Milyen egeret vegyek?

Szerző: Keratesz, 2009. March 22., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 1 055
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
BenjaminHun avatar
Mivel a G403 görgője elhalálozott 2 év után berendeltem egy Razer Viper Minit ha esetleg valakit érdekel most akciós Emagon.
[url]https://www.emag.hu/razer-viper-mini-rgb-gaming-eger-optikai-switch-speedflex-kabel-razer-chroma-fekete-rz01-03250100-r3m1/pd/D2FH7MMBM/?utm_source=price_comparer&utm_medium=cpc_emag&utm_campaign=arukereso_new_2018&utm_content=arukereso_hu&cmpid=72648[/url]
0
0
0
0
retek77 avatar
Tisztelettem, Szép jó napot!!!

A minap alkalmam adódott kipróbálni egy Razer egeret (Razer DeathAdder Essential Gaming Mouse). Nem tudom jónak számít e vagy sem, használója elégedet vele.
Nekem egy Nacon BB5029 egerem van. Igazából elvagyok vele.
Miután kipróbáltam a Razer egeret már nem érzem hogy olyan jó lenne nekem a saját egerem. Nagyon más volt.
És itt kérnék tippeket, tanácsokat, javaslatokat egér ügyben 😃 Keret nem lényeg. Milyen egeret ajánlottok játékhoz? Inkább lövöldözős jatékhoz.

Mindennemű választ köszönök 😃
0
0
0
0
💬 3
bukta2 avatar
@retek77: Mivel az árra azt írtad mind1 így mehet 1 Razer Naga Trinity 3 féle oldal gombokat kapsz hozzá, jó mezei egérnek, MMO nak és mobához is. És Razer ha már a márka tetszett, bár tapasztalatom nincs vele de énis szemezgetek vele
0
0
0
0
retek77 avatar
@bukta2: UUUUU ez is elég jól néz ki 😀
Köszönöm szépen
0
0
0
0
bukta2 avatar
@retek77: nincs mit! 😀
0
0
0
0
odinx avatar
Sziasztok!

A jelenlegi egerem bal gombja nagyon nehezen jelöl ki dolgokat, lehet esetleg a mikrokapcsoló romlott el benne? Ha esetleg ezt kell cserélni tényleg csak pár száz forint? A választ előre is köszönöm.😀
0
0
0
0
💬 9
no avatar
@odinx: Elképzelhető, egy kapcsoló csere egyébként valóban pár száz forint eBay-ről rendelve, de lehet még itthon is árulnak elenyésző összegekért. A gond inkább ott jelentkezik, ha az egér kapcsolói forrasztva vannak, nem pedig egy szimpla csatiba lehet őket beleültetni, előbbinél jóval macerásabb a csere.
0
0
0
0
odinx avatar
@LordSzalko: Értem, köszi.
0
0
0
0
Hegyirablo avatar
@LordSzalko: Üdvözlet, Szalko Drága! Tudsz nekem írni vezeték nélküli gamer egeret, ami nem ocsmány transformers (értsd: hagyományos egér kinézetű), nem sajtreszelő (lyukacsos), nem Logitech, és még esetleg világít is orrba-szájba? Köszönöm szépen!
0
0
0
0
no avatar
@Hegyirablo: Szia, vezeték nélküliek túlzottan nem szoktak világítani, most így hirtelen ezek jutnak eszembe amik ezeknek nagyjából megfelelnek:
[list]ROCCAT Kone Pro Air
ROCCAT Kain 200 AIMO
SteelSeries Rival 3 Wireless
Corsair Katar Pro Wireless[/list]
0
0
0
0
Hegyirablo avatar
@LordSzalko: Köszi! Még egyet találtam, Razer DeathAdder V2 Pro, ezt ismered?
0
0
0
0
no avatar
@Hegyirablo: Az sem rossz, csak próbáltam megmaradni a ténylegesen általános egér formánál.
0
0
0
0
Hegyirablo avatar
@LordSzalko: Ez a Razer annyira torz?
0
0
0
0
no avatar
@Hegyirablo: Hát én nem sorolnám hagyományosok közé, ettől még nem lesz rossz, csak én azért írtam azokat amiket, mert hagyományost kértél.
0
0
0
0
Hegyirablo avatar
@LordSzalko: Hát köszönöm! Lehet, hogy még is Logitech lesz, csak azzal szoftveresen van bajom.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Üdv, wow hoz keresek MMO egeret, nem akarok komolyat, nincsenek nagy elvárások, legyen meg rajta a +12 gomb oldalt (kényelmes legyen az újjnak, kézre áljon a gombkiosztás) Titanwolf ban találtam kinézetre megfelelőt de viszont ha van véleményetek ilyen téren szívesen fogadom! Nem akarok drága egeret, fölöslegesnek tartom... a G502 esem sem volt drága és nagyon jó egérnek tartom de wow hoz nem a legjobb a maga 2 programozható gombjával.
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@bukta2: [list]Corsair Scimitar Elite RGB
Logitech G600
SteelSeries Rival 500[/list]
0
0
0
0
bukta2 avatar
@LordSzalko: Köszönöm!
0
0
0
0
gtafun avatar
Ezeket ne vegyétek mert pattog az egérmutató,szenzora nem jó:
Neve:Amiben ez van érdemes helyben kipróbálni.
Modecom Volcano MC-GM5 Polling Rate 125 Hz 8 ms: paintba sok vízszintes csíkot tudok vele,másra nem jó.
Luom 704IC

[LINK]
MUSG-07 Report rate: 1000 Hz Luom 704IC
Luom 704IC

Lista róla milyenben található:
[url]https://www.google.com/search?q=Luom+704IC&rlz=1C1CHBD_huHU926HU926&hl=hu&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj2-O2ts7ruAhUxlYsKHcL3AUsQ_AUoAXoECAMQAw&biw=1097&bih=554[/url]
0
0
0
0
💬 1
zsolo avatar
@gtafun: Undorítóan is néz ki! 😆 😂😶😶
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Sziasztok! Mit gondoltok az ROG Sica egérről?
0
0
0
0
💬 2
rened avatar
@Quadgame94: Szia! Korrekt eger, ha nem zavar hogy nincsenek plusz gombok es a formaja kenyelmes a kezednek. A kapcsoloit tudod cserelni (ebayrol rendeltem 1$ volt es kuldtek vagy 5darabot) hogyha gond lenne. A szoftver konnyen hasznalhato(armoury). Par eve megvan mar es meg mindig mukodik, igaz mar csak munkahoz hasznalom.

szerk.: Most latom hogy emagon vagy 20k az ara, annyit nem er. ~7-9k korul jo vetel lehet, de nezz ra a steelseries rival110-re is. Ma mar azt valasztanam a sica vetel helyett.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
@rened: Köszi! 9 490-ert rendeltem meg a fehér változatot. A fekete tényleg drága
0
0
0
0
shade0813 avatar
Sziasztok!

Tervezek venni egy logitech g203 prodigy egeret, a kérdésem annyi lenne hogy kinek milyen tapasztalata van vele és hogy tudnátok e ajánlani? Leginkább fps játékok miatt gondoltam erre az egérre főként a magas dpi és a programozhatósága miatt, ezek között is leginkább a Rainbow six siege-re, illetve még néhány egyéb játékhoz szintén a programozható gombok miatt.
0
0
0
0
💬 5
no avatar
@shade0813: Ha kisebb/közepes tenyered van akkor bátran ajánlható mert kényelmes lesz, egyéb képességeit tekintve teljesen korrekt egér kompetitív játékra, viszont nagyobb tenyérhez már lehet más egeret néznék Logi-n belül.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@shade0813: Pont tegnap kaptam tesómtól egy G213 Prodigy billentyűzetet kegyetlen jó! 😀
Egérből is G502 van és a Logitech-et mint márkát csak ajánlani tudom! Biztos nem lősz vele mellé.
0
0
0
0
shade0813 avatar
@bukta2: Illetve még lenne egy olyan kérdésem hogy van a Razer DeathAdder Essential egér ami most elég olcsó, de mivel 2 ismerősömnek is elég negatív tapasztalatai vannak a razer termékekkel kapcslatban és nekem még nem volt razer termékem így nem tudom hogy ez milyen lehet.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@shade0813: Én a G502-re szavaznék, én imádom! és csak 10-15€ val drágább attól amiket te nézel. és ez egy hibátlan egér! Azt sem tartom kizártnak ha most vennem kellene egy egeret sztem akkor is G502-őt vennék! nekem nagyon bevált.
0
0
0
0
shade0813 avatar
@bukta2: Még annyit hogy a G203 prodigy és a G203 Lightsync között van bármi különbség?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Szeretnék egeret cserélni, ugyanis a jó öreg X-710BK görgője megadta magát, sosem arra görget amerre szeretném.
Egy hozzá hasonló egeret tudnátok ajánlani?
Árban 10k maximum.
0
0
0
0
💬 2
reszler112233 avatar
@istvan0122: Nekem X-710FS van, de nálam még működik minden része. Viszont a kábel külső borítása szigetelőszalaggal van javítva, így már előre vettem egy Logitech G203-at. Még nem próbáltam ki mert én vésztartaléknak vettem.

Illetve ezek az ajánlott egerek PH fórum szerint.:[LINK]
0
0
0
0
no avatar
@istvan0122: Ha hasonlót nem is, de a Logitech Prodigy G203 elég jónak számít ebben az árkategóriában.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok!
Egy vezetékes "sok gombos" egeret szeretnék venni elsősorban nem magamnak,de
én is szeretném használni.
Ebben kérem a segítségeteket.

1. Mennyi a keret?
Erre a legnehezebb válaszolni, 20 000ft alatt jó lenne, de ha valamelyik annyira megéri akkor 30 000-ig is elmegyek (láttam egy corsair fajtát 12 oldalsó gombbal).
Ha lehet több lehetőséget írjatok.
2. Használtpiac játszik?
Nem, csak új.
3. eBay, külföldi rendelés játszik?
Nem, csak belföld.
4. Mire használnád az egeret?
Ami miatt a sok gomb kéne az egy mmo játék. Skillek így nem billentyűről mennének.
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
Fingertip.
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.
16 és 18cm.
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
Mivel most egy Logitech M325 egér van felteszem 1000 dpi-n megy.
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
Mint említettem a sok gomb lenne a cél amellett, hogy kényelmes és jó szenzora van. Legalább 4-6 gomb oldalra valószínű mindegyik egy oldalra balra.

Köszönöm előre a hozzászólásotokat!
0
0
0
0
💬 6
no avatar
@Andris18: [list]Corsair Scimitar Elite RGB
Logitech G600
SteelSeries Rival 500[/list]
0
0
0
0
Andris18 avatar
@LordSzalko: Köszönöm, meg is néz őket!
0
0
0
0
LightLeach avatar
@Andris18: +1 LordSzalko kollégának, ez a 3 "sokgombos" egér jutott eszembe nekem is ami belefér a budget-be. Plusz még a Razer Naga Trinity, de az meg már bőven kívül esik a 30k-s határon. És talán csak annyi előnye lenne, hogy az oldalsó panel cserélhető, így tudod +12 gombos, +8 gombos és sima +2 gombos oldallappal is használni.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@LightLeach: Azt is néztem, lehet megéri a cserélhető panel, jó hogy mondod!
0
0
0
0
carl18x avatar
@Andris18: Világitos a legjobb 😃 +20 fps
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok! Olyan egeret keresek amivel nagyon könnyű kattintani és jó nagy gombjai (jobb és bal) vannak.
Az ár nem számít, bármit meghallgatok.
Sürgős lenne, válaszokat előre is köszönöm!
0
0
0
0
💬 1
BenjaminHun avatar
@Gyrger72: Logitech G403
Logitech G Pro
0
0
0
0
Andris18 avatar
Hátha valakinek segít ez az útmutató. Kezméret szerinti besorolással.
[LINK]
0
0
0
0
prince4 avatar
Van valakinek tapasztalata logitech g 403, logitech g 502 vagy esetleg hyper x pulsefire fps pro-ról?
0
0
0
0
💬 15
FoLey avatar
@prince4: Van neked Steelseries Rival 600-ad,miért akarod lecserélni ezekre? Bár Logitech G403,502 is jó egerek. A Hyperx-ről nincs sok infó erről.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
@FoLey: Lehet, hogy a formája nem jön be neki.. Nekem is volt pár 20-30-40 ezres egerem mire megtaláltam a számomra legjobbat
0
0
0
0
FoLey avatar
@_AsheXp: Kicsit lejjebb nézzel azt írta,hogy megvan vele elégedve.
0
0
0
0
prince4 avatar
@FoLey: Szeretem a hyper x termékeit mivel a billentyüzetem és az egérpadom is az, ha jól tudom a hyper x pulsefire egérből csináltak egy pro verziót amihez csaptak drivert és a legjobb érzékelőt(pixart 3389), de mivel nem valami népszerü nem tudok róla sokat.

A logitech cuccok iránt is érdeklődök, mivel van egy logitech g102 egerem, nagyon olcsón beszereztem és csodálkoztam hogy ez egy nagyon jó egér, nem vártam ennyit tőle mivel majdnem annyit tud mint a 20 ezer kategóriás egerek, csak annyi volt vele a bajom hogy az én kezemhez kicsi volt, igazából sejtettem is hogy kicsi lesz de olyan olcsón tudtam beszerezni hogy bün lett volna nem megvenni.

A steelseries rival 600 egérrel nincs semmi bajom iszonyat jó kis egér, nem is biztos hogy leváltom amig valami baja nem lesz, de szeretem az ilyen felső kategóriás egereket kipróbálni tesztelni, melyik áll jobban a kezemre, melyikkel tudok jobban játszani,vagy melyiket tudom legkönnyebben megszokni stb... úgymond ez a fétisem, szoktam játszani néha cs go, pubg, fortnite jellegü online játékokkal, amihez nem a legpraktikusabb 500 forintos egeret használni 😃
0
0
0
0
PoPet avatar
@prince4: A G403-at imádtam, de most már kicsit farnehéznek tartom, de attól függetlenül nagyon jó egér ha megszokja az ember. Amúgy ezek az egerek szinte mind 1 kaptafa. Ha valami újat szeretnél kipróbálni, akkor vegyél egy 60 gramm körüli egert, na az egy teljesenmás felhazsnálói élémény.
0
0
0
0
prince4 avatar
@PoPet: Elég régóta szemezgetek a glorious model O egérrel, sok jót hallottam róla és jó árban is van, viszont nem hiszem hogy rögtön lecserélem a steelseries rival 600-at, szeretem de nekem ez a súlyozás nem jön be annyira, volt néha olyan hogy súlyok nélkül is elfáradt a csuklóm több óra egérhasználat után, pedig régebben egy razer deathadder elitem volt ami 115 gramm körül van,mondjuk azt nem szerettem és megszokni sem tudtam 1 év alatt sem.
0
0
0
0
PoPet avatar
@prince4: A súlyokat teljesen felesleges használni. Épp az a lényeg, hogy minél könnyebb legyen egy egér. 😃
0
0
0
0
xCube avatar
@PoPet: Ez is preferencia kérdése. Én például nem szeretem az ultra könnyű egereket, de a nehezeket sem, mert hosszú távon fárasztó őket használni.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
@prince4: A legjobb szenzor a HERO szenzor a logitech egereiben, és ez tény. Jók a hyperx és razer szenzorok is de a HERO a legjobb. Vegyél G Pro wirelesst akkor, az jó méret, könnyű nagyon és hero szenzor. Az meg ne ilyesszen meg, hogy wireless, a logitechnél a lightspeed technologianak hála pontosan ugyanolyan a válaszidő mint ha vezetékes lenne, RocketJumpNinja-nal tudsz is tesztet nézni róla

DA Elite am 98-100g nem 115, az max kábellel, de vezetékes egérhez meg alap a bungie szerintem 😀
0
0
0
0
prince4 avatar
@_AsheXp: Nem a wireless része ijeszt meg hanem inkább az ára 😃
0
0
0
0
xsebix avatar
@prince4: Nem olcsó az biztos, de a minőséget meg kell fizetni no meg, ha nem csapkodod akkor évekig el vagy vele. Nekem az előző egerem egy Logitech vx revolution volt amit 10 évig használtam kb. és még most is működik még a felirat se kopott le teljesen! 😀
0
0
0
0
FoLey avatar
@_AsheXp: Hero szenzor PMW3366 érzékelőhöz képest csak akkumulátor üzemidővel jobb.
0
0
0
0
xsebix avatar
@prince4: Nekem Logitech g403 wireless van es nagyon megvagyok vele elegedve, mar egy eve tuti megvan es eddig nem bantam meg a vetelt. Aksi nagyon jol birja, ha elkezd villogni, hogy merul akar egy fel oras toltessel is napokig el vagy, bar ez hasznalat fuggo ugye... Nekem kenyelmes a kozepes meretu tenyeremnek (Claw grip a fogasom) es a sulya is pont jo az eger padomon is szepen csuszik ugyhogy reszemrol tokeletes eger... 😀
0
0
0
0
prince4 avatar
@xsebix: Ebbe már belerakták a HERO érzékelőt, vagy még ugyanaz van benne mint a vezetékes verzióba?
0
0
0
0
FoLey avatar
@prince4: Belerakták már G403,703 és 903-ba is. Lejjebb már írtam is.
[LINK]
0
0
0
0
Schwin94 avatar
Végül, nem vártam túl sokat és elmentem kereskedésbe. Ott legalább kézbe foghattam megnézhettem milyen, ki is próbálhattam.
Végül egy Hama uRage Reaper ess-t vettem. Igaz köze nincs az elöző egeremhez, de majd meglátjuk. Remélem nem nyúltam félre.
0
0
0
0
prince4 avatar
ha valakinek kicsi a keze akkor én egy logitech g 102 egeret ajánlok mindenképp, nekem viszonylag elég nagy kezem van és jelenleg egy steelseries rival 600-at használok, megvagyok vele elégedve eddig!
0
0
0
0
Schwin94 avatar
Sziasztok. Van egy VCOM -os DM419-es egerem. 3-3,5 év után csere érett. Ez "viszonylag" nagy egér. Interneten viszont méretre egy oldalon se térnek ki, ami fontos lenne, Egy helyi üzletbe bementem de csak makuli egerekkel találkoztam.
Milyen egeret tudnátok nekem javasolni, ami legalább ezt tudja? Hasonló ár kategoriában, méretben(főleg)
Ami még fontos lenne, hogy hasonlóan nézzen ki küllemre. (ez a mostani nagyon bejön)
0
0
0
0
💬 2
Puffin avatar
@Schwin94: Hát ha bejött akkor miért nem rendeled meg neten? 2200Ft-ért lehet már kapni.
[LINK]
0
0
0
0
Schwin94 avatar
@Puffin: Ez a második belőle, mert az első 2 hét után a görője tönkre ment, garanciába kaptam másikat, ez birt 3-3,5 évet, de ennek most a jobb egérgombja romlott el.
Ha rendelnék, félek hogy kifogok megint egy hibás terméket. (mondjuk ez az összes egérnél benne van a pakliba)
0
0
0
0
FoLey avatar
Logitech Wireless G szérián frissített. A G403,G703 és a G903-as is megkapja a HERO érzékelőt. A PixArt PMW3366 érzékelőnél csak akkumulátor üzemidejét tudták változtatni(a G703-on nem csak súlyon). Azért a G903 üzemideje meghatszorozodott az nem kevés.
[LINK]

A másik nemrég kiadott és sokak által megkedvelt G502-öt wirellesre kapcsolt,így megvehető vezetéknélküli változatban is az ára 40-50k között.
[LINK]
0
0
0
0
💬 3
PoPet avatar
@FoLey: A sima 403-at nagyon szerettem, lehet kipróbálom majd az újat. Bár most az új könnyű CM egérrel szemezek, addig marad a Rival 600. 😃
0
0
0
0
FoLey avatar
@PoPet: Nekem a Logitech G903-as PMW3366-os érzékelős van. Nagyon megszerettem és most rendeltem hozzá Logitech G Powerplayt így felesleges nekem aggódnom.
A G403-as is nagyon jó aki kényelemre megy.
Szerintem felesleges lecserélned CM-re a jól bevállt Rivalról. 😃
0
0
0
0
PoPet avatar
@FoLey: Mikor elromlott a 403-am akkor vettem a Rivalt, és azóta hiába van egy újra működő 403-am, nem bírom használni, mert orrnehéz, a Rival 600 meg ahhoz képest tökéletesen balanceolt. 😃
0
0
0
0
FoLey avatar
Na ennyi idő elteltével kis tapasztalatot írok Logitech G903-ról. Az egérsebesség mutató beállítást végül sikerült 500Hz(1000hz-et feleslegesnek tartom és mintha lassabb) és 800dpi-re beállítani. Spoiler!
Csak az olvassa el akit érdekli. Sajnos az anyagminőségről ennyi idő elteltével nem írok véleményt.


Pozítiv:
Szabadonfutó görgő,dönthető görgő,görgő minősége
Jó az akkumulátor ideje folyamatos használat mellett 2-3 naponta kell tölteni. Az akkumulátor töltési ideje 3 óra.(32 órát is kibírhat rgb kikapcsolásával)
A hozzáadott kábel puhább és szövetborítású mint a Logitech MX518 v2.
11 beállítható gomb
PMW3366 optikai érzékelő
Vezetéknélküli,mivel nekem fontos volt,mert az előzővel usb toldó kábellel toltam
Könnyen átpakolható oldalgombok

Negatív:
Az egértalpak közepes minőségűek,ennyiért már tehettek volna jobbat is. Nagy játékosok úgy is teflon talpat tesznek alá. 😀
Szabadonfutó görgő beállításkor ha kicsit megrázom az egeret akkor lötyög,lehet ilyen,lehet hogy nem.
Logitech MX518 V2-nek egy fokkal kényelmesebb a fogása,de lehet a jobbkezes kialakítás miatt,de nem vészes meglehet szokni.
Az ára sajnos,de van alternatív 10k-val olcsóbb Logitech G900-as(ebben nincs súly meg 20 millió kattintás 50 helyett,mellesleg powerplayt nem támogatja) vagy Logitech G403,G703.

Számomra kissé az ár miatt húztam a szám,de hát ha egyszer megveszed akkor már mindegy. Nem mondom hogy rossz egér,mert egy remek játékos egér csak ennyiért sok és az vegye meg akinek telik is rá vagy amit írtam alternatív olcsóbbik megoldások.
A fogása lehet nekem tűnik elsőnek furcsának egy MX518 után,de megszokható.
Powerplay vétel is fontolandó számomra az sem lesz olcsó mulatság.
0
0
0
0
💬 8
Puffin avatar
@FoLey: Én maradtam a G502-nél, azt rendeltem múltkor. 16790-ért ajándék volt.
0
0
0
0
FoLey avatar
@Puffin: Az is jó egér ls annyiért jó vétel is volt. 😀
Mennyire vagy elégedett vele?
0
0
0
0
Puffin avatar
@FoLey: Teljesen!
Már a másodikat fogyasztom. Az előzőnek annyi baja van hogy a görgő közben nem reagál.
0
0
0
0
FoLey avatar
@Puffin: Állítólag G502-nek görgő probléma szokott lenni,de csak ennyi a baja. Az anyagminősége milyen?
Te a kis hüvelykujjadat rátudod tenni az egér oldalára? Nálam nem mindig. :/
0
0
0
0
Puffin avatar
@FoLey: Már több mint 3 éves volt az előző G502, és nem volt kímélve.
Anyagminőségre teljesen rendben van.
Igen rá tudom tenni az ujjam. Az oldalsó 2 gombra van állítva a TS3 beszélgetés és játékon belül a guggolás. Nem okoz gondot ezek megnyomása.
0
0
0
0
FoLey avatar
@Puffin: Akkor nem problémás az anyagminősége.
Nekem Logitech MX518-al rátudtam tenni a kis mutató ujjamat,de a G903-ra nagy nehezen tudom.
Attól még nem mondom le az egérről csak idő kérdés hozzászokás.
Örülök hogy megszabadultam a vezetéktől,mert ha költözne a gépem másik helyre akkor végkép jól jön a vezetéknélküli egér.
Nekem most felvan rakva jobb oldalon is a gombok,majd kapóra jönnek. 😆
0
0
0
0
xsebix avatar
@FoLey: Nekem a g403 wireless van és eléggé megvagyok vele elégedve, igaz nem sok gomb van rajta, de nekem nem is kell több... Előző egerem egy Logitech vx vagy mx revolution volt már nem emlékszem, de kb 10 évig használtam és még most is működik! Egér + bill nálam Logitech eddig nem csalódtam bennük.. 😀
0
0
0
0
FoLey avatar
@xsebix: Logitech termékekben én sem csalódtam,most is megvan és működik MX510 blue és mx518 v2 is.
G403 wireless is jól nézz ki csak nekem a powerplay támogatás hiány meg ára is annyi mint G903-nak.
Furcsa így vezetéknélkül használni,mert idáig mindig vezetékes egereim voltak. 13 éve utoljára volt vezetéknélküli silvercrestem,de az egy hulladék is volt. 😆
0
0
0
0
FoLey avatar
Na megjött a Logitech G903-as mivel most időm nincs letesztelni,de a fogását megnéztem és elsőnek bejön.
Majd később veszek hozzá powerplayt is hozzá.
0
0
0
0
💬 6
xCube avatar
@FoLey: Grat hozzá és jó játékot vele. Nekem ez a formavilág és a méret nem jó, egy G305 -tel szemeztem, de végül elvetettem az ötletet mondván úgyis ritka nálam manapság az egér + bill couch gaming, ha pedig mégis, akkor ott van az ETT X-08 -as (ami kínai mivolta ellenére meglepően jó cucc egyébként).
0
0
0
0
FoLey avatar
@xCube: Köszi!
Játszani nem nagyon szoktam. Vezetéknélkülit szerettem volna már,mert a vezeték miatt néha olyan vagy beakad vagy zsínór miatt lehúzza.
0
0
0
0
Puffin avatar
@FoLey: Majd írj véleményt róla miután tesztelted! 😀
0
0
0
0
FoLey avatar
@Puffin: Még nem játszottam vele,de meglepően kényelmes. Állítható görgő hogy csak csúszon vagy mint a szokásos.
Az akkuidő nagyon jó,de majd powerplayt beszerzek.
Könnyen cserélhető oldalgombok,sőt 11 gomb van az egéren.
Egy kicsit furcsának találtam,hogy 1000 dpi-re kellett állítanom 800 dpi után,mert lassú volt.
Egyelőre ennyi,szokni kell még.
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
@FoLey: Esetleg majd kalibráld be a te egérpadodra, az szokott segíteni ilyenkor.
0
0
0
0
FoLey avatar
@TheMenkuPocok: Bekalibráltam,de nem lett jobb maradt 1000 dpi,de szerintem az érzékelő sem olyan mint a régi MX518-nak.
0
0
0
0
FoLey avatar
Sziasztok!

Logitech MX518 V2-öt szeretném leváltani egy vezetéknélküli egérre.
Két kiszemeltem van Logitech G703 és Logitech G903. Én az utóbbit néztem ki igaz nem is egy árban vannak.
Lényeg hogy kényelmes fogása és akkora legyen mint az MX518-as.

Jah igen a legenda már rég visszatért. 😆
0
0
0
0
💬 2
Puffin avatar
@FoLey: Aqua-nál most pont akciós + a Powerplay egérpad is hozzá. 😃
Én is nézegettem, de rájöttem hogy egyenlőre nincs szükségem vezeték nélkülire. Sok tesztben dicsérik, ha van rá keret akkor vedd meg!
0
0
0
0
FoLey avatar
@Puffin: Néztem Aqua-nál a G903-at vétel lesz. 😆
Powerplay nem lényeges számomra,annyit úgysem nyúzom.

Szerk.: Meg is rendeltem,kíváncsi leszek erre. Én is csak jókat hallottam róla. 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Egérvásárlál előtt állok és érdeklődnék, hogy ti milyen egeret ajánlanátok.
Kikötések: 7200 Dpi, vezetékes, megfizethető legyen, gombok száma max 6.
És próbálok olyat keresni aminek ehez az egérhez hasonló formával rendelkezik https://eger.arukereso.hu/defender/redragon-pegasus-m705-p361102113/?gclid=CjwKCAiA5qTfBRAoEiwAwQy-6cYPfGyfZOkaPBtOqPfMuKfYCd-e0JalnEx4xCZ-baiCZr3kuiCLXxoCjhoQAvD_BwE
Ez azért lenne előny, mert számomra ez a kényelmes.
Előre is köszönöm a válaszokat.
0
0
0
0
💬 1
Kelori avatar
@US97: Hali. Amit linkeltél az leginkább az msi ds b1-re hasonlít. Én két ilyet használtam már el, kb fél- egy év alatt elromlottak bennük a kapcsolók. Beragadtak.

Pár hónapja úgy voltam vele hogy egye fene, költök az egérvasarlasra egy nagyobb összeget, hátha nem kell 1 évente cserélgetni, szóval vettem egy hyperx pusefire surge-öt. A strapabíróságot majd az idő eldönti, de minden egyéb aspektusában nagyon tetszik egyelőre. Egyszerű de jól néz ki, kényelmes, lehet állítani az RGB világítást, vagy akár ki is lehet kapcsolni azt. A szenzor is baromi jó benne, az omron switchekbe meg bízom hogy kiallják az idő próbáját, de jókat lehet róla hallani szóval nem aggódom.

Ha tudsz rá egy kicsit többet áldozni akkor neked is tudom ajánlani hogy nézz szét inkább ezek között a közép, felső-közép kategóriás egerek közt. Nekem ez az első, kicsit tartottam tőle mert elég drága de eddig úgy néz ki megérte.
0
0
0
0
chras0043 avatar
Sziasztok!
Egérvásárlás előtt állok, a Razer Deathadder Elite-t néztem ki magamnak amihez most 21.000-ért hozzá tudok jutni. A kérdésem az lenne hogy ebben az árkategóriában van vetélytársa ennek az egérnek? Illetve ha valakinek van ilyen egere, tőle szívesen fogadok véleményt róla.
A válaszokat előre is köszönöm! Szép napot mindenkinek!
0
0
0
0
💬 2
_AsheXp avatar
@chras0043: [LINK]

Mint látod van nála jobb, de én is DA Elite-t hasznalok nagyon rég óta, és egyik nála előrébb levő egérre sem cserélném le, max a Mamba Elite-re, mert az jobban néz ki, meg picit jobb a gumis felulet rajta, de mivel ugyanaz a szenzor van benne ezért nem gondolom, hogy megérné lecsérélnem 😃
0
0
0
0
chras0043 avatar
@_AsheXp: Köszönöm a választ! 😀
Valószínűleg maradok én is a deathadder elite-nél. Lehet találnék egy hangyányit jobb egeret nála, de szebbet biztosan nem. 😃
0
0
0
0
r2d2 avatar
sziasztok! vezeték nélküli gamer egér kéne, két szempont! gyors válaszidő, hosszú erős aksi, eddig ezt néztem ki! valami vélemény?

A4-TECH BLOODY R70
A4-TECH R80
0
0
0
0
💬 9
Gyrger72 avatar
@r2d2: Ha van elég pénzed én a Razer termékét ajánlanám.: [LINK]
0
0
0
0
r2d2 avatar
@Gyrger72: hát én inkább max 15-re gondoltam!!
0
0
0
0
Hunork avatar
@r2d2: Szia!

Ennyiért nagyon erős gamer egér nem lesz. Esetleg ez a kettő delikvens, és 16 ezer körül:
LOGITECH M720 Triathlon
GIGABYTE AIRE M93 ICE

Mindkettő jó és ajánlott darab, jobb, mint az A4 terméke.
0
0
0
0
r2d2 avatar
@Hunork: nem baj ha nem gamer, csak játék közben ne akadjon be az egér, mint ez a logitch m150-nél pl wildlands-nél idegesítő.
Jó módjuk nem is játék miatt vettem, hanem csak a projektor miatt, hogy az ágyból is tudjak irányítani.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@r2d2: Egyik ismerősöm is játékra akart vezeték nélküli egeret aztán hamar rájött hogy arra inkább madzagos kell. Játék közben ugye úgy is gépnél ülsz. Neki is ugyanúgy az ágyból való filmnézés vezérléshez kellett, és végül 2 egért vett. Egy normálisnak mondható vezetékes gamert, és egy alap vezeték nélkülit az ágyból való irányításhoz. Kicsit macera a váltogatás, de hidd el játék terén jobb a madzag, mert nem lesz kapcsolati hiba.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@reszler112233: Illetve nem merül le az elem a legfontosabb pillanatokban, ha madzagosat veszel.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@FaLchioN: Az sem utolsó szempont, főleg ha valamiben nyerésre állsz és akkor áll meg elem miatt.
0
0
0
0
FoLey avatar
@reszler112233: Régebben amikor rádiós egerem volt és Quake 3-am minden halálnál gyorsba raktam a töltőre. Azóta soha inkább vettem 3k rugóért Logitech MX518 V2-öt és azóta is ezt használom.
0
0
0
0
r2d2 avatar
@reszler112233: igazság szerint projektorom van, pont az ágy előtt, és játszani is általában így szoktam, és pont ezért kéne a vezeték nélküli, mert lusta vagyok a gép előtt ücsörögni.
Én ezt néztem Asus ROG Spatha, csak nagyon drága.
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
Sziasztok!
Az eddig használt Logitech MX-400 as egerem kezdi megadni magát (használat közben elveszti a jelet a gép és fel/le csatlakozik).
Milyen egeret tudnátok max 15k ig bezárólag ajánlani, ami kényelmes relatív nagy méretű?
0
0
0
0
💬 3
Gyrger72 avatar
@NiXiT01: Szia!
Nekem van egy Genius Scorpion M8-610 gamer egerem amitől megválnék. 8k + postaköltségért már csomagolom is, ha kell.
[LINK]
0
0
0
0
Hunork avatar
@NiXiT01: Szia!

EVGA TORQ X5L
ASUS ROG GX860 Buzzard v2
RAZER Abyssus Essential Chroma
COUGAR GAMING 530M
ASUS GX950 vagy ASUS GX1000
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
@NiXiT01: Én egy Steelseries Rival 300-at vettem. De a 100-as is jó
0
0
0
0
ppista avatar
Tudnátok ajánlani valami jó nem túl drága GAMER egeret,ami legalább 4000 DPI-S ?
Amúgy ezt nézem ki:-Hama uRage Reaper NX (113735)
0
0
0
0
bukta2 avatar
Helo!

Gamer egeret szeretnék venni, legfőbb játékok PUBG/CODWW2
Játszok más játékokkal is de azokkal kevésbé. A lényeg hogy legyen rajta pár programozható gomb. (3-4 ) + nemtudom hogy ez a DPI mit jelent, van ami csak 2-3000DPI-s van amelyik meg 16400DPI-s a mostani egerem el nemtudok pontosan lőni mert ha egy helyben áll az egér pár mp ig és utána csak kicsit akarok rajta mozdítani nem mozdul meg az egerem... 😕 meg amúgy sem gamer egerem van most.
Kösz előre is
Árban olyan max 18-20 ezret szánok rá.
0
0
0
0
💬 22
Cyanosite avatar
@bukta2: Szia, én előző héten rendeltem német amazonról 20-ért razer mamba tour edition egeret pubghoz, codhoz. https://eger.arukereso.hu/razer/mamba-tournament-edition-rz01-01370100-r3g1-p296138839/
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Cyanosite: Ez sem rossz! A Razer Naga Hex V2 ròl vélemények? Magyar videó tesztet nem találok róla sajnos...
0
0
0
0
Cyanosite avatar
@bukta2: A dpi különben egy angol rövidítés a dot per inch tehát pont kb deciméterenként magyar mértékegységgel ez az egér pontosságát határozza meg minél nagyobb annál pontosabb.
0
0
0
0
Puffin avatar
@bukta2: LOGITECH G502 Proteus Spectrum
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Puffin: Ezt a logitech et én is néztem,elég jónak tűnik bár a formájától kicsit félek hogy nem állna a kezemre elég éles formái vannak,meg a gombok is eléggé ott vannak ahol a kéz mindenesetre esélyesnek tartom a vételét, még van másfél hetem mire visszamegyek magyarból így addig még nézelődök.
0
0
0
0
Puffin avatar
@bukta2: Ha esetleg van a közeledbe Media Markt szokott kirakva lenni. Megnézheted.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@bukta2: [url]https://www.google.hu/search?dcr=0&ei=M68_WoLFIoLDwALZn6PIDg&q=dpi+eg%C3%A9r&oq=DPI&gs_l=psy-ab.1.2.0i71k1l4.0.0.0.2713.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0....0...1c..64.psy-ab..0.0.0....0.WHK66p5ZyfM[/url]
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Moon_Breaker: Értem köszönöm szépen a válaszokat! Akkor minnél nagyobb dpi vel rendelkező egeret veszek akkor
0
0
0
0
V1VOnX avatar
@bukta2: Ez a minél nagyobb DPI a jó ez hatalmas baromság 😃 . Tapasztalatból mondom közel 10 év COD tapasztalattal (cod4 ,cod2 ) . Sniperesként a minél alacsonyabb DPI dukál de én a régi 16400 DPI-os Redragon Mammoth egeremet sem használtam 2000 dpi felett. Shotisnak, SMG-snek , Assaultnak kell 1200-1800 dpi legalább, ott a kényelmes de a játékban is tudsz az érzékenységre dobni. A lézeres egerek pontosabbak,mint az optikai egerek viszont az áruk is húzósabb. Egér gyorsítás nem árt ha van benne a driver opciókban. Jelenleg Gigabyte m6900 egeret használok. 3200 dpi de több nem is kell. Tökéletesen kézre fekszik a közepes méretű kezemmel,letisztult,kényelmes. 2 évig használtam és a görgőlye nem rosszabbodott ezalatt az idő alatt (Gondolok én beragadásra meg hasonlókra ) .
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@V1VOnX: Totál egyet értek. Nekem 2009 óta egy A4Tech X7 710FS van. Amíg a régi 19 colos 1280x1024-es felbontású monitorom volt 1200-as DPI-n is doszt elég volt COD-ra is. (COD2,COD4,COD MW2) Amióta viszont full HD monitorom van azóta 1600-on van és ennél több nem kell. 2000 DPI-n is kipróbáltam mikor monitort váltottam, de az már nekem és öcsémnek is gyors. Bár egy 24 colos monitornál vagy annál nagyobbnál már lehet 2000-en menne.
Mondjuk én nem sokat, de öcsém anno nagyon sokat játszott az említett COD-okkal, és bírta a kiképzést mert mai napig működik. Sőt volt már rajta elégszer izzadós kéz, de a tetején az X7 felirat még mindig olyan mintha új lenne.Nem tudom hogyan vitték rá azt a feliratot, mert hogy nem kopik az fix.
0
0
0
0
Yezi_ avatar
@V1VOnX:
A lézeres egerek pontosabbak,mint az optikai egerek


Ezt azért megcáfolnám. Kis olvasnivaló: [LINK]
0
0
0
0
V1VOnX avatar
@Yezi_: Én is megcáfolnám 😀
[LINK]
0
0
0
0
FoLey avatar
@bukta2: Hát én elvagyok 800dpi-vel is semmi probléma nincsen. 😆
0
0
0
0
Hunork avatar
@bukta2: Én ajánlatom roppant puritán, mégis számos extrával bír (kiegészítő súlyok, fonott kábel, aranyozott USB csati, 8 makró gomb...stb), ez pedig az Asus Echelon Gamer Mouse. Több, mint egy éve nyúzom, és még csak egy apró hibája sincs, semmi pontatlanság, kopás.
[url]https://www.youtube.com/watch?v=gAYltFK5YxA
[/url]
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Hunork: Basszus... azthittem itt is van jó meg kevésbé jó mint a vga knál alsó/közép/felső kategória.... ehhez képest brutálisan megoszlanak a véleményeitek 😲 kósz mindenkinek az infókat majd cikkekből megpróbálok tájékozódni hogy mit is kell nézni gamer egér vásárlásnál mert itt mindenki mást mond 😆 eddig ott tartok hogy
a razer mamba tetszik a szép fényeivel de kevés gomb van rajta,az ára is nagyon jó, a logitech g502 sem rosz szép meg minden de viszont a gombkiosztása nem tetszik,ami nagyon bejön az a Razer naga hex v2 a gomb kiosztása nagyon bejön jól néz ki az a kör alak rajta a görgője oldalra is billenthető mint a mambánál. Ezt tartom eddig a legnagyobb esélyesnek ha valaki tud még valami infót ami számít nyugodtan írja le! 😉 kellemes ünnepeket mindenkinek!
0
0
0
0
V1VOnX avatar
@bukta2: Razer divatmárka. Kb az Apple-el van egy szinten. A márkát fizeted meg a minőséget aligha. Logitech , gigabyte , Asus, Roccat,Steelseries. Ezek között nézelődj,a többi kispályás ezekhez képest 😀 . Talán még az MSI-nak van 1-2 értelmes egere meg a thermaltake-nek.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@V1VOnX: értem, köszi! körbe nézek ott is!
0
0
0
0
Yezi_ avatar
@V1VOnX: Razerből azért a DeathAdder szerintem kifejezetten jó vétel. Én legalábbis semmi pénzért nem cserélném le az enyémet.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@SuperPuma: Szivattok?
0
0
0
0
V1VOnX avatar
@bukta2: Csak ő szivat 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@V1VOnX: Végül a Logitech G502 lett! 😊
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Szevasztok jelenleg egy Roccat Kova 2016 egerem van le szeretném cserélni valamikor egy "rövidebbre" mit ajánlanátok? Az oldalán legyen minimum 2 gomb max 20-25 ezerig. Mit ajánlanátok?
0
0
0
0
💬 1
Gyrger72 avatar
@BenjaminHun: [url]https://www.konzolokszervize.hu/productlist.php?platform=&name=RAZER+DeathAdder+Elite&searchtype=4[/url]
0
0
0
0
tomeek1 avatar
Sziasztok! Kaptam egy MSI DS300-as egeret. De mivel kb. 2 hónapja vettem magamnak egy másikat, így erre nem igazán van szükségem. Annyi, hogy nincs hozzá doboz, de full új, még nem volt használva. Ha valakit érdekel, tudunk beszélni.

Bővebb infó az egérről: https://eger.arukereso.hu/msi/ds300-p335938332/?gclid=EAIaIQobChMIsfWkxIuY1gIVwp8bCh2gAAJ2EAAYASAAEgLqJvD_BwE
0
0
0
0
Szofia avatar
Sziasztok!
Lehet, hogy meg leszek kövezve, de egy nagyon spéci kérdéssel fordulok felétek.
Szeretnék egeret venni, nem gamert, és nem csoda-egeret, és a fő szempont, azon kívül, hogy kényelme legyen, hogy csini legyen.
Spoiler!
Van egy kis, régies szobám, ilyen vintage-stílusú, csipke, amit akartok... És nem akarom, hogy nagyon kirívjanak az eszközök belőle.

Első sorban egy fehér, letisztult egérre gondoltam, van esetleg valamilyen tippetek?
(már kaptm egy ilyen ötletet, fehérben, de szerintem nem használnám ki, és drága is lenne: [LINK])
0
0
0
0
💬 7
BenjaminHun avatar
@Szofia: Logitech M560, ASUS WT465, Logitech B100. Talán ezek közt találsz megfelelőt. Az áran eléggé szétszortak de kettő is kb 1500ft.
0
0
0
0
Szofia avatar
@BenjaminHun: Köszönöm szépen a gyors választ!
Az ASUS tetszik a legjobban, nem tudsz esetleg hasonlót, de vezetékes egeret?
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@Szofia: Így ennyit találtam munka közben : ASUS UT280, MODECOM MC-M10. Kíváncsi lennék a szobádra hogy nezki. 😀
0
0
0
0
Szofia avatar
@BenjaminHun: Köszi szépen a research-t! Bőven lesz miből válogatni! 😃
A legjobban még mindig az első ASUS tetszik közülünk, csak az vezeték nélküli, eddig azokkal nem volt sok jó tapasztalatom 😞
Spoiler!
A szobámrol majd dobok képet, úgy is ma lett takarítva 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@Szofia: Vezeték nélküli nekem sem cekszik annyira. Várom a képet! 😀
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Szofia: Ez is kapható fehérben: A4Tech Bloody N50 neon
Bár gamer egér, de biztosan jó másra is. 😀
0
0
0
0
Szofia avatar
@Gyrger72: Köszi szépen! Ebbe az egérbe szerelmes lettem picit 😲 😃
0
0
0
0
sisko avatar
Sziasztok ! Tudnátok ajánlani valami használható rágcsálót,ami kéken is tud világítani és nem kerül egy fél vagyonba ?Mindezek mellett persze tartós is legyen,mert a mostanimban a görgő is össze-vissza műkszik meg a gombok is néha önnálósítják magukat.....
0
0
0
0
💬 5
Moon_Breaker avatar
@sisko: Neked mi a "vagyon" ?
Ha tartós és minőségi egeret akarsz, annak bizony meg van az ára. 😀
0
0
0
0
sisko avatar
@Moon_Breaker: Mondjuk fél havi fizetés ilyesmire 😆
Látványvilágban a Reaper áll közelebb hozzám (és nem az ára miatt )a Razer az olyan "túl letisztult" vagy hogy is mondjam.Szóval rágódok még egy darabig,max ameddig a mostani nem hoz ki jobban a sodromból és nem kenem a falra 😆.
Köszi a válaszokat,továbbra is nyitott a kérdés.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@sisko: Hát figyelj, ha drágábbat-jót veszel, azt legalább 3-4 évig lehet nyüstölni, ha olcsóbbat veszel max 1 évig jó ha bírja.
Én úgy vagyok vele hogy inkább veszem a drágábbat mert nincs kedvem félévente-évente cserélgetni.

Nekem egy Roccat Kone Pure Optical bírta 5 évig(tönkrement az egyik gombja), aztán vettem egy ugyanolyat mert rohadt jó+kényelmes is.
Az egy dolog hogy 23ezer forint, de valamit-valamiért.

Ha neked is viszonylag kisebb kezed van, biztos hogy számodra is kész öröm lesz fogdosni. 😃
0
0
0
0
flyaway2 avatar
@sisko: Hama uRage Reaper NX
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@sisko: Én a RAZER DeathAdder Elite egeremet 22490 Ft-ért vettem. Szerintem ennyit megért, bár még csak 1 napja használom.
Itt vettem:
[LINK]
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok! Spoiler!
Megint én, már biztosan unjátok a fejem, főleg mivel csak nem hallgattam rátok és más egeret vettem.

Végül is nagy nehezen eldöntöttem, hogy egy Genius Scorpion M8-610 gamer egeret veszek. Meg is vettem, kb. egy hétig jó is volt. Aztán elkezdet az egérgörgő nyiszorogni (most kb. 1 hónap használat után ott tartok, hogy konkrétan visít a görgő). Küldtem egy üzenetet az Extreme Digitalnak ahonnan vettem (de még egy hét után sem kaptam visszajelzést).
Most arra gondoltam, hogy inkább eladom (12500 Ft-ért vettem).
Szerintetek így hibásan menyiért tudnám eladni?
0
0
0
0
💬 8
hashimoto avatar
@Gyrger72: 1. Vess magadra, Genius cuccok a legalját képezik 😆
2. Tehát akkor működik, minden fsza csak hangos?
3. Ha igen, szedd szét, olajozd, wd-zd meg egy picit, és el fog múlni, ha f.sza az egér, akkor ilyen miatt ne add el.. 😃
4. Ha nem működik rendesen, hirdesd meg görgőhibával, 8-10k-ért talán elviszik. 😃
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Gyrger72: Hibás, újonnan 12500 Ft -os egeret eladni?!
Háát, elég nehéz lesz normális áron, elvégre ki az az idióta aki használt+hibás egeret vesz?
6, nagyon max 7 ezerért talán elviszi valami tolószékes debill. 😃

Inkább szilikonsprézd meg a görgőt. (WD-40 inkább beragadt nyílászárók lazítására, fémtisztításra jó)
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Moon_Breaker: Működni minden működik rendesen (csak iszonyat hangos). A szilikonsprére már gondoltam én is, csak van rá egy év garancia (így nem akarom szétszedni nehogy érvényét veszítse a gari!).
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Gyrger72: Nem feltétlen muszály szétszedni, fordítsd fejjel lefelés és fújj egy kicsit a görgő melletti résekbe, aztán tedd le az asztalra fejjel lefelé hadd csurogjon ki belőle a cucc.
Ha ezután is nyekereg vagy vidd vissza gariba vagy szedd szét és úgy sprézd meg jól.
0
0
0
0
Hunork avatar
@Gyrger72: Ennyiért vehettél volna egy Asus Echelon egeret, nekem az van, kényelmes, halk, plusz súlyok vannak hozzá, hogy minden tenyér méretnek megfeleljen...stb. 😊
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Hunork: Csak megvetem a RAZER DeathAdder Elite egeret! Lényeges a különbség a Genius-hoz képest (a Razer-re egyből ráált a kezem, míg a Genius-t 1 hónap használat után sem tudtam megszokni). A Genius-ról még annyit, hogy felhívtam az ügyfélszolgálat-ot és el fogják majd vinni javításra.
0
0
0
0
Hunork avatar
@Gyrger72: Hányszor mondom, hogy minőség...Asus Echelon ennyiért bestbuy. 1 éve nyúzom fiammal, rengeteg multi, halk, vannak kiegészítő súlyok hozzá, fonott a kábele, nem törik, gyors, programozható gombok, mi kell még???
0
0
0
0
gigazte avatar
@Gyrger72: Ilyenkor örülök neki, hogy anno nem egy 10000 fölötti egeret vettem, hanem egy 5000Ft-os Gigabyte-ot. 3-4 éve megvan aztán semmi baja nem volt még!😂 A maximális 3000-3200 dpi untig elég.
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Sziasztok!

5.000 körül max 8.000-ig tudtok jó egeret mondani fps játékokra? Meg egy jó egérpadot. Nem használok nagy területet egérhasználathoz. Leginkább CS:GO-val játszom.
0
0
0
0
💬 8
Gyrger72 avatar
@TerrorDom: Én ezt ajánlom! Ki is viszik ingyen.
[LINK]

[LINK]
0
0
0
0
TerrorDom avatar
@Gyrger72: Ez tényleg olyan jó? Esetleg másikat is tudsz ajánlani?
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@TerrorDom: Vagy itt van ez:
[url]https://www.bloody.com/en/product.php?pid=10&id=125[/url]

edigitalnál 8 ezerbe kerül, de biztosan megkaphatod olcsóbban is.
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
@Gyrger72: Ezek mind szarok szenzor tekintetében.
Logitech G102 eBay ről/ logitech g203 idehaza.
G102 elég bestbuy és a G Pro egerüktől egy vékony hajszálnyi választja csak el tudásban.
0
0
0
0
TerrorDom avatar
@MaTpr0F: Meg az ASUS GT200 milyen azért az árért?
0
0
0
0
TerrorDom avatar
@Gyrger72: MSI GM40, ASUS ROG Sica egerek mennyire jók? Egérpadból is tudsz ajánlani jót?
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
@TerrorDom: ROG Sica egy nagyon jó egér. Bátran ajánlom.
Egérpadból sok jó van, ha nem kell nagy akkor Steelseries QCK vagy Glorious.
0
0
0
0
Hunork avatar
@TerrorDom: Még ezek megérnek egy próbát:
MSI Interceptor DS100 8k körül
MSI DS B1 4-5 k körül

Én Asus-ból csak ezt venném, és nem azért mert nekem ez van, hanem mert ez valóban minőség, a többinél csak a név vásárlódik meg: ASUS ECHELON 13k.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
RAZER DeathAdder Elite egérrel van valakinek tapasztalata? Mit jelent az, hogy Razer mechanikus egér kapcsolók, ez miben másabb mint egy hagyományos gamer egérnél?
[LINK]
0
0
0
0
💬 7
Kimi no Na wa avatar
@Gyrger72: Az árkategóriájában verhetetlen és a világ "egyik" legjobb egere. A Razer nagyon oda figyelt a részletekre vele kapcsolatban. Nekem egy Roccat Kone EMP-m van, de ha nem tudtam volna jó áron hozzá jutni, tuti biztos hogy DeathAdder Elite-re esett olna a választásom. A Kapcsolókra rátérve, (a gyártó által megadott adatok alapján) élettartamilag magasan veri a más gyártók által kiadott egereket. A Razer 50 millió kattintást "garantál", mig más gyártónál, mint pl: Asus-nál a Omron kapcsolók 20 millió kattintást "garantálnak". Ez persze érzetileg is mást nyújt az egérnek. Mechanikus kapcsoló révén kicsit hangosabb (De nem egy Razer BlackWidow hangszint), de pontosabb és strapabíróbb.

Én mást nem tudok mondani, mint hogy ha van lehetőséged, és ez mellett maradsz akkor: Jó játékot! (:
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Kimi no Na wa: Szerinted menyire koszolódhat? A mostani egeremet állandóan takarítanom kell, mert izzadósabb kezű vagyok. 😞

Nálam még a Razer Mamba Tournament Edition jöhet szóba! Valahogy jobbnak gondolom a lézeres szenzor miatt. Most egy Gigabyte GM-M6880 egerem van.
0
0
0
0
Kimi no Na wa avatar
@Gyrger72: Koszolódni minden egér koszolódik, de ez is használat függő. Én is ezzel "bajlódok", mint az egéren, mint a billentyűzeten mert az én kezem is igen izzadós, hiába van xy hőmérséklet a szobában, és meg kell mondanom őszintén izzadás nyom az igen látszik mint a billentyűzeten mint pedig az egéren. De visszatérve az egérre, nem macerás "letakaritani", pillanatok alatt megvan, köszönhetően az anyagminőségnek. És hasonló "lesz" a DeathAdder-el is. Anyaga hasonló a BlackWidow anyagához, ezért tudom mondani hogy nyomok lesznek rajta, de a tisztitás pofon egyszerű.
0
0
0
0
Manyik75 avatar
@Gyrger72: Ormon kapcsolok vannak benne.
Nekem olyan van.
Egy picit lágyabb a klikk de nem venni észre különbséget.

[LINK]
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Manyik75: Hát ma már azért a márkásabb-drágább egerekben mind Omron van. 😃
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
@Moon_Breaker: Nem mindegy, hogy kínai omron vagy Japán omron.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@MaTpr0F: Nyilván nem valami kínai utánzatra utalok mikor Omron -ról van szó...
0
0
0
0
FeRR avatar
Sziasztok! Évek óta A4tech user vagyok, és imádtam is eddig bármelyik egeret, amit tőlük vettem. Sajnos a legutóbbi X7 V-track F7-esem bal klikkje elromlott 3-4 év után, duplán kattint egy helyett, ezért vettem helyette a Bloody szériából először egy V7M-eset, de azt azonnal el is adtam, mert annyira könnyen csúszik a metal feet miatt, hogy nem tudom egyhelyben tartani az egeret tőle, plusz nagyon is könnyű volt, ezért lecseréltem egy V3M-re.. ez egy fokkal nehezebb egér, de még mindig nem megy olyan jól az egyhelyben tartás, mert ugyanúgy metal feet-es (ami elvileg előny, de nem értem miben, ha nem lehet egyhelyben tartani?!). A súlyozhatóság is nagyon hiányzik az X7-es után, kérdésem az lenne, hogy milyen egeret ajánlanátok? Design-ra imádom a Bloody szériát, tetszik a piros ledes világítás (persze ha fénylik az egész egér mindenhol a ledtől, az meg már zavaró), de lecserélném szívem szerint valami stabilabbra, ami hasonló árban mozog. Kinek milyen egere van, mit tudnátok ajánlani nekem?
0
0
0
0
💬 6
Moon_Breaker avatar
@FeRR: Pont ugyan így néz ki a tesco -ban vásárolt egerem ami már több mint 1 éve itt rohad a szekrényben.
(1X használtam talán) 😃
[LINK]
0
0
0
0
FeRR avatar
@Moon_Breaker: dehát hogyhogy csak 1x használtad? én imádtam azt az egeret.. 😃 tényleg úgy néz ki
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@FeRR: Nekem is bedöglött 5év után az egyik gomb a Roccat Kone Pure -on, és gyorsan vettem a trust -ot tescoba, de Roccat után annyira borzasztóan kényelmetlen és gagyi fílinges volt inkább hanyagoltam.

Aztán egy héten belül sikerült vennem HardverAprón egy új Kone Pure -t. 😃
0
0
0
0
FeRR avatar
@Moon_Breaker: az egy pöppet drágább, én 7-8 ezernél többet nem szeretek egérre szánni, mert igazából tényleg nem tud egyiksem többet a másiknál, legalábbis amire én használom. Az X7-essel is elértem azt a teljesítményt, mint haveromnál egy DeathAdder mellett, szerintem itt csak megszokás kérdése a dolog.
0
0
0
0
Hunork avatar
@FeRR: Talán ez 5k körül MSI DS B1 [LINK], vagy MSI Interceptor DS100 [LINK] 8k körül. Mindkettő jó a kategóriájában, szerintem.
0
0
0
0
FeRR avatar
@Hunork: köszönöm a válaszod! Néztem a DS B1-et régebben, hiszen az súlyozható volt, de azok nekem már túl vannak ledezve. Nem szeretem, ha az oldalán is világít a cucc. 😞 A görgőn és az egér közepén egy kis logo led az elmegy, sőt, az még tetszik is nagyon, de ha tele van rakva mindenhol glowing ledekkel, az nálam elég zavaró sajnos 😆
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Most jártam a Media Markt-ban és kinéztem két egeret. Az egyik Genius Ammox X1-400, a másik GENIUS SCORPION M6-400. Szerintetek melyik a jobb?
0
0
0
0
Zoli73 avatar
A lézer érzékelővel ellátott egér sokkal precízebb és pontosabb mint az optikai. Amúgy én egy logitech MX Master egeret használok nagyon prémium cucc.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
A lézerest állítólag még üveglapon is lehet használni. Nekem egy Gigabyte GM-M6880 egerem van, kb. 10 éve bírja a strapát. 😃
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
Igazából nincs konkrétan olyan hogy optikai jobb vagy lézeres. (mindkettőnek van előnye és hátránya is)
Az FPS játékokhoz sok helyen írják hogy inkább az optikai jobb, nekem is egy Roccat Kone Pure Optical van és imádom. 😀
(főleg FPS -sel játszok)

[LINK]
0
0
0
0
DDarkness avatar
Üdv. A TheVR nemrég tesztelt egy Hama Urage Reaper Revolution egeret. Náluk nagyon jónak ígérkezett, nekem is nagyon tetszik, de egy valami szemet szúrt nekem, mégpedig az hogy lézeres az egér. A lézeres nem rosszabb mint az optikai? Vagy mi a különbség közöttük?
[LINK]
0
0
0
0
KERKO avatar
RepublicGamers, milyen célra kéne az egér? Ne a 12ezer dpi miatt vedd meg a g502-es egeret, az csak parasztvakítás, nem attól lesz jó egy egér.
Ha játékra kell ahol számít az egér pontossága akkor inkább a steelseries rival 100, 300 körül nézz szét. Egyszerűek de mégis zseniálisak.
Volt szerencsém 3 fajta egérhez tehát nem a levegőben beszélek, a logitech g502 volt az első komolyabb egerem akkor csak azt néztem hogy dpi me hát az jó...a francokat. Nem állt a kezemre az egér, 1000dpi-nél többet nem használtam belőle, és még nehéz is volt. Egyetlen jó dolog benne a görgőnek az állítási lehetősége hogy ha egyszer megpörgetted akkor ítélet napig forgott és forgott ezálltal az oldalakon gyorsan a lap aljára értél, és ezért 20ezreket elkérnek. Ezzel szemben a steelseries rival 100, egyszerű egérke nagyszerű szenzorral megáldva röpke 10 ezer forintért. Nem tudom mennyire számít neked de ez szimmetrikus egér míg a másik kifejezetten jobb kezes. Bár én azt javaslom neked, hogy menj be egy üzletbe s fogdosd végig az egereket. 😀 (Jelenleg egy rival 300-as egeret nyüstölök szerintem az egyik legjobb választás. 😀 )
0
0
0
0
Puffin avatar
Én az 502-est ajánlom! Nekem is olyan van.
0
0
0
0
💬 1
FoxX avatar
@Puffin: Rendben, köszönöm😀
0
0
0
0
FoxX avatar
Sziasztok szerintetek Logitech G502 vagy G602?
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Majd ha meglesz a CM Storm bill, akkor a mellé járó egér lesz. Elvileg nem egy nagy cucc, de annyit csak tud, mint egy Logitech
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
tényleg annyit számít egy egér ezeknél a játékoknál amiket itt írtatok cs go ovewatch stb...
0
0
0
0
hashimoto avatar
Az overwatch nélküli változat kapható 24 körül, de szerintem tök felesleges. Vannak olcsóbbért, ha nem is jobbak, de hasonlóan jók. 😃
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok! Van valakinek Overwatch Razer DeathAdder Chroma egere? Arra vagyok kíváncsi, hogy mennyire kényelmes használat közben és, hogy megéri-e a 30ezer Ft-t.
0
0
0
0
Yezi_ avatar
ASUS ROG Sica, SteelSeries Rival 100, Logitech Prodigy G203
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció