Megmagyarázhatatlan rejtélyek!

Szerző: dave500, 2009. March 12., téma
Fórum » Társalgó
Ha valakinek van hátborzongató története ossza meg velünk! :) :o ;)
Hozzászólások: 1 586
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Velem is már sokszor megtörtént de már kezdem szokni
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Bicike írta:
Nekem olyan érzésem szokott lenni, mintha pl elmegyünk valahová, ahol már voltunk, s beugrik egy kép hirtelen, hogy itt már voltunk és a látomásban mindenki pontosan olyan helyzetbeb van, azt csinálja, amit a jelenben, olyan érzés, mintha már megtörtént volna, pedig nem.

Ilyen velem már sokszor meg történt, szinte már nem is csodálkozok ha ilyen van.xD Deja vu:D Tényleg elég furcsa érzés, de azért az túlzás, hogy "látomás":D
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
A fényév felfogása!

300.000km/s (!!!) És az a fényév amit ez egy év alatt tesz meg! (gondolom nem mondtam újat) felfoghatatlanul nagy szám!

9.460.800.000.000.000 méter, azaz 94 milliárd 608 millió kilóméter

Hát ez elég szép eredmény

Na most vegyünk egy 600 fényévre lévő bolygót, na az nem a szomszédban van
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Bicike írta:
Nekem olyan érzésem szokott lenni, mintha pl elmegyünk valahová, ahol már voltunk, s beugrik egy kép hirtelen, hogy itt már voltunk és a látomásban mindenki pontosan olyan helyzetbeb van, azt csinálja, amit a jelenben, olyan érzés, mintha már megtörtént volna, pedig nem.


Nem megmagyarázhatatlan. Valójában ez egy igencsak ismert jelenség, velem is néha-néha megesik.[LINK]


tasiadam: Fura egy ember lehetsz te😜 (nem sértésnek szántam)
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Nekem az hogy aaz Amd atlon x2 2.8 gugaherc 3 giga ram meg ati radeon ho 5570 windows 7 32 bit elviszi a moder warfare 2 teljesen full grafikán igaz néha eléggé szaggat de eldöcög fullon ezen nagyot csodálkoztam mivel elég fis a gépem csak a minitor kurvajo Ja a rohadt fos iraser bocs a telefonin nem latom mit irok sry:-(
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Mort2195 írta:
nekem meg az hogy amikor iszok tudom hogy mit csináltam és nem emlékszem rá

Hát ezt én rohadtul nem értem, valahogy értelmesen fogalmazd már meg. Iszol (gondolom valami alkoholos dologra gondoltál), és tudod mit csináltál, de nem emlékszel rá, hogy mit csináltál. Vagy mi van?


tudom hogy valahol bicikliztem de egyszerűen nem emlékszel rá hogy mikor és hol és kivel. Tudtam hogy a telefont a gépbe dugtam mégis kimentem keresni a fűbe
0
0
0
0
Bicike avatar
Tudja, hogy ivott, csak olyan érzése van, úgy emlékszik, mintha nem ivott volna.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
tasiadam írta:
Bicike írta:
Nekem olyan érzésem szokott lenni, mintha pl elmegyünk valahová, ahol már voltunk, s beugrik egy kép hirtelen, hogy itt már voltunk és a látomásban mindenki pontosan olyan helyzetbeb van, azt csinálja, amit a jelenben, olyan érzés, mintha már megtörtént volna, pedig nem.


nekem meg az hogy amikor iszok tudom hogy mit csináltam és nem emlékszem rá 😆DD
Honnan tudod, hogy mit csináltál, ha nem emlékszel rá?
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Bicike írta:
Nekem olyan érzésem szokott lenni, mintha pl elmegyünk valahová, ahol már voltunk, s beugrik egy kép hirtelen, hogy itt már voltunk és a látomásban mindenki pontosan olyan helyzetbeb van, azt csinálja, amit a jelenben, olyan érzés, mintha már megtörtént volna, pedig nem.


nekem meg az hogy amikor iszok tudom hogy mit csináltam és nem emlékszem rá 😆DD
0
0
0
0
Bicike avatar
Nekem olyan érzésem szokott lenni, mintha pl elmegyünk valahová, ahol már voltunk, s beugrik egy kép hirtelen, hogy itt már voltunk és a látomásban mindenki pontosan olyan helyzetbeb van, azt csinálja, amit a jelenben, olyan érzés, mintha már megtörtént volna, pedig nem.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Norbi777 írta:
Ez is érdekes:
Ezek valódi hangok. Angliába füldugót is osztogattak emiatt. De vannak még itt érdekességek.
Itt nézzétek a felhőt. Vibrál.
Itt olyan ez hang ami a videódba is volt, mintha valami el repült volna a feje fölött. Vagy hatalmas robbanás a föld alatt.
[movie=youtube]dJ3S6hmd-Ow[/movie]Ez is érdekes
[movie=youtube]SdnaTBbTVhY[/movie]
0
0
0
0
TheGame avatar
őőő...Ez mi? Hogyan csinálja? 😲
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Mort2195 írta:
Ez most mi a franc? Nem tudom, hogy kerültem ehhez a videóhoz, de, hogy megnéztem kíváncsi lettem, hogy ez az űrlény ember mit csinál azokkal a a golyókkal? Vagy mik azok egyáltalán?

Nincs ebben semmi megmagyarázhatatlan. Ha elég sokat gyakorol valaki az meg tudja ezt csinálni. Még annál sem amikor látszólag egy helyben lebegett. Két ujjal még fogta és közben még vagy szívta vagy fújta.
0
0
0
0
Bicike avatar
Mondtam haveromnak, hogy ketrévágnám a TV alaplapját, erre elkezdi, hogy akkor 2 darabban jön ki 😆 Persze ha egy jó csaj jönne, az jobb lenne. 😆
0
0
0
0
Bicike avatar
A világ legnagyobb kísértetei c. könyv ezekkel foglalkozik. Nekem 2 db. van a könyvbõl, ha valaki gondolja, akkor az egyiket eladom.
Szerk: ha a TV-böl egy csaj kezdene kimászni, akkor dobjátok ki az ablakon.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Az ID Discovery-in szombatonként paranormális szombat szokott lenni és elég jó dokumentum filmeket adnak
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok valaki meg tudná mondani, hogy miért van az, hogy a Maffia 2 közben semmilyen sérülés hatására elkezd csökkenni az életem majd pirosan lüktetni az egész mintha sérülést szenvedtem volna, pedig semmit sem csináltam, és mikor teljesen elfogy az életem meghalok. Amikor újrakezdem ugyanúgy elfogy az életem. Mi lehet a gond ?
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Ezeket a szellemekkel foglalkozó dokumentum filmeket én is szeretem, kivéve, amikor médiumok hülyítik az embert. A Ghost Hunter szerintem a legjobb, ott nem próbálnak megetetni a hülyeséggel, és csak nagyon ritkán kerülnek olyan helyzetbe, ami tényleg megmagyarázhatatlan. Régebben én is féltem ezeket éjjel nézni, minden kisebb zajra felébredtem! 😆
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
nem vagyok félős fajta, de volt néhány rész ami után rosszabban aludtam régen akkoriban! 😀 hétvégenként volt 11kor éjszaka v éjfélkor, nem mondom, jobb idő pontot nem is választhattak volna ki a vetítésre!😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
robinho89 írta:
nézzétek meg a youtubon fent van, régen ment a discoveryn! az a címe, h Szellem járás!😀

Ezektől több éve rohadtul félem mégis olyan érdekes volt hogy néztem aztán hetekig alig tudtam elaludni 😆
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
nézzétek meg a youtubon fent van, régen ment a discoveryn! az a címe, h Szellem járás!😀
0
0
0
0
Wayne Rooney avatar
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VfwYiAcumzg#t=0s
0
0
0
0
Wayne Rooney avatar
A Barna Hölgyről, akit Lady Dorothy, illetve családi szellem néven is emlegettek, azt beszélték, hogy az 1840-es, 1850-es években gyakran kószált az angliai Norfolkban lévő Raynham Hall folyosóin.
Ruhájáról azt beszélték a szemtanúk, hogy ugyanaz az arannyal átszőtt barna selyembrokát, melyet a raynhami házban látható portrén Lady Dorothy Townshend, Robert Walpole miniszterelnök nővére visel.

Dorothy Walpole a másik raynhami Townshend előkelőséggel kötött házasságot, egyesek szerint akarata ellenére - ami esetleg megmagyarázná, miért kísértett Raynhamben 1726-os halála után. Kevésbé romantikus érzelmű családja ellenben azt hangoztatta, hogy saját rokonságára, a Walpole-okra neheztel azok előkelőbb címe miatt. De mélyen megvetette férje rokonait is, akiknek vagyona Dorothy szerint őt illette volna meg. Így aztán egyik családnak sem volt nyugalma a kísértet miatt.

Sőt, a Barna Hölgy nem csak családjában kísértett. Frederick Marryat kapitány és író is látta egyszer, és szeszélyes szelleme Houghtonban, a Robert Walpole által építtetett nagy norfolki udvarházban is megjelent. 😲
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Szykla: Hitler visszatért 😆 (De ő alacsony volt)
0
0
0
0
Nehuen avatar
Mit akar az a cigány a rozsdás kaszájával ? a légiós még csak meg sem érezné ! 😆
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Ez a videó k*kurtjó😆.Ha igaz,(ami nem valószínű)akkor az a fantom remélem megöli az összeset!😂
0
0
0
0
Szykla avatar
Fantom járja Tetétlent

[LINK]

0
0
0
0
RLXUSD avatar
Synda írta:
Párhuzamos dimenzió csak elméletben létezik,amit egy túl sokat gondolkodó ember talált ki,akár elmebetegnek is lehetne nevezni tudós helyett 😆

Amúgy buli lenne találkozni saját magammal,de nem lenne érdekes semmi újat nem tudnánk egymásnak mondani 😂

2012-ben jönnek az ufók,ha megengedik elmegyek velük,milyen jó lehet űrhajót vezetni 😊😜


Dehogynem! 😃

Az alteregód (már ha létezik) mindent máshogy csinált, nem úgy döntött ahogy te meg ilyenek.
0
0
0
0
krutka avatar
MaximumGame írta:
Randy Orton írta:
Inkább offolom a témát, mert megtámadnak megint a hülyék, hogy nem lesz világvége, stb... 😆 (Nem rád céloztam) 😆

Beszéljetek a hüvelygombáról! Az is megmagyarázhatatlan! 😶


ABuzikazamegmagyarázhatattlan 😆


tasiadam: Mikor szavaszták meg ezt ? 😃


Én is hallottam, hogy lehet megint kötelező lesz 18 évtől bevonulni a katonaságba, és háboru esetén mindenki megy háboruzni, de 18 évesen csak azért kell bemenni, hogy felkészitsenek. ugyhogy nemfogunk belehalni szerintem. régen is ez volt...
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Megazhogyegybeírsz! 😆😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Randy Orton írta:
Inkább offolom a témát, mert megtámadnak megint a hülyék, hogy nem lesz világvége, stb... 😆 (Nem rád céloztam) 😆

Beszéljetek a hüvelygombáról! Az is megmagyarázhatatlan! 😶


ABuzikazamegmagyarázhatattlan 😆


tasiadam: Mikor szavaszták meg ezt ? 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Nekem a világvége kicsit reális de az odébb van és a ma terméke lesz. Én szerintem a világválság lesz mindennek az oka, a bankok és a NTC-k... eddig minden válságot háború követett és minden háborút egy válság... most szavazták meg h nyilvántartásba kell venni azokat akik képesek a seregbe beállni azaz készülnek valami ilyesmire. Én ezeket tudom perpill
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Inkább offolom a témát, mert megtámadnak megint a hülyék, hogy nem lesz világvége, stb... 😆 (Nem rád céloztam) 😆

Beszéljetek a hüvelygombáról! Az is megmagyarázhatatlan! 😶
0
0
0
0
niteforce avatar
Szerintem a világvége olyan lesz mint a crysis 2 😃 ezek a lények lesznek mindenhol és szétrombolják a városokat 😆 De előlem nem menekülnek, mert K-volt fegyvert csinálok egy codegen tápból és lelövöm őket 😃
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Jövőre? Jővőre már világvége lesz! 😕 😆
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Randy Orton írta:
#1525 Ez nagyon komoly! 😃😆

Ma volt a híradóban, hogy találtak a bolygót, amin valószínűleg van élet! Csak az a baj, hogy soha a büdös életbe nem tudjuk meg, hogy tényleg lehet-e rajta élet... 😞


Hát igen...600 fényévnyire...azért az nem a szomszédban van.
De ki tudja, mi fog itt még történni. Lehet hogy jövőre már oda megyünk nyaralni. (mondjuk ezt kétlem)
0
0
0
0
Randy Orton avatar
#1525 Ez nagyon komoly! 😃😆

Ma volt a híradóban, hogy találtak a bolygót, amin valószínűleg van élet! Csak az a baj, hogy soha a büdös életbe nem tudjuk meg, hogy tényleg lehet-e rajta élet... 😞
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Igen, tudom, gyors a fejlődés...
Azért hitték azt a 60-as 70-es években, hogy 2020-ra már a levegőben közlekednek az autók?

Ez a gyorsfejlődéses duma elég nagy hülyeség. A tudósok sem takaróznak ezzel..

Mehetnénk a levegőbe... ha nem lenne Benzin.. szerinted mit csinálnának a sejkeke? Ha árammal felrepülne a kocsi...



2012 Világ vége, meg nem a föld felrobbanását jelenti... hanem Euro megszűnik, mindenkit érint...

A Másik, az hogy a sok csicska ember a TV Világot és satöbbit veszi alapúl, hogy Ez a Divat kifúrom a fülem, meg a nyelvem, seggem...
Ennek vége lesz.. az emberek külsőségre mennek, én nem törödök a márkával, én jól érezzem magam, amiben vagyok,
''Különc vagyok, ez a jó'' nem az a menő, hogy HÚÚÚÚ Ilyen márkás Oniel Cipöm van... stb

Ha egy csajnak ez kell, 80% a csajoknak ez kell, mert csak akkor menő egy csávó... ha márkás meg húú 200 ezer forintnyi cucc van rajta...
Az mennyen a sarokra...

Ez lesz a változás, hogy a sok paraszt nem a márkát és papírt fogja nézni...
200ezer diplomás van az országba... ebből 60% dolgozik csak....
Ebből vagy 40% Dolgozik Diplomás méreteken belül 😀

Arról nem is beszélve, egyre melegebb van a földön,
Most is Europába baromi nagy Riadó van.... nincs hó....
2012 ben megváltozik sok bolygó polus irányzatai .. és így az eltérés miatt nagyon sok minden megváltozik....
Az eltérések miatt , fény esés miatt Kora reggel és 12:00 körül is egy másik nap fog tükröződni....
0
0
0
0
jasko avatar
énis ezt kérdem 😃
0
0
0
0
szucsa avatar
jasko írta:

ezt kérem megmagyarázni 😃

LÓÓL 😂
0
0
0
0
jasko avatar

ezt kérem megmagyarázni 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
lapartman997 írta:
tasiadam írta:
krutka írta:
De ezt a fénysebességet, ha elérnénk, akkor még vagy 10 évig csak kísérleteznének. Az emberi szervezet bírná egyáltalán? Jó itt a földön a légtérben biztos nem, de kint az űrben sem gondolnám 😃 Vagy a belső szerveket gépiesítik, mint pl. a műszív, meg hasonlók és akkor kicsit nagyobb essélyel élik túl 😆 De az biztos, hogy nagyon sok baleset lenne, még az elején és az orvostudománynak is van hová fejlődnie.

Legalábbis én így gondolom 😆



műszív van, műtüdő van. művese van művégtagok vannak gyomor és a bél ami necces meg az agy
Műf*sz is van 😆!


sőt művagina, műhaj műszempilla ami 3D-s
0
0
0
0
no avatar
álitólag már a tudósok olyat is felfedeztek hogy tudnak olvasni az ember gondolataiban de ez még nem "tökéletes" 😃
milenne már olvasni a gondolatban.... 😲 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Kmisi99 írta:
De ez hogy majd fejlődik meg még sok idő a fénysebesség ilyen nem lesz. Egyszerűen meállunk a fejlődésbe azt valami háborúban kiírjuk magunkat. Már kb minden létező lényeges földi elemet flefedeztek. Nincs újféle anyag aminek köszönhetően mégjobban előrelépjünk. A számítástechnika is lassan megáll mert a silíciumból lassan mindent kihoznak.


szilíciumot a grafén váltja le, 1 atomrétegnyi szén alatta 1 atomrétegnyi vas térben
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció