Milyen sorozatokat nézel/fogsz nézni?

Szerző: Matt99, 2015. January 04., téma
Fórum » Film, sorozat
Itt leírhatjátok, hogy milyen sorozatokat néztek mostanság, vagy melyek azok a sorozatok amiket vártok.
Hozzászólások: 233
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
elérhető valahol a Power Rangers (2017)? Mert nem igazán találtam csak filmezz.eu-n de ott is csak kis felbontásba :/
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Én most a Marvel's Rocket and Groot - Season 1 sorozatot nézem. Ajánlom mindenkinek aki szereti A galaxis őrzői-t. 😃
0
0
0
0
Barni57 avatar
Sziasztok!
Tudtok ajánlani egy olyan web oldalt ahol meg tudom nézni a sorozatokat online?
Vagy tudtok küldeni egy sorozatbarát meghívót?
0
0
0
0
Bukta avatar
Neki álltam a walking dead sorozatnak és hát le a kalappal. Eddig nem igazán szerettem sorozatot nézni, úgy gondoltam hogy nem is fogok inkább maradok csak a filmeknél. Viszont adtam neki egy esélyt, mivel a the walking dead játékban nekem nagyon tetszett így hát lehet fog sorozatban. Annyira tetszett, hogy az első évadot egyhuzamban meg is néztem és valszeg a héten az egész sorozattal végezni fogok. Bár ez miatt abbahagyom az ac3 végigjátszásom ami nem is baj, hisz nagyon tetszik a sorozat és inkább ezzel foglalkozok. Aztán tervben van még a GoT és nem is tudom mi még. Az biztos, hogy amennyire eddig nem néztem sorozatokat most annyira fogok.
0
0
0
0
💬 1
Sicu33 avatar
@Bukta: Gondolom azóta elment a kedved a TWD-től 😂
0
0
0
0
Krissz avatar
Update:
Gotham
Sleepy Hollow (S02 kivégezve)
The Simpsons (S28 végre )
0
0
0
0
Nebojsa avatar
Összesen 3 olyan sorozat van, ami számomra érdekes és foglalkoztató.
➜ Castle
➜ Family Guy
➜ South Park (egy-egy alkalommal)
0
0
0
0
kmetovics avatar
The Flash
Arrow
Odaát
Supergirl
Gotham
The Walking Dead
Legend's of Tomorrow
The Strain
Trónok Harca
Shannara krónikái
Vikingek
0
0
0
0
Krissz avatar
Rosewood (S01E19)
The Walking Dead (S07E02)
Sleepy Hollow (S01 End)

+ Még egy csomó sorozat, amibe még nemvolt időm belekezdeni 😆
0
0
0
0
Dooma avatar
https://www.kepfeltoltes.hu/161023/ncis2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
NCIS Los Angeles 4.évadnál tartok nem rég első évadtól nézem. Régen is néztem de nem folyamatosan. Úgy döntöttem megnézem az elejétől. Emellett Zöld íjász, Castle, Supergirl .

Flash - A villám, Lucifer, Dr Csont folytatást várom .
0
0
0
0
cereegolas avatar
Vampire Diaires
Teen Wolf
Spartacus

Inkabb animeket nezek.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Tegnap fejeztem be a Breaking Bad-et,nagyon tetszett.
Most fogom elkezdeni a Better Call Saul-t,októbertől nézem tovább a The Walking Dead-et. Tervben van a Fear The Walking Dead is,de az annyira nem köt le.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Most nézem a Supergirlt, előtte meg a Gotham-et néztem(alig várom már a 3.évadot).
Na meg, hogy folytatták a Kórt, így ahhoz még várok egy szinkront(remélem nem fogják nagyon elcseszni, mert akkor áttérek az eredeti nyelvre, mint a GOT-nál), mivel azzal kezdtem el nézni és majd csak utána folytatom 😀
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
spartacus
pacific
(mini sorozatok)
0
0
0
0
Dooma avatar
>The Glades - Tengerparti gyilkosságok (ma fejeztem be 4. évadot és azt kell mondjam elég érdekesen ért véget, ahhoz képest, hogy sajnos nem folytatják tovább ..
>The Flash - A villám
>Arrow - A zöld íjász

ezeken kívül várom a folytatást Dr Csontból, Mentalistából, The Shannara - A jövő krónikájából
0
0
0
0
Ironmask avatar
A célszemély első évadát nézem esténként 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Most jelenleg a The 100 3.évadát nézem, na meg persze a Trónok harcát.
Ha ezeket befejeztem, akkor még nem tudom egyelőre, h melyikkel folytassam.
Spoiler!
Annyi sorozat van, amit meg kéne nézni, de alig van rá idő , h az valami hihetetlen 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
A Simpson család új évadát nézem, végre magyar szinkronnal *.*
0
0
0
0
Dermedor avatar
Sziasztok! Én a Gyilkos asszonyokat szeretném feleségemnek valahonnan online elővarázsolni az első évadtól, de ilyen oldalt nem találok! Amikor meg gyakorikérdések.hu-ra feltettem a kérdést a moderátor törölte, mert sértő meg mi egymás. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném 😀
0
0
0
0
Slaughter avatar
Jelenleg Adventure Time-ot nézek..😃
0
0
0
0
matany001 avatar
Ash vs Evil Dead Season 1! Ajánlom mindenkinek, nagyon ott van a szeren. 😃
0
0
0
0
lived avatar
Hát én nem nagyon vagyok oda a mai sorozatokért, ezért inkább nosztalgiázok.
Mikor kicsi voltam mindig néztük szüleimmel a Magnum-ot.
Most leszedtem az összes évadot és azt nézem.
Később még jönnek más régebbiek.
0
0
0
0
no avatar
A Man in the High Castle-t kezdtem el nézni, nem is rossz.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Most:
Arrow
The Flash
Shannara Chronicles
Supernatural
Vikings
Walking Dead
Legends of Tomorrow

Majd:
Heroes
The 100
0
0
0
0
Funes avatar
Most a Shameless (Szégyentelenek) amerikai változatát nézem. Durván undorító egy sorozat, de valahogy még is leköti az embert valószínűleg azért, mert minden előfordul benne, ami a való életben is.
0
0
0
0
Krissz avatar
- Szupercsapat
- Szállító
- Shrek 3

Legalábbis ez a terv 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
-The Walking Dead
-Fear The Walking Dead
Terv :
- Breaking Bad
0
0
0
0
Dermedor avatar
Amit néztem, nézek:

-Fear The Walking Dead
-The Walking Dead
-Americai Horror Story
-Heroes (Hősök)
-Game of Throne
-Z nation

Hirtelen ennyi jutott eszembe 😀
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
The 100-ot most néztem meg 2 napja, és igaz hogy a harmadik évad januárban kezdődik? Mert elég kemény befejezése volt 😆
0
0
0
0
Soldier82hun avatar
Amit néztem/nézek:
Ballers (Nagypályások)
Dark Matter
Defiance
Falling Skies
Fear The Walking Dead
Unsere Mutter unsere Vater (Generációk háborúja)
KillJoys
Kingdom
Power
Resurrection (Feltámadtak)
Revolution
Rome
Salem
The 100
Trónok Harca
The Last Kingdom
The Last Ship
The Man in the High Castle (Az ember a fellegvárban)
Kampen Om Tungtvannet
Tut
Vikings
Walking Dead
X Company
Z Nation
Zoo
0
0
0
0
Matt99 avatar
Te egy igazi junkie vagy 😃
Amúgy mit szívtak a Walking Dead készítői, mert a 2. évad óta nem volt olyan jó a sorozat mint most. A 6. évad 4. része nálam number1 lett.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Ahogy a szezon beindult, elég katartikus a helyzet, de nem panaszkodom! Képpel illusztrálnám 6 napomat: Spoiler!
https://i.imgur.com/e8XvRUP.png
Ezen kívül The Last Kingdom és a The Walking Dead.
Amiket nézni fogom és új sorozatok: The Man in the high castle, Into The Badlands, Jessica Jones, Flesh And Bone.
0
0
0
0
Nexuska avatar
The Walking Dead
Ááá de hiányzott már.
0
0
0
0
FLaci81 avatar
Újrakezdték az M3-mon a Vészhelyzetet (az elejétől), úgyhogy azt nézem...
0
0
0
0
PoPet avatar
Jelenleg nézem:
Doctor Who 9. évada
Broadchurch (ajánlom mindenkinek, egyszerűen beszippant)
0
0
0
0
Nexuska avatar
Épp nézem:
Fear The Walking Dead
0
0
0
0
Skiter0524 avatar
The originals, The vampire diaries,Hannibál
0
0
0
0
tibi2013 avatar
Nézem:

Doctor Who 9. évada
South Park 19. évada


Megnéztem/félbehagytam:

True Decetive: 1. évada, 2. évada nem tetszett
X-Files: 3-4 évadat kivégeztem, a többihez nincs erőm/kedvem, majd jövő januártól fogom nézni az új X-Akták részeket
Death Note
Breaking Bad: szintén nem tudtam befejezni

Tervben:

Game of Thrones
0
0
0
0
Underworld avatar
Walking Dead
Fear of walking dead
Vikings
Vampire diaries
Falling skies
Game of thrones
0
0
0
0
Matt99 avatar
Most Korra legendája. Ha még nem kezdted el, itt az indok hogy miért kezd el.

0
0
0
0
Ayistion avatar
Amiket kinéztem/nézek
-Szökés
-Mentalista
-Dr.Csont
-Castle
-South Park
-Dexter (nem fejeztem be)

Amiket várok
-South Park 19. évad
-Castle új évad
-Mentalista új évad 😆
Legjobb sorozat szerintem a Szökés, Mentalista, South Park és a Castle. 😃
0
0
0
0
Nexuska avatar
Gyökérkezelés után ÉS előtt... ideje valami (le)építő jellegű sorozatot újranézni, legyen hát a Rém rendes család 😃 😃
0
0
0
0
Matt99 avatar
Hát nemigazán jöttek össze a dolgok a nyárra, a gép egy időre bekrepált így nem tudtam sok mindent megnézni.

VISZONT elkezdtem a 20 dakikát és 11 rész után azt kell mondjam hogy nagyon jó. Az első pár rész nem volt túl jó, nem igazán jött át a dráma, túl soknak éreztem. A 4., 5. epizód környékén viszont nagyon beindul a sorozat. Lesz egy külön nyomozós szál, egy börtön, és ugye a főszereplőnek a próbálkozásai hogy kiszabadítsa a feleségét a börtönből. Lentebb linkeltem az előzetest, amiben benne van nagyvonalakban a sztori.

Nálam személy szerint a nyomozós szál jön be legjobban, ilyenkor úgy érzem mintha egy teljesen más krimisorozatot néznék, egyszerűen zseniális. Ebben nagy szerepet játszik a nyomozó is, aki a kedvenc karakterem, és az egyik legjobb nyomozó karakter akit valaha láttam sorozatba. Profi, laza, kemény, de egyben hirtelen haragú és hibázik is, valamint igazi rendőr, aki mindent megtesz az igazságért, és ezért még a feletteseit is lesz@rja.
https://img2-acunnstatic.mncdn.com/upload/haber/firat293_481700608512238ca72467.jpg

Eddig egy 8/10-es, de minden esélyt meglátok rá, hogy 9-es legyen, az indítás sajnos túl gyenge volt.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Bevallom már nem emlékszek pontosan, részletekben kimerülően a BB első évadára, de tény, hogy drámaibb, elég csak maga a sztorira gondolni, a rak lehangolóbb mint egy gyatra munkahely és azon belüli kudarcok. De, ettől eltekintve jól megoldották a drámát és a humort. Mondhatni tökéletes volt az egyensúly.

Mondjuk, hogy ki lesz benne az függ attól is, hogy honnan fog kezdődni a második évad, ha még csak a hálózatát építi Saul akkor nem fog pont Gus-al találkozni -hacsak nem eszik a Los Pollos Hermanos-nál-. Huel meg a negyedik évad első részében jelent meg, lehet ekkortájt szervezte be őt. Ellenben Jesse és Hank életvitele miatt nyugodtan keresztezhetik az útjuk egymást Sauléval. Pl. Hank elkap valakit akit pont Saul fog védeni, lehet pont Jesse lesz az.
Mindenesetre remélem a sorozat megőrzi ezt a szintet, amit az első évadban felépített.

Sok sikert a Maffiózókhoz, neked lehet nagyon fog tetszeni, nálam olyan "közepes" lett a sorozat. Eléggé megosztja az embereket ahogy a fórumokon olvastam 😀 Ámbár azt elismerem, hogy a karakterek benne nagyon erősek, összetettek.

Ha fordítók is rá időt akkor biztosan magyarul fogom nézni. Az Ezel tempójával nekem nem volt bajom emlékezeteim szerint, pont jó volt. Minden volt a sorozat csak nem vontatott.

Szeretem az olyan sorozatokat/filmeket ahol értelmes beszélgetések hangzanak el. Nagy kedvenceim a The Sunset Limited, és a The Man from Earth c. filmek, ezekben mind csak beszélgetnek egy szobában. Elgondolkodtató témát boncolgatva. A True Detective -egyik- legjobb jelenetei is párbeszédekből áll. Ennek tudatában és annak, hogy ~23 percesek a részek szeretném minél hamarabb elkezdeni. Nem utolsó sorban szeretem a pszichológiát.

A Wayward Pines-t én szerintem el se kezdtem volna ha nem jött volna szinkronosan is, így beütemeztem heti nézésnek. Kicsit már túl misztifikált sorozat.

Nem sokára jön (06.03) a Bosch c. sorozat is a magyar FOX-ra, ezt is biztosan beütemezem hetibe. Elég sokat vártam már a magyar feliratra, ez így most kapóra is jön.


Arról nem beszélve, hogy egy köpésre van a True Detective második évada is.

0
0
0
0
Matt99 avatar
A Better Call Saul-lal én is végeztem és szerintem is zseniális volt, én inkább azt mondanám hogy egy szinten volt a Breaking Bad első évadával. Dráma terén a közelébe se ér, de azért így se rossz, sok tekintetbe pedig jobb volt, talán az egyik legtudatosabban felépített sorozat amit eddig láttam.

Szerintem akik leghamarabb jönni fognak a BB-ből az Huell és a haverja meg talán Gus, mert őket biztos hogy Saul-ék a Breaking Bad történései előtt is ismerték őket. Nagyon várom már amikor párhuzamosan fog futni a sorozat a BB történéseivel és hogy hogyan alakulnak a dolgok Saul szemszögéből, meg ugye a többi karakter sorsa. Látok rá esélyt, hogy a BB-hez hasonló kultstátuszba fog emelkedni ez a sorozat is.

Beelzebul:HBO-s sorozatból engem a Maffiózók érdekel leginkább, azt nyáron tuti végignézem, valamint ugye a magyar HBO-nak is van pár alkotása (Terápia, Társas játék).

Erről jut eszembe, megvan a legjobban várt sorozatom. A magyar HBO egy új sorozatot kezdett forgatni, ami egy családi-krimi-dráma lesz és igen nagy nevek lesznek benne.





Az Ezel nagyon hosszú. Ha magyar szinkronnal akarod nézni akkor 142 rész-t kell megnézned 40-50 percesek, ha vágatlanul a török verziót akkor 71 rész, úgy hogy minimum másfél órásak. Sokak szerint vontatott, szerintem csak a végletekig ki van dolgozva és mindenre fordítanak időt.

A Terápia azért jó mert jól van megírva. Tényleg csak annyi van benne hogy ketten vagy hárman beszélgetnek és ennyi, nagyon ritkán van az hogy kint látjuk a szereplőket. A beszélgetéseket viszont élvezet hallgatni. 23 perc környékén vannak a részek ami nagyon bölcs lépés volt mert ha 40 percig kéne hallgatni a dumát akkor az már elég unalmas lenne.

A Wayward Pines csak Antal Nimród miatt érdekel, valamelyik részt ő rendezte. De várom már hogy csináljon a Kontroll-hoz hasonló saját filmet vagy sorozatot.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Megnéztem a Better Call Saul-t és a dolog pikantériája, hogy jobban tetszett mint a Breaking Bad első évada. Nem tudom azért tetszett-e jobban mert ismertem a BB-t vagy mert tényleg jobb is volt. Saul karakterét nagyon jól bemutatták, megmagyarázták hogyan is lett Saul, a szélhámos, csaló ügyvéd. Nagyon lelkiismeretes karakter, kis jelentéktelen ügyeket is komolyan vett, oda figyelt az emberekre. Sajnáltam ami vele történt. Mike karakterének nagyon örültem, az a csillogó szemű élet vidám ragyogó személyiség 😊 A kettejük párbeszéde zseniális volt, de magukra se voltak elveszve természetesen. Várom a második évadot, remélem még a BB-böl ismert karakterek feltűnnek majd, Hank karaktere könnyedén megoldható lenne, ahogy Jesse is.

Ahogy írtam, igyekeztem pótolni a HBO sorozatokat. A Veep, Silicon Valley és a Carnivale-t megnéztem. Utóbbiban csalódtam, a magas pontozás és a HBO ellenére eléggé unalmas volt, a történet se valami. Ez a sorozat az idejében volt csúcs szvsz. A Veep-ben meg a karakterek elviszik magukon az egész sorozatot, a poénok ritkán találnak be. Silicon Valley meg egy kellemes meglepetés volt, ebben a poénok nagyon a helyükön voltak, rég röhögtem már egy sorozaton, karakterek szimpatikusak, sztori egyedi, egy huzamba megnéztem mind a hét rész. Remélem mihamarabb megcsinálják a második évadot szinkronosan is. Plusz pont a sorozatnak, hogy a programozókat, "agyasokat" nem úgy mutatják be mint az Agymenőkbe. Totál analfabétáknak a nők terén.

Matt99: Lelkesedésed az Ezel iránt eszembe juttatja azokat az időket amikor én is néztem a TV-ben megannyi évvel ezelőtt. Nagyon szívesen újra nézném, fel kellene frissítsem az emlékeim, most érettebb fejjel lehet jobban is hatna rám. Nem is olyan borzasztóan hosszú, mi az a 53 óra 😆
A Terápiát én is akarom nézni majd, elvégre szintén HBO sorozat, meg rengetegen is dicsérik.

Nem rég kezdődött el a Wayward Pines is, eddig eléggé Eureka, Lost beütése van, csupa rejtély 😆
0
0
0
0
Matt99 avatar
És megvolt a kedvenc sorozatom újranézése, befejeztem az EZEL-t

Egyszer már ömlengtem róla az oldalon, így ezt most nem teszem meg, csak bemásolom, amit az utolsó rész alá írtam Youtube-on:

"Minden idők legjobb sorozata.
Túl jó rendezés, túl jó zene, túl jól megírt forgatókönyv, túl erős karakterek, túl mély dráma.
Egyszerűen átlépte azt a határt, amit a Breaking Bad, a Trónok harca, és a Deadwood meghúzott. Az évszázad alkotása ez a sorozat, és mindörökre megváltoztatta az életemet. Ember más sorozatban soha nem fog annyit tanulni az életről, mint ebben."


Most pedig jöhet a pótlás, befejezem a Better Call Saul-t, a Terápiát és az SW:Rebels-t, majd elkezdem a 20 Dakikát, az Ezel forgatókönyvíróinak másik munkáját. Kíváncsi vagyok másodszor is sikerült-e egy Ezel-hez hasonló mesterművet alkotni.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció