Megmagyarázhatatlan rejtélyek!

Szerző: dave500, 2009. March 12., téma
Fórum » Társalgó
Ha valakinek van hátborzongató története ossza meg velünk! :) :o ;)
Hozzászólások: 1 586
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
TaylorXIII avatar
gyenesmartin írta:
TaylorXIII írta:
Halljátok nektek komoly problémátok van😃 Én ha hazajövök max a cigányoktól félek de azok legalább léteznek. Atyaég. Rejtélyes hang? A hőerőműből jön le van írva a videó alá kommentárként. Túl sok ijesztő rejtélyes filmet néztetek ti szerintem a NEM megfelelő korban......
Amit linkeltem videót olyan hangot én is hallottam már. Aztán kiderült, hogy csak a városban lévő gyár engedett ki valamit. Másnap meg szinte mindenki megbetegedett. A város felének folyt az orra és köhögtek.


Ez leglább már hihető értelmes hozzászólás volt. Az komoly ha megbetegedtek. De azért gondolom annyira nem volt súlyos. Vagy igen?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
TaylorXIII írta:
Halljátok nektek komoly problémátok van😃 Én ha hazajövök max a cigányoktól félek de azok legalább léteznek. Atyaég. Rejtélyes hang? A hőerőműből jön le van írva a videó alá kommentárként. Túl sok ijesztő rejtélyes filmet néztetek ti szerintem a NEM megfelelő korban......
Amit linkeltem videót olyan hangot én is hallottam már. Aztán kiderült, hogy csak a városban lévő gyár engedett ki valamit. Másnap meg szinte mindenki megbetegedett. A város felének folyt az orra és köhögtek.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Halljátok nektek komoly problémátok van😃 Én ha hazajövök max a cigányoktól félek de azok legalább léteznek. Atyaég. Rejtélyes hang? A hőerőműből jön le van írva a videó alá kommentárként. Túl sok ijesztő rejtélyes filmet néztetek ti szerintem a NEM megfelelő korban......
0
0
0
0
BRUgamer avatar
miért mindig akkor jutnak eszembe a legjobb rém történetek meg minden amit a félelemről meg ijjesztő dolgokról olvasok vagy látok mindig akkor jönnek elő amikor magamba sétálok az utcán,sötétben és ez így egy idő után kurvára nem vicces mert nem merek magamba elindulni hazafele,najó persze nem kérdek meg senkit, hogy kisérjen haza de akkor is frusztráló, hogy pont ilyenkor jön elő minden és így próbálok arra törekedni hogy amikor megyek hazafele valahonnan a sötétbe legyen velem valaki mert akkor beszélgetünk és nem jönnek elő, persze ha magamba vagyok akkor is túlélem csak idegesítő.
0
0
0
0
mlan0 avatar
Olyan lesz minta a Cloverfield című filmbe... 😃 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Bicike írta:
gyenesmartin írta:
Caymane írta:
ezek a hangok mik lehetnek? 😲 elég sokat lehet youtubeon találni, szóval nem hinném, hogy fake.
[url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vcUDYBIrWio#![/url]
[url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q5XsVZ8OgTs[/url]
Senki nem tudja, hogy mik lehetnek. A hatóságok is keresik ezt. Először a tengerfenékről hallották meg, utána terjedt át az egész földre. Magyarországon is észleltek ilyeneket.


Ez a kijevi hang elég komoly, mint valami thriller film. Nem hiszem, hogy alá lenne vágva. Félelmetes. Magyarországon mikor észlelték?

JackBauer: Az azért van, mert te vagy Jack Bauer, s lehet, hogy az oroszok vadásznak rád 😆
Lehet azért van, mert este jól szoktál aludni.


Szerintetek az miért van, hogy amikor volt Csernobilban, helyesbítve Pripjatyban a robbanás, nagyanyámék videólejátszója folyamatosan kattogott, s a mai napig kattog, na ez miért van?

Bocs a dupla hsz-ért, véletlenül a szerkesztés helyett a saját kérdésemre válaszoltam 😆
Legutóbb talán pénteken nyíregyházán.

Olyan mintha vadászgépek mentek volna el ott. De az nem tartott volna tovább pár másodpercnél.
0
0
0
0
Bicike avatar
Bicike írta:
gyenesmartin írta:
Caymane írta:
ezek a hangok mik lehetnek? 😲 elég sokat lehet youtubeon találni, szóval nem hinném, hogy fake.
[url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vcUDYBIrWio#![/url]
[url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q5XsVZ8OgTs[/url]
Senki nem tudja, hogy mik lehetnek. A hatóságok is keresik ezt. Először a tengerfenékről hallották meg, utána terjedt át az egész földre. Magyarországon is észleltek ilyeneket.


Ez a kijevi hang elég komoly, mint valami thriller film. Nem hiszem, hogy alá lenne vágva. Félelmetes. Magyarországon mikor észlelték?

JackBauer: Az azért van, mert te vagy Jack Bauer, s lehet, hogy az oroszok vadásznak rád 😆
Lehet azért van, mert este jól szoktál aludni.


Szerintetek az miért van, hogy amikor volt Csernobilban, helyesbítve Pripjatyban a robbanás, nagyanyámék videólejátszója folyamatosan kattogott, s a mai napig kattog, na ez miért van?
0
0
0
0
Bicike avatar
gyenesmartin írta:
Caymane írta:
ezek a hangok mik lehetnek? 😲 elég sokat lehet youtubeon találni, szóval nem hinném, hogy fake.
[url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vcUDYBIrWio#![/url]
[url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q5XsVZ8OgTs[/url]
Senki nem tudja, hogy mik lehetnek. A hatóságok is keresik ezt. Először a tengerfenékről hallották meg, utána terjedt át az egész földre. Magyarországon is észleltek ilyeneket.


Ez a kijevi hang elég komoly, mint valami thriller film. Nem hiszem, hogy alá lenne vágva. Félelmetes. Magyarországon mikor észlelték?

JackBauer: Az azért van, mert te vagy Jack Bauer, s lehet, hogy az oroszok vadásznak rád 😆
Lehet azért van, mert este jól szoktál aludni.


Szerintetek az miért van, hogy amikor volt Csernobilban, helyesbítve Pripjatyban a robbanás, nagyanyámék videólejátszója folyamatosan kattogott, s a mai napig kattog, na ez miért van?

Bocs a dupla hsz-ért, véletlenül a szerkesztés helyett a saját kérdésemre válaszoltam 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Caymane írta:
ezek a hangok mik lehetnek? 😲 elég sokat lehet youtubeon találni, szóval nem hinném, hogy fake.
[url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vcUDYBIrWio#![/url]
[url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q5XsVZ8OgTs[/url]
Senki nem tudja, hogy mik lehetnek. A hatóságok is keresik ezt. Először a tengerfenékről hallották meg, utána terjedt át az egész földre. Magyarországon is észleltek ilyeneket.
0
0
0
0
mlan0 avatar
Hívjátok fel ezt a számot( ha jól tudom ingyenes) : 06-80-222-111 😆 (állítólag ez Samara Morgen telefon száma )
0
0
0
0
no avatar
ezek a hangok mik lehetnek? 😲 elég sokat lehet youtubeon találni, szóval nem hinném, hogy fake.
[url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vcUDYBIrWio#![/url]
[url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q5XsVZ8OgTs[/url]
0
0
0
0
DarthRoni avatar
gyenesmartin írta:
DarthRoni írta:
sizz írta:
Ajánlom, hogy nézzétek meg és a csapat többi videóit is, aki még nem látta őket.
Szerintem ez eléggé megmagyarázhatatlan az egész.


Nincs ezen mit megmagyarázni, a történelem minden korszakában volt egy csoportnyi mocskos féreg, aki szolgaságba akarta kényszeríteni a világot, csak rájöttek hogy háborúval nem tudják elérni, így mostmár az élet minden területén akarják rákényszeríteni az embert.

A válság sem magától jött.

Én csak azt sajnálom, hogy nem hagyják az embernek hogy egy normális élhető életet éljen, miért akarja kiírtani a saját fajtáját az ember?
Mit ér el valaki azzal ha övé lesz a világ? nem elég neki a gazdagság? miért kell mellette még milliókat nyomorba taszítani?
És ha nem is emberek?
Kis érdekesség erről.
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
Kb 7 órányi előadás egy olyan embertől akit nagyon nehéz vagy nem lehet megcáfolni.


Érdekel nagyon, de rohadt hosszú.
De végre kezdenek felébredni az emberek hogy valami nagyon nincs rendjén, a remény hal meg utoljára, hogy változtathatunk, és nem kell megdöglenünk 80-90 ezer forintért havonta.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
DarthRoni írta:
sizz írta:
Ajánlom, hogy nézzétek meg és a csapat többi videóit is, aki még nem látta őket.
Szerintem ez eléggé megmagyarázhatatlan az egész.


Nincs ezen mit megmagyarázni, a történelem minden korszakában volt egy csoportnyi mocskos féreg, aki szolgaságba akarta kényszeríteni a világot, csak rájöttek hogy háborúval nem tudják elérni, így mostmár az élet minden területén akarják rákényszeríteni az embert.

A válság sem magától jött.

Én csak azt sajnálom, hogy nem hagyják az embernek hogy egy normális élhető életet éljen, miért akarja kiírtani a saját fajtáját az ember?
Mit ér el valaki azzal ha övé lesz a világ? nem elég neki a gazdagság? miért kell mellette még milliókat nyomorba taszítani?
És ha nem is emberek?
Kis érdekesség erről.
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
Kb 7 órányi előadás egy olyan embertől akit nagyon nehéz vagy nem lehet megcáfolni.
0
0
0
0
DarthRoni avatar
sizz írta:
Ajánlom, hogy nézzétek meg és a csapat többi videóit is, aki még nem látta őket.
Szerintem ez eléggé megmagyarázhatatlan az egész.


Nincs ezen mit megmagyarázni, a történelem minden korszakában volt egy csoportnyi mocskos féreg, aki szolgaságba akarta kényszeríteni a világot, csak rájöttek hogy háborúval nem tudják elérni, így mostmár az élet minden területén akarják rákényszeríteni az embert.

A válság sem magától jött.

Én csak azt sajnálom, hogy nem hagyják az embernek hogy egy normális élhető életet éljen, miért akarja kiírtani a saját fajtáját az ember?
Mit ér el valaki azzal ha övé lesz a világ? nem elég neki a gazdagság? miért kell mellette még milliókat nyomorba taszítani?
0
0
0
0
sizzpreme avatar
Ajánlom, hogy nézzétek meg és a csapat többi videóit is, aki még nem látta őket.
Szerintem ez eléggé megmagyarázhatatlan az egész.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Na az miért van hogy minden matek oran nagyon almos leszek.

2. Orákon egyre többet lankad a figyelmem, egyrw tóbször bambulok el. És nézek magam elé vagy 5 pwrcig üres tekintettel. Ès ésre se veszem :'(

De ez az irásomon (igwn nwmtudom hogy függ össze a 2) meg a jegyeimwn is mwglátszik. Valaki mondana valami jót?

Kösz elöre is.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
JackBauer írta:
Akkor valaki azt mondja meg nekem, miért van az hogy minden egyes reggel nagyon nagy adrealinszinttel ébredek ? 😃


:-) Az honnan tudod?
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
FONTOS LENNE!!!
Tudna valaki mutatni egy olyan kockáról egy képet aminek az egyik oldala homorú a másik domború???
0
0
0
0
no avatar
Akkor valaki azt mondja meg nekem, miért van az hogy minden egyes reggel nagyon nagy adrealinszinttel ébredek ? 😃
0
0
0
0
frank04 avatar
Ez működik? Ezt magyarázzátok meg:

[url]www.profitsee.org/ref.php?page=act/ref&invcod=4181[/url]
0
0
0
0
SCoreblack avatar

Vajon hogyan került a macival szorosabb barátságba?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
PlyingVermin írta:
Minden este repülő gömböket látok az égen és egy idő után eltűnnek sokat olvastam h ezek a műholdat amiket megvilágít a nap de ez itt a légkörben mozgott mi lehet az?
Meteorológiai léggömb 😆. Mindig ezt szokták mondani.
0
0
0
0
PlyingVermin avatar
Minden este repülő gömböket látok az égen és egy idő után eltűnnek sokat olvastam h ezek a műholdat amiket megvilágít a nap de ez itt a légkörben mozgott mi lehet az?
0
0
0
0
unknown user avatar
Hát nem tudom. Én sokszor játszottam a Slender-el, 3x sikerült is kijátszanom de azt a félelmetes hatást nem igen tudom átérezni, még este sem full sötétben fülessel.
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
agykontroll-ról mi a véleményetek?
0
0
0
0
no avatar
LOL 1637 : Pont ugyanerre gondoltam csak kicsit finomabban irtam le 😆 (azaz érthetetlenül megint 😃😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én inkább abbahagytam a játékot nem annyira szeretem a random megijedést.
0
0
0
0
niteforce avatar
Spartan117 írta:
ammmmmmm tudom hogy fake de vicces ki is lett jelentve hogy nem létezik ki lettt találva de te tudod ja és akkor tessék ha elhiszed hogy létezik ez neked való játék >:-D :



mondjuk 1-2 hülyeséget mondott a videóban 😆


ezt toltuk haverommal is, ő fosott, én meg röhögtem össze vissza 😃
nem tudom átérezni ezeket a játékokat, még este fülessel sem, amnesiába is csak baromkodtam 😃
0
0
0
0
no avatar
ISTENEM NEM azért raktam oda azt a b.zi videót mert igaz egy szóval se mondtam hogy az! Ennek a Slendermannaek a kifigurázása ahogy kmisi mondja nem mondjátok hogy fake ?😆 igen nyilván ha voldemort troikára fog táncolni a szobámban az szüröm le elöször hogy ez igazi 😃 most miröl beszéltek egy szóval nem irtam oda hogy igazi ez csak egy " gúny" nemcsak hogy a vidi fake hanem az egész Slenderman fake de akkorra hogy ha azt valaki elhiszi! nem baj ha yganakszik hogy lehet hogy van de ha stabilan azt állitja folyamatosan hogy tényleg létezik ott nem sértésnek de ahhoz külön naivnak kell lenni ! 😀
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Kmisi99 írta:
Az se félelmetes. És a vidi azért vicces mert direkt megjátszott. Szó nem volt róla hogy az a táncoló csávó tényleg valami szörny. 😊 Az egész a legenda kifigurázása.


Én erről a legendáról nem is hallottam még :/
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Az se félelmetes. És a vidi azért vicces mert direkt megjátszott. Szó nem volt róla hogy az a táncoló csávó tényleg valami szörny. 😊 Az egész a legenda kifigurázása.
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Kmisi99 írta:
Spartan117 írta:
Eza slenderman egy FAKE! fogadjátok el bár kétlem hogy akérki is elhiszi közülünk tényleg durva de ha egyszer fake akkor fake 😆
ezu jóóóó 😆 a zene is 😆

Már az hülye aki ilyesmit elhisz. Az összes ilyen urban legend baromság.


Szerintem ez a videó egyben undorító és ijesztő is,k*rvára nem értem mi olyan vicces benne ...de biztos,hogy Fake 😀
Inkább "Yutyubon" keresőbe>Ghost,Real Monster, meg ilyeneket írjatok be,higgyétek el lesz mitől félni éjszaka 😜
0
0
0
0
Andy avatar
Az a tánc videó fake, de én láttam slendert! 2x is..
am abban a videóban én látom az arcát a csávónak aki beöltözött...
(meg am ránéztek és tudott mozogni szal a vidi 100 százalék h FAKE!)
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Spartan117 írta:
Eza slenderman egy FAKE! fogadjátok el bár kétlem hogy akérki is elhiszi közülünk tényleg durva de ha egyszer fake akkor fake 😆
ezu jóóóó 😆 a zene is 😆

Már az hülye aki ilyesmit elhisz. Az összes ilyen urban legend baromság.
0
0
0
0
YellowFlash avatar
ComAndor írta:
Villanykapcsolónál valószinüleg az áram "szökik" és az az ad ki olyan hangot. Kilincs.... arra nincs magyarázatom
Lakott elötted/elötettek más ember a házban?


Igen, egy öreg házaspár élt itt nagyon régen. Aztán megvettük, és felújítottuk.
0
0
0
0
no avatar
ammmmmmm tudom hogy fake de vicces ki is lett jelentve hogy nem létezik ki lettt találva de te tudod ja és akkor tessék ha elhiszed hogy létezik ez neked való játék >:-D :



mondjuk 1-2 hülyeséget mondott a videóban 😆
0
0
0
0
Andy avatar
Spartan117 írta:
Eza slenderman egy FAKE! fogadjátok el bár kétlem hogy akérki is elhiszi közülünk tényleg durva de ha egyszer fake akkor fake 😆
ezu jóóóó 😆 a zene is 😆


Sztem létezik de ez a vidi fake!
0
0
0
0
no avatar
Eza slenderman egy FAKE! fogadjátok el bár kétlem hogy akérki is elhiszi közülünk tényleg durva de ha egyszer fake akkor fake 😆
ezu jóóóó 😆 a zene is 😆
0
0
0
0
Andy avatar
BRUgamer írta:
Ez a Slender man Cucc dúrva...


Tudom, meg az is durva hogy:
Minél többet tudsz meg róla, ő is megtud annyit rólad...
(Szóval ne gondolj rá, mert közben egyre többet tud meg rólad..)
Na meg hogy hova visz el?? (ha egyáltalán elvisz és nem megöl)
És mit jelentenek a cetlik? És ki irta őket??És honnan jött?
És mit akar?
Talán a félelmünkből táplálkozik...



Áhh, én betolytam!
0
0
0
0
YellowFlash avatar
Nálunk nap mint nap furcsa hangok vannak. Tisztám hallom őket, mintha 10 centire történne a dolog. Az egyik, hogy a fürdőszoba kapcsolójának a hangját hallom, mintha valaki felkapcsolja, de ugyanúgy áll, senki nem ér hozzá. A másik pedig az ajtónk kilincse. Az is ugyanaz, mint a kapcsoló. Mintha valaki lehúzná a kilincset és vissza. Ez már hónapok óta megy...
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Spartan117 írta:
NEM ÉRDEKEL tedd a kezed akkor is a tévére 😆😆 (tedd a kezed a wc be 😃 ) Lapartman 3 ast kaptam fogalmazásból magyarnyelvtan sose ment de legalább megkapotam a kitünőt 😆 ja és én sem értem amit irok 😆 csak irok 😆
Néha én is csak írok, csak azt nem tudom miről és miért.
0
0
0
0
no avatar
mai napon disznót vágunk és kiderülne hogy igazából egy emberlélek 😆😆 ez jó ötlet de semkmi sem biztos 😃
0
0
0
0
no avatar
NEM ÉRDEKEL tedd a kezed akkor is a tévére 😆😆 (tedd a kezed a wc be 😃 ) Lapartman 3 ast kaptam fogalmazásból magyarnyelvtan sose ment de legalább megkapotam a kitünőt 😆 ja és én sem értem amit irok 😆 csak irok 😆
0
0
0
0
no avatar
Valóban van ilyen attila és heterokrómiának hívják 😆 erröl ezelött én is halotam de csak ugy tudtam állatoknál van 😀 de nem szólo bele 😆
0
0
0
0
no avatar
gyenesmartin olyan ritka betegségekvannak hogy be lehet rajta szarni 😲 szerintem hagyd a francba nem kell mindenröl megtudni mi az de a gugli biztos talál valamit 😀

ezt nézd :http://borsa.hu/20091001/a_szemszin_valtozasa_csupan_egy_optikai_csalodas/a_szemszin_valtozasanak_kulonbozo_okai/

MÉG ÉRDEKSESBB :

http://www.haziallat.hu/allati-trendi/olvasnivalo/heterokromia-tobbszinu-szem-allat/3660/

Dr.House módra megmondom hogy ez Heterorómia 😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Spartan117 írta:
gyenesmartin orosz vagy van orosz felmenöd vagy ukrán ? lehet örökölted Chernobilt 😆😆😆 (ha valaki el kezd avval jönni hogy vápir oszt azé változik a szeme ne leszz hoszzú élete >😃 ammmm amugy viszatérve a reinkarnációra ennnyi erővel az a bizonyos Adolf H.tlernek is lehet reinkarnációja (kit tudja nincs e köztünk 😃 ) ammmm ez hüyleség aki irta hogy szerinte söttséget látunk és nem veszünk semmiröl tudomást ez nem igaz ! nekem is van ismerösöm aki meghalt és álmában a halála után majdnem mindekihez elment és nem mi láttuk a villany csak úgy felvolt kapcsolva éjfélkor és senki nem kapcsolta fel és ez az apám 😜
Magyar vagyok, nincs senki külföldi felmenőm.
De a színek akkor is furcsák. Gondolkoztam, hogy menni kéne szemészetre, de ott is mit csinállnának? Kiröhögnének és bolondnak néznek?
0
0
0
0
no avatar
gyenesmartin orosz vagy van orosz felmenöd vagy ukrán ? lehet örökölted Chernobilt 😆😆😆 (ha valaki el kezd avval jönni hogy vápir oszt azé változik a szeme ne leszz hoszzú élete >😃 ammmm amugy viszatérve a reinkarnációra ennnyi erővel az a bizonyos Adolf H.tlernek is lehet reinkarnációja (kit tudja nincs e köztünk 😃 ) ammmm ez hüyleség aki irta hogy szerinte söttséget látunk és nem veszünk semmiröl tudomást ez nem igaz ! nekem is van ismerösöm aki meghalt és álmában a halála után majdnem mindekihez elment és nem mi gndoltuk oda hanem tudta hogy halott 😞 a villany csak úgy felvolt kapcsolva éjfélkor és senki nem kapcsolta fel és ez az apám 😜 üzenetek stb. hát elég durva dolgok vannak nem tudm lelkileg vagy hogy van belém "táplálva" ez a dolog de én a többiekkel elentétben lehet hogy nem látszik de különösen rideg vagyok brutális és sokan azt hiszik depresziós voltam az eset után pedig soha nem voltam deprszziós amikor ez belölem elöjön azt hiszik nem vagyok normális 😆 😜
és látok olyan dolgokat amiröl érzésemi vannak hogy már láttam hol ott soha nem jártam ott dezsávű hát igen . Ez a REINKARNÁCIÓ nem hülyeség sőt valoszinű hogy mindeketttö van elöször menyország utána megint egy reinkarnáció és igy tovább soha nem tudjuk meg de egy biztos nem mindenröl kell tudni és viszatérve egy ujabb téma földönkivűliek 1000% hogy vannak 😲 😲 😲 (remélem turián félék 😆😉
0
0
0
0
BRUgamer avatar
Ez a Slender man Cucc dúrva...
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Mort2195 írta:
gyenesmartin írta:
Ha már szemek. Elég furcsa dolog történik velem mostanában. Minden nap 4-6 óra között egyszer csak elkezd viszketni a szemem után meg úgy el kezd szúrni, mintha egy marék pirospaprikát öntöttem volna bele. Ez az érzés csak akkor múlik el, ha jó bő vízzel kimosom. Mielőtt azt mondaná valaki, hogy belement valami, nincs semmi a szememben se a fájás előtt, se utána. Viszont ami még furcsa, hogy a szemem színe megváltozott barnáról zöldre. Közben van benne kék árnyalat is. Na ezt magyarázza meg valaki.

Ez biztosan azt jelenti, hogy jön a világ vége... Vagy esetleg csak egy mutánssá alakulsz át.
😆 Még történnek velem érdekesebbek is. (Ez már elmúlt)
PL.: Élőlények körül látok színeket. Leírni nem tudom, hogy lehetne, mintha körbefogna mindenkit egy ilyen. Meg mindenkinek más színű (Nem nem a ruhára gondolok 😀 ). Ráadásul néhány helyen szintén látok színes foltot, főként olyan helyen ahol víz van. Ez most nem kitaláció. Vagy valami baj van a szememnek, hogy sokat gépeztem utóbbi időben (a monitorom mögött van kék fény, lehet emiatt), vagy nem tudom.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció