Megmagyarázhatatlan rejtélyek!

Szerző: dave500, 2009. March 12., téma
Fórum » Társalgó
Ha valakinek van hátborzongató története ossza meg velünk! :) :o ;)
Hozzászólások: 1 586
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
Wentrion írta:
Kmisi99 írta:
Én semmi ilyen lélek meg lélekvándorlásba nem hiszek. Csupán az evolúciónak köszönhető és némi szerencsének (10km átmérőjű aszteroida) hogy szaros patkányból (purgatorius) majmok majd emberek lettünk akiknek elkezdett fejlődni az agya mert adottak voltak a feltételek és kezdtek egyre nagyobb őrültségeket bebeszélni maguknak az emberek és adták tovább a többi generációnak. Szerintem az élet születés majd a halállal végleg leáll az agyműködés és semmive válik nem marad sehol semmi abból amik voltunk.


*pacsi* Végre egy ember aki olyan szemszögből látja a világot mint én.

Végre egy logikusan élő és gondolkodó ember.
0
0
0
0
Wentrion avatar
Kmisi99 írta:
Én semmi ilyen lélek meg lélekvándorlásba nem hiszek. Csupán az evolúciónak köszönhető és némi szerencsének (10km átmérőjű aszteroida) hogy szaros patkányból (purgatorius) majmok majd emberek lettünk akiknek elkezdett fejlődni az agya mert adottak voltak a feltételek és kezdtek egyre nagyobb őrültségeket bebeszélni maguknak az emberek és adták tovább a többi generációnak. Szerintem az élet születés majd a halállal végleg leáll az agyműködés és semmive válik nem marad sehol semmi abból amik voltunk.


*pacsi* Végre egy ember aki olyan szemszögből látja a világot mint én.
0
0
0
0
Andy avatar
Slender kimaradt: http://slenderman.freeblog.hu
Olvassátok el!
És van a legendáról játék: (ez csak egy vidi, a játékot a leírásban letöltheted) http://www.youtube.com/watch?v=gmeUpGe4JsQ&list=UU2MyugQM-NnGIG8Ku4NAaOQ&index=8&feature=plcp
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Mongoosewow írta:
Én is sokat gondolkodtam ezen. Amúgy mi ez a lélek dolog, és honnan jött azt nemtudom.... Az egész életed, a látásod,gondolkodásod, döntéseid és érzéseid az agyadban dolgozódnak fel, ott történik minden. Lényegében mondhatjuk így:Te az agyad vagy(😆😉 ami bele van bújtatva egy olyan burokba, amivel képes ellátni a szükségleteit. Ha azt vesszük valamiképp mindenképp tovább tud élni az ember, mivel az energia nem vész el csak átalakul, a lebomlott holttest is valamivé átalakul, és lehet hogy megint eljut egy olyan sejtszintre, hogy életképes lesz. Ez olyan mint ahogy a hormonok keletkeznek. VALAMIBŐL te is lettél, méghozzá "élettelenből" élő. Lehet hogy hülyeségeket hordok itt össze, de ez az én elméletem. Valahogy nálam hihetőbb mint a menyországos meg ördögös cucc, de hát mindenkinek megvan a maga választása😀


+1 😉 ez így van, energia vándorlás van 😎
0
0
0
0
Andy avatar
lorddesann írta:
De jó neked😆
Én meg künönös er?kkel rendelkezem😆



Én meg elkaptam a Mercer vírust 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Na akkor, hogy legyen valami értelmesebb kérdésem is. Miért van az, hogy az időkép Budapest felett nagyobb zivatart jelez mindig? PL most is.
0
0
0
0
Bicike avatar
Akkor ez rejtély. Nekem van könyvem kísértetekrõl, haverom meg vett egy könyvet, az a címe, ami a topiknak, kék színe van.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
kaizinger írta:
elvileg néhány embernél változhat az élete során a szeme színe de ez ritka!
ellőte nem ment bele kosz vagy bármi a szemedbe?
Tv be volt olyan hogy egy virágnak a pora belement a nőnek a szemébe és husevő baci került a szemébe és 1 hónap mulva egyik reggel arra ébredt hogy a egész szeméből egy nagy genyes valami lett
és nem dr csont meg egyebet néztem hanem fura betegségek
Nem ment bele semmi. Hát nekem elég sűrűn változik.
0
0
0
0
kaizinger avatar
elvileg néhány embernél változhat az élete során a szeme színe de ez ritka!
ellőte nem ment bele kosz vagy bármi a szemedbe?
Tv be volt olyan hogy egy virágnak a pora belement a nőnek a szemébe és husevő baci került a szemébe és 1 hónap mulva egyik reggel arra ébredt hogy a egész szeméből egy nagy genyes valami lett
és nem dr csont meg egyebet néztem hanem fura betegségek
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Bicike írta:
Lehet, elkaptál valamilyen fertőzést.
Ami szinte óraműpontossággal támadja a szemem? A bal szemem már kékes a jobb meg ilyen barnás zöldes. De "fájás" után szinte tiszta kék vagy zöld színű a jobb.
0
0
0
0
Bicike avatar
Lehet, elkaptál valamilyen fertőzést.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Ha már szemek. Elég furcsa dolog történik velem mostanában. Minden nap 4-6 óra között egyszer csak elkezd viszketni a szemem után meg úgy el kezd szúrni, mintha egy marék pirospaprikát öntöttem volna bele. Ez az érzés csak akkor múlik el, ha jó bő vízzel kimosom. Mielőtt azt mondaná valaki, hogy belement valami, nincs semmi a szememben se a fájás előtt, se utána. Viszont ami még furcsa, hogy a szemem színe megváltozott barnáról zöldre. Közben van benne kék árnyalat is. Na ezt magyarázza meg valaki.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Én úgy tudom hogy a pupilla kitágul, és mivel ilyen *** nagy lámpa világít a szemedbe, lehet hogy azt látod. Mondjuk elég szar lehet😃
0
0
0
0
ChysaR avatar
Mort2195 írta:
robinho89 írta:
az nem semmi! 😃 Amúgy hisztek a reinkarnációban vagyis a lélekvándorlásban? Hogy halálunk után újjá születünk egy másik testben! Én hiszek benne! Nem tudom elképzelni, hogy mi lesz a lelkünkel halálunk után. Vagy lehet, hogy olyan mint mikor kikapcsol a számító gép és minden megszűnik és semmivé válik, bár kétlem, hogy csak ennyiből állna az egész!

Szerintem ez a legnagyobb hülyeség, hogy másik testben születünk újjá. Én csak 2 lehetőségre gondolok, de ebből a másodikat ezerszer valószínűbbnek tartom.
1. Fent vagyunk a Mennyországban, és valami szellemként élünk tovább.
2. Amit te is mondtál, hogy elsötétül a kép, és ennyi. Olyan mint amikor elalszol, semmit nem tudsz olyankor magadról, csak a halálnál ez örökre tart.
Egyik rokonomnak volt halálközeli "élménye", már nem is tudom mi volt vele, de nem is ez a lényeg, valami komoly műtét volt, és egyszer már úgy nézett ki, hogy nem éli túl, de aztán visszahozták. Ő meg azt mondta, hogy látta akkor a fényt, már arra fele ment, csak hát visszahozták. Persze ilyennel teli is van az internet. Hogy ez most valóban igaz, vagy ilyenkor csak álmodja az ember, nem tudni, de én szintén az álmodást hiszem. Nem hiszek én semmi hülyeségben, meghalunk, azt kész, sötét a kép, de azt se látjuk, mint ahogy mondtam, mikor alszunk.


Ez a fény az alagút végén dolgot azzal magyarázzák, hogy ha az ember meghal vagy közel kerül hozzá, akkor az agyának az a része kezd először károsodni ami a látásért felelős, és ezért látni fényeket. Oldalhűen megfogalmazva, ha lesül a VGA-d menet közben akkor a kép a monitoron is torzul először 😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Kmisi99 írta:
Én semmi ilyen lélek meg lélekvándorlásba nem hiszek. Csupán az evolúciónak köszönhető és némi szerencsének (10km átmérőjű aszteroida) hogy szaros patkányból (purgatorius) majmok majd emberek lettünk akiknek elkezdett fejlődni az agya mert adottak voltak a feltételek és kezdtek egyre nagyobb őrültségeket bebeszélni maguknak az emberek és adták tovább a többi generációnak. Szerintem az élet születés majd a halállal végleg leáll az agyműködés és semmive válik nem marad sehol semmi abból amik voltunk.
Az evolúcióval csak egy baj van, hogy meg van cáfolva.
0
0
0
0
Bicike avatar
Az embernek van egy tudatalattija, az mûvel ilyen "álom dolgokat".
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Kmisi99 írta:
Én semmi ilyen lélek meg lélekvándorlásba nem hiszek. Csupán az evolúciónak köszönhető és némi szerencsének (10km átmérőjű aszteroida) hogy szaros patkányból (purgatorius) majmok majd emberek lettünk akiknek elkezdett fejlődni az agya mert adottak voltak a feltételek és kezdtek egyre nagyobb őrültségeket bebeszélni maguknak az emberek és adták tovább a többi generációnak. Szerintem az élet születés majd a halállal végleg leáll az agyműködés és semmive válik nem marad sehol semmi abból amik voltunk.

Egyetértek:DD Habár még az is megeshet, hogy regenerálódunk.xDDD
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Én is sokat gondolkodtam ezen. Amúgy mi ez a lélek dolog, és honnan jött azt nemtudom.... Az egész életed, a látásod,gondolkodásod, döntéseid és érzéseid az agyadban dolgozódnak fel, ott történik minden. Lényegében mondhatjuk így:Te az agyad vagy(😆😉 ami bele van bújtatva egy olyan burokba, amivel képes ellátni a szükségleteit. Ha azt vesszük valamiképp mindenképp tovább tud élni az ember, mivel az energia nem vész el csak átalakul, a lebomlott holttest is valamivé átalakul, és lehet hogy megint eljut egy olyan sejtszintre, hogy életképes lesz. Ez olyan mint ahogy a hormonok keletkeznek. VALAMIBŐL te is lettél, méghozzá "élettelenből" élő. Lehet hogy hülyeségeket hordok itt össze, de ez az én elméletem. Valahogy nálam hihetőbb mint a menyországos meg ördögös cucc, de hát mindenkinek megvan a maga választása😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én semmi ilyen lélek meg lélekvándorlásba nem hiszek. Csupán az evolúciónak köszönhető és némi szerencsének (10km átmérőjű aszteroida) hogy szaros patkányból (purgatorius) majmok majd emberek lettünk akiknek elkezdett fejlődni az agya mert adottak voltak a feltételek és kezdtek egyre nagyobb őrültségeket bebeszélni maguknak az emberek és adták tovább a többi generációnak. Szerintem az élet születés majd a halállal végleg leáll az agyműködés és semmive válik nem marad sehol semmi abból amik voltunk.
0
0
0
0
Bicike avatar
Nagyon keveset lehet tudni a viking vallásról. Az biztos, hogy több istenben hittek. Odin, a fõisten. Thor és Loki (DVSC) Odin fia. Most hirtelen nem ugrik be Odin és Thor feleségének a neve.
Bocs az OFF-ért.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
akkor én is viking vagyok, mert én is hiszek benne! 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
A vikingeknél volt. Õk úgy hitték, hogy haláluk után a lelkük a Valhallába vándorol, onnan pedig újjá éled
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
az nem semmi! 😃 Amúgy hisztek a reinkarnációban vagyis a lélekvándorlásban? Hogy halálunk után újjá születünk egy másik testben! Én hiszek benne! Nem tudom elképzelni, hogy mi lesz a lelkünkel halálunk után. Vagy lehet, hogy olyan mint mikor kikapcsol a számító gép és minden megszűnik és semmivé válik, bár kétlem, hogy csak ennyiből állna az egész!
0
0
0
0
Bicike avatar
Nekem olyan is volt, hogy még annó Metineztem, s egy csajjal jóban voltam, s olyat álmodtam, hogy a karaktereink szerelmesek lesznek, csókolóznak.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
de volt többször olyan is, hogy röpködtem a kertben le és fől álmomban, jó érzés volt szállni minden felé!😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Hát ez nagyon komoly. Én régen álmodtam olyat, hogy vagyok egy helyen, amit ismerek, s odaképzeltem tárgtakat, amik meg is jelentek.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Nekem még egyszer sem volt rémálmom. Csak olyan, hogy álmodok valakiről az másnap csinál is valami olyat.PL:
Egyszer álmodtam az ismerőseim közül egy lányról, aki belebeszélte magába, hogy kicsi a melle. Próbáltam erről lebeszélni, hogy nem igaz. Délben nézem a face-t látom, hogy az a valaki pontosan akkor lájkolt egy olyan oldalt amikor kb álmodhattam ezt "Kicsi a melled? -Itt a megoldás" Vagy valami hasonló oldalt.
De több ilyen is volt.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
nagy feketeségbe, olyan mint egy nagyon nagy fekete gödör és csak zuhansz és zuhansz. Általában úgy szokott lenni , h valamire felmászok és onnan leesek és zuhanok és már érzem,h nem sokára földet érek akkor felriadok.
0
0
0
0
Bicike avatar
És milyen az a semmi? Hogy képzeled? Vákuum?
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
nekem is szoktak vissza térő álmaim lenni. Legtöbbször zuhanni szoktam a nagy semmibe és csak zuhanok és zuhanok aztán annyi! de, mért van az hogy ha az ember jót álmodik akkor muszáj, hogy felkeltsék vagy véletlen folyvást felkelni. Utána egész nap esz a fene, hogy mi lett volna az álmomnak a vége ha nem kelek fel. Ha rosszat álmodok biztos isten, hogy az végig lefog zajlani addig még nem riadok fel! 😀
0
0
0
0
no avatar
Meghalsz, pont utána ébredsz fel, van egy visszatérő álmom, zuhanok egy szakadékba, földet érés előtt mindig felébredek, ha nem ébrednék fel akkor mi lenne ? 😜

Megfejtés:Spoiler!
Tovább aludnák ! 😂
0
0
0
0
Bicike avatar
Miért van az, ha álmodunk, akkor az álmunkban nem halunk meg. Itt a rejtély.
0
0
0
0
gerix2 avatar
amúgy meg álmodni álmodsz csak nem emlékszel rá, csak ez az egy lehetőség van
0
0
0
0
gerix2 avatar
looserking írta:
gerix2 írta:
looserking írta:
én sosem álmondok / nem emlékszek rá (nemtom meik 😆😉 az h lehet ? 😃
lehet hogy mostanában nincsenek olyan izgalmas napjaid mivel az álmok valahogy mindig kötődnek az aznapi eseményekhez, de lehet hogy tévedek.amúgy akkor szerencsés vagy mert nekem meg már zsinórba hatodszor volt rémálmom 😢


nemnagyon hiszem mert eddig sose volt még álmom -.-"
hát bocsánat hogy próbáltam segíteni... 😕
0
0
0
0
gerix2 avatar
jó álmoknál az ember miután fölébred mindig tovább próbálja gondolni az álmot. 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem is ilyen imádom végig gondolni hogy mi is történt és próbálok emlékezni rá.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Én csak egyszer kétszer vagyok így a rémálmokkal, de akkor dühöngök hogy miért kellett felkelnem. Például amikor azt álmodtam hogy Silent Hill 4-ben a metróállomásokon a metrók között sétálok, és közben szellemhangokat hallok, és valami félelmetes zene is keringett a fejemben, bármennyire is rettegtem, valahogy óriási élmény volt.... Amúgy furcsa de az álmok néha az egész reggeli hangulatomat meghatározzák, bár ez gondolom sokakkal így van😀
0
0
0
0
gerix2 avatar
1-2 vel nem is lenne akkora bajom de ez a sokadik már és ez már aggaszt.De ki mit szeret 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én imádom a rémálmokat minden mennyiségben pl nemrég volt hogy felriadok egy rémálom hatására és ott van tőlem két méterre egy nagy fekete valami akkor azonnal felugrok a szívem kalapál rohanok teljes erőmből kifele közben minden útba eső lámpát felkapcsolok legutóbb a kertig rohantam ki a házból aztán egy késsel visszamentem és csak pulóver volt de a rémálom miatt azt hittem valami van ott. Az ilyeneket is szeretem meg a sima rémálmokat is.
0
0
0
0
gerix2 avatar
looserking írta:
én sosem álmondok / nem emlékszek rá (nemtom meik 😆😉 az h lehet ? 😃
lehet hogy mostanában nincsenek olyan izgalmas napjaid mivel az álmok valahogy mindig kötődnek az aznapi eseményekhez, de lehet hogy tévedek.amúgy akkor szerencsés vagy mert nekem meg már zsinórba hatodszor volt rémálmom 😢
0
0
0
0
kaizinger avatar
lehet hogy hihetetlennek tünnik de sokszor megtörténik !
Viszont jó ha havi 1-2 szer álmodok
0
0
0
0
Bicike avatar
Értem, akkor ezt hívják Deja vu érzésnek.
0
0
0
0
Lrry1 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=iPIC5ABplg0 (Y) 😜
0
0
0
0
Lrry1 avatar
kaizinger írta:
Nem tudom velem gyakran történek meg dolgok
amiket pl 1-2 éve már megálmodtam!
ugyanott ugyanazzok a mondatok ugyanazzokal az emberekel
vicces volt hogy előre tudtam mit fog mondani
viszont elég ijesztő is egyben




ez velem is előfordult nagyon sokszor😜
0
0
0
0
BRUgamer avatar
Az azért már elég hihetetlen.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
kaizinger írta:
Nem tudom velem gyakran történek meg dolgok
amiket pl 1-2 éve már megálmodtam!
ugyanott ugyanazzok a mondatok ugyanazzokal az emberekel
vicces volt hogy előre tudtam mit fog mondani
viszont elég ijesztő is egyben


egyszer meny be egy lottózóba és tölts el ott 1 napont. este ami számokat megálmodsz írd 1 szervényre és ugyan ezeket add fel évekig, egyszer nyerni fogsz
0
0
0
0
kaizinger avatar
Nem tudom velem gyakran történek meg dolgok
amiket pl 1-2 éve már megálmodtam!
ugyanott ugyanazzok a mondatok ugyanazzokal az emberekel
vicces volt hogy előre tudtam mit fog mondani
viszont elég ijesztő is egyben
0
0
0
0
no avatar
Bicike írta:
Nekem olyan érzésem szokott lenni, mintha pl elmegyünk valahová, ahol már voltunk, s beugrik egy kép hirtelen, hogy itt már voltunk és a látomásban mindenki pontosan olyan helyzetbeb van, azt csinálja, amit a jelenben, olyan érzés, mintha már megtörtént volna, pedig nem.


Ez a DejaVu érzés, nekem is elég gyakori. És még sokszor van ilyen érzésem, mikor tudom, hogy ott még soha nem jártam, vagy nem történt meg soha. Az agyunk szeret játszadozni velünk 😂
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció