eddig az egyik legjobb. Csak ajánlani tudom.
0
0
0
0
FoLey avatar
Ha nem döcögősen indulna el akkor már rég lecseréltem volna vivaldira,de így sem rossz böngésző ha majd még foltozzák a hibákat erre fogom lecserélni. Az tény,hogy gyorsan tölti be az oldalakat.
0
0
0
0
Krissz avatar
+1 a Vivaldira, illetve a Firefox ra is 😀
2 nagyonjó böngésző.
0
0
0
0
nedadam24 avatar
ajánlom a vivaldit mindenkinek 😀
0
0
0
0
gatya123 avatar
próbáltam mindent, újratelepítést, leellenöriztem minden beállítást, bövítményt, de nemjöttem rá semmire. végül újra raktam az egész gépet, már úgyis érett, most fut szépen, kérdésh meddig
0
0
0
0
Bronson avatar
telepítsd újra! amúgy csak a firefox? nem telepített valami program esetleg valami rossz beépülőt? nézd meg a bővítményeket, nincs e valami gyanús!
0
0
0
0
winrar avatar
Töröld ki az előzményeket és a cookie-kat.
0
0
0
0
gatya123 avatar
a firefox majdnem minden oldalt így tölt be, vagy be sem tölt. mi lehet a baja?
https://kepfeltoltes.hu/151106/ff_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
FoLey avatar
Ezt az infót PH! oldalról másoltam,de folyamatosan figyelem a hírt. Ha még csiszolnak rajta akkor számomra megéri a csere.

Portable változat. [LINK]
0
0
0
0
Bronson avatar
fura, nálam nincs ilyen gond... nem megy a háttérben valami?
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Nálam ez a Vivaldi komolyan eszi a CPU-t, folyamatosan 80%-on van amikor megy. Nem hiszem, hogy Chrome-ról fogok váltani valaha.
0
0
0
0
Krissz avatar
Nemcsak a Vivaldi szárnyalja túl a Chrome ot,... bármi szinte!
0
0
0
0
Bronson avatar
Ez tényleg egész jó, lehet tudni, mikor jön végleges verzió nagyobb támogatással?
0
0
0
0
Thomaz avatar
Ez a Vivaldi böngésző minden eddiginél túlszárnyalja a google chrome-ot. méltóra találtam ami leválthatja végre.
Itt látszik hogy a felhasználó kedvére mennek elsősorban nem úgy mint a többinél.
0
0
0
0
FoLey avatar
Ha kicsit jobban optimalizálják akkor az Operámat lecserélem erre. 😆
0
0
0
0
Omis avatar
ja az jó😃
bocs akkor vivaldi
0
0
0
0
FoLey avatar
Omis: chrome kiegészítőket megeszi nekem fenn is van meg az ublock is.
[LINK]
0
0
0
0
Omis avatar
megnézem mit tud ez a vivaldi.nem rossz de egyenlőre hanyagolom.mert még nincs hozzű adb block.(nem bírom a reklámokat)
0
0
0
0
FoLey avatar
Lehet kipróbálni a Vivaldi böngészőnek a bétáját.
[LINK]
0
0
0
0
Bronson avatar
kikapcsoltam, az kilőve, de időközben megoldódott szerencsére...
0
0
0
0
winrar avatar
Talán a Smartscreen okozza.
0
0
0
0
Bronson avatar
Upgradeltem az Win10 insider-t fullos verzióra. azóta a facebookról nem tudok youtube linket megnyitni, mert veszélyesnek találja, totál kifogytam az ötletekből, baromi irritáló 😠 tipp? a kettőnek elvileg semmi köze nem kéne hogy legyen egymáshoz... friss chrome van fent.

https://kepkezelo.com/images/qvnpyachy8ty7gr8551n.jpg
0
0
0
0
MentaLike avatar
Sziasztok!
Lehet nem jó topicban járok, de nem találtam ennek a témában megfelelőt. Szóval hogyha vennék a gépembe egy jobb videókártyát (pl.: HD5670) akkor a Chrome-ban menne a 720p60fps? Mert az eggyel előző Chrome verzióban ment tökéletesen, csak aztán jött egy frissítés... 😊
Az igaz, hogy abban az időben új vga driver is jött ki, de visszaváltottam direkt és semmivel sem lett jobb.
Előre is kösz!
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
computer55: most igy fejbol nem emlekszem a laptop meg jelenleg nincs a haznal,majd ha hazajon a tesom megnezem ,de ha jol emlekszem valamiket a Performance sectionbe es talan meg valami internetes videolejatszassal kapcsolatos beallitast is talaltam.A dual graphicsnal is allitgattam valamit.
0
0
0
0
winrar avatar
Csak nyugodtan, megengedem neki. Bár már így is kísértetiesen hasonlít kinézet szempontjából a Chrome-ra.
0
0
0
0
Nexuska avatar
Fox kiegekkel. Chrome-ot 2. Tumblr-re és gmailre használom csak.
0
0
0
0
no avatar
A Firefox is a Chrome bővítmény-keretrendszerét fogja majd használni, mert biztonságosabb, mint a sajátjuk.
0
0
0
0
winrar avatar
Firefox+ABP (bár most ublock origin-t használok, tesztelés céljából). Chrome tartaléknak elmegy, de amúgy soha nem használnám.
0
0
0
0
Omis avatar
Chrome+adb block Csakis!
0
0
0
0
MentaLike avatar
lincoln_a_vandor Ha szabad tudnom mit állítgattál a cattalystba, mert akkor lehet nekem is segítene a 60fps-es dologban?
0
0
0
0
Bronson avatar
hogy jön ide a vram...? 3gb ram felett indokolt a 64bites rendszer.
0
0
0
0
winrar avatar
32 bites Windowst csak akkor telepíts, ha RAM+VRAM összesen kevesebb, mint 4GB.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Probaltam Firefoxot is es azzal nem volt gond de azota allitgattam kicsit a catalystba es most mar chromeba sem akad.

Edge-nek kerult mar reklamblokkolo? Mert nekem az is nagyon szimpatikus.
Esetleg 32bites windowsot kelett volna telepitenem 64 helyett?
0
0
0
0
MentaLike avatar
Na én szerintem letöltöm most a Firefoxot és megnézem, hogy mennek rajtaa vidók. 😃
0
0
0
0
winrar avatar
Igen, eléggé net igényes volt 😃
Komolyabb videót inkább letöltöttem és úgy néztem HD-ban.
0
0
0
0
MentaLike avatar
Nekem csak annyi problémám volt azzal, hogy alig lehetett belepörgetni mert akkor kifagyott. 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Én csak VLC-t használtam 😃
0
0
0
0
MentaLike avatar
Azt a módszert énis használtam csak akkor Twitch nézéséhez. Gondolom a Livestreamer programot használtad teis. 😃
0
0
0
0
winrar avatar
Nem neked, lincoln_a_vandor-nak. Én csak Firefox-ot használok, ott semmi gond nincs. Régi P4-es gépemen meg úgyis VLC-vel néztem a youtube-ot, csak úgy vitte a HD-t.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció