UEFA Euro 2016

2016. June 10., téma
Fórum » Sport
Minden az UEFA Euro 2016-ról, vagyis a 2016-os Foci EB-ről!
Hozzászólások: 97
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FrostnovaZ avatar
Amúgy ettől függetlenül szerintem ritka unalmas meccs volt.... Portugáloknak szurkoltam, de a 80. percben már úgy voltam vele hogy valaki rúgjon már egy rohadt gólt mert nem akarok még a hosszabbításban is szenvedni 😆
0
0
0
0
Funes avatar
Megérdemelték, mert kevés gólt kaptak hatalmas védő munkát csináltak minden meccsen... Ezt az Eb-t Pepé-ék nyerték meg hátul a portugáloknak. ( Kivéve ellenünk, ott meleg volt nekik a pite 😆 )
2004-es elbukott döntőt most visszaadta az élet !
A franciák meg ahogy mondtam nagyon nyeregben érezték magukat, kicsit ráérősen játszottak, mert majd úgy is lőnek egyet, aztán visszanyalt a fagyi...
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Csak nyertek a portugálok,hát őszintén... Most lehet megérdemelték,nem játszottak annyira jó,nem voltak minden esetben sportszerűek,de a focit gólra játsszák,és lőttek 1-et szóval most tényleg megérdemelték. CR-t meg majdnem megsajnáltam 😆
0
0
0
0
Funes avatar
Azért ne vegyél rá mérget, nem lepődnék meg, ha 11-esekkel Portugália nyerne... Franciákon óriási nyomás lesz a hazai közönség miatt és minél később jön a gól annál jobban görcsösebbek lesznek !
Ebből a meccsből simán kinézek egy 0-0-ás döntetlent rendes játékidőben, aztán majd rábízzák a dolgot a tizikre.
0
0
0
0
zsolo avatar
Franciák otthon behúzzák, nem lepett meg, hogy elmentek a döntőig! Portugálok gyengék csapatban, egyénileg lehet jók, de az kevés lesz, hiába van ott Ronaldo!
0
0
0
0
no avatar
Én azt mondom, kapjanak ki mindketten 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Pedig pont a Portugália és Franciaország játssza ma a döntőt,ami engem nagyon meglepett... A Walesi banda nagyon jól játszott,sajnálom,hogy ez a 0 Portugálok harcolnak az aranyéremért... Kész vicc
0
0
0
0
no avatar
Hát sajnos nem nyertek. Nekem mindegy, de ha lehet ne a portugálok vagy a franciák nyerjenek. Wales megérdemelne egy érmet.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
MC MaRcI: Lehetett volna nagyobb vereség is a Belgák ellen, mázli hogy Király védett király módon. 😀 PL. ha Bogdán védett volna, akkor hasonló lett volna az eredmény, mint a Hollandok ellen pár évvel ez előtt... csak az a mázli, h nem hívták be a válogatottba... 😆

Na még ma Izland megveri a Franciákat és minden megy a forgatókönyv szerint. Döntőben meg össze csapnak a nagy kutyák... Portugália-Izland és a végén Portugália nyer penálokban. 😆
0
0
0
0
no avatar
Izland, Wales 😀 Ha erre a két válogatottra gondolok, akkor elkezdek egy kicsit reménykedni abban, hogy a következő évek focija inkább ebbe az irányba fog elindulni. A klubok is észhez térnek kicsit és egy játékos játékjogának megszerzéséért nem 100 millió eurókat fognak fizetni, a szezonok közti szünet pedig nem fog hasonlítani egy modern rabszolgapiachoz.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
most mondhattok itt bármit a belgákról minket keményen elpicsáztak akkor is
0
0
0
0
19ati93 avatar
Én se pl a Carrasco,Fellaini cserét.. Nonszensz. 😆
0
0
0
0
CuRi avatar
Belgium csak ellenünk tudott így felpörögni? Komolyan nem is értem... 😂
0
0
0
0
19ati93 avatar
Naa Wales odacsapott tegnap Belgiumnak szépen. Nagyon jó meccs volt!
0
0
0
0
CuRi avatar
Sajnos Szalait már csak megszokásból fikázzák sokan, mert a sok "okostól" csak ezt hallják, hogy Szalai mekkora szar. Nem. Egyáltalán nem szar. Szalai küzd, hajt, labdát tart, sőt posztjától szokatlan módon sok labdát is szerez. Portugálok elleni 3 gólunknál mind a 3 labdáért ő küzdött meg. Belgák jelenleg a legerősebb csapat az EB-n. Én is azthittem, hogy nem így van, de sajnos ellenünk felszívták magukat elég rendesen. Balszerencsés volt a sorsolás. Szerintem a 4-0-ás vereség (ennyi különbség egyébként nincs a két csapat között) is a mi erényeinket mutatja abból a szempontból, hogy egy nálunk sokkal gyorsabb csapat ellen be mertük azt vállalni az utsó 15 percben az egyenlítés reményében, hogy behozunk 2 csatárt és 3 védővel folytatjuk. Egyébként statisztikában gólokat leszámítva mindenben jobbak voltunk a belgáknál. Talán a kapuralövésekbe nem, de mi is 15-16x lőttünk kapura. Ami azért nem gyenge. És ekkor jöttek a belga gólok. Ezt hívják focinak... a BBC-nél nemhiába dicsértek minket agyon Thiery Henry-ék. Állva haltunk meg, jó foci játszva, mindent kiadva magunkból, és "kis" csapatként felvállalva a támadófocit a világ 2. helyezettje ellen. Sajnos volt sok helyzetünk, amik most nem mentek be úgy mint eddig. Ha azok bemennek olyan meccset játszhattunk volna mint a portugálok ellen. Ki tudja mi lett volna ha játszik Fiola vagy Kleinheisler. Valószínűleg több labdát szerzünk és jobban tartjuk meg (ennyi biztos), de a fociban sajnos nincs HA.
0
0
0
0
19ati93 avatar
Portugália lassan bekússza magát a döntőbe. 😂
0
0
0
0
Funes avatar
Még viccből se mondanék ilyen hülyeséget... A középpályán lettünk megverve, mert sebességben és gondolkodásban jobbak voltak, ezt hívják európai szintnek.. Az meg a másik fele, hogy gera és pintér is szépen eladta a labdákat és abból kontráztak meg minket villám gyorsan !
Mint, ahogy már leírtam szorosabb lett volna a meccs, ha közzéppályán és hátúl jobb oldalt is megvagyunk, mert a támadások nagyrésze lang oldalán jött !
Sajnos hiányzott 2 kulcsjátékos is, Fiola és Keinheisler, amit ez a válogatott ilyen világklasszis csapat ellen nem bír el és nagyon csúnyán kijött a tudásbeli különbség...

Spoiler!
Még hogy Szalai miatt ment el a meccs... Sok Trollfocit nézel..😊
0
0
0
0
tomi0830 avatar
Én részemről szerintem egész ügyesen játszottak a Magyar válogatottak az EB-t. A belgák elleni meccsnél a legtöbb gólhelyzetet Szalai hagyta ki. Többször megadatott neki volna az a lehetőség hogy rárúgja vagy pedig befelelje a kapuba. Meg egyébként is Szalai egy csomószor elhagyta a posztját, és mire odafutott volna a labdáért már egy Belga elvette és vitte a mi kapunkra. Most nem azt mondom hogy én jobban focizok mert nyilvánvalóan nem, de én szemszögemből ez okozta a veszteségünket.
0
0
0
0
gigazte avatar
Ezek az Angolok egyszerűen röhejesen játszottak, utólag bánhatjuk, hogy nem a második helyen végeztünk! Persze Izlandot se kellett volna alulbecsülni! #Álomsorsolás😂
0
0
0
0
no avatar
Jól játszottunk,egy pillanatig se csüggedjünk,a VB-selejtezőkre jó ellenfeleket kapunk,ahova minden esélye megvan ennek a csapatnak ahhoz,hogy kijusson.
0
0
0
0
Funes avatar
Sajnos meglátszott a válogatott játékán, hogy 2 kulcsjátékos kiesését nem bírja el egy Belga szintű csapat ellen.De így is szép volt, hogy eddig jutottunk ! Látszott már a fáradtság is a srácokon 4 naponta ilyen meccseket játszani nagyon nagy megterhelés fizikailag és mentálisan is. ( Főleg, hogy nincsenek topligás játékosaink )Ezekután nagyon várom, hogy a VB selejtezőn mire leszünk képesek ! Bizakodva várom !!!
0
0
0
0
CuRi avatar
Jók voltunk, a világ egyik legjobb csapatától (ez sajnos most jött ki ezen a meccsen) kaptunk ki úgy, hogy a végén 1-0-ás égésnél még támadókat hoztunk be. Nem úgy mint a szlovákok a németek ellen akik őrizni akarták a minél kisebb arányú vereséget! Szép volt fiúk! Ezután is mindenki torkaszakadtából ordítsa azt, hogy RIA RIA HUNGÁRIA! Van egy hazafias, küzdő csapatunk, kiváló edzővel, kiváló csapatkapitánnyal, kiváló játékosokkal, akik felvállalják a nyíltsisakos focit, és az utolsó perci küzdenek! Ezt akartuk, erre vártunk már nagyon régóta! Büszkének kell lennünk, és tovább kell buzdítani a csapatot a VB selejtezőkön, a károgásnak pedig nincs helye! Emberek, ott vagyunk Európa legjobb 16 csapata között! Ilyen játékkal ott leszünk a VB-n is!
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
black00: Így van, de egyáltalán nem kell a szomorú smiley a mondat végére. Örülni kell ennek. Annak, hogy kiváló teljesítménnyel, csoportelsőként jutottunk tovább, és annak, hogy abszolút becsületesen küzdöttünk itt is, egy sokkal jobb válogatott ellen. Előre kell nézni, és a jövőben ennél még előrébb is juthatunk. És fogunk is! Hajrá magyarok! 😀
(Ui.: Hogy őszinte legyek ez a belga válogatott egy Eden Hazard-al volt jobb nálunk. pont.)
0
0
0
0
gigazte avatar
Hát sajnos jóval tempósabban játszottak a Belgák, és ennek köszönhetően lefutottak minket. A lényeg az, hogy eddig eljutottunk, és a szürke hétköznapokba a csapatunk egy kis színt hozott! Egy élmény volt ez az EB, és soha nem fogjuk elfelejteni! Remélem azért megmaradunk a focitérképen, és nem kell sokat várni a következő szereplésre!
0
0
0
0
black00 avatar
Szép volt,jó volt,ennyi volt. 😞
0
0
0
0
CuRi avatar
A belgák már magukról is elhiszik, hogy megnyerhetik az EB-t, mert elhitették velük. Pedig szerintem a jelenlegi mezőnyben nem egy csapat jobb náluk. Én egy erős közepesnek érzem őket, és nagyjából pont oda helyezem őket a rangsorban ahová magunkat. Az előnyünk a csapategység, a tehermentesség, mentális erő, szurkolótábor, és az, hogy tudjuk hol a helyünk a rangsorban. A belgák mellett pedig a technikai tudás szól, viszont ők el vannak szállva, és csapatként sem olyan jók mint mi.
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Amíg ennyire lenéz minket minden csapat addig velünk fog maradni a szerencse 😀 nagyon érdekesnek találom azt hogy akik eddig ilyen nagy pofával nyilatkoztak mint a Belgák azok közül egy sem tudott legyőzni minket..az élet úgy is pofára ejti majd ezeket is 😃 Amúgy csak én vettem észre hogy szinte csak a Magyar válogatott játékosai rohannak ki a gólok után egyenesen a szurkolókhoz? 😃 Azért ez is megmutatja azt hogy ezen az EB-n szinte csak a mi csapatunk tudja hogy mit is jelent az hogy foci és hogy miről is szól ez az egész 😀 És ha ki is esünk mi már nyertünk és ez a nyeremény többet ér mint az egész EB 😃 Bár azért imádkozom hogy meglegyen ez a meccs is mert meglehet nyerni 😃
0
0
0
0
CuRi avatar
Igazad van gigazte. Amikor a portugálok ellen mi is és a portugálok is felvállaltuk a nyíltsisakos focit milyen jó meccs lett belőle. Nem túlzás, hogy idáig az volt az EB legjobb meccse. Sajnos a modern fociban én is azt látom, hogy túl sok taktikázás megöli a focit. Bár általában ezt csak a semleges szurkolók szokták bánni. A belgák lenézek minket, (mint az összes többi álomsorsolásos csapat aki idáig kikapott tőlünk) és ezért valószínűleg nekünk akarnak jönni. Ha mi felvállaljuk az eddigi focinkat, és ugyanúgy játszunk mint az elmúlt 3 meccsen 50%-50% a továbbjutás mindkét félnek, méghozzá egy jó meccsel.
0
0
0
0
gigazte avatar
Nem értem én a csapatokat, miért félnek ennyire egymástól? Most komolyan ennyire biztonsági focit kell játszani? Tiszta szánalmas volt ez a Horvát - Portugál, illetve a Wales - Észak Ír meccs! Egyre több lesz a klasszis játékos, és mégis a foci színvonala erősen romlik. Vicc az egész! Remélem a további meccseken nem látunk alibi focit.😶

Jó lenne ha a Belgák is így játszanának ellenünk. A lényeg szerintem az lesz, hogy nem szabad a nyakunkra húzni őket, és minél jobban lassítani kell a gyors játékosaikat. Fiatalok még, és ahogy nézegettem a meccseiket nem mindig jó az összjátékuk.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
FrostnovaZ: Ez fájt, de rendesen. 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
horvátokra kíváncsi leszek könnyen verik e majd Portugáliát avagy sem,eddig elég erősnek mutatkoztak,döntőbe is juthatnak ezen az ágon akár
0
0
0
0
no avatar
Most jutottunk a legjobb 16 közé, korábban ennyi csapatos volt az EB, tehát elismerem, hogy ez már tényleg eredményesebb év lesz, mint az eddigiek.
0
0
0
0
Funes avatar
Mondhatni könnyű ágra kerültünk !
A Belgákon kívül mind verhető csapatnak tűnik, csak ugye bravúr kellene a Belgák ellen, aztán lehet tovább álmodozni ! 😊
0
0
0
0
CuRi avatar
Közben kiderült az is, hogy ha esetleg továbbmegyünk a belgákon akkor a 8 között az Észak-Ír / Wales párharc győztesével találkozunk. Szóval már a legjobb 4 sem lehet olyan nagyon-nagyon távoli mint eddig. Persze ez megint csak álmodozás, de az Eb előtt az is álom lett volna, ha pontot szerzünk, vagy gólt rúgunk, ma meg félig tartalékos csapattal 3-3-at hozunk a torna egyik esélyese ellen. Valami elképesztő ami velünk történik! 😃
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Azért a Belgák keményebbek lesznek de valami azt mondatja velem hogy meglehet az a mérkőzés is ha a fiúk így folytatják támadásban, védekezésben pedig úgy ahogy az első 2 meccsen 😃 eszméletlenek ezek a srácok, hihetetlen mit tudnak produkálni és mindezt akarattal, szívvel és kitartással 😃 remélem a Belgák ellen nem pártol el mellőlünk a jó szerencse és ha találunk 1-2 gólt akkor nem válaszolnak egyből mint ma a Portugálok 😃 HAJRÁ MAGYAROK !
0
0
0
0
CuRi avatar
DZSB7 újra fénykorát idézte, Gera pedig egy hagyományosan Gerás alias zseniális gólt lőtt ami nem csak okos, de techinkailag hibátlan és erős is volt. Szerintem ez a magyar csapat méltó ellebfele lesz bárkinek, és a belgákat is meg tudjuk fogni. Azért az nem semmi, hogy konkrétan félig-meddig egy B kerettel így lehoztunk egy meccset a portugálok ellen. Büszke vagyok nagyon!
0
0
0
0
Funes avatar
Ez nagyon nagy fegyvertény, hogy több kulcsjátékosunk is hiányzott és úgy játszottunk egy elképesztően élvezetes 3:3-as döntetlent, ami merem állítani, hogy az EB eddigi legjobb meccse volt ! 😎
HUHUHUHUHUHU HAJRÁ MAGYAROOOOK !!!
0
0
0
0
no avatar
Álmodom? Nem! Csoportelsők vagyunk? Igen! 😃

Nagy gratuláció a csapatnak!
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Soha nem gondoltam volna, hogy csoportelsők leszünk, de nagyon jó, hogy így van! 😀
0
0
0
0
Puffin avatar
Ott van emberek! 😃 Magyarország csoportelső!!! Veretlenül! 😃

Magyarország - Portugália 3:3
0
0
0
0
CuRi avatar
Ha portugálok ellen nyerünk vagy x-elünk akkor csoportelsők vagyunk és valószínűleg a belgákat kapjuk. Ha kikapunk de az osztrákok x-elnek vagy nyernek Izland ellen csoport másodikak vagyunk, és valószínűleg Waleset vagy a szlovákokat kapjuk. Ha kikapunk és nyer Izland csoport harmadik és spanyol vagy németet kapunk. De fölös számolgatni, illetve örüljünk, hogy ilyeneket számolgathatunk, mert már ez is hatalmas öröm, és várakozáson felüli amit idáig elértünk. Az lett volna durva, ha ma kapunk egy normális bírót és nyerünk aztán csoport elsőként tovább megyünk, úgy, hogy full esélyteleneknek kiáltottak ki minket. Jajj hányan fogadtak arra, hogy még gólt sem rúgunk az EB-n. Erre itt vagyunk, tessék. Azt számoljuk hogyan lenne jobb továbbjutni. Nem semmi 😀
0
0
0
0
Bioritmus avatar
ez a spori egy vak majom volt 😃 lehozott az izlandiaknak egy pontot a mocsok 😃 viszont Portugália nem bírt az Osztrákokkal sem így még mindig csoportelsők vagyunk és ha úgy adódik hogy Ausztria végre le tudja nyomni Izlandok még akkor is másodikként léphetünk tovább hogyha kikapunk Portugáliától 😃 szóval arra van csak szükség hogy ne Izland nyerje a meccset szerdán mert ha ők nyernek akkor nekünk legalább 1 pontra szükségünk lesz a Portugálok ellen és azt meg pokoli nehéz lesz megszerezni 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Eddig nem írtam semmit, de most itt lesz végre az ideje. Kész röhej ez az EB, némelyik csapat árnyéka önmagának, persze ennek pozitív hatásai is vannak, mert a kisebb csapatoknak is jobbak az esélyei! Ez a Portugália elleni mérkőzés is simán hozható lehetne X-re, de mondjuk az a meccs már nem oszt nem szoroz. Jó lenne másodiknak lenni, de harmadikként is simán továbblehet menni! Ha a mai meccset nem ez a bohóc vezette volna, akkor szerintem ezt a napot 6 ponttal zárhattuk volna!
0
0
0
0
CuRi avatar
Ez az orosz bíró még a legnagyobb bohóc ligákba sem férne be, de az UEFA-nak ilyen bírók kellenek. Ezt a 11-est befújni... Vicc. Ha nincs simán nyerünk! Örülni kell a 4 pontnak is persze, de ugye nem mindegy hányadikként megyünk tovább. Portugália ellen majd elválik mire leszünk képesek a hasonló csapatok ellen.
0
0
0
0
CuRi avatar
Sajnos Fiola kiesett a következő meccsekre 😞
0
0
0
0
no avatar
Csak le ne égjenek a bálnavadászok 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció