Livestream oldalak

Szerző: Liptik, 2015. August 19., téma
Fórum » Társalgó
Üdv mindenki!
Itt meg lehet osztani a saját LIVE-odat, segítséget lehet kérni, meg minden, ami stream.
Jó fórumozást!
Hozzászólások: 52
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kmetovics avatar
Valaki tudna ajánlani olyan videófelvevő programot, ami nem annyira fogja meg a gépet játék közben?
Nem streamelni akarok, hanem csak simán felvenni, ahogy éppen legyőzök egy bosst.
Olyanra gondolok, h ha megnyomok egy bizonyos gombot játék közben, akkor elindul a felvétel, ha meg megint megnyomom, akkor leáll és ennyi.
0
0
0
0
💬 8
Ayistion avatar
@kmetovics: Az xbox kontrolleren megnyomod a fehéren világító xbox gombot, majd ott a videófelvételre kattintasz. Azt nem tudom hogy billentyűvel mi hozza elő a felületet.
0
0
1
0
kmetovics avatar
@Ayistion: Ennyi lenne? Majd kipróbálom, h behozza-e nekem a felületet. Azt lehet tudni, h hova menti? Vagy kiírja?
0
0
0
0
Ayistion avatar
@kmetovics: C:\Users\Neved\Videos\Captures Vagy gyors elérésből videókra kattintasz. :D
0
0
1
0
kmetovics avatar
@Ayistion: Oksa. Köszi szépen.
0
1
0
0
kmetovics avatar
@Ayistion: Hát ez sajnos nem jött be. Hiába nyomom a gombot röviden vagy hosszan, semmi nem történik.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Ayistion: Na néztem pár tutorial videót és az Nvidia driverét választottam. Tök egyszerű az egész. Be tudom állítani, h milyen felbontásban, milyen képfrissítés mellett és milyen minőségben rögzítse a videót. Egy gombbal indítom, ilyenkor bead egy zöld pöttyöt, h elindult és ugyanazzal meg is állítom. Ilyenkor elmenti egy általam megadott helyre.
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Annál jobb nincs is, én is azt használom.
1
0
0
0
Payphoner avatar
Sziasztok!

Első körben egy kéréssel fordulnék, felétek aztán pedig megindoklom a dolgokat...
Szóval, szeretném ha az itt található linkre kattintanátok és ha érdekel titeket a játék, a beszélgetés a jó hangulat akkor kövessétek be a Twitch csatornám.

[LINK]

És akkor egy kis magyarázat: Tudom, hogy ma már minden 3. ember aki szeret játszani és egy közönséghez beszélni, az vesz egy kamerát és elkezd streamelni. De egy idő után megunja, látja hogy
nem működik a dolog, kevesen nézik és abba hagyja. Lehet, hogy én is erre a sorsra jutok, de szeretnék kivétel lenni. Nem gondolnám, hogy valaha is felérnék a "nagyokhoz" de ettől függetlenül szeretném kipróbálni magam.

Kicsit szeretnék mesélni arról, hogy hol tartok most. Kb 1 éve határoztam el, hogy szeretném ezt csinálni, viszont azt már akkor is tudtam ha elkezdem nem akarok állandóan bakizni és egy nagyon
amatőr kezdőnek tűnni. Szóval az első az volt, hogy elkezdtem építeni magamnak egy „erős” gépet amire kb fél évig gyűjtögettem. Közben "tanultam" az OBS-t, néztem rengeteg videót, tesztelgettem. Utána jött a következő dolog, pár hónapja vettem egy jó minőségű webkamerát, softbox-okat és zöld
hátteret. Majd megint jött az új cuccok beállítása, tesztelése. Ekkor már volt 1-1 stream, nyilván picit komolytalanabb hangvételben sok bakival főként amiatt, hogy mindent kipróbálgassak.

És most jött el az a lépés hogy mindazt, amit hónapok óta építgetek, megmutassam más embereknek. És vissza térve mindennek az elejére, álmodni sem nagyon merek arról, hogy ezzel
befutok, de szeretném megadni magamnak arra a lehetőséget, hogy magamnak és más embereknek is kellemes időtöltést adjak egy-egy délutáni/esti streamben.

BTW: Holnap, azaz szombaton 16:00-tól fogok élőben játszani!

Köszönöm mindenkinek, aki elolvasta és segíti a munkámat.
0
0
0
0
KisBala91 avatar
Sziasztok! Szeretnék streamelni 50-60 MB/s feltőltésem van jelenleg a számítógépem az adatlapom megtekinthető.
Warzone / Apex Legends lenne a stream iránya .
Válaszotokat köszönöm
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Sziasztok!
Most kezdem csak el a streamelést. Főleg Apex lesz terítéken. Aki akar jöjjön majd: [LINK]
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok nekem az a gond hogy nagyon szeretnék streamelni de levittem mindent a legalacsonyabbra 70 megabites netem van felfelé a gépem ; geforce 6150 LE amd athlon 4200+ 2.20ghz
3gb ram,windows8.1 pro 64 bit és mégis laggol
0
0
0
0
💬 4
BenjaminHun avatar
@Hdstar: Ezzel a géppel szerintem sajnos nem is fogsz tudni streamolni
0
0
0
0
no avatar
@Hdstar: Ennek a gépnek a legkevésbé van problémája a beállításokkal vagy a net sebességgel. Sokkal inkább maga a hardver ami nagyon gyenge.
0
0
0
0
ben_aloha avatar
@LordSzalko: Egy XP-vel még jó is lenne az a gép, vagy max. 7-el, de a stream azért elég felejtős
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Hdstar: Szimplán nagyon gyenge a gép streameléshez.
0
0
0
0
bazsi213 avatar
Sziasztok van egy külső Streamelom youtubon Streamelek elő gameplayeket,de pár videomat a wmg lisence miatt törölték ( minden eredeti) valakinek valami ötlete esetleg tanácsa? Köszönöm
0
0
0
0
💬 2
kolbaszkarika avatar
@bazsi213: Kapcsold ki a zenéket a játékban.
0
0
0
0
bazsi213 avatar
@kolbaszkarika: Köszönöm
0
0
0
0
no avatar
https://youtu.be/CsRL1Eyzb8s Ez a múltkori liveom, gtx 1060 6gb, i5 7600 processzor ezt tudom fejből. A feltöltésem 100mbps talán kicsit felette, 13000 bitrate-val streamelek és az lenne a kérdésem hogy feltehetem több bitrate-ra is? A válaszokat előre is köszönöm!
0
0
0
0
💬 1
Andor1997 avatar
@PC_Tiger: Felesleges a YT lebutítja ,csak a te géped erőlteted vele. Ami neked kell az 12000max 60FPS esetén.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy az egyik ismerősöm szeretne youtube-on streamelni, de csak sima kamerás beszélgetős live-okat szeretne, semmi játék vagy egyéb. Ehhez milyen gépigény szükséges? Kb mennyibe kerülne? Kamerát meg mikrofont már találtunk csak a géppel vagyunk bajba, nem nagyon értünk hozzá.. Köszi előre is! 😀
0
0
0
0
💬 5
Andor1997 avatar
@Riita02: Semmilyen gépe nincs? Mennyi a keret?
0
0
0
0
no avatar
@Andor1997: Nincs neki.
300-400ezer, nem tudom ez mennyire reális..
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@Riita02: Ábszolúte reális elvárás ,hát hogyne!
AMD Ryzen 5 3600+Hűtő ARCTIC Freezer 34 eSports DUO
Alaplap vagy Asus CROSSHAIR VI HERO ATX ,vagy MSI B450 Tomahawk
Ram Corsair Vengeance LED 16 GB (2 x 8 GB) DDR4-3000
Ház igény szerint mondjuk attól függ ár a lényeg+"kapacitás" ,vagy az ,hogy DISCO-ba is lehessen menni vele.😆
Táp EVGA SuperNOVA G3 650 W 80+ Gold
videókártya igazából ami az ő ízlésének megfelelne,streamhez Nvidia javallott,mivel abba van videó felvevős chip amivel lehet streamelni jó minőségben közvetlen prociterhelés nélkül.
valami SSD féle márkásabb simán belefér az árba+Adat tárolásra mondjuk 2TB vinyó esetleg adattárolás+játék egy 1 TB-s vinyó (1TB-s ugyebár gyorsabban forog így nagyobb az adatátvitel általánosságban ,bár igazából még a legtöbb mai játék nem olyan tároló sebesség igényes,ami meg igen az megy SSD-re,persze lehet 1TB SSD is ha akar ,SATA SSD bőven elég játékra és általános felhasználásra,viszont ha lenne adat akkor azért HDD javasolt.)
0
0
0
0
no avatar
@Andor1997: Aaa nagyon szépen köszönjük a gyors választ és segítséget!
Igazából tényleg csak kamerába beszélős streameket szeretne csinálni rajta, de azt azért jó minőségbe.
Annyiféle cucc van mindenből, hogy szerintem sose tudtuk volna egyedül kiokoskodni mi lenne a legjobb szóval nagyon köszi még 1x.😀
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@Riita02: Nagyon szívesen ,ezt a konfigot úgy lőttem be,hogy azért ha lenne kedve játszani azt is bírna,viszont egyébként ha tényleg nem,akkor még ennyire erős sem szükséges feltétlen! Sőt jó pár dolgon lehetne olcsósítani! Mert ha tényleg csak dumás livera kellene akkor ez bőven sok!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy az alábbi gép 1080p 60fps streamhez elég e? Elsősorban fps játékok ( MW 2019, Rainbow Six Siege)
Illetve OBS vagy Nvidia Exprerience közt van valami külömbség stream tekintetében?
A stream , és a játék egy gépről menne.
AMD Ryzen 5 2600x 6 mag 12 szál
Geforce 1660 Ti Oc 6gb DDR6
2x 8gb ddr4 ram 2666mhz
Win pro 64bit
0
0
0
0
💬 6
19ati93 avatar
@kisdudy: gond nélkül elég
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Es 32 g rammal valami valtozna? Mennyi ramot hasznal a stream?
Neha olyan mintha picit megakadna egy pillanatra!
Am koszi a valaszt.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@kisdudy: 16 bőven elég, cpu és az internet az ami számít inkább.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@kisdudy: 8 is elég lenne ha nem megy a háttérben sok minden, sima streameléshez tök fölösleges 32gb ram

net viszont kell neki, nem árt ha 20-30 mbps felfelé mimimum megvan
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Köszi.
Még 1 kérdés rtx 2070 videokartyahoz eleg lenne ez a proci vagy erdemes lenne cserelni?
0
0
0
0
19ati93 avatar
@kisdudy: jó hozzá

max annyi hogy ha a ramot is most veszed akkor 3200mhz körülit vegyél, de minimum 3000mhz-t
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Ezt nem tudtam kihagyni! Muszáj volt megcsinálnom ezt a videót, mert a készítőknek is „muszáj” volt ezt a „játékot” kiadni! Ők se vették komolyan, hát akkor nekem miért is kéne!
0
0
0
0
no avatar
I5-760,6GB RAM,gtx 1050 TI-al lehet normalisan 720p be streamolni pl:Fortnite,witcher stb?
0
0
0
0
💬 1
19ati93 avatar
@Xneon12: 720p 30-ra bőven, főleg ha egy beépített nvidia geforce experience-el teszed
0
0
0
0
Szilinnyo avatar
gtx 960 és i5 6500 procival lehet 720p be normálisan streamelni?
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Sziasztok.
Nem tudom jó helyre írom-e a kérdésemet a twitch prime-al kapcsolatban szóval remélem igen. Röviden annyi lenne a kérdésem hogy amikor csinálnám a twitch prime-ot akkor ugye régiót/országot kell választani de ugye magyar nincs csak "other parts of the world" az viszont csak 7 nap free trial-t ad a többi pedig harmincat, tehát ha én beregisztrálok mondjuk angol vagy német régióval akkor az számít valamit? Változik bármi is a twitchemen? Illetve a twitch nem jár utána hogy esetleg "kamu" régiót adok meg a több nap próbaidő végett és nem bannolnak le miatta? 😃
Köszi a válaszokat előre is! 😀
0
0
0
0
Creelien avatar
Youtube csatornám: [LINK]
Twitch csatornám: [LINK]

Egyelőre egy 1 órás Remember Me stream van a Twitch csatornámon (amiben angolul beszéltem) és 3 AvP (2010) a Youtube-on. Ez amolyan teszt stream volt, de szeretnék komolyabban nekiállni a Twitch Stream-nek (Youtube letiltotta), természetesen magyarul is. 😀

Ha esetleg holnap délelőtt otthon vagytok, ráértek és kíváncsiak vagytok rám, akkor 9-től kezdek streamelni a Twitch-en.
Hogy mit streamelek? Itt csináltam egy szavazást, hogy ti döntsétek el mit szeretnétek nézni. 😀
[LINK]

Valahol el kell kezdeni, nem? 😜
0
0
0
0
no avatar


Innen hova tünt a maradék 2 óra 20 perc?, és mért ilyen a kép?
OBS programot használtam.
0
0
0
0
19ati93 avatar
Min 5 de inkább 10 M feltöltés ajánlott azért..
0
0
0
0
PatrikVagyok avatar
Zsoca sajnos ez a feltöltési sebesség nagyaon kevés hogy streamelj főleg ha még online játékot szeretnél akkor főleg. 😞
0
0
0
0
DDarkness avatar
Én milyen minőségben tudnék streamelni 600-700kB/s-os feltöltési sebességgel? (a bitrate-et is beleértve)
0
0
0
0
Bukta avatar
Ahogy nézem van egy kis különbség az enyém meg a tied közt. 😃
Hd alá nem igen akarok menni. De még annál is van kb 100-as pingem. Igaz lol-al próbáltam de szerintem, ha olyan játékkal játszok ami offline akkor is ennyi lenne.
De az offline meg kilőve mert haverokkal játszanék.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Bukta😜l Twitchen az is szamit ,hogy hogyan kezeli az oldal az adott streamet,pl kevesebb nezo nagyobb valoszinuseg laggra...en egy idoben probalgattam,1080p-n neha belaggolt de 720p-n semmi gond nem volt keves nezovel sem.Az is beszamit szerintem pl ha online jatekot jatszassz vagy valami mas is hasznalja a netet.
az enyem:
https://kephost.com/images/2016/05/11/Screenshot51.png
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
bukta szerintem minimun egy 4-5 Mb/s kéne.
0
0
0
0
Bukta avatar
Kicsit off lehet amit most kérdezek.
Hány megás net kell, hogy elfogadható legyen a stream minősége?
Nekem ilyen van, de szerintem ez édes kevés.
https://www.speedtest.net/result/5314668798.png
Ilyen nettel kb milyen minőségű lehet?
0
0
0
0
Krissz avatar
Haverom friss, Stream csatornája, csekkoljátok ha szeretnétek!
Kezdés: 18:00 körül. 😀
Twitch link: [LINK]
0
0
0
0
Liptik avatar
Na kezdeném én:
Lehet tudni, hogy a Youtube Gaming pontosan mikkor fog elindulni? Kíváncsi vagyok rá, hátha jobb lesz, mint a Twitch.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció