Melyik filmet/sorozatot nézed most?

Szerző: , 2016. January 05., téma
Fórum » Film, sorozat
Ide mindenki leírhatja hogy éppen most milyen filmet néz, kezdem én: Rocky.
Hozzászólások: 676
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
zsiroslangos avatar
Sztárbox .(év legjobb vígjátéka🤣)
0
0
0
0
bukta2 avatar
Van ez a Barátnőt Felveszünk Című film elvileg tegnap jött ki, ezt csak moziban lehet megnézni vagy csak én nem találom sehol? bár furcsa mert ha csak moziban lehet megnézni akkor is fent kellene lennie ilyen fostalicska online kamerás felvételes oldalakon de még olyat sem találok... egyik előfizetéses oldalon sincs fent? Netflix? vagy társai...apropó Netflix, bevezették azt hogy már csak az használhatja arról az IP címről akinél az előfizetés született? már nincs fiók megosztás? mert nálam nem működik amit haverral egyszerre használtunk...hallottam hogy be akarják vezetni valamikor, akkor ez most megtörtént?
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@bukta2: Tekintve hogy csak tegnap óta vetítik, gondolom először valaki rá is kell vegye magát hogy felvegye és feltöltse, mielőtt megjelenik az említett oldalakon :D
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Project X ‐A buli elszabadul
0
0
0
0
Ayistion avatar
Tegnap este megnéztük moziban a Fast X-et. Én nem tudom ki hogy van vele, de mintha a mai világban divat lenne szidni a filmeket… nekem tetszett a film, és nem, nem agy nélkül ültünk be rá, látni akartunk egy ***a akció filmet, megkaptuk. Szerintem jók voltak a poénok is, végig röhögtem, és jó a főgonosz is. Kíváncsiságból néztem egy kritikát utána, olyan szinten van lehúzva hogy már szánalmas. Komment szekciónak pedig nincs önálló véleménye, megy az után amit hall a weben…
0
0
0
0
💬 2
kmetovics avatar
@Ayistion: Én ezért nem szoktam kritikákat olvasni szinte semmiről. Vagy max a filmek megnézése vagy a játékok végigjátszása után. Hányszor olvasom most is pl, h a Godzilla anno mekkora bukás volt(igaz pénzügyileg tényleg az lett). Nekem a régi még mindig jobban tetszik, mint a maiak.
0
0
0
0
Ayistion avatar
@kmetovics: Kritikusok szerint minden mai film bukás, és szar, mégis mindennek jön folytatása mert megnézik az emberek, ergo van rá igény. Ennyi erővel én is lehetnék kritikus. XD
Én sem szoktam olvasni kritikát mert kb felesleges, de most rávitt a kíváncsiság.
1
0
0
0
no avatar
Mekkora hülyeség volt a vége a rajongónak. Nem mondták mi lett a vége a meccsnek a vérfürdő után.
0
0
0
0
Ayistion avatar
Thor szerelem és mennydörgés @ Disney+
2
0
0
0
Gyrger72 avatar
A hercegnő (The Princess 2022) filmet nézte már meg valaki a Disney+ -on? Csak arra vagyok kíváncsi, hogy ott magyar szinkronos-e?
Youtube-on találtam egy szinkronos előzetest, de a teljes film csak feliratos. Előre is köszönöm az infót.

https://fictionhorizon.com/wp-content/uploads/2022/07/288685071_5352532591469460_4940485266649958414_n.jpg
0
0
0
0
💬 1
BellaCiao avatar
Thor: szerelem és mennydörgés
0
0
0
0
Ayistion avatar
Esti mozi élmény, Doctor Strange Az őrület multiverzumában. A második stáblista jelenet az hanyattvert. 😂
0
0
0
0
BellaCiao avatar
holnap nézzem meg a rohamentő filmet a mozikba :D
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sokkal több, mint testőr 2
https://image.tmdb.org/t/p/original/aBt1ubAQaniwWO483sDFxOIxmhk.jpg
0
0
0
0
BellaCiao avatar
Netflixen elkezdtem a vaják a farkasok rémálma filmet
eddig azt mondom nagyon király :D
0
0
0
0
bukta2 avatar
Megnéztem tegnap ezt az új Morbius-t... Hát nem szoktam adni a kritikákra mert mindenkinek más jön be, de ebben az esetben értem hogy miért negatív a film fogadtatása, kiszámítható, sablonos,és azt a nagy ,,vémpír" átváltozást kb megcsinálták egy telefonos filterrel... :D a történet rém egyszerű, és már unalmas...egyszer meglehet nézni nem arról van szó, de még1x nem nézném már meg az biztos. Trailerek alapján sokkal jobbra számítottam, de persze biztos lesz akinek tetszeni fog, nincs ezzel semmi baj, mint írtam mindenkinek más jön be. A stáblista utáni jelenetek meg hát, döntse el mindenki maga...
0
0
0
0
Liptik avatar
Épp az új Batmant néztem a moziba.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Szombaton néztem moziban az Uncharted filmet. Megérte a pénzét! 😉
0
0
0
0
Ironmask avatar
Az Elit Alakulat nem tudom már hanyadjára :D de imádom minden évben megnézem.
0
0
1
0
kmetovics avatar
Felhőkarcoló
Amikor megállt a Föld
0
0
0
0
Dooma avatar
Spencer (All American) 4.évad 1-3.rész. Már nagyon várós volt.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Most fejeztem be ,,Az Éjszaka Fogai" című filmet! És szerintem rohadt jó volt! ;)
0
0
0
0
no avatar
A titkok kulcsa (2005)

Gyilkos Halloween (2021)
0
0
0
0
1LLUS1V3M4N avatar
Most éppen nem nézek filmet, de legutóbb a Ryan közlegény megmentését néztem újra. A mai napig nagyon jó, élethű és addiktív háborús filmnek tartom. Bár már talán harmadjára néztem újra, ezúttal angol szinkronnal, és tudom a végét, mégis könnyeket csalt a szemembe.

Hasonló élményt az utóbbi 20 évben háborús film számomra nem nyújtott, pedig voltak komoly címek, mint a Black Hawk Down, Bombák földjén, A fegyvertelen katona, Dunkirk, 1917. Mégsem éreztem egyiknél se, hogy egy ligában lenne Spielberg filmjével.
0
0
0
0
💬 2
bukta2 avatar
@1LLUS1V3M4N: Remélem a Harag (Fury) című film sem kerülte el a figyelmed! Eszméletlen mit alkottak azzal a film-el! Imádom!
0
0
0
0
1LLUS1V3M4N avatar
@bukta2: Pedig láttam azt is, mégis teljesen kiment az emlékezetemből valamiért. :( Nagyon jó film az is a kategóriájában!
0
0
0
0
no avatar
Ragyogás (1980)

Nem egyértelmű a befejezés, és úgy alapból sem... Hiába a kiváló zene, párbeszédek és a színészi játék, ha a végén nem tudom összerakni a kirakóst. Egy darabig teljesen egyértelműek a történések, aztán így elveszel a sorok között. Most akkor ez megtörtént (már/fog), vagy csak egy kósza látomás? Rengeteg miért, és hogyan merült fel bennem a film végén. Alapjáraton egy erős 9 lenne nálam ez a film, így viszont ott van az a zavaró tényező hogy nem tudom pontosan mit is láttam némelyik jelenetben (lásd a film legvége amikor a bálteremben JN van a képen mint pincér, vagy hogy neki honnan voltak alapból ilyen látomásai (a kádban a nő, esti beszélgetések a pincérrel stb) mikor ő nem rendelkezik a Ragyogással tudtommal. Vagy ez csak azt ábrázolta, hogy a régi ottani gyilkos szimbolizálta az őrületet ami eluralkodott felette, a néger szakács pedig a kisfia (azaz a jó?) segítségére kelt, aki megpróbálta megállítani?
0
0
0
0
bukta2 avatar
Eleven kór (2021) hát, tesóm az égig dícsérte mondom akkor ránézek, nem volt rossz de láttam már a készítőktől jobbat is :D (Démonok között)
0
0
0
0
no avatar
Carrie (1976) - többnyire unalmas, 1x nézős darab. Képi világ nagyjából rendben van, zenéje kifejeztten tetszett. 10/4.5

Free Guy (2021) - felejtős, de 1x nézős filmnek kiváló.. Aranyos, szerethető. 10/7

Eleven kór (2021) - nagy meglepetés, utóbbi 10 év messze egyik legjobb, leg eredetibb horrorja. James Wan most sem vallott szégyent. Pazar operatőri munka, kiváló zene, csavaros és giga beteg történet. Féltem az előzetest látva hogy egy ilyen agyament ijesztgetős, látomásos démonos filmet kapunk valami átokkal, de közel sem szerencsére. 10/8
0
0
0
0
thug85 avatar
Harc az Endor Bolygón
Narrátorosan ahogy azt kell.😁
0
0
0
0
no avatar
A dolog (1982)

Ez viszont nagy meglepetés volt, egy kifejezetten erős, már már tökéletes filmről beszélünk. Simán tehető az Alien, vagy a Ragadozó mellé. 10/9
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
Tegnap moziban nekem tetszett.
0
0
0
0
no avatar
A köd (1980)

Gondoltam tiszteletemet teszem ennél a filmnél, nos félig meddig megbántam. A film gyönyörűen van fényképezve ez vitathatatlan, a története is egész jó (csak a magyarázás nem egyértelmű), Tom Atkins jól játszott. Ha ezt a filmet gyerekként nézem, valószínűleg nagyobb hatással lett volna rám, mai szemmel ugyanis iszonyúan unalmas. Hozzátenném hogy imádom a 70-80-as évek horrorjait, és a Halloween nagy kedvencem a mestertől. JLC érezhetően csak belelett erőltetve a szereplők közé, a rádiós nő és az ő fia szál teljesen lényegtelen volt. A film első 20 percében csak utcaképeket nézünk, és a stáb neveit. Mondjuk a film legelején a kis tábortüzes szösszenetet látva még nagyon bizakodó voltam.. Az ugyanis nagyon jó kis alap hangulatot teremt. Sajnos tényleg ez a baj, hogy mindenre rá lehet húzni a klasszikus jelzőt, csak mert a múlt században készült, pedig ez tényleg nem valami erős darab. Egyszer belehet vállalni, egyfelől kifejezetten jól működik (amit el is ismerek), de másik oldalról pedig ottvannak az erőltettet figurák, iszonyú álmosító esti utcaképek és rádiós beszédek. 5/10
0
0
0
0
no avatar
Igazából annyira elszomorító ami mozis fronton megy, folyton csak jönnek ezek a svéd/dán/francia romantikus drámák meg tájfilmek, vagy erőtlen unalomba fulladó magyar filmek (minden magyar film szerintem borzalmas, nagyon ritka ami betalál), és horror fronton sem tudnak semmi értékelhetőt alkotni.
Szívesen néznék valami kifejezetten erős nagy játékfilmet végre, és nem a Nolan féle steril visszafelé megy az idő meg álmokba lépkedünk féle nagy játékfilmeket (mert azokat én nem kedvelem), hanem mint például a Hobbit trilógia, vagy a Rush. Egyre ritkábban érzem hogy volt értelme kifizetni a jegyet, én libabőrt akarok és erős színészi játékot, fordulatokat. Olyan filmet amire évek múltán is szívesen gondolok vissza. Ott volt például a 300 ROAE.. nem egy tökéletes film messze sem, de olyan zenéje és képi világa volt hogy mai napig szívesen gondolok rá vissza. Vagy ott volt az utóbbi 10 évből a Ted, hiányzik végre egy normális szurkálódó vígjáték amin szívből nevet az ember, és nem érződik minden percben hogy úristen mennyire megvan játszva az egész. Vagy egy jó horror ami valóban félelmetes, ne csak ezek a dán meg amcsi démonos zagyva filmek menjenek már, annyi készült az utóbbi 10 évben mint a szemét.
0
0
0
1
no avatar
Dzsungeltúra (2021)

Ez a förtelmes CGI kiverte a szememet, régen zavart ennyire filmben a használata.. De egyébként maga módján aranyos kis film volt, ilyen vízen játszódó kalandfilmet még úgysem láttam. 10/6.5
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Dzsungeltúra -t néztem moziban. Egy ezrest megért. 😉
https://m.blog.hu/dv/dvdnews/image/jungle_cruise_p7.png
0
0
0
0
no avatar
Jeges pokol (2021)

Tetszett, kicsit hosszúnak hatott a 100 perc körüli játékidő. Izgalmas volt a maga módján, csavaros. Ami elromolhat, el is romlott ebben a filmben, sokszor szenvedés volt nézni persze nem abban a rossz értelemben. Mai akció drámák közül szerintem ez egy kifejezetten jó film, Neeson hozza a színvonalat végig. 10/7
0
0
0
0
no avatar
A Szökevény (1993)

Szerintem túlértékelt mozi, kifejezetten hosszúnak éreztem ezt a több mint 2 órás játékidőt..
Egyszerűen bármennyire is pörög a film, mégis nagyon unalmasnak véltem nagyon sok helyen. Ez talán azért is van, mert a főbb karakterek iszonyúan fapofák is unalmasak (szerintem), tehát olyan igazán egyik figura sem kedvelhető. Tommy Lee Jones a vaskalapos mindenre elszánt zsaru szerepében nagyon jó, azonban nálam az ő karaktere sem tudta a filmet menteni az unalomtól. A film végi csavar/megoldás nevezzük ahogy akarjuk sem olyan nagy szám.. az ember aki túl sokat tudott és ez a kárára vált. Elakarta a nagyvállalat tüntetni, ami érthető, de én azért többet vártam. A fél karú ember, akire amúgy nagyon épít a film (legalábbis azt gondoljuk), kiderül hogy egy síma bérhóhér szerű biztonsági szolgálat ember ennél a vállalatnál. Szerintem a film valamelyest kiszámítható is egyébként. Sokan elvannak ettől a filmtől ájulva, nálam nem több egy 6 pontnál. Egyébként a filmből készült egy Leslie Nielsen paródia, illetve egy második rész is Életre Halálra címmel, ami egyébként tudta az első rész szintjét hozni, talán meg is ugrani azt (nálam).
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Blade890: Némileg spoileres amit írsz, érdemes lehet elrejteni a csavarokat. Persze régi film, de na.
0
0
0
0
TRACERHD avatar
4 órás netkimaradás közben megnéztem a ponyvaregényt és egy ***ott jó film!
0
0
0
0
Aaron Keener avatar
Tegnap lestük:
- Rengeteg - Mindenhol látlak
- A félelem utcája 2. rész: 1978
- Hang nélkül 2
Mára betervezve:
- Mortal Kombat
- A holnap háborúja
- Főműsoridőben
0
0
0
0
no avatar
- Erőszakik

- Valaki a túloldalon (2021) (nagyon megbánós mozi volt, értékelhetetlen kategória nálam)
0
0
0
0
Superman79 avatar
A holnap háborúja
0
0
0
0
💬 2
BenjaminHun avatar
@Superman79: Jó lett? Párnapja meg akarom nézni csak valahogy nem álltam még neki.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@BenjaminHun: Nekem bejött, megéri megnézni. Chris Pratt is jól illik a szerepébe. Jó lett a sztori is, máramennyire sci fi lehet jó. Van benne egy pár logikai mia..., de ezen kívül tökre élhezhető.
0
0
0
0
Booker avatar
The Thing 2011 (ez az első része)
The Thing 1982 (a másodikrész)
0
0
0
0
Ironmask avatar
Hang Nélkül 1-2, Sokkal több, mint testőr 2.
0
0
0
0
Superman79 avatar
Fekete özvegy

Nekem nagyon bejött, tipikus marvel film Natasha karakterével megfűszerezve. Kicsit olyan érzésem volt utána, hogy 2016-17 be kellett volna, hogy megjelenjen, ahova illik is a történetben (bár ezt már tudjuk egy ideje), de ettől függetlenül nem változik a véleményem. Található benne kellő humor, dráma, és legfőbbképpen akció, jó sok akció.
Aki szereti a marvel filmeket, ajánlott ez is.

Spoiler!
Remélem vissza hozzák Natashát,illetve ezt akarták sugalni evvel a filmel, bár kétlem.
0
0
0
0
💬 8
no avatar
@Superman79: Spoiler!
Ha őt visszahozzák és egy nála népszerűbb karaktert (Tony Stark talán picit népszerűbb volt, de Rogers is) meg nem, abból lázadás lenne. Így is ott a elehetőség a What if... sorozat második évadával.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Palanova: Spoiler!
igaz. De amikor a Végjátékba visszajött Thanos, az ídőgéppel, úgy Tony-t, Rogers-t illetve Natasha-t is visszahozhassák. Meg most Hank Pin is visszajött Hulk csettintése által, így gyárthat még több Pin részecskét.[ De erre akkor látok esélyt, ha nem jönnek be az új karakterek, de gondolom hogy a Marvel nak vannak tervei sok sok évre előre.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Palanova: Ezt tudom, de gondolom hogy lesz még fázis😀
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Palanova: Spoiler!
Amúgy meg helyett adtak Jelena-nak is, mint új "Fekete Özvegy", elképzelhető.
0
0
0
0
no avatar
@Superman79: Spoiler!
A kapitány cseréje sem biztos hogy jó döntés volt...
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Palanova: Spoiler!
Hát az nekem sem jött be annyira.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Palanova: Spoiler!
Amúgy a stáblistás jelenet arról árulkodik, hogy Jelena visszafog még térni. Legalább is szerintem, van egy olyan érzésem.
0
0
0
0
no avatar
Démonok között: Az ördög kényszerített (2021)

Kifejezetten pozitív csalódás, nagyon megijedtem a sok negatív kritika miatt. Más mint az első kettő, de kifejezetten minőségi munka és szerintem egészen szórakoztató is. Ez a két karakter teljesen elviszi a hátán a filmet, nagyon csípem a játékukat... Azzal sem értem egyet hogy a film nem félelmetes, ugyanis néhány ponton szerintem kellően az (lásd hullaház, vagy a film eleje). Összegezve talán ez a leggyengébb a sorozatból, de "bárcsak" minden mai horrorfilm ennyire "gyenge" lenne. Nehéz értékelni, de ha mai horrorokhoz viszonyítanám, akkor egészen biztosan kapna egy erős 7.5-öt. Néhol talán tényleg kicsit unalmas, de a két karakter akkor is kitölti a vásznat remek párbeszédekkel, szóval jah.. teljesen korrekt kis mozi lett.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Halálos Iramban 9 (és hát elég lol már... 😃 ezeket a halálos iramban filmeket már rég nem veszem komolyan egy jó akció filmnek elmennek) és én így szeretem őket! De amit ebbe művelnek már néha megnevettet 😃 de azért jó kis film lett ez is. Az a titka hogy nem kell komolyan venni, sokan ez miatt utálják a sorozatot már mert egy full komoly filmet várnak,de ez a ,,frencsájz" már rég nem a realitás talaján versenyzik 😃
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@bukta2: A 7. rész nekem anno nagyon bejött, azzal szerettem meg igazán a szériát. A 8. részét már moziban láttam 4 éve, és nekem csalódás volt az elődhöz képest (talán bőven is), de azért kifejezetten jól szórakoztam rajta. Bevallom nekem az 5.-6. részből nincs olyan sok meg, talán végig nem is láttam őket, viszont az emlékeim jók. 2-3-4. pedig nekem teljesen kimaradt. Most én is gondoltam rá hogy teszek ezzel a 9. résszel egy próbát, de mondta pár ember hogy ez kifejezetten unalmas leülős néhol, nos én bármit megbocsájtok egy filmnek de ha unalmas azt nem. Igazából szívesen moziznék egy jót, de sem a Démonok között 3, sem a Furious 9 nem érdekel annyira igazán, és mindkettő kapott bőven hideget meleget is. A spirált meg már láttam közben, az egész jó volt egy 1x nézősnek.

Most engem meg ilyen Godzilla Kong ellen, meg Hang nélkül 2 ezek nem érdekelnek igazából.. Sem ez Egy igazán dühös ember...

Valami olyan filmet néznék amire élvezettel ülök be, mint például az Aszfalt királyai, Hobbit trilógia, Zombieland. Most utóbbi mozizásaim is ilyen Nagypapa hadművelet volt, meg Átok háza, mondanom sem kell borzalmas filmek voltak. A staten island királya pedig aranyos mozi volt, de hát nem egy olyan film ami annyira megmaradna..
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Blade890: Hang nélkül 2 kb 30 percig bírtam, nagyon uncsi volt... az első része tetszett de ez a 2. Nagyon unalmas volt nekem, életrevalók, zöld könyv, én inkább az ilyen filmeket szeretem (élettajzi dráma) de igazából megnézek mindent.
Pl a démonok között 1 az nagyon tetszett, a 2 már kicsit uncsibb volt de még nem volt rosz viszont ez a 3... nos ez unalmas
0
0
0
0
no avatar
Száll a kakukk fészkére (1975)

Letudtam a köreimet vele, 10/9 az értékelésem, azonban nem egy olyan film ami feltétlen a szívembe zárja magát. Kicsit unalmas néhol, érdekes a zenei választás is. Egyébként valóban kiváló gyönyörű film, és az egyik legdühítőbb befejezés (és egyben legszebb?), amit valaha láttam. Azonban nem feltétlen egy olyan film amit annyiszor újraszeretnék majd nézni, ahhoz sajnos kifejezetten lassú és olykor nyomasztó, idegesítő is. Inkább a film tanulsága itt a lényeg, nem a szórakoztatási faktora.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció