Menu
Gépigény Google+ profilja
Gépigény Facebook profilja
Nvidia Driverek
Ide kérném a problémákat és tapasztalatokat a drivrrekkel kapcsolatban!Kinek megy hibátlanul az uj driverek és kinek vannak gondjai vele?
Hozzászólás küldése
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Twist avatar
2016. 11. 07. 19:38:17
#
Na igen, nem nagyon van már olyan szoftver ami ne küldene ilyen-olyan adatokat. Ezt lassan mindenki kénytelen megemészteni. Ami számomra viszont túl lép egy bizonyos határt az ez a része a cikknek (és az adatgyűjtésnek):
"A szoftver normál működés közben lejegyzi és továbbküldi a futtatott alkalmazások – nem csak a játékok – neveit, a futtatás időpontját és hosszát, valamint a játékok esetében azt is, hogy milyen beállítások mellett milyen teljesítménnyel futott az adott cím, plusz még egyéb statisztikai adatokat is összeszed. Ennél érdekesebb, hogy a különböző segédprogramok esetében „vizsgálja” a szoftver, egyes lapokon mennyit időzik a felhasználó, valamint azt is, hova kattint."
Értem én, hogy a felhasználói élmény javítása, meg a jobb driverek miatt kell az adat, gyűjtség akkor a memóriám, meg adatlapom típusát, márkáját. De ehhez minek kellenek mondjuk a böngészési előzményeim?
Roybertson avatar
2016. 11. 07. 18:42:47
#
Manapság már mindent tudnak rólad nem ettől fognak kiderülni az esetleges "sötét" dolgaid az más kérdés, hogy megveszel mondjuk egy méreg drága kártyát és csak úgy tudod teljes értékűen használni, ha megadod ezeket a dolgokat.. Csak kicsit nevetséges, hogy nincs választási lehetőség.. A másik dolog, hogy ezzel a te gépedet terhelik úgy hogy közben ebből ők hasznot húznak.. Vicc, de hát ezt a világot éljük hogy mindent tudni akarnak rólad, még azt is hogyan mozgatod az egered, miként böngészel stb..stb
Már-már lassan személyes jogokat sért ez a sok adatgyűjtés és ez csak durvább lesz, de nem akarok belemenni az összeesküvés elméletekbe az nem ide való. :)
Twist avatar
2016. 11. 07. 18:23:56
#
Tudom, hogy most jön az "akinek ez nem tetszik vegyen másik kártyát", de ezen túllendülve érdekelne mások vélemény erről.
https://ipon.hu/h…emes/39118
no avatar
2016. 10. 23. 12:36:31
#
Nekem semmi gáz nincs a driverrel.
FLOYD7715 avatar
2016. 10. 23. 11:53:16
#
Nem, viszont ami nálam elszaródott, az az nvidia share.. bekapcsolás után kb fél percig fekete képernyőn áll a gép, de ha letálcázom, akkor megjelenik a start menü és kidobja azt a bizonyos 'NVIDIA Share is not responding' ablakot.. :D
BenjaminHun avatar
2016. 10. 22. 14:56:46
#
Üdv aki feltette a 375.57 verzió számú drivert az nem talált hibát pl GIF vagy YT videók közben?
Kenny3 avatar
2016. 05. 30. 10:18:58
#
Eddig nekem sem volt ilyen gondom,most először csinálja ezt.Azért meg nem teszem át a rosszabb minőségű csatlakozóba inkább letöröltem.Majd fel rakom a következőt,remélem annál már nem fogja ezt csinálni :-/
reszler112233 avatar
2016. 05. 30. 09:57:13
#
Nekem tökéletesen megy.Tegnap délelőtt tettem fel.Minden gond nélkül megy úgy hogy a VGA-ból DVI-ből jön ki a jel a monitorba pedig HDMI-vel csatlakozik.
Kenny3 avatar
2016. 05. 30. 09:46:04
#
Meg jelent az Nvidia legújabb drivere a 368.22-es verzió.Csak szólok,ha valakit esetleg érdekelne,hogy telepítés után újraindításkor,nem kapcsolta be a monitort,csak D-SuB csatlakozóval.Akármit csináltam,DVI-vel nem indította el a monitort ezért töröltem is és vissza került az eggyel régebbi verzió.Lehet,hogy ez csak egyedi probléma de azért szólok hogy ha esetleg másnál is csinál ilyet ,akkor ne érje meglepetésként.
Szavazás
Szoktál videós játékteszteket készíteni vagy nézni?

Szavazáshoz be kell jelentkezni