FIFA 15 bajnokság!

Szerző: brummycss, 2014. September 13., téma
Fórum » Játékokról általában
Sziasztok.. Azon gondolkodtam,hogy a gépigény.hu-n csinálni lehetne egy online FIFA bajnokságot! Ezen a témán belül lehetne jelentkezni és ha kijön a játék,akkor elkezdeni! Nem tudom,hogy volt-e már tavaly bajnokság,de ha nem és játszani akartok,akkor itt a helyetek!

1vs1 meccsek lennének rendes klub/válogatott csapatokkal! Igény esetén Ultimate Team csapatokkal!

Ha van kedvetek játszani,akkor írjatok! :)
Hozzászólások: 85
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Halamadrid0827 avatar
Nem nagyon halad a bajnokság. 😞
0
0
0
0
norbi6 avatar
Hali tudnátok segíteni aki volt ilyen helyzetben vagy tudja a megoldást,mert én mindent probáltam és nem tudom megoldani.
Újra tettem a windowst és feltettem a fifát .Aztán az Ultimate teambe be akartam lépni csak nem sikerült mert a titkos kérdésre elfelejtettem a választ . Azután ezt kaptam:
[LINK]
0
0
0
0
PoPet avatar
Jelenleg 16 fő van, holnap éjfélig várunk és kihirdetem a csoportokat, és a sorsolást.
0
0
0
0
carlitos avatar
legyen már valami 😃
0
0
0
0
PoPet avatar
Amíg a bajnokság nem indul, én szeretnék rendezni egy amolyan Gépigény BL-t. 4 fős csoportok lennének, első 2 jut tovább utána egyenes kieséses szakasz. Ha megfelelő létszámú jelentkező lenne a 3-ak bejuthatnának egy EL ágra, ahol utána ők is egy egyenes kieséses szakaszban mérhetnék össze tudásukat.
Akit érdekel az írjon nekem privátban egy csapatot akivel lenni szeretne és az origin nevét.
Igyekszem a csoportoknál figyelni, hogy ne legyen benne 2 egyforma csapat, már amennyire ez megoldható lesz majd!
0
0
0
0
brummycss avatar
Csáó. Sok dolgom van,ezért hónap vége felé neki állok megcsinálni a tabellát és elkezdjük. :/ Ez a hónap betett egy picit.

Lesz bajnokság,ne aggódjatok! 😀 Ez a hónap picit gáz lett,sok a munka. Naponta 1-2 órát tudok gép előtt lenni,ami picit gáz! Ne haragudjatok!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Én jelentkeztem, de nem kaptam visszajelzést az originen. Végül is lesz valami a bajnokságból?
0
0
0
0
PoPet avatar
Csinálhatnánk bajnokságban, vagy egyenes kiesésesben vagy csoportok és utána egyenes kieséses. Jelentkezők létszámától függ.
Én 4 fős csoportokat tanácsolnék, 2 továbbjutóval és oda-vissza meccsekkel. Ha a létszám nem jön ki, lehet olyan, hogy a legjobb 3. megy még tovább stb...
Amolyan gépigény BL lenne.
0
0
0
0
carlitos avatar
nankacu, holnap délelott leírom neked de elsore lehetne csak sima mindenki mindenkivel oda-visszavágós és csapat lehet bármi...ha aktiv lesz a bajnoksag akkor majd lehet indítani másfajtát is 😀 kezdetnek ez jó lesz h barmilyen csapat es mindenki mindenki ellen
0
0
0
0
PoPet avatar
Tabellát és hasonlókat szívesen megcsinálom csak írja valaki le a résztvevőket és hogy milyen csapattal jelentkeznek.
0
0
0
0
norbi6 avatar
én is benne vagyok: szasamisel
0
0
0
0
19roli94 avatar
jelentkeznék ha lehet origin azonositóm 19prol94
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Itt vagyok, kit kell elverni? 😆
0
0
0
0
carlitos avatar
sztem el lehet kezdeni, aki akar meg tud késobb is csatlakozni, táblázatot tud bárki csinálni, eredményeket meg originen leadni annak aki "admin"lesz, ennyi...
0
0
0
0
gigazte avatar
Ha már ilyen nyögvenyelősen akar kezdődni, akkor lesz neki értelme?
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Lassan itt a hónap vége, lesz valami a bajnokságból?😀
0
0
0
0
brummycss avatar
Nincs akadálya! Ird le nekem privatban az Origin fiokneved!
0
0
0
0
no avatar
Helo mindenkinek szeretnék én is benevezni a bajnokságra ha nincs akadálya..😀
0
0
0
0
brummycss avatar
Október 12. a határidő,már ami a nevezést illeti!

Kb. október 20. felé fog elkezdődni. Eddig 14 nevezés jött! 😀 AKI NEVEZETT ÉS BEJELÖLTEM ORIGINEN,AZ IGAZOLJON MÁR VISSZA!!!
0
0
0
0
carlitos avatar
nah mi a helyzet? lesz belole valami? 😀
0
0
0
0
brummycss avatar
11 nevező van eddig! 😀 Akit érdekel jelentkezzen!
Privátban küldje az Origin fiók nevét!
0
0
0
0
PoPet avatar
Offline se lehetett volna ma játszani, csak azok tudtak akik ügyesek 😉
0
0
0
0
brummycss avatar
őőőő az Online az nem holnap éjfélkor indul? 😀 Nekem azt írja az Origin!
0
0
0
0
PoPet avatar
Ja, de Online is nyomhattam volna, de azt holnap akarom elkezdeni haverommal egyszerre 😃
0
0
0
0
brummycss avatar
😀 Offline nyomtad? 😀
0
0
0
0
PoPet avatar
Ma nyomtam vele pár meccset, hát van benne pár kisebb hiba, de összességében nagyon jó!
0
0
0
0
brummycss avatar
Jövő hónapban fog elindulni az egész! Mindenki legalább gyakorol addig és kiismeri a játékot! Ha nevezni szeretnétek,akkor üzenetben dobjatok nekem egy Origin fók nevet és fel veszem veletek a kapcsolatot!
0
0
0
0
DeanRain avatar
Én is majd jövő hónapban csatlakozok.Addig még meg kell vásárolnom a játékot.
0
0
0
0
brummycss avatar
Nyomni is fogunk Carlitos,ne aggódj! 😀


Arra kérek minden nevezőt,hogy írja már le nekem privátban az Origin felhasználó nevét. Mindenkivel felveszem a kapcsolatot és akkor elkezdem csinálni a tabellát! 😀

SZERK: KÜLDTEM MINDEN NEVEZŐNEK PRIVÁT ÜZENETET!! LEGYETEK SZÍVESEK ELOLVASNI!
0
0
0
0
carlitos avatar
alakul 😀 brummyccs, akár holnap nyomhatunk is bari meccset 😜
0
0
0
0
BZ10 avatar
Én is benne vagyok! 😀
0
0
0
0
brummycss avatar
Király! 😀 Örülök,hogy sokan vagyunk már!
0
0
0
0
brummycss avatar
Igazából bárkivel lehettek a bajnokság folyamán,mert nem a csapatok neve lesz nézve,hanem a játékosé(tiéd). 😀 De majd leírom a szabályzatot a hét folyamán!
0
0
0
0
zsoltaba avatar
Benne vagyok! (Bayern München) 😀
0
0
0
0
brummycss avatar
Örülök,hogy egyre többen vagyunk!
0
0
0
0
PoPet avatar
A City tett nekünk most egy szívességet ezzel az x-el. Csak 1 pontot buktunk. 😃😃😃
0
0
0
0
Bicike avatar
Ja, láttam Lampard gólját.
0
0
0
0
brummycss avatar
Mi meg köszönhetjük a City-nek és Lampardnak,hogy úszott a 100%-os mérleg! (Y) De g*** boldog vagyok! 😞
0
0
0
0
Bicike avatar
Az biztos, olyanokat befújt ellenünk, meg kint volt a labda, vihette tovább az ellenfél, szerintem ha ezek nincsenek, simán hozzuk a meccset.
0
0
0
0
PoPet avatar
Köszönhetjük a nagyszerű játékvezetőnek.. Nyert meccsbe beleszólt egy jogtalan tizivel, és teljesen összeomlott a csapat...
0
0
0
0
Bicike avatar
Hiába a sok igazolás, ha semmit nem ér, újonc csapattól is így kikapni...😕
0
0
0
0
brummycss avatar
Nyugi,én sajnáltam a MU-t,hogy ilyen gyengék voltak tavaly..na meg idén az 1. hónapban. 😃 Nem kell parázni. 😃 Csak jó a riválisak vérét szívni. 😃
0
0
0
0
PoPet avatar
Hú de vicces volt.. 😃 Annyira bírom, hogy 1 rossz szezon után mindenki leugat minket.. Olyanok is akik évekig nem nyertek semmit, nem jutottak ki sehova.. Nem vagyunk kint Európában, de mégis világsztárokat igazoltunk.. Ez azt hiszem nagyon sok mindent elmond a MU-ról...
0
0
0
0
brummycss avatar
Itt talán eléri majd a United az Eurépa Ligát. 😃DDDDDD
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció