Oculus Rift

Szerző: Nomadson, 2014. February 22., téma
Fórum » Periféria
Minden ami az Oculus Rift-el kapcsolatos
Hozzászólások: 58
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Az ocolust rift utódja magyar teszt szerűség.
0
0
0
0
💬 2
xCube avatar
@Kings Bounty fan: Nem nevezném az Oculus Rift utódjának, ez egy önálló eszköz, ami csak részben PC kompatibilis. A Rift csak PC -vel működik.
0
0
0
0
no avatar
@xCube: Ez már másra is jó, de rendes címekkel is lehet tolni. Csak netről lehet rendelni?
0
0
0
0
Dokee72 avatar
Hali! Notebook-on tényleg nem megy az Oculus Rift S ?
0
0
0
0
💬 2
vyne avatar
@Dokee72: Gondolom attol fugg milyen hardware van benne. Gtx 1060 vagy afeletti kartya kell azert meg egy normalis processor es 8gb ram.
0
0
0
0
Dokee72 avatar
@vyne: Hmm... Értem, köszii
0
0
0
0
Boldor81 avatar
Sziasztok !
Tegnap vettem egy CV-1 Riftet és az lenne a kérdésem hozzátok, hogy kizárólag eredeti játékokkal tudom működésre bírni ha játék közben ki akarom próbálni ?
Segítségeteket előre is köszönöm !
0
0
0
0
💬 2
Gyrger72 avatar
@Boldor81: Nekem még nem volt VR-om, de szerintem lehet másolttal is játszani.
0
0
0
0
Boldor81 avatar
@Gyrger72: Köszi a választ, de csak eredetikkel tudtam működésre bírni. A Project Cars 2 nagyon ott van ! 😀
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok!
Van vagy volt valakinek Oculus Rift DK2 VR-ja?
Az érdekel, hogy ez a VR készülék mennyire alkalmas a mai játékok (pl. Project CARS 2) futtatására.

0
0
0
0
💬 3
vyne avatar
@Gyrger72: Rendes riftet vegyel, ne dev kitet. Biztos talalsz rola osszehasonlito videot youtubeon.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@vyne: Gondolom esélytelen, hogy a DK2 futtassa pl. a Vader Immortal: Episode I játékot vagy bármi más modernebbet?
0
0
0
0
vyne avatar
@Gyrger72: Igyan azt tudom mondani mint 5 honappal ezott.
Amugy mostanaban mar szerintem eleg olcson hozzajuthatsz egy rendes rifthez, erdemes szetnezni 😜
0
0
0
0
CodyTitan avatar
Sziasztok! Nem tudom h még aktuális-e, megéri Ebay-ről venni Oculus riftet? Meg "futtatná" a gépem? Választ előre is köszönöm! 😀
0
0
0
0
💬 5
Moon_Breaker avatar
@CodyTitan: Szerintem hasonlítsd össze az ottani és itthoni árakkal és döntsd el megéri e.
0
0
0
0
CodyTitan avatar
@Moon_Breaker: Vagy használtan talán? Mert MO-n nem találok olyat ami használt lenne.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@CodyTitan: Néz szét a jófogáson.
[LINK]
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@CodyTitan: [url]https://hardverapro.hu/aprok/keres.php?stext=rift&county=&stcid=&settlement=&stmid=&minprice=&maxprice=&company=&cmpid=&user=&usrid=&selling=1&buying=1&stext_none=[/url]
0
0
0
0
no avatar
@CodyTitan: VR-hoz 970 a minimum, szerintem 1050 2GB-al nem lehet VR-ozni.
0
0
0
0
vyne avatar
A minap vettem egyet,eletem legjobb dontese volt. 😃
Paintball,laser tag,box utan ma alig tudok mozogni,olyan izomlazam van 😃
0
0
0
0
gamerINSANEdad avatar
Az Én gépem bírná?????? 😆
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@gamerINSANEdad: Üdv! Valószínűleg igen, bár ez a játéktól is függ amivel játszol, pl ha egy Fallout VR-al akarsz az már lehet hogy problémát jelent sajnos :/, de a játékok nagy része menne
0
0
0
0
vyne avatar
@zafir13: Ugy tudom,hogy fallout csak htc vive-on van. Amugy szerintem gond nelkul vinne azt is.
0
0
0
0
visor261 avatar
Ezek mennyire megbízhatóak? [LINK]
0
0
0
0
GodSie avatar
beszarok rajtot hd 5450 és kérdés,hogy bírja-e...stb
0
0
0
0
no avatar
az én gépem el bírná
0
0
0
0
DDarkness avatar
Az én gépem bírná? 😃
0
0
0
0
Durtime avatar
Elvileg jövő nyarat mondanak ha jól tudom, de semmi sem biztos.
0
0
0
0
bukta2 avatar
lehet már tudni valamit mikor jelenik meg? úgy Sacc/kb? 😃
Én sztem beszerzek 1-et főleg hogy a https://gepigeny.hu/games.php?id=2050 -al is lehet majd tolni így kinem hagyom 😃
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
"We want to stay in that $200-$400 price range," Oculus VR co-founder Nate Mitchell told Eurogamer in a recent interview.
"That could slide in either direction depending on scale, pre-orders, the components we end up using, business negotiations..."
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Oculus Rift csak PC-re van... PS verziónak más a neve (most nem jut eszembe 😆 )
Szerk: Morpheus
0
0
0
0
bukta2 avatar
kíváncsi leszek mi lesz belőle 😀 pc vel is kompatibilis lesz? vagy kell még ps4-is hozzá? 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Hát ha millióba nem is, de 100valahányezerbe biztosan. Kell vámot is fizetni, meg mindenfélét. Am asszem 70 vagy 80 valahányezerbe kerül, ha jól tudom.
0
0
0
0
TheJoypadGamer avatar
Mekkora a DK 1-nek a gépigénye?
0
0
0
0
BulleTPC avatar
Nézzetek pár vidit, bf4-el és sok horror játékkal vele pewdie pie vagy ki meg az a másik emberke, aki mindig horroral játszik 😃
0
0
0
0
Nomadson avatar
elvileg az oculus rift az öszes játékkal kompatibilis lesz, legalábbis gamestar azt irta. a legjutolsó fejlesztésnél csinálta meg az oculus.
0
0
0
0
bassus16 avatar
Ami lényeg,hogy a Dyng Light és a Project Cars már Oculus Rift-es lesz.Szerintem ezek után kezdődnek meg majd a nagy fejlesztések. 😃
0
0
0
0
sudosu avatar
Annyit simán kilehet érte adni és szerintem nagyobb élményt fog adni mint egy konzol, bár ez csak a személyes véleményem. Bár majd kiderül hogy milyen lesz rá a felhozatal. Minap olvastam egy cikket hogy az EA is akar fejleszteni Oculus Rift-re. Kitudja lehet a Battlefield következő része már jönni fog VR-re is 😀. Bár ne szaladjunk ennyire előre. Még elég gyerek cipőben jár a technológia.
0
0
0
0
bassus16 avatar
Annyit tudok,hogy a most megvásárolható prototípús az 300dollár és a fejlesztők e fölé nem is akarnak menni a végleges Rift-el sem tehát ezt szánják maximális árnak ami azért nem olyan rossz. 😃
0
0
0
0
sudosu avatar
Az jó ebben az Oculus Rift-ben hogy egy átlag felhasználónak is elérhető lesz. Remélem max annyi lesz mint egy Játékkonzol. Itt egy cikk erről, ha lehet hinni benne 😀.
ui.:A hír egy olyan oldalon van ami blokkolt (reklám miatt gondlom) szóval nem linkelem be
0
0
0
0
Nomadson avatar
Pillanatnyilag áll az Oculus Rift gyártása, mert nincsen elég alkatrész a további VR headsetek előállításához. Már keresik az alternatív megoldást.

akkor viszont a

Sony's HMZ-T3Q viszi a pálmát ! 😃
0
0
0
0
no avatar
Hát nem tudom, Sony rosszat még nem mutatott.
0
0
0
0
sudosu avatar
Általában úgy szokott lenni Ajax-al egyetértve hogy ha design-osabb akkor általában van valami amit rejtegetni kell 😃!
Persze ez nem minden esetbe igaz!
0
0
0
0
Ajax avatar
szlesspapa: Ugyan ilyet, csak dizájnosabb... de aztán belső minősége lehet sokkal rosszabb lesz. Elméletileg az idei GDC-n (március 17-én) részletesen bemutatja a Sony.
0
0
0
0
no avatar
Amit a Sony csinál az - véleményem szerint - ezerszer igényesebb mint ez a "szemüvegdöbözcucckombó" 😃
0
0
0
0
Nomadson avatar
fájdalom érzet az elvileg van ami redukálja, ugy emléxem call of dutyhoz cisnáltak mellényt, és mini kompresszor fujt fel egy légzsákot, hihetetlen gyorsasággal- ott ahol épp eltaláltak.
Szóval az alap meglene 😃
http://index.hu/tech/2009/09/21/call_of_duty_nagy_mellennyel/
szal egy kis továbfejlesztésel, egy egész testes ruhát is létre lehetne hozni, persze ha van rá piac.

A másik cucc amivel próbálkoznak, hogy kesztyűt huzol fel és leköveti a mozdulataidat, persze még fejlesztik azt is, hosszu ut áll előtte. Nem találok linket róla de ha megvan küldök.
0
0
0
0
sudosu avatar
Hát én azt mondom már nincs olyan messze ez a dolog. Nézd meg például hogy az elmúlt 20 évbe mennyit fejlődtünk Software és Hardware téren.
Csak emberek kellenének akik erre vannak ráállítva és legyen anyagi támogatottság is rá. (Eddig úgy tűnik hogy van is rá érdeklődés pl.: alapja lehetne ennek az Oculus Rift is, de Google Glass is jó példa.)

Igény szerintem bőven lenne rá.
0
0
0
0
no avatar
Igen, de mire eljut hozzánk addigra lesz megint jobb.
Amúgy meg teljesen irreális ez a "virtuális valóság" ez még SCI-FI "cucc" nagyon.
0
0
0
0
sudosu avatar
MMathers: Az oké de tudod hogy egy idő után eljut a szegényebb réteghez is. ~20 év majd a kiadás után 😃
0
0
0
0
no avatar
sudosu: Ha lesz is olyan akkor is kétlem, hogy a közeljövőben. A másik meg, hogy az nem a mi szórakozásunkra lesz kifejlesztve hanem a multi milliomos rétegnek.
0
0
0
0
sudosu avatar
Már csak egy lépés innen a teljes virtuális realitás. Már csak szaglás, gondolatvezérlés, fájdalomérzet emulálása hiányzik.
Lehet van már ilyen csak kutatási célokból használják.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Skyrimeztek is már Ocolus Rifttel. Szívesen kipróbálnám. Érdekes lehet Skyrimban mászkálni ilyen módon 😀
0
0
0
0
Nomadson avatar
mennyire felnyomhatja ez a kis kütyü az ilyen régi játékok hangulatát. full 3d ben 😃 kipróbálnék ilyen játékokat ezzel a riftel.
0
0
0
0
sudosu avatar
Pont ma láttam róla egy cikket + videót 😀
Legend of Zelda-val játszott a csávó.
[LINK]
0
0
0
0
Nomadson avatar
Aki infókkal tud szolgálni az oculus riftről az írjon ide.
Legutolsó hir hogy hiány van az egyik alkotóeleméből.

http://www.gamestar.hu/oculus-rift-komoly-problema-van.html
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció