AMD Driverek

Szerző: PC GAMER, 2014. November 27., téma
Fórum » Szoftver
Ide kérném a problémákat és tapasztalatokat a drivrrekkel kapcsolatban!Kinek megy hibátlanul az uj driverek és kinek vannak gondjai vele?.
Hozzászólások: 603
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
cseszka avatar
nekem ujra kellet tennem a wint.Eddig az volt amit lentebb mutat a kép,amit linkeltem.Most h ujra huztam jó,bár elötte is ujra cuccoltam....😀 Valami gebasz lehetett elötte telepités során?Pedig neirt ki semmitse,valamint egyik driver se engedte h megnyissam a gpu overdrive-ot a ccc-ben.
0
0
0
0
SWfan avatar
Nem vagyok benne biztos, hogy ettől van-e?! De ez miért van? Feltelepítettem az új drivert és azóta,ha bemegyek a systembe akkor a processzorra és a RAM-ra azt írja, hogy nem elérhető. Ha meg akarom nézni speccy-vel akkor semmit sem ír ki ,hanem minden pirosan nem elérhető.
Ez most baj? Vagy ettől van egyáltalán? Nem igazán értem.
0
0
0
0
no avatar
Egyébiránt az AC Unity futásán is segíthet az Omega telepítése.
0
0
0
0
Manyik75 avatar
[LINK]

A winel van "bibi" 😀
0
0
0
0
Van Helsing 25 avatar
na ma en is feltettem és fura módon pl a wot sokkal stabillab az fps suam edig 30-40 volt most 40 alattalatt nagyon ritka

+ en feltettem az opcionalis drivert is az amd chipset drivert. is
0
0
0
0
Liptik avatar
Mi a elindítom a telepítőjét és nem kérdezte meg, hogy el akarom e távolítani, hanem egyből az instal és, amikkor kérdezi, hogy expres és egyéni, akkor kiléptem. Szerintem programok és szolgáltatásokba távolítom el, ott eltávolít mindent?
0
0
0
0
Puffin avatar
töröld az összes AMD programot, majd tedd újra. Eszközkezelőben nézd meg nem-e a windowsos driver van telepítve. Nekem is ez volt először.
0
0
0
0
cseszka avatar
Nekem ezt irja ki,ha megakarom nyitni a ccc-t.
Semmi hibát nemdobott ki telepitésnél,restart is volt,de nem engedi h megnyissam.
Emigy ma huztam ujra a wint,minden okés vele,egyedül a ccc kakál.
https://kepfeltoltes.hu/141211/697249878N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
gigazte avatar
Kipróbáltam én is, és most jóval stabilabb az fps szám, és gyakorlatilag dobott is egy kis pluszt!
0
0
0
0
sisko avatar
Liptik : dehogy,ez a sima vga driver (catalyst 14.12) csak most külön nevet is adtak neki
0
0
0
0
no avatar
Tegnap én is felraktam, eddig semmi gond vele (ahogy eddig sem).
0
0
0
0
Liptik avatar
Mi ez az Omega driever. Tuningolja a gépet?
0
0
0
0
Puffin avatar
nekem eddig tökéletesen megy! 😃 A 14.4 óta az első ami jó.
0
0
0
0
sisko avatar
Most tettem föl az Omegát (ami tulajdonképp 14.12,csak nevet adtak neki 😆 ), eddig jó,igaz csak kb fél óra Far cry4-en vagyok túl,az viszont talán valamivel simábban fut(14.9-et használtam eddig)
0
0
0
0
Van Helsing 25 avatar
én a simát használom az omegat nemismerem
0
0
0
0
gigazte avatar
Az új Omega driverről mi a véleményetek?
0
0
0
0
SWfan avatar
Én is a 14.11.2-est használom és minden rendben van vele.Sőt még egy két újabb játékban pl.: far cry 4 hozott is egy kis fps javulást.
0
0
0
0
Van Helsing 25 avatar
szia

én a 14.11.2 es béta át használom és eddig semmi baja nincs minden jaték megy rendesen.
0
0
0
0
PC GAMER avatar
Én jelenleg a 14.4es drivert használom,mivel ezt találtam a legstabilabbnak...
De sajnos 1 uj játéknál vilog a kép...Érdekes WHQL,de tudom a játék ujabb mint a driver,szoval igen ha felrakok a legfrissebbet akkor a gond megoldódik.(csak 1 játéknál van ez)
Na mind1 ide irjátok le a tapasztalatokat! Köszi
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció