Milyen egeret vegyek?

Szerző: Keratesz, 2009. March 22., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 1 055
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
BenjaminHun avatar
Én most rendeltem egy ilyet: [LINK] remélem kövi héten már megjön. Aztán majd írok egy kis véleményt.
xsebix: Ha úgy érzed akkor cseréld le!
0
0
0
0
cseszka avatar
Nekem A4Tech bloody van,és nagyon elégedett vagyok vele...csak ajánlani tudom.
0
0
0
0
Athis18 avatar
Sziasztok.

Egérvásárlás elött állok, valami egyszeru multis egeret szeretnék 4-5 programozhatű gombbal. 5-6 ezer korul szánnék rá. Köszönöm.
0
0
0
0
xsebix avatar
Üdv!

Nézegetem az egereket és találtam egy szimpatikusat, de nem tudom megérné-e lecserélnem a mostanit ami egy Logitech VX revoltution már vagy 7 éve megvan és nem tapasztalok semmi hibát a működésében csak nem tudom, ha vennék egy új egeret éreznék-e valami változást pl pontosabb, gyorsabban reagál vagy ilyesmi.. Ez a kiszemelt : [url]https://www.amazon.co.uk/Logitech-G602-Wireless-Batteries-Universal/dp/B00E4MQODC/ref=sr_1_190?s=computers&ie=UTF8&qid=1463737578&sr=1-190&keywords=pc+mouse[/url]
Szóval megéri váltani a működés szempontjából? Azon kívül, hogy sokkal több gomb van rajta...
0
0
0
0
Megacraft avatar
Hali! Egy kis segítség kellene. Régebben néztem egy jó programozható egeret, nem mellékesen súlyozható volt. Akkor sajnos nem mentettem el és nem találok hasonlót abban az árkategóriában (7000FT alatt). Tudtok valami hasonló egeret ? Emlékeim szerint az amit néztem egy MSI volt.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Én kövi hónapban ilyet veszek: [LINK] 18000Ft
0
0
0
0
no avatar
Nekem is G502-m van, és csak pozitívan tudok róla nyilatkozni.
0
0
0
0
Bronson avatar
bizony, felsőliga az már!
0
0
0
0
no avatar
a logitech g502-be tényleg a világ legpontosabb szenzora van?
esetleg más egerek főként fps, néha moba
0
0
0
0
csuz-li avatar
Az egyik haver vett nemrég egy ilyet: [LINK]
Szerinte egész jó.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy ez az egér milyen? [LINK]
Szerintettek megéri megvenni? (javarészt Cs.go-ra használnám)
Válaszokat előre is köszönöm.
Stefanio
0
0
0
0
razor123 avatar
Sziasztok! 10 ezerig FPS-hez és MOBA-hoz milyen egeret ajánlotok? 😃 (cs:go,hots)
0
0
0
0
LightLeach avatar
Bronson!
Köszi szépen, asszem a zalman-ra esik a választás 😀
0
0
0
0
LightLeach avatar
Sziasztok!
Tudnátok nekem ajánlani egy abszolút low budget egeret amolyan vészmegoldásnak pár hónapra. Mondjuk 3000 Ft-ig, amivel azért játszani is lehet valamennyire 😃
0
0
0
0
ddkk22 avatar
Bronson
Tetszik az egér amit linkeltél, és ahogy látom sok jót írnak róla.
Köszönöm.
Még annyi segítséget kérnék hogy a 2 egérpad közül melyik lenne a jobb választást, a választ köszönöm előre is 😀
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
Bronson avatar
ddkk22 : én ezt ajánlom, ár érték arányban igencsak jó!

[LINK]
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
szürke mezei egeret kell venni 😃 (nem offolok, nem akarok senkit megsérteni csak egy kis fun)
0
0
0
0
ddkk22 avatar
Sziasztok.
Tudnátok ajánlani 5000ft-ig valami jó egeret? 😀
Én ezeket néztem. [LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
Viktore avatar
Üdv ASUS ROG Sica.-ról tud valaki valamit, megéri? 😃
0
0
0
0
Rocky Balboa avatar
deshawnb Én nekem ilyenem van és teljesen megérte: [LINK]
0
0
0
0
Yezi_ avatar
[LINK]
[LINK]

Nekem A+ G6- Helis van, azt hiszem 2500-3000Ft-ért vettem. Ennyi pénzért teljesen jó, egészen nagy darab így nekem tökéletesen kézre áll csak már nem lehet kapni...
0
0
0
0
no avatar
Nagyon olcsón kéne jó egér, milyet tudnátok ajánlani? A mostani CS:GO közben nagyon akad, megakad 1-2 másodpercre, eléggé régi már ez a Genius Netscroll 110, nemtudom mi baja lehet, de ha lenne rá fix, az érdekelne! Auchanban, tescoban vehető egerek jók? Mert van ott 800ft -os, amivel szívtam, az is akad nagyon, valami e5 a neve, nagyon kicsi.. De van 3000 -ért is, sőt Auchanban ha jól emlékszem láttam valami gamer packot vagymi, van benne gamer egér, billentyű, és fejes asszem.. Ha valaki tud róla valamit írjon, plíz! 😃
0
0
0
0
Ladis avatar
Köszönöm Bronson! 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
abban az árkategóriában az egy jó kis rágcsáló!
0
0
0
0
Ladis avatar
Sziasztok!

Mit gondoltok erről? A4-Tech V7M Bloody 😀
Körülbelül ilyen árkategóriában keresek, ha esetleg másfajtát kéne nézzek.
Jó lenne egy tartós darab. 😆
Köszönöm előre is!
0
0
0
0
Bronson avatar
ha egy kő egyszerű egeret akarsz, akkor a második is megteszi.esetleg még ez.

[LINK]
0
0
0
0
Andris18 avatar
Erről mit gondolsz Bronson és mindenki más aki erre jár? Szerintetek lehet rajta állítani hogy ne világítson és az hogy az oldala "bevágott" jó kialakítás?
[LINK]
esetleg ez? [LINK]

Köszönöm a linket 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
itt van egy pár...

[url]https://ipon.hu/webshop/group/(szamitogep_periferia_)_eger/131/?postedBySearchForm=On&srcMinPrice=0&srcMaxPrice=154000&srcInt_624=-1&srcFtr_148=-1&srcFtr_76=-1&srcFtr_347=-1&srcFtr_59=-1&advanced=0[/url]
0
0
0
0
Andris18 avatar
Köszönöm a válaszokat 😀
Van esetleg olyan egér is ami Genius vagy Logitech vagy Genius márkájú. Tudom nehéz ismert márkájút ennyi pénzért főleg olyat ami vezetékes de ha még van tippetek megköszönönném. 😀 Vagy ha tudtok olyan oldalt ahol nézelődhetnék az áruSkeresőn kívül?
0
0
0
0
nagyzoli84 avatar
Genius dx-7100-at szeretnék egyszer.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Andris18 Esetleg ez? [LINK]
0
0
0
0
Andris18 avatar
Eddig egy labtec optical mouse 800-at használtam de (hosszú idő után) elromlott a görgője.Ezért szeretnék egy ilyenféle egeret:
-ára kb max 5000ft.
-csak bal egérgomb, jobb egérgomb és görgő
-kábeles(vezetékes)
-optikai(ha lézeres az sem baj, de nem feltétlen kell)
-nem kell hogy világítson (a legjobb az lenne ha nem lenne világítása)
(-játékhoz is használnám de látjátok milyen az egerem [LINK] eddig ez is megfelelt)

Illetve ha van 10000ft-ig egér+billentyűzet szett amiben az egér a fent leírtaknak megfelel és a billentyűzet is vezetékes és lapos, akkor az is jó lenne.

Köszönöm hogy elolvastátok 😀
0
0
0
0
Funes avatar
Hát, ha játékhoz kell, akkor ott van a szövegben, amit bemásoltam, hogy minimum 500hz legyen, de ez attól függ, hogy te mennyire vagy érzékeny az ilyesmire... Embere válogatja, egy mezei egérrel is szépen lehet játszani. 😀
0
0
0
0
Funes avatar
A jelentési rátát Hertz-ben mérik, minél magasabb, annál jobb. Azt jelzi, hogy az egér milyen gyakran jelent egy másodpercen belül. A profi egerek 1000 Hz-esek, szóval másodpercenként 1000 alkalommal, azaz minden milliszekundumban jelentik a pozíciójukat. Egy átlagos irodai rágcsáló 125 Hz-en, tehát 8 ms-os késleltetéssel működik. Az olcsóbb gamer egerek 500 Hz-esek szoktak lenni, a 125-ösöket érdemes elkerülni.

Nem volt kedvem leírni, ezért csak kimásoltam neked. 😀
0
0
0
0
Funes avatar
Hát mind a kettő profi egér, szóval bármelyiket veszed nem jársz rosszul. 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
Nem tudom lehet e kapni nálatok, esetleg linkelj ahonnan vennéd... ha nem kell semmi csicsás álgémer cucc, csak egy egyszerű, megbízható egér, akkor én ezt ajánlom:

A4TECH N-708X
0
0
0
0
rise01 avatar
Sziasztok, most vettem egy A4Tech bloody TL8 egeret. Viszont full h*lye vagyok a kalibrálásához 😃 Tudna valaki segíteni ebben? Nem igazán értem, hogy lehetne előhozni core2-n is az alap tulajdonságait.
0
0
0
0
Krissz avatar
Sztem ilyes válás mije van haveromnak is. Zolbe kerestem ebbol a markabol..eredetileg. Ha van olyan az nagy plussz
.. Köszönöm szépen
Megegy kerdes, egerpadnak mit ajanlanatok?
Mert most csak a lezeresemnek, levan basva az asztalra es kesz, semmi alatta, es elvan nemkopik az asztal, de uj egerhez azert kellene vmi, nem?
Mit ajanlanatok?
Köszönöm
0
0
0
0
Puffin avatar
Vagy az A4tech Bloody széria is jó.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Akinek egérre van szüksége és játékra is használja annak ajánlanám az A4Tech X7 egereit.Szerintem mind jó választás és nem nagyon vannak magas áron.Például ezt:[LINK]
Állítható felbontású, így arra állítható amire az embernek szüksége van.Nekem is X7 egerem van 2009 óta, de az csak egy X-710FS, és kutya baja.Ennek is állítható a dpi-je 400-2000 ig , de nekem csak 1200-on használom.Spoiler!
Nekem elég
0
0
0
0
Krissz avatar
Engem is érdekelne CS:GO hoz ideális egér, meg persze ami az összes többi játékhoz is passzol.
Köszi.
(most egy PS/2 es 800dpi-s 8 éves egerem van, tehát, bármi erőlelépés lenne 😃 )
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Cs Go-ra szeretnék egeret venni! Mivel úgy hallottam, hogy az optikai a legjobb ezért tudnátok olyan egereket mondani amelyik jó és 7k környékén tudnék venni?

Köszönöm a válaszokat!

Üdv
Stefanio
0
0
0
0
Puffin avatar
A4Tech Bloody V7 eladó aktivált szoftverrel!
0
0
0
0
Bronson avatar
én a hama ellenében azt venném... bár inkább ezt választanám:

A4TECH Bloody Gamming V8m
0
0
0
0
DDarkness avatar
De jó egér? Az árát megéri?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció