Magától bekapcsol a gép!

Szerző: mtrelax, 2009. March 11., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 127
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
atstuff07 avatar
van hogy a hálózati kábel miatt is bekapcsolhat, a vezérlőpultban ezt ki lehet kapcsolni...
0
0
0
0
no avatar
mert tudja hogy még ébren vagy! amit előttem írtak, lehet Windows update? vagy mindig 2 perccel alvó módba kapcsolás után kapcsol vissza?
0
0
0
0
no avatar
Miért van az ,hogy ha leteszem a gépemet alvó módba 2 percen belül vissza kapcsol? Minden ok nélkül..
0
0
0
0
DCMAN avatar
iGyuri írta:
Synda írta:
iGyuri írta:
huzd ki a konektorbol aztán nem kapcsol be


Szeirntem is ez a legegyszerűbb megoldás, és különben se illik bedugva hagyni semmit éjszakára, mert zabálja az áramot minden rendesen kikapcsolt állapotban (kiv. az ecostar, ecopower stb. jelöléssel ellátottak)


és különben se illik bedugva hagyni semmit éjszakára

Beb@szna,ha mindent áramtalanítanák "estére",az legalább 10-15perc,feltéve,ha szaladok.XD
Nem hinném,hogy rettentően megdobja a villanyszámlát,max 10Ft/nap az valóban rettentően sok.:P


jól mondod az elosztot nem hiába találták fel.....
Ennyire ne legyünk környezetvédők,a fa így is úgy is kinő. :?


Érdekes hogy ami neked 10-15 perc az nekem megvan 1 másodperc alatt. Ugye ezért van a piros kapcsoló a 12-es elosztón... Esetleg a lakás többi részén meg távirányítós kapcsoló...


jól mondtad nem véletlenül találták fel az elosztot....
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
nálam még 1x sem volt ilyen, vagy nem vettem észre még 😃
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
ximo írta:
matyosowski írta:
nekem valaki tud arra mondani valamit hogyha bekapcsolom a gépet és beteszem készenléti üzemmódba akkor csinál olyat hogy elindul magától. Ez nincs időhöz kötve van hogy 5 perc van hogy 5 óra, de az fura hogy ha nincs bekapcsolva a gép akkor nem tud elindulni csak akkor ha készenlétbe van. (vírus kémprogi nincs gépen ezért kérdezem)

Úgy tudom ez csak a win 7 hibája, az enyém is csinálja, ha be van neki ütemezve valami feladat akkor felébred hogy elvégezze, vagy ilyesmi, nem kell vele törődni, legalábbis ezt olvastam...


loal, de milyen kedves, egyszer csak ugy erzi a WIN7 hogy csinalni kene valamit ezert bekapcsol, elvegzi a dolgat, es visszamegy szunnyadni 😃
0
0
0
0
ximo avatar
matyosowski írta:
nekem valaki tud arra mondani valamit hogyha bekapcsolom a gépet és beteszem készenléti üzemmódba akkor csinál olyat hogy elindul magától. Ez nincs időhöz kötve van hogy 5 perc van hogy 5 óra, de az fura hogy ha nincs bekapcsolva a gép akkor nem tud elindulni csak akkor ha készenlétbe van. (vírus kémprogi nincs gépen ezért kérdezem)

Úgy tudom ez csak a win 7 hibája, az enyém is csinálja, ha be van neki ütemezve valami feladat akkor felébred hogy elvégezze, vagy ilyesmi, nem kell vele törődni, legalábbis ezt olvastam...
0
0
0
0
no avatar
Synda írta:
iGyuri írta:
huzd ki a konektorbol aztán nem kapcsol be


Szeirntem is ez a legegyszerűbb megoldás, és különben se illik bedugva hagyni semmit éjszakára, mert zabálja az áramot minden rendesen kikapcsolt állapotban (kiv. az ecostar, ecopower stb. jelöléssel ellátottak)


és különben se illik bedugva hagyni semmit éjszakára

Beb@szna,ha mindent áramtalanítanák "estére",az legalább 10-15perc,feltéve,ha szaladok.XD
Nem hinném,hogy rettentően megdobja a villanyszámlát,max 10Ft/nap az valóban rettentően sok.:P

Ennyire ne legyünk környezetvédők,a fa így is úgy is kinő. :?


Érdekes hogy ami neked 10-15 perc az nekem megvan 1 másodperc alatt. Ugye ezért van a piros kapcsoló a 12-es elosztón... Esetleg a lakás többi részén meg távirányítós kapcsoló...
0
0
0
0
no avatar
huzd ki a konektorbol aztán nem kapcsol be


Szeirntem is ez a legegyszerűbb megoldás, és különben se illik bedugva hagyni semmit éjszakára, mert zabálja az áramot minden rendesen kikapcsolt állapotban (kiv. az ecostar, ecopower stb. jelöléssel ellátottak)
0
0
0
0
DCMAN avatar
huzd ki a konektorbol aztán nem kapcsol be😆...am biosban nézd meg a wake on lan-t
0
0
0
0
Szilard96 avatar
matyosowski írta:
nekem valaki tud arra mondani valamit hogyha bekapcsolom a gépet és beteszem készenléti üzemmódba akkor csinál olyat hogy elindul magától. Ez nincs időhöz kötve van hogy 5 perc van hogy 5 óra, de az fura hogy ha nincs bekapcsolva a gép akkor nem tud elindulni csak akkor ha készenlétbe van. (vírus kémprogi nincs gépen ezért kérdezem)


BIOS-ban be lehet azt állítani. Valami Instant OFF néven keresd... ACPI vezérlés körül.
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Tulajdonképpen nem gépről van szó, de nem találtam megfelelőbb helyet a kérdésemnek. Nővéreméknél a gyerek játék-daruja (elemmel műxik) egymás után már 2X bekapcsolt. Nem tudjátok ezt mi a franc okozhatja? 😆 Sry az off-ért 😃
0
0
0
0
Gobey avatar
Az is okozhatja a gép bekapcsolást ha a netre van kapcsolva....mert a LAN kábel 8 eres és ebböl csak 3-4 használ az internetre(ugyanúgy mint a vezetékes telefon, a többit áram szolgáltatásra) Az alaplap észlel egy kis feszültséget és ugy van beállitva, hogy akkorr rögtön bekapcsol. Próbáld kihuzni az internetet és úgy kapcsold ki! 😀
0
0
0
0
matyosowski avatar
nekem valaki tud arra mondani valamit hogyha bekapcsolom a gépet és beteszem készenléti üzemmódba akkor csinál olyat hogy elindul magától. Ez nincs időhöz kötve van hogy 5 perc van hogy 5 óra, de az fura hogy ha nincs bekapcsolva a gép akkor nem tud elindulni csak akkor ha készenlétbe van. (vírus kémprogi nincs gépen ezért kérdezem)
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
unokatesómnak a gépe olyan ha elmegy az áram és visszajön magától bekapcsol 😆 nekem nem
0
0
0
0
R3KH1T avatar
Lehet szétszedte a gépet és összerakásnál a jumpereket összecserélte nekenn az volt 😃
0
0
0
0
onlinegame18 avatar
nah így végig olvasva én is csak annyit tudok mondani, hogy tudom, nekünk is van 1 olyan gép ami áramszünet után néha bekapcsol mondjuka agrázsban van de az is csak akor kapcsol vissza ha ment ... am igen ha még mindig csinálja vagy valakinek csinál olyat h magától bekapcsol , akkor próbálja meg azt h a netet kihúza merthát lanon is belehet kapcsolnia gépet vagy igen progval... azt nemhinném, h valami bezavarja a gépet vagy a gomb a rossz, mert ha annak lenne a baja akkor miért éppen hajnalban? meg ha rossza kkor sztem olyat is csinálna h egyszercsak leállna magától vagy beindulna(amit csinál is) nah de visszatérve az áramszünetre én úgy oldottam ezt meg h van 1db 800 wattos szünetmentesem amire csak a gép meg a monitor van kötve... és én is ha kikapcsoloma gépet akk kinyoomom a szünetmentest és azt is kikapcsolom amibe az van bedugva meg íróasztal lámpa stb bedugva csak a modem, a wifi, az erősítő marad(mert az nullázza magát pl bass meg treble) és az egértöltő... de ha megyünk el itthonról pár napig akkor tv-t minden kihúzok... villám, tűzveszély... nah szerintem ennyi lehet a baj maximum valami jókis vírust szedtél össze jah még meglehet azt próbálni h átállítod az időt mondjuk 12 órával és ha akk nappal kapcsol be akkor semmi baja a gépnek csak vagy frissítés vagy program😀😉
0
0
0
0
azbizony avatar
Nálunk a TV kapcsolt be már nem is 1 szer 😃 Am az sztem is attól kapcsolt be hogy elment az áram és visszajött 😃 mert a digitális óra 00:00 át mutatott, tuti áramszünet miatt
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Belehet állítani hogy töltsön magától ha bekapcsol 😆
Beállítod hogy a winnel induljon a torrent,és az adsl netnél nem kell felkapcsolódni,folyamatos internetkapcsolat van 😆 Ennyi 😃😃
0
0
0
0
niteforce avatar
Szerintem:
vannak olyan helyek, hogy egy tized masodpercig elmegy az aram, aztan rogton vissza. ez eleg a pc-nek, hogy kikapcsoljon, vagy adott esetben elinduljon. A jobb tapok nem inditjak el, meg a meglehetosen gagyik , a mercury sem, meg a vargane es tarsa sem, de lehet hogy a tied hibas, es ennek a hatasara elinditja a gepet.
Ezert javaslom, hogy csereld le a tapot, mert, az veszelyes, ha ejszaka, a tap onallo eletre kel.
0
0
0
0
Hitoshi avatar
ez olyan mint hogy van olyan TV is ha elmegy az áram és vissza jön akkor magától bekapcsol 😆
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
En lekapcsolom a tapomat mindig, ha tavol vok a vastol...biztonsagosabb meg jo tap eseteben is es kulonben is noveli a tap elettartamat, ha nem vesz fel aramot, mikozben nem is hasznalom. 😉
0
0
0
0
CarKiller avatar
Xilence egy f0s production, inkább mihamarabb cseréld le, ha jót akarsz 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Általában a gagyi tápoktól kapcsol be magától.
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Vigyázz mert végén rövidzárlatot kap a rendszer a csótánytól és lesz piros halál! 😆 Kiég a géped 😆
0
0
0
0
no avatar
Nekem is negyszer bekapcsolt még a régi gépem,ja meg a mikrósűtő is amikor ettem majd megált a szivem úgy megijedtem,de nem jöttem rá miért van ez.
0
0
0
0
FeRR avatar
jah!😃 éjszaka közepén..nővéreimet felisébresztené😃 kár h 1be nyílik a szobánk..😃egyébként menne éjjel nappal a gép!😃 am lehet azé kapcsol be magától mert a csótány vagy valami bogár beköltözött a gépedbe és mikor felébred megnyomja a bekapcsoló gombot!😆DDD
0
0
0
0
parditomi avatar
mekkora királyság lenne
0
0
0
0
parditomi avatar
hát az enyém nyugottan bekopcsolhatna magátol csak induljon el a letöltés is 😆
0
0
0
0
no avatar
passz😃 lehet h közel alszik a géphez és amikor megfordul benyomja a lábujjával a bekapcsoló gombot 😆😆😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem egyik ismerősöm gépe kapcsol be rögtön azután amint kikapcsolja de ezt egyszer egy időre abbahagyta de most újra kezdi. Vajon miért???
0
0
0
0
GordonFreeman avatar
1x régen kb 5 éve bekapcsolt magátol, nem tom mér de magátol 😆😆
0
0
0
0
philips20 avatar
milyen programkell ehhez hogy bekapcsoljon a gép mert érdekellne a neve 😃 ha valaki tudja irjamárbe kössz
0
0
0
0
BiGame avatar
nah iet se láttam még!
0
0
0
0
no avatar
szellemek...Ezt se tudod😆???
0
0
0
0
Rhymrain avatar
Nekem már kapcsolt be magátol 1-szer...😀
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Sziasztok!
nekem nem kapcsol magától hanem....
ööö szét szettem a gépet. Procit megnézni és ősszeraktam ahogy volt meg minden és amikor bekapcsolom a gépet és akkorr betőltődik minden Windows XP tőltődik és utána amikor profilt kikell választani utána kikapcsol magától a gépem 😞
Helllp!!!
0
0
0
0
eleminator avatar
Esetlegesen nézd meg a bios beállításokat, hogy nincs-e beállítva a lan-ról való felébresztése, vagy bekapcsolása a gépnek! Ez okozhat ilyet még!
0
0
0
0
mtrelax avatar
hát akkor valszeg csak a tápcsere marad, ha továbbra is csinálja😕
0
0
0
0
eleminator avatar
mtrelax írta:
na ma reggel érdekes módon nem kapcsolt be a gép!(és nem kapcsoltam ki a tápot), tegnap csak a winupdate-nek volt hajnalra időzítése. lehet ezis win7 gond?


Egy Operációs rendszer/rendszerszoftver-nek semmi köze a bekapcsoláshoz! Ellenben vannak olyan táp és alaplapkombinációk, melyek egy pillanatnyi áramingadozás után bekapcsolnak! Nálunk a hivatalban a gépek fele ezt csinálja!
0
0
0
0
mtrelax avatar
na ma reggel érdekes módon nem kapcsolt be a gép!(és nem kapcsoltam ki a tápot), tegnap csak a winupdate-nek volt hajnalra időzítése. lehet ezis win7 gond?
0
0
0
0
rozoli avatar
Egyik havernál a bekapcs gombbal vannak gondok. hiába nyomja nem kapcsol se be se ki. aztán gondol egyet, és működik, be lehet kapcsolni és ki is lehet kapcsolni. Ő úgy csinálta meg, hogy a biosban beállított egy kulcsot, és billintyű beadásával kapcsolja be a gépet. a bekapcs gombot nem használja.
Egy tipp, hátha.
0
0
0
0
pomrum avatar
Alapjában véve szicsu-val értek eggyet ez ha nem is a bekapcsológomb-nál de valahol biztos érintkezési hiba lessz. A legolcsobb és legbiztossab megoldás ha tényleg kihúzod az árambol ha nem használod.
0
0
0
0
kovi avatar
oké akkor majd holnap kiderül de azé kapcsold le a tápot😆
0
0
0
0
mtrelax avatar
még nem tom mi. alvajáróról meg nem tudok itthon főleg nem az én szobámban 😆 de reggel már többet tudok, leállítottam minden frissítési időt.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció