Gameplay Bechmark

Szerző: FoLey, 2015. November 09., téma
Fórum » Játékokról általában
Itt Gameplay Benchmark videókat lehet megosztani a népnek és meg is lehet vitatni. Monitorózás pl. MSI Afterburner is jól jöhetne mellé.

Első videót mint témanyitó szeretném megosztani.

Hozzászólások: 159
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FoLey avatar
Dxtory-t nem tudom beröffenteni,hogy vegye nem értek hozzá. 3DGear-t nem ismerem. Ha valaki küldene pü-be Action+crack ami megy Windows 10 alatt is akkor megköszönném.
0
0
0
0
winrar avatar
Dxtory, 3DGear, ezekkel is lehet rögzíteni tudtommal.
Az nem gond, ha AVI-ban veszed fel, max átkonvertálod (pl. Format Factory-val) MP4-be és H.264-es kodekbe.
0
0
0
0
FoLey avatar
Pedig GTX 460 alá is jó lenne a Shadowplay,de van olyan,hogy mókolt verzió,de nem mükődik rendesen. Mirillis Action-t bármelyik verziót felrakom akkor is vagy buy vagy activation-t kéri. Bandicam lenne a legmegfelelőbb számomra,de MSI Afterburner-el nem 100%-an akar együttműködni. 😕
0
0
0
0
winrar avatar
Shadowplay-t meg hivatalosan nem támogatja a GTX460 😕
Pedig az lenne a legjobb.
0
0
0
0
FoLey avatar
avi-ba sokat foglal,nekem mp4 formátum kéne. Mirillis Action jó lenne,de a fenéért sem akar beaktiválni Windows 10 alatt.
0
0
0
0
winrar avatar
Afterburner-el is lehet videót felvenni, meg ott a Mirillis Action is 😃
0
0
0
0
FoLey avatar
Hát én majd jövőhéten foglak titeket boldogítani egy videóval ha Bandicam+MSI Aftberburner együtt tud rendesen működni. 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Tudom, legalább életben tartjuk a topikot 😆
Tervek szerint majd holnap boldogítalak titeket egy Fallout 4 tesztvideóval 😃
0
0
0
0
no avatar
Azért hoztuk ezt létre winrar hogy ne az amd vs intel részlegeg offoljuk! 😃 😆
Innen nem megy már tovább 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Használtan garival kb. ugyanolyan jó, mint full újan. Meg ha használtat veszel, akkor a gyári hibáknak is kisebb a valószínűsége, mert azok már előjöttek volna az előtted használónak. Apróság, de én ezt is nézem 😜
Spoiler!
Már megint megy az offolás 😊 😆
0
0
0
0
FoLey avatar
Engem azért nem érdekel a gari,jó lehet gari is rá,mert idáig lévő vga-k nálam sosem haltak be nem tudom,hogy miért. 😆
0
0
0
0
Pixx avatar
+1 foleynak csak garival 😆 bár ilyen 25 ezerig engem se érdekel a gari de itt 50-60 ezreknél már azért igen 😆
0
0
0
0
FoLey avatar
Én meg használtan beszerezném,gari nem érdekel. 😆
0
0
0
0
no avatar
Jaja Pcx-n 59,000 a kis gigabyte GTX 960 ezen a oldalon meg 66,600ft 😆 nem kis különbség! Én is inkább pcx-ről rendelném az árut! 😆
0
0
0
0
winrar avatar
HakuDragon: Elég húzós árak 😲
Kiválasztják a legolcsóbb GTX 960-at és PCX-es árhoz képest 7000Ft-al drágábban adják. Értem én, hogy meg kell élniük valamiből, de értelmes ember ilyenkor inkább megrendeli netről, még futárral is olcsóbban jön ki, Postára kérve meg csak 990Ft plusz.
0
0
0
0
FoLey avatar
Hát én meg a bátyám GTX660Ti-vel szemezgetek hátha egyszer eladja nekem. 😆
0
0
0
0
Pixx avatar
Igen a ventit nem lett volna nehéz pótolni 😃
0
0
0
0
no avatar
Múltkor találtam egy MSI GTX 660-at 22E-be úgy hogy az egyik ventilátor rossz volt rajta! 😃 Arra kellet volna lecsapni 😆
https://www.guru3d.com/miraserver/images/2012/msi-gtx660/IMG_6918.jpg
0
0
0
0
winrar avatar
HakuDragon: PCX-nél lehet Postára is rendelni 😊
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Carl: Ez volt a legjobb, ami kijött a pénzemből. Spoiler!
Nyilván használtan sokkal jobb is lehetett volna, de nem is akartam bajlódni, meg jó ez is 😆. Na meg persze a PC[iksz] is ott van, de nem érek rá lesni a futárt.

Felénk nem is árulnak mást R7 és R9en kívül AMD-ből....csak az 5450 talán 😊
[LINK] Ez minden választék 😊 (Kicsi bolt elvégre)
~ 1 éve, mikor a Q6600 volt, akkor meg még megvolt az 5770, akkor azért nem kellett 😆
0
0
0
0
no avatar
Haku! Még réggeben voltak nagy akciók HD 7770-re ! 😀 volt hogy 22E-re árulták úgy 2-3 éve! 😆 Az bestbuy volt annyiért 😀
0
0
0
0
GodSie avatar
Sziasztok AnimeFanok első gameplay ezen a csatornán 😀 iratkozzatok fel bátran lesz több 😀
Arigato Gozaimasu
0
0
0
0
Pixx avatar
És akkor mondja valaki hogy a szkájléket kell venni 😃 mikor a bródvellt és ezek mind úgy készültek hogy minden i7 3ghz-n ketyegett

[LINK]
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Piero: Ahogy carl is mondja, 20eFT körül. Ezt pontosabban 22,200 forintom bánta. Győrben azért magasabb árak vannak, de annyi előnye kétségtelen van, hogy egyből a kezembe nyomta az eladó.

carl: Nem tudom pontosan hol helyezkedhet el, de én is a GT440/640 köré tippelném.
Amúgy igen, az a verzió van. GF108 lapka van még rajta.
0
0
0
0
FoLey avatar
Hát azért az durva,hogy ennyit eszik vramból.

Jongir Szivesen,de nem sokat segítettem. 😃
0
0
0
0
Pixx avatar
Ha jól látom egy 980 ti nem elég maxon egy microlagg mentes játékhoz? 7,7Gb vram-ot eszik
0
0
0
0
no avatar
Pixx én ezt nézzem sokkal jobb mint a super! 😃 20E körül van a GT 730, amúgy minek a szintjén van? GT 640?
0
0
0
0
Puffin avatar
HakuDragon: mennyi volt? 😃
0
0
0
0
no avatar
GT 730-on belül is többfajta van! 😀 A tied úgy látom 2 gigás 128 bites ez alapján 96 cuda magos! 😀
https://ipon.hu/_userfiles/Image/joker/hirek/2014/0618/gt730-specs01.jpg
0
0
0
0
Jongir avatar
Csinaltam Ac4 videot. Monitorozassal... es egy kis ironiaval rogton az elejen (hallgatni kell)...

(Foley-nak koszonom az inspiraciokat,tanacsokat,otleteket)
https://youtu.be/_kYcaMBvod4

Remelem megmarad a szoba fixre
0
0
0
0
SuperPuma avatar
carl: G3260at néztem ki egy Alap H81es Gigabyte alaplappal és persze némi rammal 😆
GT730 kb illene is a környezetbe. Am kösz 😆 Spoiler!
Nagyon drága volt, de már megelégeltem a sok várakozást az eladóra témát. Drága volt ugyan, de azt kaptam amire számítottam.
0
0
0
0
Pixx avatar
carl18 komolyan mondom ez érdekesebb mint a dbsuper 😀 Ez db super akkora egy fos a dbz-hez képest nem hozza sajnos a régi színvonalat szegény gohan is csicska lett belőle érted.Az a gohan aki harcolt majin buu és cell ellen és kifekszik egy pofontól bitch please 😃 Meg Piccolo is.
0
0
0
0
no avatar
Jaja! 😀 Az sokat gyorsítana! 😀 G2130-al én is rendesen tudtam GTA 5-őt játszani ami már jó szerintem! Ja amugy grat a videókártyához! 😆 használd egészséggel 😀
0
0
0
0
SuperPuma avatar
E5400al is megy annyira, amennyire nekem kell. Nincs okom panaszra.

Majd azért egy Pentium G konfigurációra benevezek év végén.
0
0
0
0
no avatar
Köszi! 😀 megyeget valahogy 😀 Ez nagyon jó 😃
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Azon az i5 proccon egész jól suhan a GTA
0
0
0
0
FoLey avatar
Újranéztem és igazad van túlságosan is fáradt vagyok. 😆
0
0
0
0
no avatar
Nézd meg a videót még egyszer felvétel alatt állítom be a anti analisingot 😆
0
0
0
0
FoLey avatar
Igaz bár lehetett volna high is.
0
0
0
0
no avatar
Két beállítási lehetőség volt közepes és alacsony. Szerinted nem raktam fel volna magasra ha enged többet?
0
0
0
0
FoLey avatar
DX 10,élsimítás közepes? Told fel jobban,bírja az a kari! 😆

És feltöltve na nekem így teljesített,következő videóm szerintem Fallout 4 lesz.
0
0
0
0
no avatar
Ez se fut rosszul felvétel mellet 😃
0
0
0
0
winrar avatar
Lol és tényleg, észre sem vettem 😆
Nem baj, legalább egyedi 😂
0
0
0
0
FoLey avatar
Köszi nem is vettem észre,bár telefonról hoztam a témát,majd valakivel bepótoltatom. 😆
0
0
0
0
no avatar
Gondoltam szólok, hogy el van írva a téma neve (hiányzik egy n betű) 😀
0
0
0
0
FoLey avatar
Na kb 2 óra múlva én is videót. 😃
0
0
0
0
Pixx avatar
naruto namikaze opening <3 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció