Ajánljatok nekem egy játékot!

2009. March 02., téma
Fórum » Játékokról általában
Itt lehet kérni ajánlatot egy játékra, szerencsés egy vagy pár elvárást adni...

pl: Ufós, Rallys, szinkronos, gyerekeknek, ami elfut win98-on, túlélőhorror, verekedős, scifi mmo, ami elfut a gépemen, vektorgrafikás, középkori stratégia, helikopter szimulátor, ami elfut Radeon 9600-on... ilyesmik
Hozzászólások: 11 185
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Sziasztok.Tudtok ajánlani nekem valami jó lövöldés gamét?Annyi a lényeg hogy ne csak menj és lőj
0
0
0
0
💬 11
no avatar
@Shasa86: Ennél azért több kellene. Mivel nyomtad eddig? Milyen szintű lövölde kell? Mert eléggé széles a skála, hiszen egy half life 1 sem menj csak lőj, ahogy egy planetside 2 sem, vagy egy Division, illetve red faction guerilla, vagy titanfall 1-2.

Single? Multi? Heroshooter? FPS? TPS? Arcade űrhajós lövölde? Esetleg repülős lövölde?
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: Cod,Battlefield,ilyenekkel nyomtam.De fps jellegüre gondoltam
0
0
0
0
no avatar
@Shasa86: World War 3
Titanfall 2
Planetside 2
Deep Rock Galactic
+ különféle battleroyaleok esetleg
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: Köszönöm szépen!😉
0
0
0
0
no avatar
@Shasa86: Rainbow Six Siege

komolyabb lövölde:
Arma 3

és pár heroshooter:
Overwatch
Paladins
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Shasa86: Far Cry 3-4-5 például.
0
0
0
0
no avatar
@Gyrger72: Köszi!Pont az 5-el próbálkozom 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Shasa86: Titanfall 2, Doom, Prey, Wolfenstein New Colossus utóbbi 2-nek egy kicsit erősebb gép nem árt bár jól optimalizáltak.
Egyébként ma jelent meg a World War 3 bár nekem speciel nem tetszik, de terület foglalós A-B stb pontok.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Köszönöm szépen,a Wolf-ot már kinyomtam az tetszett!A géppel csak nem lesz gond,nem erőmű de elketyeg
0
0
0
0
no avatar
@SuperPuma: Köszi köszi,néztem vidit róla tetszetős 😀
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Hello mindenkinek!
Split screen -es autós, motoros játékokat tudnátok ajánlani? Olyan kellene amiben lehet két Xbox gamepadal is játszani.
Válaszokat előre is köszönöm!
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@Gyrger72: Steam szerint:
Rocket League
Moto Racer 4
GRID Autosport
Road Redemption

vagy böngészel tovább Steamen az Osztott képernyős játékok között
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@Palanova: Szerintem 2005ig szinte minden autós játék tudja ezt.
Amúgy ToCA Race Driver 2-3
0
0
0
0
no avatar
Most láttam a P.B.-en a Far Cry 6-ot, bár a terjedelme elég kicsi, biztos nem vírus! 😃
0
0
0
0
Nitakri avatar
Sziasztok! Valaki tudna ajánlani valami mmorpg, vagy hasonló játékot amivel érdemes játszani, meg fun, és van "mélyvíze"? 😆 Akár Diablo 3 stílus is jöhet...
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@Nitakri: Nem mmorpg:
"Akár Diablo 3 stílus " - Nekem ilyen kérdésre anno a Grim Dawn-t ajánlották, és nem bántam meg. Igaz nem kockultam rá annyira, mint diablo 2-re anno, de kellemes single időtöltés volt.

mmorpg:
nem tudom a scifivel hogy állsz, de a Star Trek Online-ban most jött ki egy új fejezet, így érdemes lehet most kezdeni. Ingyenes, két frakció, tucatnyi faj, űr és felszíni harc, felszínen gépi csapattársak ha nem partiban nyomod, craft rendszer, insták, eventek, repurendszer, lockboxok (lootboxok, csak fizetős a kulcs, de ingame is kifarmolható az ára), elmaradhatatlan farmolás max szinten és több tucat vásárolható űrhajó. Amikor legutóbb néztem a pvp halott volt szal azzal nem kell számolni.
0
0
0
0
Nitakri avatar
@Palanova: Köszi Palanova 😃 A sci-fit annyira nem szeretem 😆 Metacritic szerint pedig alig van pozitív értékelésű játék user rating szerint, maximum ESO, de az is 6.9-re lett értékelve, amit viszont nem játszok 😆 Tehát marad a wow... még van 1-2 altom amit fellehetne húzni. 😀
0
0
0
0
no avatar
@Nitakri: Mondjuk tucatnyi fantasy mmorpg van kint, de ugye kinek mi tetszik-nem tetszik.
Neverwinter, Black Desert Online, Aion, Rift, ESO, Skyforge, Revelation Online, Wildstar-t most állítják le, Albion Online, Dauntless, Monster Hunter World...

Nem kifejezetten rpg, de mindkettőben van skillezés, loot, és multi, így csapattal is lehet csapatni:
The Division - igaz jövő tavasszal jön a második rész, így addig bőven el lehet lenni ezzel is
Ghost Recon Wildlands

Ha nem feltétlenül rpg kell csak Online lövölde:
heroshooterek: Paladins, Overwatch
egyéb: Dreadnought, World of Warships

Egy végigjátszásra talán:
Destiny 2 - de csak leértékelve

Moba még piacon van, így azokkal is el lehet tölteni az időt ha van kikkel együtt nyomni:
Heroes of the storm
0
0
0
0
susguy avatar
@Nitakri: "Akár Diablo 3 stílus" - Én a Path of Exilet ajánlom mindenképpen, ha még nem próbáltad.
0
0
0
0
Sicko_Istii avatar
Sziasztok! Keresek egy nem túl hosszú, de nagyon jó sztorival felépített játékot. Műfaj teljesen mindegy, grafika is, a játékélmény a lényeg.
Előny ha akár 1 vagy 2 nekikezdéssel végigvihető.

Köszi előre is! Pacsi
0
0
0
0
💬 2
Andor1997 avatar
@Sicko_Istii: Lehet ,hogy nem olyan rövid,mint amit te szeretnél,de kétség kívül ajánlom a Mafia 1-et és a 2-őt is.Nem nehéz,nem is könnyű,szerintem tetszene neked,a 2. mindenféle képen,de nyilván úgy van értelme,ha az 1. rész is kijátszod. 😉
0
0
0
0
no avatar
@Sicko_Istii: Star Wars Knights of the Old Republic 1-2
Mass Effect 1-3
Life is Strange 1 (a teljes évad, vagyis mind az 5 rész)
Nem túl hosszúba még a Titanfall 2 kb 8 órás single története is belefér
Half Life 1
Assassin's Creed 2, Black Flag, Origins
GTA Vice City
CoD: Modern Warfare 1-3
Deus Ex 1 -bár ez nem rövid
Watch Dogs 1

Játékélmény és történet nem mindig jár kéz a kézben így az alábbiakban a történet kb másodlagos:
C&C 3
C&C Red Alert 1-3
C&C Generals
Supreme Commander és kiegje
Warcraft 2-3
Starcraft 1-2
Tom Clancy's Hawx 1
Tom Clancy's The Divison 1
Anno 1404
Anno 2070
Singularity
GTA 5
Star Wars X-wing Alliance
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok!
Milyen autós játékot ajánlanátok egy kezdő játékosnak?
Valami könnyed kis autókázásra gondoltam, ahol nincs autótörés, időmérés, nehéz terep.

Köszi mindenkinek!
0
0
0
0
💬 3
19ati93 avatar
@Gyrger72: GRID játékok pl.
ETS2 ha csak kamionozni akarsz, test drive unlimited esetleg abban csak autók vannak.
My summer car ha érdekel a szerelgetős része is.
0
0
0
0
no avatar
@Gyrger72: Need For Speed Undergorund 2. nincs törés, nehéz terep, ellenben van város és hegyi rész szabad bejárással, autótuninggal ha az is érdekel, de nem kell komoly szerelésre gondolni, csak megveszed a tuning cuccot és kész. Meg persze versenyek.

De jó pár openworld játékban is vannak autók ha csak autókázni akarsz.
0
0
0
0
Sicko_Istii avatar
@Gyrger72: Crew/Crew 2 😉
0
0
0
0
bukta2 avatar
PS4 topicba nem tudok most írni mert már írtam de gyerekek én még mindig keresem az államat.... 😲

egy boss kill kivételével nincs benne más Spoiler, a videó feléig semmi Spoiler nincs benne,így bátram ajánlom akik még akarják keresni az állukat 😃 Brutális gamma lesz! alig várom már! Instant buy lesz Media Markt-ba 😆

0
0
0
0
no avatar
sziasztok az én konfimhoz,tudnátok játékot ajánlani?
win 8.1
amd triple-core 2,1ghz
1gb video kari
4gb ram
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@dumdum9603: Stílus nem ártana, vagy legalább annyi hogy mivel játszottál már ami emlékezetes volt, mert a pac-man-tól kezdve eléggé sok mindent tud futtatni az a gép hja és egy pontosabb VGA típus is kellene hogy legalább az évet be lehessen lőni, hogy mikori is az a kártya.

Így infók nélkül:
GTA3, Vice City, San Andreas
CS:S
NFS Most wanted (2015-16 körüli)-ig bármelyik
Max Payne sorozat
AC 1, AC2, brotherhood, relevations, AC3
Watch Dogs 1 az már necces
COD MW 1-3
Far Cry 1-3
Mass Effect 1-2
Prince of Persia Sands of time és az utána következő még két rész
James Bond: Bloodstone
Starcraft 2 szűken
Supreme Commander 1 és kiegje
Felújított Battlezone 1-2, Homeworld 1-2
Starpoint Gemini 2 már necces
HAWX 1
0
0
0
0
Ironmask avatar
Üdv mindenkinek!Valami jó kis hack n slash játékot tudnátok nekem ajánlani pc-re?Lehet régebbi is, meg újabb is, csak ne legyen RPG, MMO, mert azokat nem szeretem. Előre is köszönöm.
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@Ironmask: Magicka, Bastion, Warhammer 40,000: Space Marine, Enclave, Prince of Persia®: The Sands of Time, Transistor - bár ez utóbbi nem tudom mennyire számít hack'n'slashnek.

Esetleg egy két ismertebb Moba, ahol szintén lehet hentelni.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Ironmask: Válogass! [LINK]
0
0
0
0
brummycss avatar
Sziaasztok. Mostani gépemhez tudnátok ajánlani szépen futó játékokat, amivel el tudom magam foglalni? Bármi jöhet, kivéve Pubg és társai. Nem jönnek be. :/

Köszönöm előre is!
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@brummycss: Valami stílus behatárolás is hasznos lenne. Ok, BattleRoyale kilőve. De azon kívül? Single? Multi? MMO? FPS? TPS? RTS? Moba?

Csak így vaktában pl a Mass Effect 1-3, Hearthstone, Diablo 3, AC 1-2-3, Torchlight 1-2, FTL, J.U.L.I.A, Starcraft 2, Carrier Deck, Portal 1-2.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@brummycss: Gears Of War, The Witcher 2: Assassins of Kings, Aliens: Colonial Marines, Section 8: Prejudice, Tomb Raider (2013), Syndicate, RACE Injection, AER Memories of Old, Dead Effect, Slime Rancher, Unreal Tournament 2004, DiRT (Colin McRae), Half-Life 2, Lost Planet: Extreme Condition, Unreal Tournament 3, Crysis, Grand Theft Auto San Andreas, Age of Empires III, Hitman: Blood Money, Halo 2, Quake 4, Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent, GRID, Doom 3, Driver: Parallel Lines, Need For Speed Most Wanted, Call of Duty 2, FlatOut Ultimate Carnage, Mercenaries 2: World in Flames, Grand Theft Auto IV, Legendary, Call of Juarez, The Sims 3, X-Blades (Oniblade), F.E.A.R. 2: Project Origin, Fable: The Lost Chapters, Quake III Arena, RC Cars, Star Trek (2013), Thief 3: Deadly Shadows, SiN Episodes: Emergence, The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, Chrome Specforce, Arcania: Gothic 4, Portal, Mafia II, Prototype, Need For Speed Shift, Just Cause 2, Red Faction: Guerrilla, FUEL, Mini Ninjas, Delta Force Xtreme 2, Wolfenstein, Risen, Dragon Age: Origins, Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition, Metro 2033, BioShock 2, Medal of Honor (2010), Earthworm Jim, Split / Second, Fable III, Saints Row: The Third, Duke Nukem Forever, Far Cry 3, Hoard, Street Fighter X Tekken, Ridge Racer Unbounded, Painkiller, Dust: An Elysian Tail.
0
0
0
0
WeKing avatar
Kedves fiúk, lányok és egyéb életformák!

Tudtok valami jó Driftelős játékot ajánlani nekem? 😃

Minden jöhet, ami nem NFS!!! Akár olyanokat is írhattok, mint az Absolute Drift! 😀

Előre is köszi a válaszokat <3

Namaste
0
0
0
0
💬 3
Gyrger72 avatar
@WeKing: PRO DRIFT RELOADED, Drift Tuner 2019, Drift Zone, ATV Drift & Tricks, FURIDASHI: Drift Cyber Sport, CarX Drift Racing Online.
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@WeKing: Ha pedig szimulátorosat szeretnél,akkor az Assetto Corsaban is van rá lehetőség.Ez egy verseny szimulátor,de van drift része is.Japán fickók elég jól szokták tolni vele. 😃
[LINK]
0
0
0
0
WeKing avatar
@Andor1997: Köszi mindkettőtöknek! 😀
0
0
0
0
Edven avatar
Üdvözletem!
Megkérnélek titeket hogy soroljátok fel azokat a játékokat, amelyek szerintetek a legjobb story-t tartalmazzák.

Elvárások:
3D-s játék legyen
Ne legyen felülnézetes vagy oldalnézetes

Előre is köszönöm a válaszokat!
0
0
0
0
💬 5
no avatar
@Edven: Valami kategória vagy stílus is jó lett volna mert így kb minden játszik 2002 óta.
Life is Strange
Subnautica
Deus Ex 1
Half Life 1
GTA 3, Vice City, GTA 5
Warcraft 3 + tft
World Of Warcraft
Starcraft 2
C&C Generals + Zh
X-wing Alliance
SW: Jedi Academy
SW: Kotor 1-2
Mass Effect 1-3
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Edven: Fable: The Lost Chapters, Fable III, Syberia 1-2-3, Overlord II, BioShock 2, Risen 2: Dark Waters
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@Edven: GTA San Andreas
Far Cry 3
Far Cry Blood Dragon (Itt igazán talán nincs is sztori,de amiről a játék szól,azt csak a 20+ os nemzedék érti,így a játékélmény miatt ajánlom ,hiszen az maga is "sztori"😃😉
Assassin Creed 3 (újabbat még nem próbáltam,de a 4 is jó,csak kegyetlen rosszul optimalizált.Egyébként az a többi rész is jó,csak megítélés kérdése,ami a játékostól függ)
Fallout 3 és New Vegas,esetleg 4
Walking Dead Sztori alapú játékok
Mass Effect 2 esetleg
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Edven: Keresztapa 1-2 (maffiózós egyértelmű)
Gta san andreas, gta v (járművek és lövöldözés)
Inside (ez 2.5D) (disztópikus)
Okami (szép ügyességi, japán mitológiával)
Aragami (ninjás)
Watchdogs 1-2 (hackelős lövöldözős autós)
Sleeping dogs (verekedős lövöldözős autós maffiás)
Firewatch (interaktív beszélgetés szép tájjal)
Assassins creed: black flag, rogue, unity, syndicate, origin (történelem egyes részei kivsit átdolgozva)
Life is strange (középiskolás lány furcsa képessége)
The forest (légikatasztrófa egy szigeten)
Dishonored (lövöldözős)
Tomb raider sorozat (logikai, mászós, lövöldözős)
Mirorrs edge 1-2 (parkour)
Sniper elite 1-4

Ha mégis kedvetkapnál egy rövidebb 2D-shez akkor a gunpoint-ot nézd meg.
0
0
0
0
Edven avatar
@Andris18: Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!
0
0
0
0
Direwolf avatar
Jó napot mindenkinek. Erre a gépre:
HD 7850
FX 6300
8 Giga ram

Tudnátok nekem ajánlani olyan autós játékot ahol kiélhetem tuningolós vágyaim? 😃 Bármi csak ne NFS-t Ha már van Undergrand vagy Carbol körüli grafikája annak már örülök. 😃
Köszi előre is 😀
0
0
0
0
💬 5
szilver avatar
@Direwolf: Hali.Esetleg a Street Racing Syndicate? 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
@szilver: akkor már MW 😜, de NFS-t nem szereti 😆
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Direwolf: BeamNG, lowon tuti elmegy
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@Direwolf: Én tudom ajánlani a LASR-t. Igaz, a kocsik nem licenszeltek meg elég gagyinak tűnhet először, de le tud foglalni.
Vagy ott van még a Street Legal Redline. Szerintem inkább ez fog tetszeni. Tele van Add-on al az internet.
Esetleg, ha nem baj, ha nagyon régi játék, akkor Streed Rod 1 és 2.
0
0
0
0
Direwolf avatar
@SuperPuma: Köszi szépen mindenkinek meglesem őket 😀
0
0
0
0
szilver avatar
Üdv.Mivel ma van az utolsó nap a nyári vásárból steamen,így elkölteném a maradék 7eu-mat.Kérdésem annyi lenne hogy szerintetek egy Long Dark vagy pedig Force of Nature és Vortex:The Gateway páros lenne a jobb választás?Egyéb survival építkezős tippeket is elfogadok akár scifi kategóriában is ha valaki tud ajánlani ami jó.Ha kell akkor még egy pár eu-s gift cardot rá tudok szánni ha nem jönne ki a keretből.Előre is köszönöm a javaslatokat. 😀
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@szilver: Subnautica, Astroneer, Surviving Mars - igaz ezek 15€+
Rust
10€ a Division, igaz abban nincs építkezés a survival rész inkább DLC formájában van jelen, attól még remek a hangulata, van benne craft és loot is.
0
0
0
0
szilver avatar
@Palanova: Subnautica frissen beszerezve,Rust megvan már régebb óta.Division pedig inkább lövölde ha jol emlékszem.A másik kettőnek pedig utána nézek ha hazaértem.Leginkább ilyen sandbox,survival,crafting,building dolog érdekel töménytelen mennyiségben 😉

Szerk.:Végül Force of Nature,The Long Dark és Reign of Kings lett.11eu-ból ez a 3 játék mintha ingyen lett volna. 😀
0
0
0
0
FDave94 avatar
Sziasztok!

Nos, én egy olyan ember vagyok, akit néhány úttörő játék nagyon megfogott: Bioshock széria; Dishonored; Assassin's Creed széria (pontosabban a II, a Brotherhood, és a Revelations); Mafia II; Dead Space 2
...Szóval szeretem, ha egy játéknak a sztorija nem egy elhanyagolt összetevő, nem egy feltétlenül hardver izzasztó de szépen kidolgozott sajátos világú vagy épp egy kort jól visszaadó a gém, van benne dara is, és a világban a tárgyak nem statikus jelenségek, hanem mozgathatóak interakcióba lehet velük lépni, nagyon élem a sandbox játékokat!

A következő kérdést válaszoljátok meg kérlek: Milyen játék javaslatokkal állnátok elő egy ilyen ízlésű barátnak?

Még valami: 2008- és 2012 között keresek játékokat!
0
0
0
0
💬 2
xsebix avatar
@FDave94: Ahogy nezem az emlitett jatekok alapjan inkabb lovoldozos gamek jonnek be, de mive ott van az Assassin's Creed is ami nem lovolde ezert 2 jatekot is ajanlanek... 😀

The Elder Scrolls V Skyrim - Ha nem probaltad meg es szereted a mufajt akkor ne habozz!

The Witcher 2: Assassins of Kings - Ez is olyan mufaj mint a fent emlitett game, hasonlo kaliber, de nem annyira szabad a mozgasod.
0
0
0
0
no avatar
@FDave94: AC 3 és a Black Flag is egészen jóra sikeredett, igaz az AC3-ban helyenként nehéz a főhőssel azonosulni, de szerintem pont az AC3, Black Flag és a Rogue az amit együtt érdemes végignyomni, (hasonlóan az AC2 és kiegjeihez), de nem feltétlenül ebben a sorrendben.

Mass Effect sorozat ami még talán helytálló, igaz tárgyakkal nem nagyon van interakció benne, és nem is kifejezetten sandbox.

GTA 3-tól felfelé még ami ilyen jellegű lehet, sandbox, nyitott világ, van dara, és egy két résznek még a története is jó.

Régebbről a Dark Messiah of Might and Magic ami még talán megfelelő, igaz az sem open world, vagy még régebbről a Deus Ex 1, igaz ez utóbbi nem 2008as, és nem is open world, de a story remek (több szál), tárgyakkal lehet variálni, és a zene is jól lett összeválogatva.

FPS-ek
Red Faction Guerilla, GTA a Marson és minden robbantható
Singularity - viszonylag egyszerű történet, hent, és időmanipulálás

Eltérő stílusban pl a LEGO játékok, pl LEGO: Star Wars sorozat, vagy pl a Magicka sorozat. Mindkettő egyedi a maga nemében és van dara mindkettőben.

Ha mehet frissebb példány is, akkor
- esetleg a Subnautica. Story rendben van (kb 24 óra elsőre), i3-3xxx + 750ti-vel is játszható, tehát nem kell hozzá erős gép, nem ronda, világ kidolgozott, para van bene, dara nincs, tárgyakkal lehet mókázni és sandbox jelleggel is lehet nyomni, de túlélőmódban is.
- Watch Dogs 1 - igaz 2014-es és nem árt ha van combosabb gép hozzá, de a többi kritériumnak megfelel, így akár egy gyengébb gépen is érdemes lehet kipróbálni. TPS, tárgyakkal lehet és kell is variálni, relatív jó történet, csak 1-2 mellékszereplő hiteltelen, open world, kb modern AC.
0
0
0
0
Suicide Trooper avatar
Sziasztok! A Steam-es számmörszélen néztem ki 3 játékot magamnak, amik közül csak az egyikre lenne büdzsé. Segítenétek esetleg dönteni? Egyikkel sem játszottam még, teszteket olvasgattam csak, szóval nincs túl sok támpontom. :/
Ezek lennének: Sleeping Dog's Definitive Edition, Just Cause 3 XL, Mad Max
Előre is köszi a véleményeket! 😀
0
0
0
0
💬 7
CuRi avatar
@Suicide Trooper: Mad Max nekem nagyon tetszett, csak arról van tapasztalatom. Szép grafika, a végtelenségig tuningolható járgány, jó sztori. A Just Cause 3 igazából a gameplayek alapján egy robbanás szimulátor. Hamar monotonná és unalmassá tud válni szerintem.
0
0
0
0
Suicide Trooper avatar
@CuRi: Köszi a választ! Hát igen, a Just Cause intronál inkább nekem is az volt az érzésem, mintha egy interaktív Michael Bay film előzetesét nézném, szóval valószínűleg az biztosan kiesik. Mad Max viszont tényleg érdekesnek tűnt. Nem vált egyhangúvá egy idő után a játék. X óra után még mindig el lehetett lenni vele?
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Suicide Trooper: Ha szereted a GTA sorozatot akkor remek választás a Sleeping Dogs. Just Cause 3-ról nem tudok nyilatkozni, megvan ugyan de még nem játszottam vele. Mad Max-et is érdemes kipróbálni.





0
0
0
0
Suicide Trooper avatar
@Gyrger72: Köszi a választ! A Sleeping Dogs érdekesnek tűnik, csak kicsit fura ez az ázsiai jakuza sztori. :'D A Mad Max és eközül fogok választani valószínűleg amúgy.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Suicide Trooper: Ha még nem választottál a sleeping dogs ot ajánlom. Egyik bundle volt benne nekem a definitive dition. Nagyon tetszik a harcrendszere. Bár nem mai de jó az atmoszférája. A just cause egyik részével játszottam, számomra unalmas volt. Mad max-et nem próbáltam nem ismerős.
Van egyébként steam refound akkor ha nem tetszik q játék és kevesebb mint x időt játszottál vele. Esetleg ennek olvass utána. De nem hoszem hogy kell ha a sleeping dogsot veszed 😃
0
0
0
0
Suicide Trooper avatar
@Andris18: Köszi a választ! Nem is tudtam, hogy itt is van ilyen pénzvisszaigénylési lehetőség. 😀 A Sleeping Dogs kapta a három játék közül a legjobb kritikákat, szóval érdekesnek tűnik. Nagyon GTA-feelinges lehet. Sztori, játékmenet mennyire élvezhető a mai játékokhoz képest? 😀
0
0
0
0
szilver avatar
@Suicide Trooper: Sleepings Dogs lekötött anno engem,bár a jármű irányítás közel sem egy GTA szint.A Story jó.Lövöldözni kb felesleges benne még a távoli fegyveres ellenfeleket is lerohanod és szét rúgod mielött megölnének.Olyasmi mint a GTA csak itt az öklödön van a hangsúly. 😀
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.
Tudnátok a Red Alert 2-höz hasonló stratégiai játékot? Az hogy mikori kiadás, nem számít, csak azért lehessen futtatni akadások nélkül. Köszönöm.
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@zsolty87: Red ALert 2 elöttről:
C&C 1-2 és kiegjeik, Red Alert 1 és kiegjei, Starcraft 1 és kiegje, Dune200, Warcraft 2 és kiegje

Red Alert 2 utánról:
Red Alert 3, C&C 3 és kiegje, Supreme Commander 1 és kiegje, Starcraft 2 full, bár néha a single kampány is lemegy kattintós versenybe, Warhammer 40k Dawn of War 1 és kiegjei, Act of sorozat, C&C Generals és kiegje, Meridian is egészen kellemes, bár inkább c&c stílus, Emperor: Battle for Dune, Warzone 2100, Star Wars Emipre at War, Cossacks sorozat, Halo Wars, Metal Fatigue, Warcraft 3 és kiegje, Total Annihilation és kiegjei, Planetary annihilation, Grey Goo, Populous the beginning, Rise of Nations, Earth 2140-50-60

ha nem fontos a bázisépítés, akkor World in Conflict és Z
ha mehet az fps is akkor Battlezone 1-2 (mindkettőből van frissen kiadott felújítás)
ha mehet a pörgősebb, akkor 8-bit sorozat, Forged Battalion
ha mehet a középkor is akkor Age of sorozat, spellforce sorozat, Battle for Middle Earth 1-2, talán settlers sorozat és a knight and merchants is belefér még

és még sokan mások, de talán a legfontosabbakat sikerült összeszedni. Ha meg keresel még, Steam- strategy - RTS szűrő segíthet. Ráadásul még tart a Steam nyári vásár is, kb 20-3€-ért jó pár száz órányi RTS-t lehet összeszedni.
0
0
0
0
ppista avatar
melyik játékot érdemesebb kipróbálni?

NFS Payback
Project Cars
Forza Horizon 3
0
0
0
0
💬 2
Gyrger72 avatar
@ppista: Szerintem mind a hármat érdemes. Bár nekem legjobban a Forza jött be!
0
0
0
0
Zangetsu avatar
Sziasztok!

Esetleg nem tudna valaki ajánlani nekem valami jó FPS játékot? Előre is köszönöm!!!😀
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@Zangetsu: ennél kicsit több infó kell éppkézláb javaslathoz.
Mikor megjelenés? idén? tavaly? 10évben, mégrégebbről?
és milyen legyen? scifi? 2.vh? 1980-as évek? közeljövő? jelen? fantasy?
single? multi?
járművek legyenek? ne legyenek?
karakterfejlődés, fejlesztés legyen benne? (erősebb fegyvert felveszem és azzal nyomom az nem ez a kategória 😀 )

Quake 2, Unreal Tournament, Descenttől Overwatchig minden belefér a fentiekbe.
0
0
0
0
MariusHuN avatar
@Zangetsu: BF részék, Cod részek ,Medal of honor részek, Far cry részek
0
0
0
0
no avatar
Volt egy 2. világháborús játék, felülnézetes volt, nem tudom már pontosan mik voltak benne, multiplayer játék volt, voltak benne lövészárkok, amikbe be lehetett bújni, és darálni a népet, nagy pályája volt, és azt hiszem 120 fős szerverek voltak, és még early access, vagy hasonló volt, de ingyenes. Steam-en találtam meg ezt a játékot, kb. 1 éve, most pedig kéne a neve, mert nem emlékszek rá.

Közben megtaláltam, Foxhole a neve, de már nem ingyenes sajnos. :/
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Üdv!

Kalandos, sztoris, fejlesztős openworld játékot keresek. Gta,Far Cry, Fallout, Tomb Raider pipa. Köszi!
0
0
0
0
💬 10
Andris18 avatar
@FaLchioN: Ezeket ajánlom:
Watch dogs 1 és watch dogs 2
Sleeping dogs (erre pár hónapja találtam baromi jó)
Assassin's creed sorozat
The godfather és the godfather 2 (nekem sokkal jobban tetszik mitn a Mafia sorozat de akár azt is nézd meg)
+1 másfajta de szerintem vicces the stanley parable
😀
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@Andris18: Watchdogs annyira nem fogott meg,gameplayt néztem, sleeping dogs pipa, AC sosem tetszett, Maffiát kitoltam.
Godfathert megnézem.
Köszi
Ha valakinek van még ötlete,szóljon 😀
0
0
0
0
Andris18 avatar
@FaLchioN: Itt van pár ami kimaradt:
Witcher sorozat
az összes tom clancy játék: splinter cell sorozat, metal gear sorozat
just cause sorozat
saint row sorozat
fallout sorozat
infamous sorozat
Red Dead Redemption
The Elder Scrolls V: Skyrim
Ezek elvileg mind open world játékok Remélem ebből már tudsz válogatni 😀
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@Andris18: Nézelődöm,köszi szépen 😀
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@Andris18: Esetleg olyasmit aminek valami bszott nagy plottwistje van?
0
0
0
0
Andris18 avatar
@FaLchioN: Hát nem tudok ilyet konkrétan hogy szuper nagy fordulat de ha kell fordulatos akkor ezek közül :
Life is strange
Inside
Firewatch
The forest
Shelter
The stanley parable
Hitch hiker
The witnessben lehet ennek még nem vagyok a végén

Ezek a játékok inkább indiek. Nyilván ismertebb játékoknál is vannak csavarok. 😀 ha steman keresel a népszerű címkék között van olyan hogy story rich. De ha beírod a googlebe hogy steam plot twist games akkor kiad egy rakat fórumot ahol játékokat írnak. Egyébként ajánlom még a metacritic nevű oldalt is. 😀
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@Andris18: Köszi a sok segítséget 😀
Szoktam használni a Googlet, a barátom, de gondoltam vannak itt okos emberek 😀
0
0
0
0
Andris18 avatar
@FaLchioN: Szívesen. Nem kötekedésnek szántam. Ez egy fórum, alaphogy valaki feltesz egy kérdést és elindul egy beszélgetés. Azért írtam mert már kifogytam az ötletekből és lehet találsz jobbat 😃
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@Andris18: Nem is vettem kötekedésnek 😃
0
0
0
0
no avatar
@FaLchioN: The Division, Ghost Recon Wildlands, régebbről Red Faction: Guerilla, Saints Row sorozat talán.

Watch Dogs 1-nek azért érdemes egy esélyt adni, a hekkelés nem akkora nagy szám, és bőven van lövöldözés is benne.

Ha nem pont a lövöldözés kell hanem felfedezésesdi, akkor Subnautica, Astroneer
0
0
0
0
akos328 avatar
Szervusztok! Tudtok egy Life is Strange szerű játékot ajánlani, amelynek valamiféle szerelmi története van? 😀
köszi előre is 😀
0
0
0
0
💬 2
Kelori avatar
@akos328: Olyan ami nagyon hasonló nem nagyon van. De ha mindenképp sírni szeretnél akkor:
- beyond: two souls
- the last of us
- brothers, a tale of two sons (co-op)
- mass effect triológia (edit: ebben mondjuk minden benne van. Egy történet szerelemről, barátságról, bizalomról, hitről és reményről, ráadásul a gépek és emberek közti viszony is nagyon szépen és árnyaltan van bemutatva mindkét fél oldaláról. Számomra életre szóló élmény volt ez a játék.
- esetleg remember me

Az első kettő sajnos ps exkluzív :/
0
0
0
0
hashimoto avatar
@akos328: A florence nevű játékot tudom ajánlani telefonra. 😃
0
0
0
0
mortou4 avatar
Hellósztok! Olyan játékot keresek ami:
- Elviszi a gépem nyilván 😃 (talán kicsivel gyengében is mivel már nem úgy teljesít mint újkorában)
- Van benne karakter fejlesztés vagy a játékmenet haladásával fejlődik "magától"
- Nem nehéz beletanulni, bármikor leülhet az ember kicsit játszani vele.
0
0
0
0
💬 4
FaLchioN avatar
@mortou4: Szia!
Skyrim (ha nem esel neki az összes sztori küldetésnek azonnal akkor bődületesen sok a sidemission)
Fallout 3
Neverwinter
Warframe
0
0
0
0
mortou4 avatar
@FaLchioN: Kösz a tippeket. 😀
0
0
0
0
no avatar
@mortou4: Esetleg:
Dark Messiah of Might and Magic
Prince of Persia sorozat (Sands of time)
Assassins Creed sorozat (magától fejlődik + felszerelések)
Diablo sorozat
Grim Dawn
Dungeon Siege sorozat
Dragon Age sorozat
Divinity sorozat
Sacred sorozat
Spellforce sorozat
Path of Exile

TPS:
Red Faction: Guerilla
ajánlanám még a The Division-t, de a vas kevés hozzá

MOBA gamek
pl: Heroes of the Storm
0
0
0
0
mortou4 avatar
@Palanova: Kösz a tippeket. 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Szerintetek melyiket éri meg a legjobban megvenni?
A lényeg, hogy nem tudok napi több órát játszani, de néha kikapcsolódnék, és ezek a játékok közül választanék egyet max 2-t.
Forza Horizon 3
Fifa 18
Need for Speed Payback
Star Wars Battlefront 2

Váaszokat köszönöm.
0
0
0
0
💬 7
FaLchioN avatar
@edvardbagany: Sztem ez elég egyéni preferencia, de a kérdésre válaszolva a Battlefront 2-nek király kampánya és még királyabb multiplayere van 😀
Nem is beszélve a lélegzetelállító grafikáról 😀
0
0
0
0
no avatar
@FaLchioN: Azért kérdezem, mert napi max 1-2 órát tudok játszani, és élvezhető legyen úgy is, ne az legyen, mint pl a black Ops 3 multija 2 kill 23 death😃
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@edvardbagany: Teljesen más,mint a Cod. A KD arány meg tőled függ.
0
0
0
0
no avatar
@FaLchioN: már fél órája nézek bf2 videókat, felcsigáztál 😃
0
0
0
0
Abelsu avatar
@edvardbagany: Ha szereted a forzát akkor mindenképp Forza 😆
0
0
0
0
no avatar
@Abelsu: most próbálnám ki elsőre, demoval toltam nagyon adta, csak kiváncsi vagyok mennyire laposodik el
0
0
0
0
hashimoto avatar
@edvardbagany: 400 óra után is el tudok vele lenni, mondjuk attól függ, mennyire vagy oda az autókért..
Az NFS az fos, Fifát nemtudom, nem az én világom, a szar wars meg főleg nem 😃
Helyedben egy AC: Origins, és Horizon 3 kombót választanék.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Szaisztok!
Olyasmit keresek amit 2 ember tud játszani egy billentyűzeten. Eddig a broforce(expandabros) és overcooked volt.
Ha ilyet nem tudtok, akkor esetleg meg lehetne valahogy oldani két kontrollerrel (van usb-s géphez nem?) xbox típusú gondolom jó? És még játékot amit pc-n lehet játszani de 2 kontrollerrel.
Köszi!
0
0
0
0
💬 10
Andris18 avatar
@Moon_Breaker: Köszönöm!
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@Andris18: Sonic Allstars Racing Transformed 😃
Akár négyen is játszhattok 😀
0
0
0
0
Rockos avatar
@Andris18: A Traveller's Tales-nek van egy pár Lego játéka, amiket lehet ketten játszani. Szórakoztató alkotások, választék is van bőven.

Spoiler!
A választék:
Star Wars
Marvel
DC
Indiana Jones
Gyűrűk ura, Hobbit
Jurassic World
Harry Potter
Hihetetlen család (coming soon)
0
0
0
0
no avatar
@Andris18: Mortal Kombat, Lego játékok.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@LordSzalko: Köszönöm neked is!
0
0
0
0
no avatar
@Andris18: Speedrunners. Azt lehet 1 monitorról 1 Gépen játszani.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@Braindamage: Köszi, ezt is megnézem!
0
0
0
0
KamizZa avatar
Battlefield 1 ami letud kötetni.
Jó dolog ez az 1. világháború
0
0
0
0
Neuralink_2022 avatar
Sziasztok van valakinek tapasztalata a Sunset Rangers nevü játékkal?
0
0
0
0
szilver avatar
Halihó.Tudnátok ajánlani a The Forest-hez hasonló túlélős,építgetős játékot amiben van CO-OP mód is?
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@szilver: Ha lehet scifi is, akkor Space Engineers és az Astroneer. Mindkettőben van coop, viszont harc nem igazán.
0
0
0
0
Neuralink_2022 avatar
@szilver: ARK: Survival Evolved, RUST, State of Decay, Life is Feudal: MMO.
0
0
0
0
no avatar
@szilver: Rust, 7 Days to Die

Spoiler!
Mi ezekkel játszunk.
0
0
0
0
ItsRagnar28 avatar
szevasztok. tudtok ajánlani nekem olyan játékot ami stroy-s, kaland játék és van benne LOVE? 😃 köszi szépen előre is.
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@ItsRagnar28: Attól függ mire is gondolsz pontosan. Mert a Mass Effectben is van story, kaland és szerelmi szál, de ugyanakkor nem kevés lövöldözés is.

Ugyanakkor erős története van pl a Life is Strange-nek is, de nem kifejezetten szerelmi történet, ettől még nagyon jó és nagyon hangulatos, kiváló zenével körítve.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
sziasztok pár régi lövöldözős játékot jó lenne ajánlanátok
amivel kisebb gyerek is el tud játszani
laptopra kéne
max payne
cod 1-2
ezekhez hasonlókat
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@MC MaRcI: kisebb gyereknek lövöldözős és max payne? 😕

unreal tournament (lazy matrix moddal állat), unreal tournament 2003-2004, quake 2-3, shogo, cs 1.6, cs source, halflife, half life opposing force, half life blue shift, half life 2, nolf 1-2, James Bond 007: Nightfire, James Bond 007: Blood Stone, operation flashpoint, cod mw, mohaa, farcry, serious sam 1-2, heavy metal fakk2, thief 1, dark messiah of might and magic, nem pont shooter, de a Drakan is jó.

ha a vas elbírja: Paladins, Portal 1-2
0
0
0
0
Arbalest avatar
Sziasztok.

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy Ti milyen játékot tudnátok ajánlani?
Haverokkal összesen 3 fővel össze szoktunk ülni játszani kicsit. Nem nagy gépigényű játékokkal szoktunk, hogy legyen hangulat és ne menjen vérre, de azért élvezzük is.
Többnyire Warcraft III The Frozen Throne meg Left 4 Dead 2 vel és hasonló címekkel szoktunk játszani.
Esetleg mit tudtok ajánlani? Előre is köszi.
(a "leggyengébb" gép a gépeim között a laptop specifikációi)

Köszönöm Szépen a válaszokat!
0
0
0
0
💬 11
Gyrger72 avatar
@Arbalest: Ezt hogyan érted?
ne menjen vérre, de azért élvezzük is.

Esetleg Delta Force Xtreme 2, Fable III, Saints Row: The Third, vagy pár autós játék.
0
0
0
0
Arbalest avatar
@Gyrger72: Úgy értettem, hogy a barátság ne menjen rá 😆

Köszönöm.
0
0
0
0
xCube avatar
@Arbalest: Shadow Warrior 1 - 2 például, ha szeretnétek L4D jelleggel co-op -ozni.
0
0
0
0
Arbalest avatar
@xCube: Köszönjük szépen 😀
0
0
0
0
Thorin Oakenshield avatar
@Arbalest: A PAYDAY 2 remek szórakozás. Igaz, nagy a gépigénye, de egy nagyon jó játék 😀
0
0
0
0
Arbalest avatar
@Thorin Oakenshield: Köszönjük szépen, gondoltunk rá.
0
0
0
0
THEMAX avatar
@Arbalest: Haverokkal élvezetes a League of Legends, és a World of Warcraft.
(Utóbbival nekem hatalmas tapasztalataim vannak: több órát együtt voltunk haverokkal, nagyon zsííír, felejthetetlen játékélmenyeink voltak. Próbáljátok ki, ha tetszik. 😃😉
Más kategóriában pedig a Call of Duty és a Team Fortress 2 is nagyon jó.
0
0
0
0
Arbalest avatar
@THEMAX: Köszönjük szépen, de olyat szeretnénk amihez nem kell 1.000 óra eltöltött játékidő ahoz, hogy pár órát szórakozzunk. Egyedül a CoD ami ezek közül lehet. De azért köszönjük.

U.I.: nem megsérteni szeretnélek, csak 2-3 havonta egyszer tudunk így összeülni és akkor inkább szórakozunk mintsem küldetéseket csináljunk amihez kell több óra előélet meg valamennyi tudás.
0
0
0
0
no avatar
@Arbalest: Még talán a The Division is labdába rúghat, igaz ha nem akartok nagyon rákockulni akkor van benne kb 40-80 óra játékidő, még az alapverzióban is.

Ami még hangulatos lehet az a Ghost Recon: Wildlands, illetve a Borderlands sorozat, valamint GTA5.

RTS-ből pedig akár régebbről a C&C Generals, de akár a Red Alert 3, C&C 3 is mehet, vagy Starcraft 2.
0
0
0
0
Arbalest avatar
@Palanova: Köszönjük szépen 😀

Red Alert 3-at már próbáltuk az is jó volt, Starcraft 2-t még nem 😀
0
0
0
0
no avatar
@Arbalest: még RTS:
Anno 1404 complete, Anno 2070: ezek kevésbé harcosabbak, cserébe jó a hangulatuk
nemrégen volt ingyenes a World in Conflict, ha már rts
warhammer40k dawn of war 1-2
RTSeken kívül is van még számos más stílus, amit lehet többen játszani is, pl
különféle mobák, melyekből van szintén nem túl nagy gépigényű, ingyenes is: Heroes of the Storm
vagy akár ARPG,: Grim Dawn, Diablo 2-3
esetleg pár mmo, ahol szintén lehet együtt dolgozni:
Star Trek Online (teljesen végignyomható ingyenesen is, kooperatívan is, max 5 fős csapatok az instákon kívül, 3 fő esetén gép segítőkkel is ki lehet egészíteni a felszíni csapatokat, űrharcok, bázisépítés, 3 féle "kaszt", tucatnyi faj és több tucat hajó)
és kb tucatnyi MMO az ARC-on belül (pl Neverwinter).
my.com-tól a Skyforge
2.vh:
WoT, ha tankozni akartok
WoWs, ha hajózni
WoWp, ha repülőzni
Warthunder
modernebb tankos:
Armored Warfare (bár van gépigénye, pve és pvp egyaránt van benne)
repülő hajós:
Cloud Pirates
4X körökre osztottak:
Civilization 5: a komplett verzió beszerezhető olcsón és ugyan nem rövidek a meccsek, de van hangulata
0
0
0
0
rolee0522 avatar
Pfuuuu gyerekek.... Paraméterek:
-Fantasy
-Belsőnézetes
-Elfut a gépemen
-Multiplayer
-Nincs kihalva
0
0
0
0
💬 1
THEMAX avatar
@rolee0522: World of Warcraft
Lineage II
AION
0
0
0
0
Thorin Oakenshield avatar
Tudtok valami craftolós, túlélős játékot? Nem Minecraft, Rust és The Forest!
0
0
0
0
💬 3
MariusHuN avatar
@Thorin Oakenshield: state of decay
0
0
0
0
THEMAX avatar
@Thorin Oakenshield: ARK: Survival Evolved
Don't Starve
Stranded Deep
0
0
0
0
KRZT963 avatar
@Thorin Oakenshield: The Long Dark
0
0
0
0
Dooma avatar
Rallysok figyelem. Dirt Rally 10 dollár , (Az akció egyetlen napig tart, 2018.02.04. 18:00 órától 2018.02.05. 17.59-ig.)
0
0
0
0
Thorin Oakenshield avatar
Sziasztok!

Milyen 2D-s verekedős játékot tudtok ajánlani? A Mortal Kombat ki van lőve.
0
0
0
0
💬 5
Bronson avatar
@Thorin Oakenshield: injustice gods among us, tekken.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Thorin Oakenshield: Street Fighter V, The King of Fighters XIV, Marvel vs. Capcom: Infinite, Street Fighter X Tekken, TEKKEN 7, DEAD OR ALIVE 5 Last Round, DRAGON BALL FighterZ + van egy csomó anime-s.
0
0
0
0
Thorin Oakenshield avatar
@Gyrger72: A Street Fightert tervezem, hogy megveszem. Szerinted megéri?
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Thorin Oakenshield: Megéri, ha szereted a verekedős játékokat.
[LINK]
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Sziasztok! Milyen hangulatos FPS-játékokat tudtok ajánlani? Például a BioShock-szériához vagy a Singularityhez hasonló játékokra gondoltam.
0
0
0
0
💬 3
Gyrger72 avatar
@Tyrion Lannister: Szerintem ez elég hangulatos bár nem hasonlít a Bioshockra: Bulletstorm Full Clip Edition.
0
0
0
0
no avatar
@Tyrion Lannister: Feltehetően végignyomtad már de hátha mégsem:
Titanfall 1-2
Prey
nem kifejezetten shooter kategória, de hangulatos:
Dark Messiah of Might and Magic
0
0
0
0
Spazzz avatar
@Tyrion Lannister: Jatszd ujra a BioShock szeriat 😆😆😆😜.Vagy hanem ott van a Borderlands szeria,kicsi angol tudas es humorerzek s beletudod elni magad rendesen 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Lenovo IdeaPad 320 17AST laptopon milyen játékok futnak?
AMD E2-9000 processzorja van, integrált videókártyával (R2 Graphics-szal), valamint 4 gigabyte RAM-mal.
0
0
0
0
kyis333 avatar
Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó topikba írom-e de igazából jobbat nem találtam! 😞 Egy kis segítségre volna szükségem. A PUBG-t steam-ről hogyan tudom letölteni?! Az odáig oké, hogy regisztrálni kell steam-en, igazából a fizetés részét nem értem. Elég hozzá egy mezei OTP-s bankkártya/bankszámla szám, vagy kell hozzá valami más spéci kártya is?
Válaszokat előre is köszönöm! 😀
0
0
0
0
💬 2
Gyrger72 avatar
@kyis333: Szia!
Elég a bankkártya! Ott van a Steam-en a "Kosárba tesz" gomb (zöld) arra rákattintasz bejön a kosár ott a "Magamnak vásárolom" gombra kell bökni (ha regisztráltál és be vagy jelentkezve elméletileg kérni fogja a kártyád adatait). Az a lényeg, hogy legyen elég pénzed a kártyádon.
Remélem tudtam segíteni. 😀
0
0
0
0
kyis333 avatar
@Gyrger72: köszi! 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
Sziasztok! Létezik olyan Motoros játék amiben lehet tolni az Isle Of Man TT -t?? nem tudja véletlenül valaki? 😀 ha igen akkor melyik a legújabb amiben lehet,és amiben a legjobb? köszönöm előre is!

[LINK] Erről tudok és alig várom már.
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@bukta2: A hőskori GP500-ban talán van.
0
0
0
0
ppista avatar
Írnátok valami szuper pc-s játékot? Lehetőleg minden műfajból írjatok. lehetőleg olyat amivel megtudom hajtani a gépem.
Gépem tulajdonságai:
-Intel Core I7 6700
-2db Crucial 8GB DDR4 2133MHz CL15 CT8G4DFD8213
-MSI B150M GAMING PRO
-Gigabyte GTX1060 6GB GDDR5 GV-N1060WF2OC-6GD
-Goodram CX200 240GB SSDPR-CX200-240 SSD , Seagate 2TB 64MB SATA3 ST2000DM001
-FSP 500W Hydro Bronze HD500
-Windows 7 Ultimate 64-bit
0
0
0
0
💬 7
gigazte avatar
@ppista: The Witcher 3, Battlefield 1, Ashes of the singularity, Watch Dogs 2, Crysis 3, GTA V.
0
0
0
0
Spazzz avatar
@ppista: minecraft elfut 720pben #kappa
0
0
0
0
KRZT963 avatar
@Spazzz: Ha így állunk, akkor a CS 1.6 is elfut rajta. 😆
0
0
0
0
Spazzz avatar
@KRZT963: aham,de D3D be kell nyomni nem opengl be,mert azt mar nem fogja vinni :S
0
0
0
0
hashimoto avatar
@ppista: Nem egy akkora csoda, hogy ne lehetne megfogni valamivel.. 😃
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@ppista: Injustice 2, Wolfenstein II: The New Colossus, Forza Motorsport 7, Assassin's Creed​ Origins, Star Wars Battlefront 2 (2017), Need for Speed Payback, Project CARS 2, LawBreakers, Call of Duty: Infinite Warfare, Agents of Mayhem, Quake Champions, Forza Horizon 3, TEKKEN 7, Marvel vs. Capcom: Infinite, X-Plane 11, Dead Effect 2.
0
0
0
0
Spazzz avatar
Sziasztok 😃 tudtok hasonlo jatekokat hasonlo vilagal mint a Nier:Automata;Enslaved: Odyssey To The West;Metro?
0
0
0
0
💬 6
matany001 avatar
@Spazzz: ~ Rage
~ Bioshock
~ Borderlands
~ Inversion
~ Bulletstorm
~ Red Faction - Guerilla
~ Remember Me
~ Afterfall - Insanity
0
0
0
0
Spazzz avatar
@matany001: rage,bioshock sorozat,borderlands sorozat,bulletstorm pipa mar 😃 a tobbit lecsekkolom 😃
0
0
0
0
no avatar
@Spazzz: Red Faction - Guerilla ha belefért a listába, akkor talán a Watch_Dogs 1 is belefér, igaz az nem annyira scifi.
0
0
0
0
Spazzz avatar
@Palanova: Legfennebb a Remember Me probalom ki,tetszik a vilaga.A tobbi nem annyira jon be 😞,Watch dogshoz hasonlo nem erdekel,inkabb az ilyen vilagvege utani,postapokaliptikus,mint amiket en sorolatam fel hirtelen.
0
0
0
0
no avatar
@Spazzz: Aham, na akkor a WD és Red Faction Guerilla is kiesik. Az előbbi nem káoszos, annyira, a második meg a Marson játszódik. Bár helyenként elmegy egy Mad Max remakenek is.

Esetleg Fallout sorozat, ha már világvége a témakör.
Régebbről van pár rts, mint a kknd 1, a kknd2 felejtős, Warzone2100, ez utóbbi közkincs már, ingyen beszerezhető.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Helo!

Egy Stratégia játék érdekelne, igazából nem tudom mit is keresek pontosan, de valami battle for the middle earth 2 stílusú stratégia érdekelne, ilyen építgetős Anno sorozat annyira nem hoz lázba azok nem érdekelnek, inkább az ilyen kis háborús csapat irányítós mint az a gyűrűk ura volt.
0
0
0
0
💬 3
matany001 avatar
@bukta2: Warhammer 40K: Dawn of War - itt aztán lehet darálni a népet halomra. 😀
Rise of Nations
Spellforce
Red Alert
0
0
0
0
no avatar
@bukta2: company of heroes sorozat
warhammer 40k dawn of war 2-3, space wolf, regicide
wargame sorozat
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Palanova: Kösz! megnézem őket!
0
0
0
0
Thessgk avatar
Sziasztok !

Egy az űrben játszódó sandbox érdekelne a Space engineers vagy no mans sky típúsú.

Kitériumok: ne legyen telis tele fantasy lényekkel (értem ezalatt pl ne egy wow karakterek legyenek...)
rengeteg gyüjtögetés l, fejlesztés, esetleg egy jó sztori'
0
0
0
0
💬 2
Gyrger72 avatar
@Thessgk: Dead Space 1-2-3.
0
0
0
0
matany001 avatar
@Thessgk: Star Citizen, ha egyszer megjelenik mindenféleképp ajánlanám! 😀
0
0
0
0
ppista avatar
Ajánlanátok olyan torrentet vagy torrent oldalt ahonnan működőképes FIFA 18-t letudnám tölteni?
0
0
0
0
💬 1
no avatar
beastmancer ez a játék is jó lehet csak nem találni sehol denuvós?
0
0
0
0
DragonZolee avatar
Üdv Mindenkinek !

A Crysis sorozathoz hasonló játékot keresek! Ha esetleg valaki tud ilyen kérem írjon ! A konfig : QuadCore-Xeon X5450/3Ghz,4Gb-DDR3,Geforce GT740/OC/1Gb - Előre is köszönöm a válaszokat ! 😀
0
0
0
0
YoRHa 2B avatar
Hellósztok
Valaki tudna nekem mondani egy jó MMO/MMORPG-t ami elfut 9800GTX+ 512MB vel és valószinű hogy még nem játszottam halálra ? 😂 (1440x900 75Hz)
0
0
0
0
💬 9
YoRHa 2B avatar
@hashimoto: hát azt már rongyosra játszottam 😃
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@YoRHa 2B: Szerintem olyan játék nem létezik. Esetleg próbálj ki valami mostani rettenetet. Egy rakás hülyeséget reklámoznak
0
0
0
0
no avatar
@YoRHa 2B: Esetleg a vanilia wow a megfelelő szerveren. Elfutni el fog, bár kicsi az esély rá hogy nem játszottad még, de néha jó nosztalgiázni, plusz nem 10 nap alatt lesz maxos karaktered.
0
0
0
0
YoRHa 2B avatar
@Palanova: WoW al csak 9 évet játszottam 😃
0
0
0
0
no avatar
@hashimoto: De tegyük hozzá az alapjátékkal csak a kiegekkel nem mivel 17 éves géppel már semmi nem megy és a wowot is megfosztották a windows xp-től.
0
0
0
0
xsebix avatar
@YoRHa 2B: Esetleg Cabal online? Annak is az első része jó pár évvel ezelőtt nyomtam akkor szerettem nagyon... Mai szemmel nemtudom milyen lehet de a gépigény miatt szerintem bőven belefér 😉
0
0
0
0
YoRHa 2B avatar
@xsebix: belefér simán, de játszottam már azzal is 😃
XP-t én nem használok már vagy 7 éve 😂
0
0
0
0
ppista avatar
Sziasztok!

Tudnátok ajánlani mindenféle játékot ami elindul az adatlapomon lévő Laptopon?
A műfaj nem számít,jöhet minden féle.
Válaszokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
💬 3
Gyrger72 avatar
@ppista: Unreal Tournament 2004, Saints Row 2, Overlord, Grand Theft Auto San Andreas, Hitman: Blood Money, Just Cause, Far Cry, Doom 3, Need For Speed Most Wanted (régi), F.E.A.R. First Encounter Assault Recon, Beyond Good and Evil, Fable: The Lost Chapters, Quake III Arena, Thief 3: Deadly Shadows, SiN Episodes: Emergence, Chrome Specforce, Prototype, Delta Force Xtreme, Street Fighter X Tekken, Painkiller, Project IGI 2: Covert Strike.
0
0
0
0
ppista avatar
@Gyrger72: Köszönöm aí választ,1-2 jónak tűnik!!
0
0
0
0
bukta2 avatar
@ppista: Far Cry-t csak ajánlani tudom! Ahigy a Doom 3-at is!
0
0
0
0
sudosu avatar
Hey!
Olyan tell tale jellegű játékokat keresek mint a Beyond Two Souls, Heavy Rain, Life Is Strange stb...
Platformnál elég sok lehetőségem van PS 3 előtt gyakorlatilag minden konzolt tudok használni a média szerveremen, szóval akár régi címek is jöhetnek.
PS4-es játék is jöhet.
0
0
0
0
Tuhajohn avatar
Létezik Age of Empire Online-hoz hasonló játék?
Ha valaki nem emlékezne rá olyan volt mint a sima AoE játékok csak jóval egyszerűbb volt.

És létezik olyan játék PC-re mint a Titanfall Assault? Multi-s, az ellenfél bázisát kell lerombolni és közben különböző egységeket irányítani?

És ezenkívül még Paragon-ba keresek csapattársakat és még kinek lenne 0-ról újrakezdeni a Division-t?
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Tuhajohn: "És létezik olyan játék PC-re mint a Titanfall Assault? Multi-s, az ellenfél bázisát kell lerombolni és közben különböző egységeket irányítani?" - összes multi móddal rendelkező rts game esetleg? Böngészős pl a C&C Tiberium Alliances, igaz körökre osztott.
Steamen az Airmech ami a példádhoz közel állhat, illetve a Blizzardtól mondjuk a Starcraft 1-2, ajánlanám még a régi C&C játékokat, kivéve C&C 4, de azokat meg gondolom ismered...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció