Filmhírek

Szerző: Nogitsune, 2013. December 01., téma
Fórum » Film, sorozat
Ide jöhet minden ami filmekkel kapcsolatos, első képek, bemutatók, berendelés, vagy bármi ami filmekhez kapcsolható. Ki is lehet beszélni ezeket.
Hozzászólások: 826
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Vic04HUN avatar
Hát srácok nem is tudom mit mondjak egyszerűen hihetetlen, hogy meg fog jelenni még most se nagyon akarom elhinni😊

[LINK]
0
0
0
0
💬 2
xymano avatar
@Vic04HUN: Kíváncsi vagyok mennyire fog eltérni attól amit láttunk.
0
0
0
0
Vic04HUN avatar
@xymano: Idáig annyi infó van, hogy 4+ órás lesz ami 6 részre lesz bontva. Kvázi egy mini sorozat lesz. Kb. 20-30 milliót még költenek rá, hogy teljesen befejezzék. Szóval biztos, hogy teljesen más lesz mint az a 2017-es borzalom. Ami számomra az eddigi legnagyobb mozis csalódásom volt.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Kíváncsi leszek rá! 😀

0
0
0
0
Arbalest avatar
Sziasztok.

Afelől érdeklődnék, hogy a RENDEZŐI VÁLTOZATÁT hol tudnám megnézni egy-egy filmnek? Itt pl. az nCore-s verzióra gondolok. Mondjuk ha megnézem moziban pl. az INFINITI WAR-t akkor annak a rendezői változata ugye csak a BR-el jön ki, de az hol lehet elérni? mit kell hozzá beírni? (érdekelnének a kimaradt vagy a plusz jelenetek meg az efféle dolgok) Előre is köszi a normális válaszokat.
0
0
0
0
WeKing avatar
Iron Sky 2-ről tud valaki valamit?! 😆
0
0
0
0
💬 1
Moon_Breaker avatar
@WeKing: [LINK]

Nemsokára jön.
0
0
0
0
Bukta avatar


Végre. Nagyon adja.😆😆
0
0
0
0
💬 2
Sicu33 avatar
@Bukta: Nagyon várom én is 😃
0
0
0
0
Zoli869 avatar
2020-ban jön az Avatar 2.

NEM HIVATALOS "ELŐZETES".


[LINK]
0
0
0
0
Yuri Bokya avatar
A Boyka: Undisputed-ben(vitathatatlan 4) nem tudja valaki a zene címét 42 percnél?
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Nem tudni a Monster calls film mikor jelenik meg magyar szinkronnal?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
[LINK]
[url]https://sg.hu/cikkek/115169/2017-ben-erkezik-a-the-expendables-4[/url]
[LINK]
Én még Jackie Chan-nek örülnék a legjobban,tuti feldobná az egészet 😃
Reménykedek hátha lesz 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Nogitsune: Nekem csalódás volt ez az Alien film
0
0
0
0
Wayne888 avatar
Szárnyas fejvadász 2049 teaser


Korhatáros és nagyon drága lesz a Szárnyas fejvadász 2049
h[url]ttp://filmtrailer.hu/filmhirek/korhataros-es-nagyon-draga-lesz-a-szarnyas-fejvadasz-2049/[/url]
0
0
0
0
Nogitsune avatar


Hú. E trailert látva bizakodom, hogy egy remek filmet kapunk. Sőt. Az R besorolással és ezzel a sötét hangulattal nagyot üthetnek, meg szerintem drámailag is rohadt erős lesz.
0
0
0
0
💬 1
bukta2 avatar
@Nogitsune: Elég gagyi film lett szerintem,amit az értékelések is bizonyítanak
0
0
0
0
Sicu33 avatar
[LINK]
Jó lesz,várom nagyon 😃
0
0
0
0
Bukta avatar
De akkor nem lehet, hogy úgy lesz 2 részes, hogy nem part 1 és part 2 lesz hanem különböző címük lesz , de lényegében 2 részes lesz?
0
0
0
0
Nogitsune avatar
BenjaminHun: Igenis egy részes lesz, nem 2. Forrás: [url=http://www.imdb.com/title/tt4154756/trivia?item=tr3023285&pf_rd_m=A2FGELUUNOQJNL&pf_rd_p=2016840082&pf_rd_r=0PD0X6SAMCYK0E2VF0TH&pf_rd_s=center-19&pf_rd_t=15061&pf_rd_i=homepage&ref_=hm_trv_hd]Klikk ide[/url] / [LINK]. Az általad linkelt cikk meg elavult, lassan két éves. Egyébként az Inhumans lekerült a tervezett filmek listájáról (egyelőre). Forrás: [LINK].
0
0
0
0
Bukta avatar
Köszi az infót. Én is úgy tudtam, hogy 2 részes lesz. Ezt kb a bosszúállók 2. része után nem sokkal jelentették be. A poszter lehet kamu mert még bőven korai kiadni ilyet, de ami rajta van az már nem hiszem hogy akkor kamu.
Azt nem is tudtam, hogy Fekete Párducról is lesz külön film. Ezt jó hallani mert tetszett a karakter a Civil háborúban.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
A poszter lehet kamu de kétrészes lesz! Marvel filmek listája:
[LINK]

Doctor Strange – 2016. november 4.
Guardians of the Galaxy 2 – 2017. május 5.
Thor: Ragnarok – 2017. július 28.
Black Panther – 2017. november 3.
Avengers: Infinity Part I – 2018. május 4.
Captian Marvel – 2018. július 6.
Inhumans – 2018. november 2.
Avengers: Infinity Part II – 2019. május 3.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Bukta : Én IMDb-n olvastam,hogy 1 részes lesz.
[LINK]
2018.május 3 a magyarországi premieri időpont,ami még egy kicsit messze van 😃
0
0
0
0
Bukta avatar
Erről van valami hivatalos hír is?
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Igen, felfognak tűnni az Avengers 3-ban. A poszter viszont 100%, hogy fake. Egyébként a filmet nem két részben fogják le adni, egy részes lesz.
0
0
0
0
Bukta avatar
Kijött egy poszter az új bosszúállók részből és azt szeretném kérdezni, hogy a galaxis őrzői és a bosszúállók együtt lesznek vagy mi?
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/73/01/7e/73017e5afd926224e37c12bcf626baca.jpg
0
0
0
0
no avatar
Transformers: The Last Knight, mit gondoltok milyen lesz??
Én valami nagy drámát terveznék a végére, pl: Optimus, vagy Dongó meghal, mert ez már nem lenne úgy jó, hogy legyőzik az álcákat mégegyszer azt csá.
Remélem jó lesz maga a film, mert az 1. részt imádtam anno, a második elment, a 3 szerintem nem volt jó, kivéve a látványt. A 4. rész pedig bejött ugyan de nekem a felturbózott optimus nem jött be, őt annak az ütött-koppott kamionnak szoktam meg, nem egy felturbózott harcigépnek. Meg ez a Galvatron dolog is... de azt hagyjuk...
Szóval nagyon várom már a Last knight előzetesét, remélem nem cseszik el a befejező részt... 😃 2017 Summer it's ON.
0
0
0
0
FekaRap avatar
Hail Mary? az melyik film?
All Eyez on Me jön majd valamikor 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Barbershop 3 meg a Hail Mary (2Pac film) ről, tudtok valamit, mikor lesz Magyarországon bemutatva??
Köszi! 😀
0
0
0
0
Masterthief avatar
Sicu33.
Szerintem jó lesz az, várjuk ki amíg megjelenik, hiszen csak akkor tudunk véleményt alkotni, ha már láttuk.
Én a Thief filmre vagyok már nagyon kíváncsi mint adaptáció, hogy vajon elkezdték-e már a forgatását.?
0
0
0
0
Krissz avatar
Nyugodjék Békében! 😞
Legjobb színészek egyike volt, csodás filmekkel!
0
0
0
0
Bukta avatar
[LINK]

Meghalt Bud Spencer. Nyugodjék békében.😢
Jó színész volt, nagyon jó filmjei voltak, én szinte azokon nőttem fel. 😢
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Ez az AC film szerintem gyenge eresztés lesz,bár ne így legyen.
0
0
0
0
no avatar
Jön a Punisher sorozat, John Brenthal marad a főszereplő. Netflix-es sorozat lesz, pont mint a Daredevil, és még sok más.
0
0
0
0
Masterthief avatar
Tegnap néztem meg A fiú (The boy) című horrort.
Nem rossz, van benne fordulat, meglepődtem a vége felé. Egyszer nézhető. Viszont horror kategóriába nem sorolnám.
Online néztem, mozis hanggal. Tulajdonképpen a hangminőség jó, de zavaró a röhögés, köhögés, tüsszentés a csörgés és a pofázás. 😃



Megnéztem végre a Fekete ruhás nő 2. részét, mert végre megjelent szinkronosan. Kissé keserű szájízzem lett a végére. Az első része, mérföldekkel jobb,

0
0
0
0
Sicu33 avatar
Tegnap néztem meg a Hardcore Henry-t. Nem lett rossz,de néha elég hülyén van megoldva a kameramozgás,néha még a hányinger is rá jön az emberre ha nézni,de nekem tetszett,nézzétek meg ha tudjátok! 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar

Nem tűnik ez se rossznak 😃
0
0
0
0
Sonneillon avatar
Én inkább sírnék. Persze ettől még a film jónak ígérkezik a trailerek alapján.
0
0
0
0
Nogitsune avatar


Nem tudom sírjak vagy nevessek pókember láttán.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció