Havonta kb. mennyit költesz játékokra?

2016. April 11., téma
Fórum » Játékokról általában
Hozzászólások: 100
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
0 Ft = TPB Rulz? 😃
0
0
0
0
MoonW avatar
ZrogDavar: mindegy milyen tranzakcióval.
0
0
0
0
bonee avatar
minden fizukor elköltök vagy 100 fontot :/
0
0
0
0
Mapollo95 avatar
Két évente 20€-t/6k-t adok ki játékra és inkább csak egy darabra.
0
0
0
0
ZrogDavar avatar
(Nem olvastam a hsz-eket szóval lehet volt hasonló vélemény.) Egyszerűen hülyén van feltéve a kérdés mert itt ugye a magamfajta öreg róka arra gondol alapvetően hogy egy gémet megveszel azt elvagy. Csak hát ugye a mikrotranzakció , dlc áradat világában már nem igazán így van, plusz a havi fizetős játékokat már ne is említsük. Nagyon hirtelen én se tudok igazán jó megfogalmazást, csak valahogy hülyén jön ki. Teszem azt valaki sose vesz meg egy aaa címet de közben több tízezret költ wot-ra havonta.
0
0
0
0
no avatar
Én mostanában csak megvásárolom a játékokat letöltés helyett. Beleuntam a kalózkodásba, hiszen rájöttem hogy ez egy elég nagy bűnnek számít. Egy hónapba 5000Ft a max. de talán a legpontosabb az a 3000-4000Ft körüli ár lenne amit költök gamekre.
0
0
0
0
sphess avatar
Nem tudom pontosan, nem veszek rendszeresen játékokat na meg inkább akkor vásárolok ha akció van Steamen 😃
Egyébként amit "rendszeresnek" lehet nevezni azok a payday 2 DLC-k (ezeket általában mindig megveszem)
És ha vásárolok valami játékot akkor az is kb 10-20€ között van...(leszámítva egy-két AAA címet(GTA V))
De inkább régebbi "retro" címeket vásárlok meg újra (elvesztek, nem volt eredeti stb...) 😀
0
0
0
0
Killera94 avatar
Nem igazán tudom, kb. sem. 😃 De mostanában egyre többször veszek játékokat, régebben mindent kalózkodtam, de most, hogy van pénzem végre támogatni is tudom a fejlesztőket. 😀
0
0
0
0
Funes avatar
Régebben konzolra vettem jó pár játékot ! Pc-re nem sokat Fifa, egy-két nagyobb cím.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Régebben én se vettem meg semmi, de mostanában sok játékot veszek. Van egy oldal Lukiegames.com, ahol elég jó áron lehet venni konzolos játékokat. PC-re nem nagyon veszek játékot, inkább csak konzolra. PS3-as játékokból próbálok gyűjtői, vagy fémtokos kiadást venni, mert az alap kiadások elég siralmasak a 3 lapnyi manuallal karöltve. Digitálisan nem veszek semmit se, mert az nem olyan, mintha a kezembe lenne a játék.
0
0
0
0
Derragen avatar
Ritkán engedhetem meg magamnak, hogy játékot vegyek (😞), de ha igen, akkor sem megyek 6 000 Ft felé.
0
0
0
0
usbee avatar
Én olyan 10+-4k-t szoktam költeni egy hónapban játékokra 😃
Steamen néha, ha van valami jó kis akció, illetve eBay-en szoktam mostanában Xbox 360-ra meg GameCube-ra venni játékokat. 😃
0
0
0
0
crimzonRS avatar
Általában havi 5-10€-t feltöltök Steamre és abból gazdálkodom/ ha nincs semmi jó akkor gyűjtöm (most van 112,54€ 😃 )
0
0
0
0
zsivko avatar
Igazándoból én is éves szinten kb. 1-2 játékot veszek, de most ebben a hónapban kb. 10-et vettem, max 2€ áron.
0
0
0
0
NamelessOne avatar
Igaz hogy kalózkodom a drágább játékokat és jelenleg még hardverre gyűjtök de amely játékok megtetszenek azt szeretném megvenni (Pl most hogy kipróbáltam a Watch Dogs-ra már fáj a fogam 😃 )
Havonta max 1e.-t beleölök a játékokba mert a tescoban vannak olcsón régebbi de jó játékok 😃
0
0
0
0
vkristof01 avatar
Évente 1-2 AAA, csak a kedvencek vagy multi/co-op játékok. Crysis, metro, mass effect az fix. Cod-ban már rég csalódtam, tavalyi volt az utolsó pénzkidobásom.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Most mindig másra kellett a pénz, szóval semmit.
Régebben évente egy-két dobozost vettem.

Majd a repertoárt fel fogom nyáron tölteni régebbi ezer forintos címekkel.
0
0
0
0
Zollee avatar
Én szoktam venni játékokat, bár mondjuk konzolra, PC-re Inkább Online játékokat, és vagy azokban cuccokat és szolgáltatásokat.

Példa rá, Blade & Soul, Steam, Rocketleague, Trackmania Turbo, Owerwatch.

A havi 10 000 az általában meg van, de az 5 000 az tuti.

Egyébként én úgy vagyok vele ha egy játék nagyon tetszik akkor megveszem, például : Transistor(PC), Project DIVA(ps3), AliceMadnessReturn(PC) BladeKitten(PC)...
0
0
0
0
ToMiHuN95 avatar
csuz-li:
Mármint micsoda? Mert én úgy tudom, hogy itthon pont olyan szabályzás van ami kifejezetten engedi az otthoni, saját felhasználásra való kalóz dolgokat. Ezt nem a törvénykönyvben olvastam az igaz. 😃
0
0
0
0
xCube avatar
TOM950606: Legjobb tudomásom szerint mindenhol illegális a kalóz tartalomra mutató link megosztása, mivel az gyakorlatilag egyenlő a kalóz tartalom megosztásával.
0
0
0
0
csuz-li avatar
TOM950606: Magyarországon viszont nem legális...
0
0
0
0
susguy avatar
Nem hiszem hogy olyan sok ember vesz olyan rendszerességgel játékot, hogy erre pontos választ lehessen kapni. Van amikor pár bundlet veszek, van amikor egyet, van amikor nagyobb értékben vásárlok egy vagy több játékot, van amikor semmit sem veszek jó pár hónapig.
0
0
0
0
Ajax avatar
Steam profilomon 1300+ játék van, valamint origin és uplay fiókomon is van egy pár, kb 50. Szóval nagyjából 1400 játékom van. Már csak bundle játékot veszek, mert pár száz forintért simán lehet egy nagyobb packot venni és azokkal elvan az ember jó sok ideig. Most is humblebundle.com-on telltale játékokat lehet szerezni olcsón. Mire azokat én végigjátszom... Nem érdemes teljes áron már játékot venni, mert kb. minden bundle-be kerül hamar.
0
0
0
0
ToMiHuN95 avatar
Az EU szerint legális és nem jog sértő az ha valaki kalóz tartalomra mutató linket oszt meg! 😀 Ez akkor itt is be lesz vezetve? ☺
0
0
0
0
Csicso avatar
FIFA 16-ot megvette, nem lehet feltörni + mondhatni sokat játszom vele, ez lebontva egy évre kb. 1000 forintot jelent.
0
0
0
0
repulomajom-legikoz avatar
Én a számítógépen 90%-ban zenét hallgatok, néha-néha megnézek egy filmet és kb ugyan annyit játszok, illetve ha megfog egy játék akkor napi több órát is simán eljátszogatok vele, de van olyan is hogy több hétig egy játékot sem töltök be amik fönt vannak a gépen (mert van fönt jó néhány) Havonta nem szoktam venni játékot, de ha vannak jó akciók meg amik kimaradtak néhány éve mind nagy akcióban a Steamen mint dobozosban megveszem, úgy kb kijön a havi/1000 forint, de csak azért is a 0-át jelöltem! 😀
0
0
0
0
xCube avatar
Bronson: de itt nem csak új és AAA játékokról van szó és nem csak PC -ről.
0
0
0
0
kenyerlangoss avatar
Idén csak egy játékot vettem meg. Tavaly pedig négyet. Tehát inkább keveset.
0
0
0
0
crimzonRS avatar
Ritkán veszek játékot. 1-2 veszek évente
0
0
0
0
Puffin avatar
1300Ft-ot biztos... 😃 (Nfs No Limits Monthly Gold Card)
Meg ha valami érdekel általában megveszem, mostanában elég ritka.
0
0
0
0
GaboC avatar
Általában megvárom a nyári-téli leárazásokat, de 3-4k Ft-ot mindig félreteszek játékokra havonta.
0
0
0
0
Bronson avatar
Kicsit szomorú, hogy ilyen sok a nulla.


kicsit szomorú, hogy egy kezemen meg tudom számolni hány AAA játék jött ki az elmúlt évben, amit nem kellett sz@rrá patchelni, meg update-elni mire játszható lett... és akkor vegyél 20ezerért játékot.
0
0
0
0
xCube avatar
Kicsit szomorú, hogy ilyen sok a nulla. Ez azért jól mutatja, hogy milyen az országos anyagi helyzet. Mondjuk sok esetben nem is az anyagi helyzet miatt marad el a játékvásárlás, hanem azért mert még mindig sokaknak természetes az, hogy a játék "ingyen van".
0
0
0
0
gibdj avatar
A PlayIT-n szoktak lenni jó akciók? Még egyen se voltam kint.
0
0
0
0
Masterthief avatar
Azért, azt figyelitek hogy ennél a szavazásnál a 0-nak, micsoda elsöprő ereje van? 😃
0
0
0
0
flashbang8909 avatar
Én is évente általában kb 1-3 játékot megveszek, (esetleg plusz season pass) ami ténlyeg megéri az árát és szevasz, ettől már csak kevesebbet.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Én leginkább évi rendszerességgel veszek egy párat, így az átlag a 0-hoz van a legközelebb...
0
0
0
0
Liptik avatar
Hát évente 10k, 1 játékot ha veszek évente, de nem mindig az sem.
Nem tudom, hogy mennyire számít, de játékmagazinokat szoktam venni. (PL: PC Guru, Gamestar)
Meg hát playitre egy évben, ha egyszer megyek.
Inkább most a gépemet fogok fejleszteni.
0
0
0
0
csuz-li avatar
Én átlagban havonta veszek egy játékot. Mivel nem mindegyik AAA, és azért van pár hónap, amikor semmi érdemeleges nem jelenik meg, így azzal együtt, hogy előfordult már, hogy egy hónapon belül három AAA-t is vettem, átlagban szerintem úgy 10e Ft mehet el erre.
0
0
0
0
96HORVATH69 avatar
Sajnos nekem kell érte megdolgoznom. És hát ha 4 napot kell gürizni egy 15ezer forintos játékért, akkor inkább átgondolom alaposan hogy mennyire akarom. Én battlefield fan vagyok és a 4et is karácsonyra kaptam meg ajándékba a barátnőmtől.
0
0
0
0
xCube avatar
Ez abszolút helyzetfüggő. Van olyan hónap amikor 30 - 50.000 körül, van amikor 1000 vagy semmi.
0
0
0
0
Graffiti2 avatar
Évente örülök, ha megengedhetek magamnak 1-2 db játékot. Szóval jól kell döntenem vásárlásnál 😃
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Én havi 1 játékot szoktam venni minimum, de ennek ára változó, van, amikor megvárom míg olcsóbb lesz egy játék, de sokszor nem bírok magammal és megveszem azonnal. A lélektani határ nálam most a 11 ezer ft kb. amit kiadok egy új játékért. (Persze többször is már megszegtem 😃 ).
0
0
0
0
19ati93 avatar
na hát ezt havonta nem igen lehet belőni sehogyse 😆 ha megtetszik egy-egy játék azt megveszem de csak akkor ha már kicsit barátságosabb az ára,egyszóval minimum ilyen 20-30% minuszba van,de a legutóbbi ilyen is csak decemberbe volt,na mindegy én a 1000 huf-ra voksoltam;1000*12=12k nagyjából mondjuk valós,na jó nem mindig 😆
0
0
0
0
Praetorianus avatar
Én sem szoktam kimondottan játékra költeni... Ami tényleg jó, max arra 😊 Egyébként én azért jelöltem be a havi 2500-at, mert én veszem a PCGurut 😆 És amellé jár játék, úgyhogy gondoltam miért is ne? jelöljem be azt😎
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Havonta szinte semmit. Inkább évente. Ha valamikor látok valami jó játékot és van is rá pénzem megveszem, de ennyi.
0
0
0
0
winrar avatar
Havonta semennyit, sokszor még évente se. Legutóbbi játékom, amit megvettem a CS:GO, amivel aztán nem is játszottam 10 óránál többet, mert nem tud lekötni. Idén megveszem a CS 1.6-ot CS:GO-s skinekből, aztán részemről a vásárlás letudva az idei évre. Majd ha a gépfejlesztéssel kész leszek pár év múlva, akkor szeretnék játékokat venni, még ha nem is havi rendszerességgel.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Hát havonta én se nagyon... évente max 1-2 játékot ha megveszek eredetibe
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Havonta kb. mennyit költesz játékokra?
Semennyit,évente szoktam 4-5k-t a PlayITen.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció