Videó-felvevő programokról minden!

Szerző: roberto888, 2009. March 06., téma
Fórum » Szoftver
Itt lehet feltenni kérdéseket, lehet véleményt kérni és miegymást videó-felvevő programokról!
Hozzászólások: 465
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
thug85 avatar
Bocs, utólag lestem meg, hogy milyen nyelvű! Már rég használtam, és nem emlékeztem rá!😆
0
0
0
0
almos avatar
thug85 írta:
almos írta:
Valaki tud adni linket,vagy bármi mást,ahonnan le tudom tölteni a Sony Vegas 8-as vagy újabb verzióját vagy újabbat magyarul?!


Küld el privátban az MSN címedet, és átküldöm neked a Sony Vegas Pro 9-et!

Most jut eszembe, nekem angol van!😀 De ha így is érdekel, akkor áll az előző ajánlatom!


elküldve.
De ha angol akkor mégsem kell,olyat be tudok énis szerezni,nekem magyar kellene...
0
0
0
0
thug85 avatar
almos írta:
Valaki tud adni linket,vagy bármi mást,ahonnan le tudom tölteni a Sony Vegas 8-as vagy újabb verzióját vagy újabbat magyarul?!


Küld el privátban az MSN címedet, és átküldöm neked a Sony Vegas Pro 9-et!

Most jut eszembe, nekem angol van!😀 De ha így is érdekel, akkor áll az előző ajánlatom!
0
0
0
0
almos avatar
Valaki tud adni linket,vagy bármi mást,ahonnan le tudom tölteni a Sony Vegas 8-as vagy újabb verzióját vagy újabbat magyarul?!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
fraps! Felvevő program de hát nem kell azzal felvenni elég ha csak fut és akkor mutatja az fps-t
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
Üdv!
Nem igazán tudtam hova írni, ezért gonodoltam ide...

Szóval nekem egy olyan program kéne, ami méri és kijelzi az FPS-t a játékoknál. Tehát, nem felvevő kell, hanem csak FPS kijelző. Tud valaki ajánlani valami ilyesmi programot?
0
0
0
0
thug85 avatar
A segítségeteket kérném!

[LINK]

Ezt a videót szeretném letölteni! A bátyám fia benne van, és neki kellene! Van valamilyen program, amivel ez megvalósítható?
0
0
0
0
Erik94 avatar
jo a vidi am hogyan kell mien progival?
0
0
0
0
Dzsoni avatar
srácok valaki segítsen lécci. Xfire-rel veszek fel videót, gépen semmi baja. de amint feltöltöm, tükrözi a képet. mi lehet a baj????

http://www.xfire.com/video/344caa/
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
hát ha más játékoknál mutat többet is, akk lehet h azokban csak 60az bír a géped, esetleg v-sync be van kapcsolva, vagy egyéb módon van korlátozva...
0
0
0
0
no avatar
megszeretném kérdezni hogy a fraps miértnem mutat sok játék alatt 60 fpsnél többet? mintha ott megálna és kész esetleg vmi megoldás rá?
0
0
0
0
cseszka avatar
Srácok,tom h ez nemvideós téma,de ide irom,mert annyira nem tér el a tárgytol.Nekem olyan program kellene,amelyikkel tudok online rádióadást rögziteni,pl zenéket belöle.Elöre is köszönöm.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Tamas76 írta:
sziasztok nekem az lenne a problémám hogy veszek fel fraps al és a mikrofonról veszi a hangot :S Help sűrgős lenne!

Jobb gomb lent a kis hangszóró ikonon majd katt a rögzítő eszközökre. A mikrofont tiltsd le és rakd alapértelmezettnek a stereo mixet
0
0
0
0
Tamas76 avatar
sziasztok nekem az lenne a problémám hogy veszek fel fraps al és a mikrofonról veszi a hangot :S Help sűrgős lenne!
0
0
0
0
Feki1991 avatar
CatchO írta:
Valaki nem tud egy olyan videófelvevőt, amitől nem romlik a játék teljesítménye? Fraps-et próbáltam eddig, de laggolnak alatta a játékok.


Olyan progi nem létezik mely ne terhelne, mivel folyamatosan írnia kell a HDD-re, így a legjobb megoldás hogy ne romoljon a teljesítményed ha külsőleg veszed fel (teló, kamera) 😉
0
0
0
0
no avatar
Hallii valaki mondja meg mien progival csinálok mg vidikböl kb ost?? ha lehet linkelhetek is!😎
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
thug85 írta:
Kmisi: Nekem megvannak a megfelelő programok erre, de nem jut eszembe a nevük! Ha otthon leszek megnézem, és leírom! Van egy progi amivel lekonvertálom, szinte teljesen olyan minőségben mint amit a Fraps csinál! Aztán egy másikkal simán összefűzöm! A felbontás marad az eredeti!
Ha trükközni is kell vele, akkor pedig Vegas!

Ok köszönöm!
0
0
0
0
thug85 avatar
Kmisi: Nekem megvannak a megfelelő programok erre, de nem jut eszembe a nevük! Ha otthon leszek megnézem, és leírom! Van egy progi amivel lekonvertálom, szinte teljesen olyan minőségben mint amit a Fraps csinál! Aztán egy másikkal simán összefűzöm! A felbontás marad az eredeti!
Ha trükközni is kell vele, akkor pedig Vegas!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
marko10 írta:
a frapsnak lehet valahogy kicsinyiteni a felvett méretet ?😃 mármint felvevés közbe. remélem értitek 😉

Vedd lejebb a felbontást vagy állítsd half size ra ekkor kisebb felbonáson veszi. Ha kész meg valami progival még jobban kicsinyítheted akár a felbontást akár a méretét!
0
0
0
0
no avatar
a frapsnak lehet valahogy kicsinyiteni a felvett méretet ?😃 mármint felvevés közbe. remélem értitek 😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem olyan progi kellene amivel össze tudnám rakni a vidiket mert a fraps 4 gigánál új fájlt kezd és ami lekicsinyíti a méretét nem a felbontást! És a minőség hasonló legyen!
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Kmisi99 írta:
tothricsi95 írta:
Kmisi99 írta:
tothricsi95 írta:
Kmisi99 írta:
Nekem meg Fire foxos bővítmény csak egy kattintás a vidi alatt az mp3 mp4 vagy 3gp re és már menti is oda ahova akarom

ja, azt is ismerem fent is van mozillához, csak egy gond van.. 😃 Chrome-ot használok 😆 Ehhez meg nincs semmi Plug-in 😜 😕 😶 😀

Én meg operát😆 De ehhez is van ilyen csak rá kéne jönni hogy hova kell rakni!

Operához lehet de Chrome-hoz tuti nincsenek ilyen Plug-in-ek 😞
Sajnos.. Firefox qrva jó, de rohadt sok mem-et eszik, meg rohadt lassú.. jó gondolom a faxább gépeken jól fut de az enyémet nem szereti 😶 Régen mindig azt használtam de már áttértem a sötét oldalról a Chrome-hoz 😃 😜 😆

Az opera 2,5x annyi memóriát eszik mint a FF😆

Ezért használok Chrome-ot 😆 😆 😉 😜
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
tothricsi95 írta:
Kmisi99 írta:
tothricsi95 írta:
Kmisi99 írta:
Nekem meg Fire foxos bővítmény csak egy kattintás a vidi alatt az mp3 mp4 vagy 3gp re és már menti is oda ahova akarom

ja, azt is ismerem fent is van mozillához, csak egy gond van.. 😃 Chrome-ot használok 😆 Ehhez meg nincs semmi Plug-in 😜 😕 😶 😀

Én meg operát😆 De ehhez is van ilyen csak rá kéne jönni hogy hova kell rakni!

Operához lehet de Chrome-hoz tuti nincsenek ilyen Plug-in-ek 😞
Sajnos.. Firefox qrva jó, de rohadt sok mem-et eszik, meg rohadt lassú.. jó gondolom a faxább gépeken jól fut de az enyémet nem szereti 😶 Régen mindig azt használtam de már áttértem a sötét oldalról a Chrome-hoz 😃 😜 😆

Az opera 2,5x annyi memóriát eszik mint a FF😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Kmisi99 írta:
tothricsi95 írta:
Kmisi99 írta:
Nekem meg Fire foxos bővítmény csak egy kattintás a vidi alatt az mp3 mp4 vagy 3gp re és már menti is oda ahova akarom

ja, azt is ismerem fent is van mozillához, csak egy gond van.. 😃 Chrome-ot használok 😆 Ehhez meg nincs semmi Plug-in 😜 😕 😶 😀

Én meg operát😆 De ehhez is van ilyen csak rá kéne jönni hogy hova kell rakni!

Operához lehet de Chrome-hoz tuti nincsenek ilyen Plug-in-ek 😞
Sajnos.. Firefox qrva jó, de rohadt sok mem-et eszik, meg rohadt lassú.. jó gondolom a faxább gépeken jól fut de az enyémet nem szereti 😶 Régen mindig azt használtam de már áttértem a sötét oldalról a Chrome-hoz 😃 😜 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
tothricsi95 írta:
Kmisi99 írta:
Nekem meg Fire foxos bővítmény csak egy kattintás a vidi alatt az mp3 mp4 vagy 3gp re és már menti is oda ahova akarom

ja, azt is ismerem fent is van mozillához, csak egy gond van.. 😃 Chrome-ot használok 😆 Ehhez meg nincs semmi Plug-in 😜 😕 😶 😀

Én meg operát😆 De ehhez is van ilyen csak rá kéne jönni hogy hova kell rakni!
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Kmisi99 írta:
Nekem meg Fire foxos bővítmény csak egy kattintás a vidi alatt az mp3 mp4 vagy 3gp re és már menti is oda ahova akarom

ja, azt is ismerem fent is van mozillához, csak egy gond van.. 😃 Chrome-ot használok 😆 Ehhez meg nincs semmi Plug-in 😜 😕 😶 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem meg Fire foxos bővítmény csak egy kattintás a vidi alatt az mp3 mp4 vagy 3gp re és már menti is oda ahova akarom
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Én aTube Catcher-el töltök youtobe-ról 😉 Az tök jó.. linket bemásolod oda kiválasztod, hogy milyen formátumba töltse le és már tölti is 😉 lehet AVI,WMA,MP4,MP3,3GP amit csak akarsz 😜 😃 faxa kis progi 😉 😜
0
0
0
0
Demoz avatar
hector maio írta:
nekem meg van a youtube downloader és ahhoz van külön konvertáló progi cd,dvd író 😃 amugy a fraps is avi-t csinál és ott 1:35mp foglal 2gb-t de át konvertálom mp4-be és lessz 60mb 😃


Én wmv-be konvertálom át az avit,az jobb szerintem.
0
0
0
0
ceni98 avatar
windows media marker ebbe a progiba berakod a vidiket és egymás mellé kell rakni a videó sávba
0
0
0
0
super88 avatar
nem igaz hogy senki tudja hogy, hogyan tudok 2 videót egymás mellé illeszteni.. 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
nekem meg van a youtube downloader és ahhoz van külön konvertáló progi cd,dvd író 😃 amugy a fraps is avi-t csinál és ott 1:35mp foglal 2gb-t de át konvertálom mp4-be és lessz 60mb 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem ott se lenne hang a win ba kellene valamit átállítanom csak nem tom mit azt tudom hogy XP be azt kellett állítani hogy hangbeállítások rögzítő eszközök és ott stereo mixet kellett bepipálni de win 7 ben ilyen nincs!
0
0
0
0
no avatar
akk nm értem! 😆 Akk nm is igen fogok xfire-vel fel venni!
0
0
0
0
no avatar
Szykla írta:
Én Xfire-el szoktam vidiket felvenni de ez is irtósok helyet igényel.

PL: Felvettem a COD 4 MW elején az intro-t elejétöl a végéig az 5:35 perc lett a vidi és mennyi helyet foglal 6.6GB hát köszönöm egy 5 és fél perces videó. 😲

Az nm gyenge 5:35 az 6,6 GB??? 😲😲😲
Mien formátumba menti le?
0
0
0
0
Szykla avatar
Én Xfire-el szoktam vidiket felvenni de ez is irtósok helyet igényel.

PL: Felvettem a COD 4 MW elején az intro-t elejétöl a végéig az 5:35 perc lett a vidi és mennyi helyet foglal 6.6GB hát köszönöm egy 5 és fél perces videó. 😲
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem a fraps nem vesz fel hangot valami át kellene állítani a winben csak nem tom mit a fraps jól van beállítva!
0
0
0
0
super88 avatar
a kérdésemet még 1x fel tenném.
0
0
0
0
no avatar
tudtok ajánlani egy ilyen programot???
0
0
0
0
Adam996 avatar
hány darab felvevő van?
0
0
0
0
ceni98 avatar
x-fire is jó vidi felvevő😀
0
0
0
0
Adam996 avatar
geriboy05 írta:
Lenne egy problémám szeretnék videót felvenni ! Az xfire-nél akadozik a játék (BC2) a Fraps-el meg 30mp-nél hosszabb viseót nem tudok csinálni és még a hangot sem veszi fel!
HELP! PÜ-t!😀
azért mert a frapsedpróbaverzió azért 30mp regisztrált verziót de a hangot még énse tom
0
0
0
0
super88 avatar
nekem abban segítsetek hogy, hogyan tudok 2 különböző videót ( file típus megegyezik) így egymás mellé rakni elválasztva 1 videóban? mint amikor mutatják a high vs Low grafikát. (esetleg milyen program? stb)
olyanra gondoltam aki tudja segítsen a választ előre is köszönöm.
Ilyenre gondoltam.

[movie=youtube]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/zRQPuUW_qd4&amp;hl=hu_HU&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/zRQPuUW_qd4&amp;hl=hu_HU&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/movie]
0
0
0
0
planbmokus avatar
pinti100 írta:
az Asssassin's creeed 2 mivel lehet levideozni jatek kozben ? fraps nem megy vele ( nem telora vagy webkamra gondoltam), pls adjatok alternativakat


nálam megy a 3.2.2-es fraps-el
0
0
0
0
no avatar
az Asssassin's creeed 2 mivel lehet levideozni jatek kozben ? fraps nem megy vele ( nem telora vagy webkamra gondoltam), pls adjatok alternativakat
0
0
0
0
planbmokus avatar
Blackwell írta:
Én 1024x768 -al médiumon felvettem Batmant, azután átalakítottam és feltöltöttem a youtubera, és a maximumon 720 pixellel lehetett nézni.


mert ezeket a méreteket ismeri a youtube....
Én tegnap vettem fel Serious Sam HD- The First Encounter videót és 170-ről 40-45 FPS-re esett be FRAPS 3.2.2 alatt....
Szóval van ahol még a felét se húzza ki.....
0
0
0
0
no avatar
Lenne egy problémám szeretnék videót felvenni ! Az xfire-nél akadozik a játék (BC2) a Fraps-el meg 30mp-nél hosszabb viseót nem tudok csinálni és még a hangot sem veszi fel!
HELP! PÜ-t!😀
0
0
0
0
Core2 avatar
Értem én, de azt mondom, hogy ha alacsony felbontásban játszol, pl 1024x768 és átkonvertálod ...x1080-as felbontásra, akkor gyenge minőségű lesz. Mert alacsony felbontásból nemlehet jó minőségű magas felbontású videót csinálni.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció