Lelassult a gépem mit tegyek?

Szerző: gillanyi, 2009. March 12., téma
Fórum » Szoftver
Sziasztok!Naon lelassult a gépem és próbáltam már a töredezettségmantesítőt de nem sikerült mert egy csomó filet használ és nem lehet őket áthelyezni mit tegyek?
:(
Hozzászólások: 86
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
skateout avatar
Törmentesítés már nekem sem kell Win7 óta, nem tudom ez mit csinál, de okosan kezeli a dolgokat, nem szemetel annyit, sőt.
Én O&O-t használtam előtte, de most már nem kell.
Am meg Tune Up Utility-t használok takarításra, illetve Uniblue-t. Ez a kettő nekem megfelel arra hogy takarítson.
De se vírusírtót, se spy ellen nincs semmim, magamban bízom, mert nézem a folyamatokat stb.
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
CCleaner alap, Advenced W Care jo, Ashampoo progik joook, erdemes mindig az ujabb verziokat kiprobalni Ahampoo-eknal. 😀
Toredezettseg-mentesiteni mar szinte nem is szoktam, XP-en meg nagy szuksegem volt ra, de W7-en kevesbe kutyolodnak a fajlok, nekem legalabbis. 😀 Smart Defrag-ot hasznalok azert olykor, havonta 1Xszer.
Virus-vedelem sem art, (sebesseg szempontjabol ebben a topikban,de persze foleg a biztonsag miatt kell) mert a virus is lassithat ugye. AVG-free bevalt, vmint a Spybot: Search and Destroy is alap nalam.
0
0
0
0
DarthRoni avatar
ja, a ccleaner-t én is használom, és nagyon hasznos progi, csak ajánlani tudom
Razorblade: pont azt rakd amit nem kérdeztél, a Win7-et ^^ a Vista egy szarcsi-foscsi a 7-hez képest, az Xp meg öreg 😃
0
0
0
0
dominici avatar
ezt töltsed le: ccleaner nekem bevált és felszanaditott egy csomó gb helyet😃
0
0
0
0
no avatar
mijen windows van rajte???
0
0
0
0
no avatar
Mindegyiknek megvan az előnye meg a hátránya..
0
0
0
0
no avatar
most letoroltem pár gamet , ma csak 4jatek van benn , és csak akkor fogok ujrarakni rendszert ha meglesz az uj gep 😀 arra mit tegyek ? XP-t vagy VISTA-t?
0
0
0
0
taki10 avatar
Hogyha újraraktad a gépet, akkor jónak kell lennie! 😉
0
0
0
0
no avatar
az miért van , hogy indítom be a gépem , és tovább írja ki azt hogy üdvözöljük , úgy hogy kiírja hogy udvözöljük , és utánna kb 30-50 másodperc még beindul rendesen..mi lehet a baj utoljára akkor csinálta ezt , amikor virus volt , de akkor a játékok is szaggattak , és pár nap után már a gép is csak félig indult be , ki se irta hogy üdv. hanem restart-olt :S
remélem most nincs baj , mert multkor ujraraktam a rendszert , és mindegyik meghajtót formátoltam.. D-t és C-t is .. de most lehet h le volna terhelve a gép ? mert 7játékom van fenn a 80GB-s HDD-n 😆 és 2jatek netes a WoW es a RoM
0
0
0
0
hentai78 avatar
winoptimizer 5 és advenced Windows care együttes erejével tartom a leklet a gépemben. :Ð
töredezettségmentesítőnek pedig a Diskeeper Diskeeper Corporation Verzió: 10.0.593.0 -használom 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Én a WinOptimizer 6-ot használom! Még a port is letörli a gépről!😀
0
0
0
0
gixivo avatar
adatmentés, win reinstal.
3 szó volt, hidd el ez megoldja 😃
0
0
0
0
Legendrush27 avatar
töltsd le az advanced system pro-t és az mindent megcsinál ( a töredezettségmentesítést is)
0
0
0
0
gillanyi avatar
oké köszi a tanácsot kiprobálom
0
0
0
0
kovi avatar
próbád ki a Defragler-t vagy a Disc-defrag-ot ezek lehet hogy meg tudják oldani a problémát meg ezek legalább csinálnak is valamit nem úgy mint a gyári
0
0
0
0
gillanyi avatar
Ami az xp-én alapból rajta van
0
0
0
0
kovi avatar
milyen töredezettségmentesítőt használsz,
0
0
0
0
gillanyi avatar
dave500 írta:
Miért nem tudsz töredezettségmentesítést csinálni?


Mert sok filet használ és azt írja:néhány fájlt nem lehet töredezettségmentesíteni.😢
0
0
0
0
dave500 avatar
Miért nem tudsz töredezettségmentesítést csinálni?
0
0
0
0
gillanyi avatar
thug85 írta:
Nagytakarítás, vírusirtás, töredezettség mentesítés, nézd meg a futó alkalmazásokat lehet, hogy több dolog fut egyszerre és lefogja! Több ötletem nincs!


A töredezettségmentesítés nem sikerül a vírusírtást már megcsináltam!
0
0
0
0
thug85 avatar
Nagytakarítás, vírusirtás, töredezettség mentesítés, nézd meg a futó alkalmazásokat lehet, hogy több dolog fut egyszerre és lefogja! Több ötletem nincs!
0
0
0
0
gillanyi avatar
magnéztem és udma 5-öt használ(elsődleges)
A másik pedig udma 2-öt(másodlagos)
0
0
0
0
kovi avatar
vírus nem lehet, tehát nézd meg ezt [LINK]
0
0
0
0
dave500 avatar
gillanyi:Szerk gombot használd!😉
0
0
0
0
gillanyi avatar
Amugy nem olyan vészes de azért😕
0
0
0
0
gillanyi avatar
512 mb ram és 331mb a lapozófájl
0
0
0
0
kovi avatar
igen lapozófájl is jó lesz, gépigény lehet ez lesz a baj
0
0
0
0
MoonW avatar
Nagyon belassult? mert lehet hogy átváltott PIO módba.
0
0
0
0
kovi avatar
sok ramot használ a gép?
0
0
0
0
gillanyi avatar
nem vírus má csináltam(NOD 32)
0
0
0
0
kovi avatar
gyors voltál dave😆
0
0
0
0
kovi avatar
először próbálj egy vírus írtást mert az is naon belassítja a gépet
0
0
0
0
gillanyi avatar
Sziasztok!Naon lelassult a gépem és próbáltam már a töredezettségmantesítőt de nem sikerült mert egy csomó filet használ és nem lehet őket áthelyezni mit tegyek?
😞
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció