PlayIT Show

Szerző: Sicu33, 2014. September 15., téma
Fórum » Társalgó
A PlayIT Showról minden.
Hozzászólások: 26
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Zoli73 avatar
Én most indulok megnézni az Oculus Rift-et!
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Egyedül nem. Annyira nem vonz, meg most inkább pihenek 😊
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Hali valaki megy ma a Győri PlayIT-re?
0
0
0
0
winrar avatar
intelIA32: Én eddig csak a pécsi PlayIT-n voltam. Volt kirakva csomó Xbox 360+néhány Xone, lehetett rajtuk játszani (nekem már az is megérte, hogy konzolon játszhattam). Kipróbáltam az Oculus Rift-et (nagyon jó dolog, csak "kicsit" drága). Meg volt az 576-nak standja, ahol az amúgy drága árakat picit lejjebb vitték, meg volt MediaMarkt stand is, ahol a sok "gamer" hulladékot próbálták rásózni a 10 éves gyerekekre (hama uRage pl.). Még MesterMC is volt. Meg van pár színpad, a fő színpadon mindig van műsor, amikor én ott voltam, azt láthattam, ahogy 2 gyerek Rocket League-ben versenyzik egymás ellen. Meg volt youtube színpad. Összességében ha nem egyedül mész el egy ilyen rendezvényre, akkor jól el lehet szórakozni, én mondjuk egyedül mentem, de összeszedtem egy osztálytársam meg a haverját, aztán elvoltunk együtt.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Egyáltalán ezeken mi szokott lenni?
0
0
0
0
Omis avatar
mi takar ez az akció?
10000ft helyett 9990ft?😃
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Gyerekek most lesz Győrben az ETO parkban szombaton! 2016.03.19!
😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Látom nem is olyan felkapott ez a téma,én ha tehetem próbálok elmenni a pestire,mindig vannak jó akciók 😃
0
0
0
0
susguy avatar
a fenébe, minden playIT alkalmával elfelejtem hogy az IT alatt a monogrammra gondolnak 😆

az elmúlt pár évben veszettül megnövekedett az esemény "mérete" (nem a comic connal együtt szenvednek a millenáris parkban, és nem csak Budapesten van), kíváncsi vagyok minőségben mennyit javult, vagy még mindig csak a mainstreamségre hajtanak
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Ki jön a novemberi Hungexpo-s PlayIT-ra? 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nem éri meg a Collector’s jegy,én novemberben ilyet vettem,italból tényleg sok volt de a pizzára ilyen 3 órát kellett várni,és elég szegény íze volt 😕 én maradok a Deluxe jegynél,ennél a jegynél is sok az akció 😀
0
0
0
0
sudosu avatar
Attól még nem vagy alkoholista hogy kétszer egy évben beiszol rendesen! 😃

ui.: Ja eltudom képzelni bemész az anonim alkoholisták klubjába és bemutatkozol:
"X , Y vagyok a PlayIT rendezvényen lettem alkoholista."
😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Korlátlan sörfogyasztás? De sokra megyek vele. 😆 Azt hiszik a szervezők, hogy mindenki alkoholista?
0
0
0
0
sudosu avatar
mhmm... A "korlátlan sörfogyasztás" nekem is felkeltette az érdeklődésemet! Kár hogy ebben az évben nincs lehetőségem kijutni, de jövőre mindenképp! 😃
Úgy mint laikus kérdezem általában milyen mértékű akciók szoktak lenni ilyen rendezvényeken, ilyen max ÁFA értékű vagy annál kissebb, esetleg nagyobb leértékelések?
Tételezzünk fel egy tripla A-s címet.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Én voltam áprilisban,akkor normál jeggyel mentem de nem panaszkodtam,de már azzal a jeggyel 10k feletti vásárlás után 1k visszajött. De azon a jegyen rajta volt,hogy kupon,a mostanin nem volt semmi ilyesmi 😃

2015.április 25 szombat PlayIT Show
2015. Február 5-től lehet rendelni az elővételes jegyeket a PlayIT hivatalos weboldaláról.
[LINK]
0
0
0
0
susguy avatar
Nem tudom most van-e ilyen, de még most szólok, hogy ha van ilyen "a jegy ára levásárolható" akció, akkor az csak bizonyos összeg fölött érvényes, eddig 10k volt (valamiért mindig csak a helyszínen derült ki ez...).

Azért kíváncsi leszek, mit raknak abba a híres ajándék csomagba. Jól meg kell pakolniuk, hogy megérje az a Collector's jegy. Na jó azért a korlátlan sörfogyasztás se lehet rossz, már ha el tudják normálisan intézni a sör hűtését 😆 Sajnos eddig nem a jó szervezésről volt híres a PlayIT, na de hátha azóta változtak a dolgok.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Én szombati Collector's jegyet vettem,szerintem simán megérte,sok akció van hozzá 😀
0
0
0
0
susguy avatar
19ati93:
Nem.
Jegyárakról itt: [LINK]
0
0
0
0
19ati93 avatar
belépő ilyesmi ingyenes?
0
0
0
0
susguy avatar
A színpadnál dobáltak ajándékokat a "tömegnek", ami azt jelentette hogy a teljesen szerencsétlenül kartonlapra rögzített csomagokat nem bírták 2 sornál messzebb dobni, ezért csak az kapott aki a mikrofonos srác talpát nyaldosta éppen.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Protein : Eddig kapott? 😲
0
0
0
0
susguy avatar
Megint kap az első két sor ajándékot?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én is szívesen mennék. Clem sapiban jó lenne nyomulni. 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Én biztosan ott leszek 😎
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció