Gameplay Bechmark

Szerző: FoLey, 2015. November 09., téma
Fórum » Játékokról általában
Itt Gameplay Benchmark videókat lehet megosztani a népnek és meg is lehet vitatni. Monitorózás pl. MSI Afterburner is jól jöhetne mellé.

Első videót mint témanyitó szeretném megosztani.

Hozzászólások: 159
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FoLey avatar
Majd csak lövök én is egy két videót. Sosincs időm meg új hobbim lett és az autóm. 😆
0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok! Én Ricsi vagyok! Ez pedig itt a csatornám bemutató vidije, hogy milyen vidiket fogtok látni majd későbbiekben! 😀 Ha tetszett likeoljátok a vidit és ha meggyőztelek benneteket akkor pedig feltétlen iratkozzatok fel! 😀 [LINK]
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
acsricsi most őszintén ott a bemutatkozó videód te élvezed hogy full kretént csinálsz magadból?
annyi ilyen videós van mint te mint a tenger
tucat videósok vagytok semmire nem fogjátok vinni
annyit érsz el vele hogy a környezetedben lévő emberek gyökérnek néznek és rajtad röhögnek
0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok elkészült 2 új videóm! Az egyik egy kis klasszikus zene a másik pedig egy új gameplay:
[LINK]
[LINK]
Ha tetszik amit csinálok akkor likeold a videókat és iratkozz fel még több ilyen tartalomért a csatornára! Írhattok építő jellegű kritikákat is!
0
0
0
0
no avatar
Ilyen se volt még proci és videókari és szinte maximumon jár 😆 😃

0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok! Elkészült a The Forest gameplay! Ha tetszik iratkozzatok fel és likeoljátok a videót! Írjátok meg kommentbe, hogy folytassam e? [LINK]
0
0
0
0
no avatar

Jó nekem alapon ! 😃 Van már mafia 2 videó is , van egy kis fps 😃
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Rakj rá ENB-t. kb másfél MB csak.
0
0
0
0
no avatar

első videóm amit shadowplayel vettem föl 😆 😃
0
0
0
0
acsricsi avatar
Hogy miért nézz rá a csatornámra? Azért mert szerintem nem nagyon találni olyan csatornát ahol klasszikus zenével foglalkoznak! Na jó lehet persze egy milliót de magyart nagyon keveset! Igaz ez még csak az első de lesz egy csomó még! Nézzétek meg likeoljátok és iratkozzatok fel a csatornára ha szeretnétek több ilyet/jobbat! 😀 Előre is köszönöm! [LINK]
0
0
0
0
FoLey avatar
Lassan nekem is kéne új videót feldobni csak a sok melo miatt alig van időm. 😆
0
0
0
0
acsricsi avatar
[LINK] Nézzétek meg a videómat és ha van valami jó ötletetek, hogy min lehetne javítani akkor írjátok meg légyszíves! 😀
0
0
0
0
bassus16 avatar
Sógorom vett egy gtx 780-at nem rég és kipróbált valamilyen benchmark-ot ő is. Utána kipróbálta ha feltelepíti a Gigabyte OC GURU II-t és majd 500 ponttan többet ért el mint előtte.
Most én is kipróbálom. 😀
0
0
0
0
no avatar
Fáradt voltam már minjár buszozhatok 😆 mozis de a lényeg rajta van majd lesz valamikor shadowplay video 😀
0
0
0
0
Pixx avatar
valahogy éreztem hogy várhatunk tőled majd egy ilyen jellegű vidit not_bad de miért nem shadowplayel tolod hm ? 😃
0
0
0
0
no avatar
Na ahol régen elvérzett az I5 HD 7770 mellet 660TI mellet FIx 60 fps ! 😃 Radeonokat nem bírta a játék! 😃
Jöhet a nagyobb monitor 😃
0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok! Elhoztam nektek egy kis klasszikus zenét! Remélem tetszeni fog nektek! Tele van hibával én ezt jól tudom de nézzétek el még nincs kész a darab mint ahogy halljátok ennek még sok gyakorlásra van szüksége! [LINK]
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Oh majd ezt a témát én is felpörgetem... ha otthon leszek. 😀
0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok! Felkerült a Need for Speed Rivals GamePlay-em is! Nézzétek meg! Ha tetszik akkor pedig likeoljátok a videót és iratkozzatok fel! Aztán kövessétek a csatornámat aktívan 😉 Remélem tetszeni fog nektek 😀 [LINK] Írjatok építő jellegű kritikákat is légyszíves!
0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok! Felkerült a Far Cry 4 GamePlay-em is! Nézzétek meg! Ha tetszik akkor pedig likeoljátok a videót és iratkozzatok fel! Aztán kövessétek a csatornámat aktívan 😉 Remélem tetszeni fog nektek 😀 https://youtu.be/-bZHHMmK_MY Írjatok építő jellegű kritikákat is légyszíves!
0
0
0
0
no avatar
Ide gémpléj videó 😀 ps2 emulátor 😀 Fix 60 a framerate!
0
0
0
0
no avatar
Idei év első posztja 😃 dübög 😃
0
0
0
0
FoLey avatar
carl18 MSI AB-ben time meg méretét,hogy tudom kiütni,hogy azt ne mutassa? 😃

Ízelítő Gameplay-om. 😆
0
0
0
0
winrar avatar
carl18: Mikor akarod eladni a mostani kártyádat és újra váltani? 😃
Mert idővel én is el fogom adni a saját 750 Ti kártyám...
0
0
0
0
no avatar
Vedd fel msi afterburnerral aztán tovább konvertálod total video convertel progival a neked tetsző és nem túl nagy méretet foglaló mp4 fájlba! Jó kis kártya ez a GTX 750TI lehet ezt veszem majd ha eladóm a HD 7770-et ! 😀 Például az se árt ha van rajta garancia , egy 660 meg 3 éves kártya és nem igazán van garanciás példány, de amelyik az 35E alatt nincs is.
0
0
0
0
winrar avatar
Nekem stabilabb lett az őszi update óta, persze kaptam pár random kékhalált így is, de már megszoktam 😆
0
0
0
0
Liptik avatar
Ja csak, mert azt hittem, hogy a Win 10, már megint bugzodik, mint a videóknál, amióta jött ez az őszi frissítés, azóta pár videót ilyen színnel játszik le., és 5 mp-ként megakad. 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Liptik: Direkt ilyen 😃
0
0
0
0
FoLey avatar
Piero Szintén nem mutatja akkor már az MSI AB-vel van a bibi.
0
0
0
0
Liptik avatar
winrar: Csak nekem bugos az avid?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció