Milyen játékot vásároltál utoljára?

Szerző: Nogitsune, 2014. April 16., téma
Fórum » Játékokról általában
Szerintem nem kell sokat magyarázkodni, hogy mit is kell ide írni. Leírod azt a játékot amit utoljára vásároltál (pc, steam, origin, konzol, mindegy).
Hozzászólások: 979
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
zelcsi avatar
Kismotort az 1 éves unokámnak! 😍😁🤣😅
1
0
0
0
💬 4
gyuri191 avatar
@zelcsi: na remélem örült neki😀😀
0
0
0
0
zelcsi avatar
@gyuri191: Igen! Imádja! 😍
0
0
1
0
gyuri191 avatar
@zelcsi: Jólvan az a lényeg jó szorakozást hozzá neki😀😀
0
0
0
0
zelcsi avatar
@gyuri191: Köszi a nevében is! 😁
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Resident evil 2+3 remake egy packban 15 euróért.
0
0
0
0
Booker avatar
Diablo 4 Ultimate Edition + Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition (70%-os kedvezmény volt steam-en)
2
0
0
0
Pokman avatar
Legutóbbi vásárlásom Total War Warhammer 3 volt.
0
1
0
0
bukta2 avatar
The Ascent

anno már végig toltam a virágbolti verziót de ez a játék bőven megér még1 nekifutást! Eszméletlen ez az atmoszféra amit teremtettek benne! A grafika meg csúcs! 😁
3,39€-ért meg ajándék volt.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Gears of War 5

A jó multkor betettem listába, de 40€-ért nem vettem meg azért, de most akciós végre, így nem hagytam ki. Steam Deck-re már töltöm is lefelé 😁
0
0
0
0
kismadar avatar
A Spider-Man: Miles Moralest megvettem a mostani akcióban, muszáj vagyok pótolni a 2. rész előtt. 😁
1
0
0
0
X9K338DA avatar
Metal Gear Rising: Revengeance
Sly Cooper: Thieves in Time

https://i.imgur.com/lOwFrai.jpg

Az utóbbi években mindkettő kifejezetten ritka és drága lett Európában. A Metal Gear-ből még úgy ahogy akad is néhány értelmes áron, bár a nemzetközi postázás gyakorlatilag felhúzza az újkori árára, illetve az Xbox változat gyakori és olcsó, a Sly Cooper viszont gyakorlatilag új árban van PLUSZ a nemzetközi posta.
1
0
0
0
X9K338DA avatar
Spyro Reignited Trilogy
Dragon's Lair 3D: Return to the Lair

https://m.exophase.com/steam/games/l/gg6347.pnghttps://m.exophase.com/legacy/games/l/dd8j18.png
0
0
0
0
Viktorinho avatar
Wild West Dynasty,...ment is vissza a feladónak. :D
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Serious sam HD 1-2
Fear összes
0
0
0
0
kismadar avatar
Need for Speed Hot Pursuit Remastered 1400Ft-ot megért!
0
0
0
0
TomSlier avatar
Call of Duty Modern Warfare II (2022)
Need for Speed Heat
Devil May Cry 5
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Lost planet
Just cause 3
Serious sam 3
0
0
0
0
Ayistion avatar
AC Revelations
AC Origins
AC Odyssey
AC Valhalla
God of War

Még mindig gyűjtöm az AC részeket hogy egyben tudjam lepüfölni őket, egyenlőre csak a GoW-al játszom.
0
0
0
0
💬 2
kmetovics avatar
@Ayistion: Helyes.
Én nemrég tudtam le az utolsó elmaradt teljes értékű AC gamet. Most már megvan a sorrendem közöttük, de néha azért még szokott változni a véleményem.
0
0
0
0
MrPAYER avatar
@kmetovics: Nekem az új vonalas, RPG-s részek közül az Origins a favorit, gyönyörű az egyiptomi környezet, szerintem a sztori is kellően jó volt, illetve meg volt magyarázva sztori szintjén is, hogy miért kell azt a rengeteg side questet farmolni, mert te vagy a Medjay, segítened kell kötelesség szinten is az embereken.

Az Odyssey nekem nem jött át annyira, lehet azért mert számomra Egyiptom izgalmasabb mint a Hellász, meg a fő karakterek, legyen akár Alexios vagy Kassandra nekem kicsit olyan balf*sz beütésük volt, ezzel komolytalanná téve az egész játékot, de a térkép mérete és a hajózás nagyon tetszett.

A Valhalla pedig pont a másik kettő között van nálam, sokkal jobban működik RPG-ként mint az előzőek, harcrendszer itt a legjobb, főleg a csonkolásos animációk tesznek hozzá sokat, illetve maga a játék is nagyon hosszú de végig próbál változatos maradni, embertelen mennyiségű kontentet kapsz a pénzedért.

A régi akció-kaland AC-k közül talán a Black Flag és a III a kedvencem, de a Rogue és a Brotherhood ami még nagyon tetszett anno.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Valheim

és erősen gondolkodok az új WoW kiegen, de amennyi új videót nézek róla annyira megy is el tőle a kedvem, Rouge: Stealth,cheap shot,Ambush és hal az enemy mert 100K+-t vág rá a rugó... ez egy kicsit elbizonytalanít mert én BG-zni szeretek a legjobban a wowban.... de így hogy?... valamit nagyon mellé nyomott a BLIZZARD... remélem javítva lesz nagyon gyorsan és orvosolják, bár az új EVOKER sem túl bíztató hogy 3-4 spell és fekszik az enemy arena-n... na majd kiforrja magát a napokban.
0
0
0
0
kismadar avatar
Két játékot is vettem a Black Friday alatt:
- Dying Light 2
- Witcher 3 (Eddig megvolt pc-n is, de a next gen patchet várva megvásároltam ps5-re is)

Előtte lévő akciónál:
- Dead Island Remastered
- Star Wars Jedi Fallen Order
- Dead Rising 4

Jövő pénteken meg jön a The Callisto Protocol 😀
0
0
0
0
💬 4
kmetovics avatar
@kismadar: Ha jól tudom, akkor a Witcher 3 next gen frissítése ingyenes lesz ugye?
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Igen ingyenes lesz, és pc-re, és next gen konzolokra is egyaránt megjelenik.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Okés. Köszi a tippet. Akkor ez még egy ok, h vegyek jövőre egy ps5-öt 😁 De majd csak a fűtésszezon után 😓😓
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Jó kis gép ez a ps5, igaz van már most olyan játék, ahol kompromisszumot kell kötni a fejlesztői hanyagság miatt, de a VRR technológia sokszor csodákra képes.
1
0
0
0
Dermedor avatar
Martha is Dead Steam-en :D Nem semmi egy játék :)
0
0
0
0
xCube avatar
Két játék miatt vártam a következő nagy leárazást, erre nem leárazták őket pont most hétvégére 😀 ?

Stray

Mafia: Definitive Edition


A Mafia -val fogom kezdeni.

Mivel a Mafia szériából hiányzott még a harmadik rész, így a trilógiát vettem meg.
0
0
0
0
X9K338DA avatar
https://i.ibb.co/SvDwb1Y/IMG-20221003-060740.jpg

Ez a játék szinte levadászhatatlan PC-re, ha nem akarod az újkori ára dupláját kiadni és még megfejelni importköltségekkel. De végre a gyűjteménybe került, ezzel azt hisem megvan dobozosan az összes id folytatás a 1997-től (Quake 2) 2009-ig (ez).

Spoiler!

Quake 2
Quake 3 Arena
Return to Castle Wolfenstein
Doom 3
Doom 3 Resurrection of Evil
Quake 4
Enemy Territory: Quake Wars
Wolfenstein
0
0
0
0
Ayistion avatar
FIFA23
NFS Heat
AC
AC II
AC Brotherhood
Lassan elkezdem összeszedni az összes AC-t, aztán egyben végigjátszom őket :D
0
0
0
0
💬 1
kmetovics avatar
@Ayistion: Én ma kezdtem pont el az utolsó kimaradt részt, vagyis az Odyssey-t. Már várom.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Fear széria
Stalker széria
Enclave
0
0
0
0
BellaCiao avatar
Mortal Kombat 11
PC Building Simulator
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Resident evil 5
Bulletstorm
Rage (végre hiba nélkül fut)
Dead space 2
1
0
0
0
oroszlajos avatar
Far Cry 6 mindenestűl😁
0
0
0
0
💬 2
BellaCiao avatar
@oroszlajos: én is gondolkod hogy eneban megveszem a gamet
jó gamet hozzá jó választás :D
0
0
0
0
oroszlajos avatar
@BellaCiao: Megvolt, történet szálat végíg vittem. Ajánlom 😎
0
0
0
0
MrPAYER avatar
AC Valhalla

2 nap alatt már beleszaladt 16 óra 😅
0
1
0
0
reszler112233 avatar
Ha már akciós volt kettő játék a steam-en ami már kívánságlistámon volt, hát megvettem, mert nekem ennyit megér.

Need for Speed Payback Deluxe Edition-> 9 euró
Trackmania 2 Stadium-> 5 euró
0
0
0
0
Ayistion avatar
Mafia: Definitive Edition
Mafia II: Definitive Edition
Mafia III: Definitive Edition
Tomb Raider 2013 GOTY Edition
0
0
0
0
FRC45DX avatar
Battlefield 2042 😥 mèg tavaly
0
0
0
0
💬 1
BellaCiao avatar
Minecraft dugeons
RDR Online
0
0
0
0
💬 2
MrPAYER avatar
@BellaCiao: RDO-hoz jó szórakozást! 😀 Én olyan 100 órát tettem bele, sajnos utána nagyon nincs mit csinálni benne a folyamatos pénzfarming nem kötött le, hogy még vagányabb fegyver festéseim és ruháim legyenek. De a sztorija, mellékküldikkel el lehet lenni.
0
0
0
0
BellaCiao avatar
@MrPAYER:
RDO-hoz jó szórakozást!

köszi :D
0
0
0
0
X9K338DA avatar
Fable: The Lost Chapters (4CD-s kiadás)
WarCraft 3: Reing of Chaos (CD-s kiadás)
Command & Conquer: Red Alert (2CD-s kiadás)
MDK2 (magazinmelléklet)

Az egész összesen 2000Ft.
0
0
0
0
kismadar avatar
Mivel tavaly lecsúsztam a két legjobb cím vételéről, ezért most idén bepótoltam őket:
Kena: Bridge of Spirits
It Takes Two

Már csak a Marvel's Guardians of the Galaxy érdekel tavalyról, de azt megvárom, hogy 8k körül legyen leakciózva!
0
0
0
0
💬 4
bassus16 avatar
@kismadar: Marvel's Guardians of the Galaxy - 23,40€ ha érdekel.
1
0
0
0
kismadar avatar
@bassus16: Nem is jött értesítés a kommentedről, csak ide tévedtem. Hol annyi? PS5-ön gamelek, mert ezen a gyenge pc-n már szinte semmi sem futna el. 😁 Egyébként köszönöm az infót.
0
0
0
0
bassus16 avatar
@kismadar: Pc-re néztem sajnos. :)
Ps5-re sajnos drágább.
1
0
0
0
kismadar avatar
@bassus16: Sebaj addig el leszek ezekkel a játékokkal, sőt még a Cyberpunk 2077 next gen változat is soron van, és még a Metro Exodust is ki szeretném játszani a nyár folyamán.
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
The Walking Dead: The Final Season
The Walking Dead: A New Frontiner
0
0
0
0
bassus16 avatar
Bionic Commando
Lost Planet 2 Extreme Condition
F1 2021
0
0
0
0
botmunpls avatar
Heroes V. Nemtudom miért, csak láttam hogy 2,5€ volt, aztán miért ne.
0
0
0
0
💬 1
bassus16 avatar
@botmunpls: Ez bőven elég indok. Hány játékot vettem így és veszek mai napig. :"D
De mindig jó mert pár euróból tök jól eltudok szórakozni olyan címekkel amiktől tökre nem is vártam volna.
2
0
0
0
DarkSpy avatar
No Man'S Sky
Sea of Thieves
0
0
0
0
Aaron Keener avatar
Xboxon húztam be a Skyrim Anniversary Edition + Fallout 4 G.O.T.Y Bundle-t. Már csak a Skyrim-ért megérte, noha benne van Game Pass-be, ez nekem egy olyan cím ami kell a gyűjteménybe. 🙂 Főleg 1600 magyar forintocskáért. 😊
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Csak kiegészítőket vettem az Euro Truck Simulator 2-höz.

Iberia DLC
Vovlo FH Tuning Pack
Volvo Construction Equipment
HS-Schoch Tuning Pack
Wheel Tuning Pack
0
0
0
0
no avatar
Jedi Fallen Order. Ki is vittem és abszolút nem bántam meg. Nagyon király játék, mindn percét élveztem, pedig Jedi Grand Master nehézségen volt egy-két húzósabb pillanat. 😅😅
1
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció