G2A

Szerző: kazsmerlevente, 2015. July 31., téma
Fórum » Társalgó
Minden a G2A-ról!
Hozzászólások: 121
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
BenjaminHun avatar
Lincoln.: akkor már ketten vagyunk "bed bojzok" 😃 ameddig nem követelik addig felesleges az ilyet fizetni! 😃
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
BenjaminHun: te egy igazi rosszfiu vagy 😆
amugy en se szoktam soha 😀
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Sosem fizettem 27% áfát! 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Új vagyok ebben a "G2A" dologban.
A kérdésem az lenne, hogy ti kiszoktátok fizetni a 27% áfát vagy nem? Lehet abból gondom ha nem fizettem ki, mivel meg kell adni a lakcímet stb...?
0
0
0
0
danee23 avatar
Viszont... Nagy valószínűséggel jó lesz a kulcs
0
0
0
0
DomY avatar
a G2A shieldet hogyan kell használni ha nem jó a kulcs amit kaptál? Még megkérdem mielőtt vásárlok 😀
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
szabo861011:en soha nem szoktam adod rakni amikor g2a-rol vasarolok es eddig mindig megjott az adott termek gond nelkul 😀
0
0
0
0
Puffin avatar
maxrobi94: csak a fiókoddal együtt! Tehát csak 1 játékot nem!
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Nekem egy olyan kérdésem lenne, ha originen megvettem egy játékot és már meguntam, el tudom adni csak a játékot? Természetesen a termék kódra gondolok.
Előre is köszönöm a választ! 😀
0
0
0
0
Puffin avatar
szabo861011: többen írták hogy nem választották ki és nem volt gond.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!!Érdeklődnék hogy ha veszek valami játékot akkor ott ki lehet választani hogy magyar adóval fizetek vagy adó nélkül!Lesz belőle valami a nem választom ki a a magyar adód? Köszi!!
0
0
0
0
Nexuska avatar
Barátnőmnek most onnan bogarásztam ki az összes Dragon Age-t, full packos mind. 19k-ért bemákolta a 3 játékot+minden DLC-t, egyedül a "shield" jött rájuk, tehát a végösszeg 20k lett.
Ő azonnal megkapta az összeset.
0
0
0
0
19ati93 avatar
van aki divison keyeket adott el 5 euroért, elég nagy mocskok és az a baj hogy van aki meg is vette..
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
nekem most jott meg a penz a jatekra amit 3 hete adtam el 😆 😃
0
0
0
0
no avatar
nem regibe vasaroltam g2an csgo skint es azt írja hogy atadva de se csgoba se steam profilomba nem latom..
vissza igenyelhetem a penzt?(es ha igen hogyan?)
osszesen 2krol van szo
0
0
0
0
danee23 avatar
Javascript, sütik engedélyezve vannak?
0
0
0
0
no avatar
ja jólvan nem is a navtól félek, csak kérdeztem hogy alapból hozzácsapja-e az áfát 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
27% áfát kapsz ha megadod hogy magyarországról vagy,ha nem akkor sem jön a nav házhoz hogy elkapjon 😆
0
0
0
0
no avatar
G2a-n hozzájön még a 27% áfa vagy annyit vonnak le amennyit írnak? Mert ha hozzájön akkor sokkal nem olcsóbb mint a dobozos változat!
0
0
0
0
DomY avatar
Steamen tudok vásárolni, más oldalakon is, chrome-ot használok...
0
0
0
0
gamerklub2 avatar
Én sok játékot vettem már g2a-n és én prémium első helyet adok neki.Egyszer se vertek át én összesen 30 játékot vettem bazi olcsón.Szerintem megéri nem vernek át.
0
0
0
0
philips20 avatar
érdekes, lyet még me, tapasztaltam!

lehet hogy régi a böngésződ ? vagy hiányzik valami modul.
0
0
0
0
DomY avatar
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy miért van az hogy rányomok a vásárlás gombra és kiírja hogy "a kosarad üres" és mellette egy kis pipa, pedig telefonon teljesen jó?
0
0
0
0
19ati93 avatar
Nekem se volt panaszom rá, korrekt árak viszonylag gyors. Messze gyorsabb mint más third party oldal (pl kinguin.net),bátran ajánlom.
0
0
0
0
danee23 avatar
Teljesen legitim a g2a én is vásároltam és adtam is el ott már többször is.
0
0
0
0
no avatar
Köszi a tanácsot a jövőhetén meg is veszem
0
0
0
0
no avatar
Köszi a választ az alacsony ára mait gyanakodtam 1 kicsit hogy nem-e lehúzás vagy valami de megnyugtattál
0
0
0
0
Arnybiro avatar
apdata demo-t nem tudsz venni, úgyhogy a kérdés ezen része szerintem egyértelmű. És igen ez a PC-s.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok látom rég volt aktiv a topik de azért irok hátha figyeli még valaki

Azt szeretném kérdezni hogy ez a teljes játék és pc re https://www.g2a.com/the-elder-scrolls-online-tamriel-unlimited-cd-key-global.html

Bocsi a hülye kérdésért de nem nagyon értek hozzá
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Vásároltam a G2An .Le is ment a tranzakció. A kulcsot is megkaptam. De szeretném kitörölni a kártyaadataimat. Hol tehetem meg? Mert nem találom a profilomon belül. Tudtok ebben segíteni?
0
0
0
0
Sneaky avatar
olyan problémám akadt, hogy megvettem valamit és dél óta processingel... volt valakinél már ilyen?
0
0
0
0
Krissz avatar
Mert bankártya adataibol, semeddig nemtart nekik visszanézni, sztem.
0
0
0
0
winrar avatar
Elvileg nem, bár még sosem vásároltam GTA-n.
0
0
0
0
Krissz avatar
Én a BTURBO-t írtam be, és 30ft kedvezmény, 908Ft végössz
Abbol nemlehet baj ha outside van beirva? Hun helyett, mert csak 27% adó az is, NAV rámrugja az ajtót, Postal 2 money cheat miatt 😆
0
0
0
0
winrar avatar
krisztian67: Hát adó nélkül tényleg olcsó 😆
0
0
0
0
Blaise1999 avatar
Egyszerre csak egyet tudsz felhasználni, és általában 3%-al olcsóbb a termék. Régebben voltak még kódok, pl. GLike, LIRIK
0
0
0
0
Krissz avatar
Ilyen kedvezméynkódokat tudtok esetleg? 😀

Nagyon köszönöm, bocsi ha értetlennek tűnök, csak biztosra szeretnék menni! 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Ohh, azért így már sokkal szebb, félár:
https://kepfeltoltes.hu/150927/ssss_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Válaszd ki, hogy Outside EU aztán le van tojva.
0
0
0
0
Blaise1999 avatar
Igen, a GLOBAL kulcsok jók lesznek.

*A Steam ajándékot elfogadhatsz, és az ajándékkészletedhez adhatod, vagy hozzáadhatod a könyvtáradhoz. Az első esetben később hozzáadhatod a játékaid közé, vagy másnak is odaadhatod. Ő elfogadhatja, és beteheti az ajándékkészletébe, így ő is továbbadhatja, vagy hozzáadja a játékkönyvtárához.

*Steam-es kulcsot pedig aktiválhatsz a saját fiókodon, vagy megadhatod másnak a kulcsot, hogy ő aktiválja. Egy kulcs csak egyszer aktiválható.

Válassz ki egy olyan régiót, ahol nincs adó. Illetve ha kiveszed a kétszer 300 forintos shieldet, akkor rögtön olcsóbb lesz a játék. Ha olyan személytől rendelted, akinek 100%-os értékelése, és sok eladása van az úgysem fog átverni, hiszen még sosem tette.
0
0
0
0
Krissz avatar
Hátsz végülis akor mindegy h key v gift, mert magamnak lessz.
Ez mind adó volna? o.O Kódot is írtam be, az pár forintot levesz, de 1k volna kb a játék, és 2k a végösszeg, ennyi az ado?

https://kepfeltoltes.hu/150927/ScreenShot_20150927115745_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Azok már jók. Giftet is hozzáadhatsz a saját fiókodhoz, de az először a raktáradba kerül, majd onnan tudod aktiválni a fiókodhoz.
0
0
0
0
Krissz avatar
Vagyis akkor őket már tudnám használni?
Link: https://www.g2a.com/postal-2-steam-cd-key-global.html

Link2: https://www.g2a.com/postal-2-paradise-lost-dlc-steam-cd-key-global.html

Steam gift: az amikor kódot kapok, és akár ismerősnek is odatudom passzolni
Digital key: csak saját fiokomon?

Köszi am
0
0
0
0
GaboC avatar
krisztian67: Globalt CD key-t keress, mert a RU másik régióba tartozik és nem tudsz vele játszani.
0
0
0
0
Blaise1999 avatar
Megbízható az oldal, de nem kell ész nélkül vásárolni. Attól vegyél, akinek 100%-hoz közel áll az értékelése, és sok eladása van. Ha RU/CIS van odaírva akkor csak azokban a régiókban lehet aktiválni a kulcsot, és játszani a játékkal. Ezt egyébként ki is írja az oldal, ha rámész arra az ajánlatra.

https://kepkezelo.com/images/1028oxohzqgqamglashk.png

Javaslom vedd meg a GLOBAL változatot, azzal ugyanis bármelyik régióban játszhatsz.
0
0
0
0
Mizushio avatar
Megbízható oldal én onnan vettem meg a PvZ: Garden Warfare-t,Mortal Kombat X-et,Batman Arkham Knight-ot,Dungeon Defenders-t.
0
0
0
0
Krissz avatar
Sziasztok! Szeretnék egykis információt kérni az oldalról, megéri e ott vásárolni, megbízható stb?
Mert szeretném megvenni a Postal 2 + DLC t, egybe vagy külön, mivel itt töredéke az ára steamhoz képest.
Néztem, és RU/ valami volt írva, akkor az most orosz nyelvű, lehet magyar acc on aktiválni? Ha megveszem, akkor mailbe küldikk kódot vagy hogy?

Bocsi csak, nemigazán vágom, köszi ha válaszol vki!
0
0
0
0
Blaise1999 avatar
Én sosem fizetem ki. Minek? Eddig nem volt semmi hátulütője. Viszont ha sok pénzed van, és nem tudod hova tedd, akkor ez egy jó lehetőség lehet.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció