Menu
Gépigény Google+ profilja
Gépigény Facebook profilja
Megszállott Pc-ek Conzolosok ,GAMER-ek ! A környezetem miért nem érti ? ;)
Hi all !

Nagyon kíváncsi vagyok kinek,hogy bírja a párja,ismerőse,vagy családtagja/tagjai/,hogy gépezel ,játszol ,ihletve volt e problémád vagy érdekes sztorid a megszállott conzolos illetve pc-s ismeroseid korében...
ha van saját sztrorid itt meg oszthatnád !:)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=--=-=-=-=-=-=-

-mondtam egyszer a Exemnek ! akkor fogod észre ,hogy költözöm mikor a gépem viszem ki a házból leg először !...
multak a hónapok és én már el is felejtettem...de mindig zavarta a hangos VGA,,ZAVARTA ,HA ÜLÖK A GÉP ELŐTT ...ZAVARTA MINDEN !ami a géppel kapcsolatos...:)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-

mondom kedveskedem...le cserélem a házam egy hangtalan nesztelen házra tele a leg csendesebb fannokal.:)
el mentem reggel vittem a gépem,hogy mindent át tegyenek a új házba / ami a mostani /
s amit hónapokkal azelőtt mondtam ,nekem eszembe se jutott.míg aludt becsomagoltam a gépen és mentem a szervizbe.:):):):)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-

hazaérve ez a látvány fogadott !

kepfeltoltes.hu/160510/IMG_20151018_135636_www.kepfeltoltes.hu_.jpgkepfeltoltes.hu/160510/IMG_20151018_135630_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Hozzászólás küldése
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
assassinangel avatar
2016. 07. 26. 12:29:09
#
KERKO ! Ha hiszed hanem !majdnem ! de így volt !
H-ECTOR avatar
2016. 07. 26. 10:34:52
#
Szerintem meg, ha valaki szereti, a másikat, és össze akar költözni vele, akkor fogadja el, hogy a gaming is az élete része. És ha nem, akkor meg nyitva az ajtó.
AweSome: de azért az indíték a tettre nem pont az volt, hogy nem törődött a nővel, hanem azt hitte, hogy költözik
Lompi avatar
2016. 07. 26. 10:31:31
#
Én dolgozom eleget, s a szabadidő jórészét gép előtt töltöm, de úgy érzem nincs ebben semmi rossz. El kell fogadni a másik hobbiját, s meg kell tartani az egyensúlyt. Ennyi erővel, ha a barátnő nézi a sorozatait, akkor az ő gépébe is be kéne állítani a baltát?

Én azt vettem észre, hogy sok helyen csak a férfi dolgozik, a nő nem. Szóval el van tartva nő, ilyen helyzetben a nőnek semmi joga eldönteni, hogy mit csinál a férfi a szabadidejében. Meg ugye nem dolgozik a nő, így nem fárad el, könnyebb félrekefélni. Nálam alapvető követelmény, hogy egy nő ne cigizzen, nem legyen részeges, s dolgozzon, én nem tartok el egy élősködőt sem.
caysemax avatar
2016. 07. 26. 10:03:20
#
Valamilyen szinten azért megértem az exedet is. Egy nőnek normális férfi kell, nem pedig olyan, aki egész nap a gép előtt punnyad, ha pedig nem ott, akkor a munkahelyén. Többet törődtél a gépeddel, mint a 'barátnőddel', igaz? :) De azért ez tényleg durva.. :D
KERKO avatar
2016. 07. 26. 06:26:55
#
Szóval ha jól értem szét verte mindened, és elment feljelenteni, mert félt a következményektől?
Kíváncsi lennék én arra a bizonyos párbeszédre...jó napot felszeretném jelenteni a páromat, mert nem volt otthon én meg szét vertem mindent, de félek mi lesz a erekciója...izé reakciója ha hazaér.
WTF
assassinangel avatar
2016. 07. 25. 19:08:32
#
-psypunk !ez egy frankó Klipp !megnéztem !:)

-KERKO ! feljelenteni !még jó ,hogy mikor haza mentem és megláttam mit művelt !:) nem volt otthon és sikerült összepakolnom és kellemesen eljönnöm! Ki derült,hogy Ő ment feljelenteni ,mert ,hogy félt mi lesz,ha haza érek !:) ...

-Liam Neeson ! neked is köszi !:) de úgy látom senki nem ír ide jó kis sztorit vagy hallott volna valami kellemesebb Pc - gamer rajongási sztorit !akkor csak nekem volt ilyen balszerencsém ! ami azért jó mert akkor még van remény megértő csajszikból !:)
KERKO avatar
2016. 07. 22. 08:44:09
#
Egy instant feljelentést megért volna...
psypunk avatar
2016. 07. 21. 23:27:11
#
:)

assassinangel avatar
2016. 07. 21. 18:34:08
#
Bizony IGAZATOK VAN !

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

De tudjátok mi a leg rosszabb ?.......:) hát az ! "a pont "
FekaRap avatar
2016. 07. 21. 17:23:44
#
"sajnos nagyon sok kárt tud okozni, és nem csak az anyagiakban" ott a pont..
psypunk avatar
2016. 07. 21. 17:15:26
#
A környezetem miért nem érti ?

Nem kell megérteni, el kell fogadni. Vagy ha nem tudja elfogadni (beletörődni), odébb kell állni.
Most vagyok 32, 15 éves korom óta mindig volt mellettem valaki (leányzó :D ). A leghosszabb kapcsolatom majd 6,5 évig tartott de ilyeneken sosem vitáztunk, kompromisszumokat kötöttünk.
Aki nem tudja elfogadni, hogy néha kedvem szottyan leülni a gép elé szörnyeket hentelni 3-4 (akárhány) órán keresztül, az nem mellém való.
Mondjuk nem vagyok egy nagy játékos alkat...ha havi 20-30 órát töltök játékkal, sokat mondok. Azt is megértem, hogy valakinek ez is sok, de szétbarmolni, megrongálni más tulajdonát az egyszerűen csak parasztság, féregség.
Meg kell válogatni nagyon, hogy kit enged magához közel az ember mert egy ostoba kurv@ vagy éppen egy hülye f@sz (hisz mind a két nemnek vannak "esszenciái" és elnézést a kifejezésekért) sajnos nagyon sok kárt tud okozni, és nem csak az anyagiakban.
Liam Neeson avatar
2016. 07. 21. 15:51:19
#
Sajnálom! Tarts ki!
assassinangel avatar
2016. 05. 11. 21:56:57
#
Szerencsés vagy !:)
TurBO-CuCC avatar
2016. 05. 11. 10:51:02
#
Az én barátnőm nem zavarja ha játszom(főleg ha vele)
na de komolyan,ő is szokott néha gta v játszani főleg öltöztetni a karaktert:D két kézzel nyomja a gombokat egeret nem használ.

Amikor külföldön voltam alig kapcsolta be a gépem talán kétszer, nem szereti mert fél hogy elnyom valamit:D
assassinangel avatar
2016. 05. 10. 23:02:30
#
nem volt mit bosszuljon,hisz sose szenvedett hiányt semmiből,bár dolgozni azt sose ment :)nem is akart,de mindent neki köszönhetek mondta :) ??? /de jó lett volna ha csak legalább egyszer a rezsi felével besegített volna :) /
Viszont most bármit megvehetek, betehetek lelki ismeret furdalás nélkül a gépbe :)
Dono avatar
2016. 05. 10. 19:15:54
#
Szép történet... de most komolyan, ennyire kicsinyes bosszút... bosszú ez egyáltalán? Csak mert, hogy mit?
assassinangel avatar
2016. 05. 10. 12:03:50
#
én is kivagyok ,ha csak egy ujjal is akar hozzáérni a monitorhoz valaki !/ lehet az akár hivatali személy is !/

-=-=-=-=-=-=-

már új a monitor :) a régiről azért sikerült leszedni öngyújtó benzinnel .:)
Zoli73 avatar
2016. 05. 10. 11:53:23
#
Azért ne haragudj, de nagyon gáz a csaj! Az én gépemhez ha valaki csak hozzá nyúlna, kifordítanám a bőréből!
djsiegfried avatar
2016. 05. 10. 11:37:21
#
A monitorról lejön a festék?
assassinangel avatar
2016. 05. 10. 11:24:44
#
mikor kitettem a fórumot már nem tudtam javítani !
de ,a lényeg nem a helyes íráson van !:)De,ha Te tudsz ebben segíteni szívesen veszem !:)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

még valami ?
Bronson avatar
2016. 05. 10. 11:18:11
#
Ettől csak a helyesírásod szörnyűbb.
assassinangel avatar
2016. 05. 10. 11:17:21
#
Megnéztem a vidit !na !a fele az fele !:?
szegény fiam !Ő Német országban lakik !

-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-

Lengyel-Magyar leány/egy nagyon híres író unokája.
Még anno egy magyar közösségi oldalon talált reám /divat lett régi ismerősöket keresgetni !/ ,mert a leg első barátnőm volt.30ével ezelőtt./nem kellett volna reagálnom reá:)/

-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-

/:)hát ,ha hiszed ,hanem tavaly augusztusban csak egy munka miatti utat mentem volna megnézni /TENGERPARTRA/,hogy szépecskén éljünk ,erre olyat tett,hogy bíróság is lett volna belőle a számítógépet családi géppé akarta nyilvánítani s szinte mindent....mondtam én még fel állok de nem viszek semmit,hamar összekapom magam./amióta nincs rengeteget tudtam gyűjteni s a fiam is jóbban érzik ezt /ugye mert tőlük is elvont szinte mindent,de azért harcoltam rendesen.:)nem volt hiányuk semmiben.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

de követelte míg nem engedett be /JA !!! A SAJÁT LAKÁSOM !-ba ! valamelyik hülye haverja hülye tanácsokkal ,jogokkal hülyitgette /
,hogy a rezsit internetet fizessem .egy este negáltam a ház közelébe és kikapcsoltam a rutert ,netet./ mivel a közeli ismerőseim is neten zaklatta./ennyi elég is volt.
36 sms egy éjjel alatt amit írt, benne össze töröm a géped csak úgy reccsen ez volt a első sms a többi meg,hogy ne haragudj gyere meg ilyenek.MENTEM ! nem kellett volna .és akkor tettem azt a kijelentést,hogy leg közelebb ha megyek a gépet mentem ki legelőször :)
djsiegfried avatar
2016. 05. 10. 11:00:29
#
Nagyon sajnálom haver. :(
HakuDragon avatar
2016. 05. 10. 10:47:34
#
Csak nem valami brit bige volt?
Ha már dolgozok azért hogy eltartsam magamat meg a családomat, az ilyen akciónak már csak az említését sem tolerálnám. Ha meg azt akarják, hogy az elektronikától elszakadva valami értelmes tevékenységet folytasson a család, én is elvárom, hogy ne azt a vacak telefont nyomkodják.
Errefelé igaz ilyenből nem is volt soha gond.

Ez a féle reakció úgy tűnik inkább német meg brit vonás. Van youtubeon egy pali aki elvált, a bíróság pedig az ingóság felét az ex-feleségnek ítélte. Emberünkben a színtiszta információ megmaradt és nekiesett mindennek 300as vágókoronggal

(Úgy tűnik csak egy kicsi 100as korong volt XD)
assassinangel avatar
2016. 05. 10. 10:43:54
#
uhm.
Pedig este a parkban séta közben,mondtam neki reggel nem leszek, megyek szervizbe.viszem a gépet.erre ! "elköltözöl ?"mondom nem.de az meg se fordult a fejemben,hogy arra gondolt amit anno mondtam neki :) mert,hogy eddig mindig otthon szereltem a gépet.
FekaRap avatar
2016. 05. 10. 10:42:28
#
hihetetlen :) beteg volt a csaj !
lincoln_a_vandor avatar
2016. 05. 10. 10:33:12
#
pfuu,sajnallak de komolyan...jo, hogy neha tulzasba visszuk a jatszast de azert az is tulzas amit veled csinaltak.Tenyleg csak amiatt csinalta mert egyik nap eltuntel a gepeddel?
assassinangel avatar
2016. 05. 10. 09:06:36
#
nem volt itt kommunikációs probléma :)!
meg egyeztünk napközben nincs gépezés !:) / persze ezt nem mindig tudtam betartani :( :D/ meg este mikor elaludtak ültem le játszani vagy gépezni,vagy keltem 3-4-5 körül s amíg aludtak én addig élveztem ki szenvedélyem !s mindig a család volt elől ,s ha +melót vállaltam abból tettem a gépbe !DE NEM MIND !mert még a jattomból is követelt !mind kellett neki :)

uralkodási vágy ! erről szolt az egész !

én még facebookott se használtam mert abba mászkált írogatót másoknak a nevemben !:) neki meg a sajátja volt a bibliája vallása ! meg a online shop :)
no avatar
2016. 05. 10. 08:37:54
#
Kedves lányok, hölgyek, feleségek

ha a barátotok, udvarlótok, férjetek azt szeretné hogy tanuljatok meg egy játékkal játszani, az azt jelenti, hogy ti vagytok a számára a legfontosabbak az életben és hogy szüksége van egy healerre!

-------------------------------------------
Viccen kívül:
azért ez kemény. Ha tényleg egy vicces megjegyzés ekkora félreértésre adott okot ott komoly kommunikációs probléma volt. De legalább mosoly smile-t használsz.
assassinangel avatar
2016. 05. 10. 08:12:29
#
a lehető leg durvább hígítóval ,körömlakk lemosóval se !kapkodtam fűhöz,fához...@) aztán egy idős szaki adott egy tanácsot,a öngyújtó benzin..:) LESZEDTE !

semmilyen sérülés nem látható !de sajnos a többit cserélnem kellett ujra vennem őket :( ,mert mikor a új helyemen kipróbáltam a festés alatt törött alkatrészek sérülések...és működő képtelen egyebek voltak :(

szerencsétlen a tv boxot is lefújta ,hívogatott miért nem mukszik !a mozi hangfalakat is szét vagdosta :)a hangszerem meg így néz ki
kepfeltoltes.hu/160510/conga_fatal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kicsit bedurrant !

egy haverom hívtam gyere bakker mert ilyet nem lattál !ugyan is el szelelt mire haza mentem !jobb is így szerintem !:) na mindegy jött a haver és mondta /miután kiröhögte magát /igen gyorsan amit akarok pakoljak s visz autóval mert ,hogyha találkozom vele akkor kitudja mi lesz ,ha elfogy a türelmem !
H-ECTOR avatar
2016. 05. 10. 06:24:47
#
Nem tudom sírjak-e vagy nevessek... Hatalmas sztori, de nagyon szomorú is:( szegény billentyűzet:D a monitorról le tudtad szedni?
assassinangel avatar
2016. 05. 10. 00:54:13
#
Na ...azóta csak a gépem meg én vagyunk ! elköltözve kettesben !:) Remélem másnak nem ilyen durva,hogy szeret gépezni !:)
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

ami nincs a képen az a kukában össze törve hevert !szegény RAT9 egerem :)és apró kellékek ami a géppel kapcsolatos... az összes többi cuccomat is rendesen helyben hagyta,a hangszereim szét vagdalva ...ruhákkal együtt .... s annyira bedurrant a agya hogy a sport Mercit ami jobb ha nem tudjátok mennyibe került el adta £170 /font/ -ért ! :):):) a kár anyagiakban is jelentős volt ...De a mostani békémért ... nem tudom meg érte e ! :(

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

szóval ez a én storim !a gépem meg én :) !
Szavazás
Szoktál videós játékteszteket készíteni vagy nézni?

Szavazáshoz be kell jelentkezni