Magától bekapcsol a gép!

Szerző: mtrelax, 2009. March 11., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 127
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kovi avatar
ez eszembe se jutott😆
0
0
0
0
kovi avatar
mi a haverral ki próbáltunk egy ilyen progit és tényleg elindította a gépet azt nem tom hogy hogy de elindította és ez nem vicc
0
0
0
0
dave500 avatar
De ha ki van kapcsolva a gép, akkor program nem indíthatja el, mert ahoz be kell kapcsolni! Vagy északai áram, vagy kóbór, vagy valami ilyesmi! Esetleg a táppal van valami!
0
0
0
0
kovi avatar
akkor meg sztem csak valami progi rá kerülhetett ami elindítja
0
0
0
0
mtrelax avatar
hát tényleg érdekes, hogy csak hajnalban kapcsol be a gép
0
0
0
0
kovi avatar
de ah a táp hiba van akkor azt nappal is kellene csinálnia nem?
0
0
0
0
mtrelax avatar
hát a baj az hogy nincs másik ilyen tápom, de majd csak lesz vmi😕
0
0
0
0
roberto888 avatar
Windows Update tuti nem mert az csak akkor érvényes ha be van kapcsolva a gép. ha nem megy az nem kapcsolja be. Ha abban az időpontban nem megy a gép amire az automatikus frissítés be van állítva, akkor a következő bekapcsoláskor fog frissítést keresni. Ezért nem kapcsolja be. Viszont szerintem próbálni kéne egyik nap egy új tápot. Lehet h az csinál valami rosszat.
0
0
0
0
kovi avatar
neked is szép napot, majd holnap kiderül sikerült-e😃
0
0
0
0
mtrelax avatar
na köszönöm szépen az eddigi tippeket meglátom mi lessz belőle, de most sajna mennem kell dógzani, további szép napot nektek! 😀
0
0
0
0
kovi avatar
na én épp ezért nem szeretem a vírus írtókat , állandóan jelzi a vírust a crackbe meg már egy jó pár programomat tönkretette
0
0
0
0
no avatar
Na az biztos. Én egyszer az update-val szívtam meg. Figyelmetlen voltam, és letöltöttem, a rosszindulatú szoftverek eltávolítása nevezetű kis update-tot, és nyekk. Minden cracket kiszedett, és ujjakat nem lehetett letölteni, mert kitörölte rögtön. Na azóta megtanultam a leckét. 😃
0
0
0
0
mtrelax avatar
hát a mikrofosból ki tudom nézni, h +szivatja a népet (máshoz nemigen értenek) 😃
0
0
0
0
kovi avatar
én másmilyen programról beszéltem de lehet hogy akkor ez volt
0
0
0
0
mtrelax avatar
hát megnéztem a win update alapból minden nap 3:00-ra van beállítva, átállítottam, de hatélleg ez volt a hiba akkor hülyét kapok. hetek óta szivat, a tápot meg nem nagyon szeretem kikapcsolni mert robbant már fel így tápom!
0
0
0
0
kovi avatar
szicsu írta:
Programmal nem csak leállítani lehet a gépet?


vannak már olyan programok amivel el is tudod indítani
0
0
0
0
kovi avatar
a bekapcsoló gomb az tényleg csinálhat ilyet, mert az egyik haverom nem bírta kikapcsolni a gépét, ahogy leállt indult azonnal neki 😀 azt végül beidegesedett és lekapcsolta a tápot😆
0
0
0
0
no avatar
Programmal nem csak leállítani lehet a gépet?
0
0
0
0
mtrelax avatar
kovi írta:
csak azé kérdem hogy ugyanakkor indul e el a gép mert akkor felkerült valamilyen program ami elindítja a gépet

na ennek utánna nézek, lehetséges
0
0
0
0
mtrelax avatar
azt hogy mindig ugyanakkor kapcsol-e be azt nemsikerült még kiderítenem, mert olyankor alszok és nem ébredek fel rá. Az éjszakai áramot meg este nyolckor kapcsolják be szerintem ez se lehet, de a bekapcsgombot kicserélem mert ez lehetséges hiba úgy is olyan könnyű benyomni. de addig marad az áramtalanítás.
0
0
0
0
kovi avatar
csak azé kérdem hogy ugyanakkor indul e el a gép mert akkor felkerült valamilyen program ami elindítja a gépet
0
0
0
0
no avatar
Szerintem túlfeszültség okozhatja és a mikrokapcsoló a bekapcsoló gombnál áthúz, vagy esetleg van egy ún. éjszakai áram. Ekkor más a tarifa számítás, de van egy jel ami indítja a mérőórát, és lehet ez kavar be.

Szerintem áramtalanítsd a gépet éjszakára. Én minden este le áramtalanítom.
0
0
0
0
kovi avatar
ugyanakkor indul el a gép mindig vagy különböző időpontokba?
0
0
0
0
mtrelax avatar
Az ügyben szeretnék tőletek segítséget kérni, hogy a gépem minden nap a hajnali órákban bekapcsol és nem tudok rájönni miért. Természetesen a BIOS beállításokat átnéztem nincs bekapcsolva időzítés, kikapcsoltam a modem és a pci eszközök-re való bekapcsolást, már a router-t is kihúztam éjszakára, de akkor is bekapcsol! Na erre mondjatok vmit!? Előre is köszi!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció