Legjobb digitális animációk játékokból

Szerző: Matt99, 2015. September 05., téma
Fórum » Játékokról általában
Kinek melyek a kedvenc digitális animációi (CGI, átvezető videó) játékokból?
Hozzászólások: 10
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Nexuska avatar
Jövök a kőkorszakból. Kedvencekkel, amik nyilván másnak nem férnének bele a "legjobb" kategóriába, de nekem sokat jelentenek. 😆

Dragon Age: Origins, spoileres
Régi, de imádom. Emlékszem, mikor először láttam, mekkorát néztem, hogy ez most valami vicc, vagy tényleg muszáj így kezdeni egy játékot az eredet történet után? 😃


Na, ez tényleg régi. A jó öreg Blood Omen. Akkoriban, 96' körül bolondultam érte. Zenéje máig rajta van az aktuális zenedobozomon.


Ez pedig szimplán a kedvenc GMV-m 😃 Zene. Vágás. Egész ahogy van.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Na igen, a Blizzard megint csak kitett magáért

Spoiler!
Power overhelming-es résznél elég dúrván kirázott a hideg
0
0
0
0
Matt99 avatar
chrono02: Az nálam is ütött. Mindig elakartam kezdeni az SWToR-t (egyszer sikerült is csak abbahagytam) de a rendszer (p2w) mindig elveszi a kedvem. De nemsokára erőt veszek magamon és elkezdem.

Itt egy másik kedvenc, a Witcher 2 cinematic-ja a jó öreg Letho-val 😃

0
0
0
0
Arnybiro avatar
Még ha az üzleti modellben nem is jeleskednek, valljuk be hogy Star Wars: The Old Republikhoz bitang jó cinematikokat tudnak készíteni:
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Örök kedvenc, ezt nehéz überelni. Akárhányszor megnézem kiráz a hideg!
0
0
0
0
Nogitsune avatar
El is felejtettem, még az összes Halo CGI trailer is nagy favorit.
0
0
0
0
Liptik avatar


A Blizzard Cinematicot soha sem néztem, de inkább a játék lenne olyan jó, mint ezek.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Hosszú lenne belinkelni az én kedvenceimet, de egyértelműen az összes Blizzard CGI trailer a TOP1. Ha valamiben, hát a CGI trailerekben nagyon ott vannak a srácok.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Nekem egyértelműen a Blizzardtól az össze CGI trailer, azokból is a kedvencem a Cataclysm-e.



De még rengeteg videó van amit szeretek, maradék WoW CGI, Starcraft, különösen a HOS. Ami meg nem Blizzardos és bejön az a Cyberpunk 2077.
0
0
0
0
Matt99 avatar
Nekem 2 kedvencem van, az egyik a ME3-é ami szerintem a mai napig a legszebb és leglátványosabb, valamint az SW:ToR első cinematicja, bár a többi se rossz 😀





Azért még megemlíteném a Mists of Pandaria trailerét ami zseniális 😃

0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció