Ajánljatok nekem egy játékot!

2009. March 02., téma
Fórum » Játékokról általában
Itt lehet kérni ajánlatot egy játékra, szerencsés egy vagy pár elvárást adni...

pl: Ufós, Rallys, szinkronos, gyerekeknek, ami elfut win98-on, túlélőhorror, verekedős, scifi mmo, ami elfut a gépemen, vektorgrafikás, középkori stratégia, helikopter szimulátor, ami elfut Radeon 9600-on... ilyesmik
Hozzászólások: 11 185
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
ppista avatar
Tudnátok ajánlani valami jó grafikájú autós játékot,amivel érdemes játszani?
0
0
0
0
💬 5
xCube avatar
@ppista: Szimulátor vagy inkább arcade?
0
0
0
0
ppista avatar
@xCube: Lehet mind a kettő.
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@ppista: Szimulátor:
Assetto Corsa Competizione

Assetto Corsa
Raceroom
Automobilista 2 (majd decemberben érkezik)

Árkádabb:
Forza Horizon 4
Forza Motorsport 7
Forza Motorsport 6 Apex (ez ingyenes)
Project Cars 2
Burnout Paradise Ultimate Box (bár ez régebbi)
Split second Velocity
Újabb NFS-ek

Meg ha érdekel ,akkor az új F1
0
0
0
0
ppista avatar
@Andor1997: Köszönöm a választ,majd kipróbálom valamelyiket.
0
0
0
0
no avatar
@ppista: The Crew 1-2 is futott még kategória, igaz nálam a The Crew 1 elásta magát, de neked lehet bejön.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 3
Andor1997 avatar
Nem sorrend ,csak szerintem ezek vannak a legtoppabb szinten.
Assetto Corsa Competizione
[LINK]
Battlefield 5
Metro Exodus
0
0
0
0
no avatar
Forza Horizon 4


Assassin's Creed: Odyssey


Shadow of the Tomb Raider


Division 2
[LINK]

Titanfall 2
[LINK]
0
0
0
0
xCube avatar
Metro Exodus még a korábbiakhoz hozzácsapva.
0
0
0
0
MariusTitus avatar
Játék: World of Warships.

https://warships.net/zsonyo99 Ha esetleg érdekel,és regisztrálnál egy új accountot ha csak egy csatát is játszol és ezen a meghívón keresztül regisztrálsz azzal nagyon sokat segítenél nekem.
0
0
0
0
Ironmask avatar
Ennek a játék változatát keresem ami a videóban van ,de egyelőre nem találom valaki tud segíteni?

https://www.youtube.com/watch?v=wZ4s_m4hjAw
0
0
0
0
Ironmask avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 4
Andor1997 avatar
@Ironmask: Nos nem tudom ,de nem lehet,hogy a FIFA Streetre gondolsz?
0
0
0
0
Ironmask avatar
@Andor1997: Nem mivel pc-n játszottam anno vele.
0
0
0
0
xymano avatar
@Ironmask: Urban freestyle soccer? Vagy valami ilyesmi
0
0
0
0
Ironmask avatar
@xymano: Nem úgy emlékszem, hogy vagy böngészőn keresztül, vagy letöltve játszottam.
0
0
0
0
ppista avatar
Keresek valami jó Stratégiai építős játékot és tudnátok mondani?
0
0
0
0
💬 4
Memento Mori avatar
@ppista: Adj egy esélyt a jurassic parknak. Engem teljesen beszippantott. 😀
0
0
0
0
ppista avatar
@Memento Mori: Kössz a választ , akkor majd kipróbálom.
0
0
0
0
ppista avatar
@Memento Mori: Tudnál írni még pár jó játékot ezen kívül?
0
0
0
0
no avatar
@ppista: Real time építkezős:
Anno sorozat, Kingdoms and Castles, Surviving Mars
Ha pörgősebb kell akkor 8-bit sorozat.
Varászlatosabb, akkor Driftland: The Magic Revival.
Amúgy meg C&C, Red Alert, Starcraft, Age of Empire sorozattal sem fogsz mellé.
Grey Goo, Battlezone, Meridian, Planetary Annihilation, Supreme Commander 1 és kiegje, Sins of Solar Empire, Warhammer 40k Dawn of War 1 és kiegjei, Pharaoh, Zeus, Caesar 3

Körökre osztott:
Civilization sorozat, Endless sorozat,
0
0
0
0
botmunpls avatar
Sziasztok! Ez anyum gépe:
https://gepigeny.hu/user/botmunpls/eszkozok/152277

Ilyen Cradle of Rome meg Hidden Expedition Titanic féle játékokkal játszik, tudnátok mondani hasonlót ami van steam-en is és elbírja a gép?
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@botmunpls: [LINK]

Bejeweled 3
[LINK]
0
0
0
0
ppista avatar
Tudnátok ezekhez hasonló játékokat mondani?

-Dragon Age: Inquisition
-The Elder Scrolls IV: Oblivion
-The Elder Scrolls V Skyrim
-The Witcher - Enhanced Edition
-Tomb Raider (2013)
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@ppista: The Witcher 3
Dragon Age 2
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@ppista: Ryse: Son of Rome
Prince of Persia
0
0
0
0
no avatar
@ppista: AC sorozat
Mass Effect sorozat ha a scifi is játszik
Dark Messiah of Might and Magic
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Üdv!
Hasonló játékot keresek, mint a MURDERED: Soul Suspect. Hangulatra, témára is tetszett,ilyesmi misztikus, erős sztorival rendelkező game érdekelne. Köszi! 😀
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@FaLchioN: Ha nem kifejezetten sötét hangulatot keresel akkor:
Remember me, Life is Strange 1
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@Palanova: Life is strange pipa, Remember me-t megnézem, de egyébként előny a sötét hangulat.

Ha esetleg másnka is esetleg eszébe jut valami,azt megköszönöm!
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
Sziasztok,újra 😃
A múltkori kiváló ajánlások után újra idetévedtem.
Barátnőmmel keresünk egy coop játékot,ami kalandoros beállítottságú.

Esetleg valakinek van valami a tarsolyában?
Köszönöm előre is a segítséget!
0
0
0
0
💬 19
Gyrger72 avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Portal 2
0
0
0
0
no avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Lehet ódivatúnak tűnik a javaslatom, de:
Szerintem meg kellene kérdezni előtte Őt, hogy Ő milyen stílust szeret.

Ha még nem ismer vagy kedvel játékot, akkor íme:
World of Warcraft:

18+


Vagy Super Mariozás, két karakterrel (hotseat), Worms 3D (hotseat), de még a Magica 1 is jó ténylegesen coopban. Vagy kb majdnem bármelyik MMO megfelel a coopozásnak, tradicionálisan Tank + Healer, de akár modernebb dps+dps vagy akármilyen felállásban:
WoW: fentebb
Skyforge:
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
@Palanova: Megvolt,azért írtam,hogy kalandoros,mert ő kérte az ilyen típusú játékokat 😃
Masszív ajánlás,köszönöm szépen! 😀
0
0
0
0
no avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Konkrét címet is kért vagy csak hogy kaland? mert abból is van ezer féle-fajta multi
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
@Palanova: Na,igen,ennyit mondott 😃
LOL-t,R6 ilyesmiket próbált ki,de inkább a lol irányába mozog,tehát ha valami fantasy kaland vagy ilyen moba felé mozdul le.
Ezért tetszett meg a Magicka,abban van lehetőség egy gépről játszani?
0
0
0
0
no avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Nem, azt is lokális hálón vagy online lehet.
Állítólag van split screenes megoldása a Starlink: Battle for Atlas-nak is, de csak akkor aktiválódik ha a megfelelő kontroller van csatlakoztatva.
[LINK]
Starlink:


Split screenes PC játékok:
[LINK]
Steames split screenesek:
[url]https://store.steampowered.com/search/?sort_by=Released_DESC&category3=24[/url]

Rocket League
[LINK]
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
@Palanova: Köszönöm a fáradhatatlan segítségedet! 😀
Ha lesz bármi,amit találok,akkor mindenképp megírom!
0
0
0
0
bassus16 avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: LEGO The Lord of The Ring?
Azt hiszem a legtöbb LEGO játék coop. 😃
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
@bassus16: Igaz igaz,köszönöm! 😃
0
0
0
0
no avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Division 1:

Division 2:


Vagy valami építkezős, babaházas játék, pl Space Engineers, Anno 1404-2070, Astroneer.
Starcraft 2-ben is van kifejezetten coop.

Akár shooter is játszhat:
Overwatch
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
@Palanova: Köszönöm a tippeket,alább is! 😀
Azt kihagytam,hogy a coop-ot úgy gondoltam,hogy egy gépről,mivel neki nincsen.
0
0
0
0
no avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Aham, na akkor az másfajta coop lesz...osztott képernyős vagy hotseat...esetleg itt az ideje vasat venni neki is 😀
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
@Palanova: Igen,bocsánat,nem fogalmaztam egyértelműen.
Hehe,ha az ilyen könnyen menne 😃
0
0
0
0
no avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Egy kisebb gépigényű kalandjátékot, pl Dungeon Siege 1-et egy mai 100e-s notebook is simán elbír. A WoW-ot is elbírja egy 150e-s ha nem mentek 20as raidre.
i3-3xxx, 8gb ram, 1050-es kártya bőven elég az alapokhoz (pl wow, Division 1, skyforge).
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
@Palanova: Tisztában vagyok ezzel,köszönöm a megerősítést,csak sajnos se neki,se nekem nincs rá jelenleg kerete :/
Ő jelenleg állást keres,én meg az egyetemre készülök.
De,ez a megoldás is felmerült már.
0
0
0
0
no avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Paladins


Vagy MOBA:
Heroes of the Storm



vagy hack and slash, mint Diablo 2-3, Dungeon Siege 1, Torchlight 2, Orc must die 2...
0
0
0
0
19ati93 avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Far Cry 5-ben lehet coopba nyomni, vagy Division játékok ha érdekel a lövölde.
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
@19ati93: Köszönöm a tippeket,a Far Cry 5-öt amúgy is kiakarom pörgetni! 😀
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Disney Universe lanpartiba két gép közt.
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
Sziasztok!
Olyan játékot keresek,amiben a döntéseidnek van hatalmas szerepe.
Ha van hozzá magyarosítás,az külön jó pont.
Előre is köszönöm a segítséget 😀
0
0
0
0
💬 11
no avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Life is Strange 1
Frostpunk

de még a sakkban is, vagy akármelyik FPS-ben, TPS-ben, vagy WoT-ban, AW-ban is hatalmas súlya van a döntéseidnek. Vagy túléled, vagy nem.
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
@Palanova: Köszönöm szépen a tippeket! 😀
A Life is Strange-et ki is próbáltam most,nagyon tetszik,megfogott!
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: [LINK]

Elvileg tán van Batman féle is ,illetve Walking Dead es is amihez van magyar felirat.
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
@Andor1997: Hatalmas köszönet! 😀
0
0
0
0
Andris18 avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Ha tetszett a life is strange akkor próbáld ki a The awesome adventure of captain spirit, rövid de ingyenes. Meg van life is strange before the storm is meg life is straneg 2.
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
@Andris18: Ránéztem erre a rövid játékra,nagyon jónak ígérkezik,köszönöm szépen! 😀
0
0
0
0
Andris18 avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Nincs mit, előbb utóbb könnyen rá találtál volna 😀
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Fable 1-2-3
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
@Gyrger72: Köszi,ráfogok nézni 😉
0
0
0
0
Fatotem avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Witcher 1-2-3. Van bennük alapból magyar felírat. A 3-ban érződik leginkább a döntéseid súlya én úgy vélem.
0
0
0
0
no avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Vagy lehetne akár a Mass Effect 1-3 de sajnos a ME3 vége az összes addigi döntésedet semmisé teszi, így...jó játék attól még csak kifejezetten döntésekben a ME3 utolsó 30 perce miatt nincs az eddigi ajánlottak között.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
2000-2016 tps,fps pc játékot tudtok ajánlani Csak singleplayer only legyen köszi
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@gyuri191: Kismillió darab van:
Single player , FPS:
[url]https://store.steampowered.com/search/?sort_by=Released_DESC&tags=4182%2C1663&page=23[/url]
teljesség igénye nélkül: Singulatirty, Red Faction 1, Doom 3, Portal 1-2, Frontlines Fuel of War, SW Jedi Academy - bár van benne tps kardozás is, Serious Sam 1, Tron 2.0,

Single Player, TPS:
[url]https://store.steampowered.com/search/?sort_by=Released_DESC&tags=4182%2C3814&page=7[/url]
Max Payne 1, Splinter Cell, Splinter Cell Pandoras tomorrow, Mass Effect 1-3, Red Faction Guerilla, WH40k: Space Marine, GTA3, GTA Vice City, Gunmetal, Watch Dogs 1, GTA5,
AC sorozat minden darabja, bár nem kifejezetten TPS
Division 1 is játszható egyjátékosként, simán van benne 40+ óra, több mint egynémely fentebbi címben
És a Ghost Recon Wildlands már nem fért bele, mert az 2017es...
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: Köszi a splintel cell elsö része milyen nehéz nagyon vagy azért nem anyira nehéz játék?
A legelsö részére gondolok
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Ha eszetlen TPS-t keresel, akkor az nem az. Nehéz. Néha nagyon ki kell pixelre centizni hogy elkapd az őrt anélkül hogy riasztana. És lövöldözni sem lehet benne kedvünkre.Persze végig lehet játszani ölés nélkül is úgy, hogy csak egy lövést adsz le, a legvégén az utolsó bosst fejbe...
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: értem köszi meglesem
0
0
0
0
Edven avatar
Üdvözlet ismét!
Tudnátok nekem király, régi (vagy új) játékokat ajánlani Windows-ra, szigorúan 100MB alatt? A műfaj nem lényeges, írjatok olyanokat amiket ti szerettek vagy szerettetek.

Átböngésztem sok-sok oldalt, de rengeteg olyan játékot találtam ami egyáltalán nem jó.
Gyűjtési célból kellenének ezek a játékok.
0
0
0
0
💬 5
no avatar
@Edven: [LINK] itt nézz szét és ki is próbálhatod őket.
Teljesség igénye nélkül:
Battle Chess
Cannon Fodder
Descent 1-2
Desert Strike
Discworld
Dune 1 - 2
GTA 1
Prince of Persia
Raptor
Recoil
Sim City 2000
Syndicate
Terminal Velocity
Z
Warcraft 1-2
Worms 1
és még sok más a CD éra előttről...vagy utánról rippelve.

Szerintem, nem pont ezeket lenne érdemes gyűjteni, hiszen tucat oldalon fent vannak és böngészőben játszhatóak. Véleményem szerint pont a kihagyott kor játékai azok amik inkább archiválásra és közzé tételre jobban szorulnak. Ez pedig a CD éra, 1994-2002 közötti időszaka, amikor 1-5 cd-n jelentek meg a játékok, ekkor volt a nagy cd írási láz. Sajnos számos ekkor megjelent játék már nem futott Xp-n, Win7-10-en meg végképp nem. A fejlesztői szétszéledtek és a mostani nagy remaster láz nem, vagy még nem jutott el hozzájuk. Szintén számos példányt a GoG sem tud felkarolni, ilyen olyan okokból:
Submarine Titans, ARSENAL: Taste of Power, Outpost, Gender Wars és még kismillió ekkor megjelent, mára feledésbe merült játék...
0
0
0
0
Edven avatar
@Palanova: Elnézést hogy nem válaszoltam, mikor elolvastam hirtelen nem volt időm válaszolni és nem is tudtam mit írjak, azután pedig elfelejtettem.
Nekem a CD éra kimaradt, akkoriban még nem töltöttem sok időt számítógéppel mert volt valami konzol féleségem (mi SEGA-nak hívtuk viszont szerintem nem az volt, ilyen sárgás kis kazettafélék mentek bele). Illetve a CD-ket manapság már csak a muzsika terén preferálom. A PoP, Worms és GTA-t ismerem, a többire ránézek majd. Azért gyűjtöm őket mert elég sok embert ismerek aki régi hardverekkel nyomja és nem fut el rajtuk az újabb játék. Ezekből pedig rányomok nekik százat és ami tetszik tetszik, amelyik nem az nem. MyAbandonware-n nézelődtem, ott elvileg ezeket a játékokat legálisan lehet letölteni mert már nincs hozzájuk támogatás vagy megszűnt a fejlesztőcsapat. Illetve ha még van akkor linkelik a Steam oldalat ahonnan be lehet szerezni.

Köszönöm szépen a válaszodat!
0
0
0
0
no avatar
@Edven: HA tényleg ennyire régi vassal nyomják (1-2konfig felépítése érdekelne azért 😀 mert ezek kb P1 - 32-64 MB SD ramos korszak, 1GB IDE HDD tár, és S3 trio 64V+ korszak, helyenként 3DFx Monster 1-es gyorsítóval megtámogatva, Windows 95, Windows 98 SE-vel) hogy ennyire régi játékok kellenek akkor hamarosan szembesülni fognak vele hogy ha elromlik valami, akkor azt nem lehet már cserélni, vagy újat venni, mert nincs honnan. Lassan DDR1-es memóriákat is úgy kell vadászni, hát még a régebbi SD, vagy a még régebbi EDO ramokat, nem beszélve a zsákutca RAMBUS Ramokról...
0
0
0
0
Edven avatar
@Palanova: Ha ott leszek náluk ránézek majd a specifikációkra. Szegényebb családok ezek akiknek igazából kicsit sem fontos a számítógép, csak azért szerezték be (nagyjából 10-15 ezer forintokért) mert a gyerekeknek kellett különböző prezentációkhoz iskolába meg ilyesmi, ezért internet sincs. Azért nem olyan régiek azok a hardverek, szóval ilyen GTA San Andreas is elfut azért rajtuk ha le van véve a grafika minimumra, de nincs kapacitásom ilyen játékokat tárolgatni, azért kellenek ilyen apró játékok hogy legyen belőle sok, ha meg valamilyen játékot nagyon akarnak megveszik CD-n a vásárba vagy boltban.
0
0
0
0
no avatar
@Edven: Nagyon tárolgatni persze macerás, de mondjuk egy 500GB-s HDD-re ráfér nem kevés játék isoban. Ok nem a GTA V 55GB isora gondolok, de sok cd-s játék elfér ott is...

Vannak azért kis méretű (bubble shooter, bejeweled 3), vagy éppen tartalmas játékok. Pl régről a Final Fantasy 8, 5 cd, és alsó hangon 60 óra a végigjátszás.
Városépítő és managelő játékokban is rengeteg időt lehet eltölteni, Sim City 3000, Sims 1-2, Roller Coaster tycoon, theme hospital, trains and trucks tycoon...
Stratégiai játékokban is bőven van a kampány mellett skirmish mód amivel szintén sokat el lehet tölteni: Warcraft 3, C&C, C&C 3, C&C red alert 1-2-3, C&C generals + zh, Total Annihilation, Starcraft, Populous 3, Caesar 3, Pharaoh, Zeus, Age of empire sorozat, civilization 5
Kaland játékok között is van ami kellemes kikapcsolódás: Prince of persia sands of time, Assassins Creed 1-2
űrhajósak között is van ami eléggé sokáig lekötheti az embert: descent freespace, starpoint gemini

De tény, hogy internettel nagyon sok ingyenes játékhoz hozzá lehet férni (Steam, EGS is ontja az ingyenes játékokat most hetente), és nem mellesleg tananyaghoz is, pl wikipedia... plusz neked sem kell akkor házhoz menni hanem távolról is lehet javítani ha úgy adódik...még havi 3-5 GB-os mobilinternettel is megoldható sok minden, ha van rá lehetőség.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Valaki tudna nekem ajánlani valami komoly játékokat ? Nyílt világú játékra gondoltam azt csinálok benne amit szeretnék hasonló mint a Gta,Ac stb... 😃
Gépigény:
Ram:16GB
VGA:GeForce 1060 6GB
CPU:AMD Ryzen 5 2600
Előre is köszönöm a segítséget !!😀
0
0
0
0
💬 7
TheMenkuPocok avatar
@ludiboss: Far Cry, Metro Exodus?
0
0
0
0
no avatar
@ludiboss: Division 1-2, AC Odyssey, Ghost Recon Wildlands, Watch Dogs 1 és érdemes az MMORPG-k között is szétnézni.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@ludiboss: Mafia és Total Overdose
0
0
0
0
Bronson avatar
@ludiboss: Mad Max
Batman széria
Tomb Raider
Middle Earth
Rage

Mind nyílt világú, gyűjtögetős, fejlesztgetős játékok amikkel elég sokáig el lehet lenni, ha fullra be akarod fejezni!
0
0
0
0
xsebix avatar
@ludiboss: Witcher 3 is elég komoly, ha eddig nem próbáltad... 😉
0
0
0
0
Spazzz avatar
Tudtok valami coop gamet amit haverokkal lehet tolni? hamachi,steamwork fix meg egyebb modszerekkel(csorosag van)
egy parat mar vegig toltunk pl,borderlands,left4dead,deadisland,dying light, most hirtelen ennyi jutott eszembe,hetvegen kiprobaltuk monster hunter world de a multiplayer system valami kurva szarul megvan csinalva,pedig a jatekban van potencial,hagytuk is a g...be.
0
0
0
0
💬 8
no avatar
@Spazzz: Dauntless vagy pár másik f2p mmo, pl Star Trek Online, Warframe, Planetside 2 (2-4 fős járművekbe kell a csapatmunka)
Division 1 sem drága már és 4 fős coopban teljesen jól játszható, alsó hangon 40 óra...vagy a Ghost Recon Wildlands, bár az picit unalmas az első egyharmada után, a coop csak javít rajta.
World of Tanks és World of Warships is jó ha van fix csapat (3 fős a wows-ban)
Javasolnám még a Fortnite PvE módot, ha végre kijönne EA állapotból, jelenleg fizetős talán, de az sem ma fog megtörténni...
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Spazzz: Ha egyszer megjelenik pc-re a halo mcc akkor azt tudjátok majd coop-ba tolni 😀
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Spazzz: Left 4 Dead 2
Deep Rock Galactic
RWBY: Grimm Eclipse
0
0
0
0
_AsheXp avatar
@Spazzz: mhw multiplayer systemmel semmi baj, van benne 500 órám
0
0
0
0
Spazzz avatar
@_AsheXp: Nem tudom valahogy nem coop az,hogy nyomod singlebe a storyt,de csak akkor tud a haver csatlakozni mikor mar o is kivitte azt a kuldtetest,kiviszed te aztan kiviszed megegyszer haverrel s ez mindig igy megy vagy kiviszed a gamet aztan kiviszed megint az elejetol?Meg, hogy sos flare nyomod bossnal? hogy tudjon csatlakozni de azt is csak akkor mikor mar neki is megvolt az a story kuldi? nem tudom,de ez nem coop az biztos,meg hogy a gathering hubban latod de ha lemesz a hajorol mar nem latod? ez is milyen dolog mar? Szamomra az a coop mikor a jatekot a legelejetol a legvegeig egyutt toljatok ki nem tokolodtok kulon.A masik azt megertem,hogy ha soloba tolod es beinvelsz valakit hogy segitsen,de az amikor 3-4 neki kezdtek az elejetol es ez fogad na az valami g***seg.A normalis coop az pl a Borderlands amikor a legelejetol a legvegeik,vagy a Dying Light,tutorial utan az utolso kuldetesig(ahol csak egyedul engedi a story kedveert).Gondolom atment mirol is hablatyolok.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
@Spazzz: Ezt már kiadáskor elmondták a készitők, hogy azért van igy, mert a sztorit személyes élménynez tervezték, vidd végig, ha kezdő vagy akkoris megvan 20-30 ora alatt (egyebkent nem kell, hogy kivigye valaki ahhoz h együtt tudjatok tolni, elég csak a cutscenet megnezni..) utana pedig elkezdodhet a tenyleges jatek mikor többszaz oran keresztül ölitek az elder dragonokat, utana a tempered majd arch-tempered verzioit, közben jönnek az eventek amiket mar rögtön lehet együtt inditani. Hunter level 100-on kapod az utso "story" küldit, 3 tempered elder dragont kell leölni asszem 45perc alatt, én már nem jatszom egy ideje több mint 200-as szintu vagyok és sosem volt semmi problémám, elveztem minden percét csak elkell olvasni, hogy mi hogy működik.
0
0
0
0
Spazzz avatar
@_AsheXp: Igen,en ertem ezt,nem kovettem a jatekot csak mikor mar elkezdtuk akkor olvastam utanna,hogy mi a tema,de akkor is ha mar beraknak ilyen lehetoseget akkor csinaljak meg rendesen,szerintem nem csak en vagyok ezzel,maga a jatek az tenyleg jol nezki meg minden de e vegett jelen pillanatban,nincs kedvem talan majd adok neki egy lehetoseget.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Spazzz: Ha szereted a kaszabolást akkor próbáld ki a Warhammer: Vermintide 2.
0
0
0
0
bukta2 avatar
IOS re tegnap jelent meg a Dawn of Isles nevű MMORPG játék ami brutálisan jól kidolgozott 😀 akit esetleg érdekel és lenne kedve játszani (aktív emberkék) azok vegyen fel nyugodtan a játékban a nevem *Medic*
0
0
0
0
FDave94 avatar
Van valami kreatív sztorijú, karakter világú, és pályadizájnú játék javaslatotok? Lehetőleg shooter, de igazából mindenféle jöhet.
0
0
0
0
💬 6
no avatar
@FDave94: Mass Effect 1-3 - sztori (ME3 utolsó 30 percét leszámítva), karakterek topban vannak
Mass Effect Andromeda - pár pályája is remekül sikerült
Life is Strange - nem pont shooter, de a zene, hangulat ott van a topban a kihagyott ziccerek ellenére is
Singularity - méltatlanul elfeledett shooter, vannak benne jó megmozdulások
Deus Ex 1 - csúnyán megöregedett a grafika, de a sztori az remek (3 befejezés és plusz majdnem végig egy véletlenül felfedezhető mellékszál), hong kong street pálya zenéje csillagos ötös

Worms 3D - sztori nulla, de a pályagenerálás és grafika egyedi
C&C Renegade - ha anno a C&C tetszett ez is tetszeni fog, a sztori lapos volta ellenére is
Red Faction 1 és Guerilla - sztori nem rossz, rombolhatóság miatt került be
GTA 3, VC, 5 - sztori és városok rendben vannak, VC zenéi szintén
Dark Messiah of Might and Magic - fantasy, fizika, varázslat, mindez belső nézetben
Subnautica - nincs benne a klasszikus értelemben vett lövöldözés, de mégis idevaló, mint First person + egyedi sztori és világ
No Man's Sky - kapott javításokat a megjelenése óta
Prey
Doom
de még ide sorolnám a The Division 1-2-t is: csak a sztori 40-40 óra, igaz nem irodalmi nobel díjas, de elmegy, inkább az ingame hangulat az ami jó, pláne társakkal a szintezés
AC 2, Brotherhood, Revelations, Black Flag, Origins, Odyssey - történetek jók, karakterek szintén, igaz nem shooter
Watch_Dogs 1 - bosszúállós történet, pár jó karakter, open world, lövölde, nem rossz játékmechanika
0
0
0
0
FDave94 avatar
@Palanova: Köszi, a No Man's Sky nagyon király kis játék eddig.
0
0
0
0
no avatar
@FDave94: Személy szerint hamar meguntam, kb 6 óra után, pedig sokkalta többet vártam tőle, mert a története az kb nulla.
Spore az ami még hasonló játék, de az meg nem fps, de érdemes ránézni. Az hogy amőbával kezdesz ne lepjen meg, 5 fejlődési fázis van benne...az utolsóval ki lehet menni a csillagok közé

Nekem jobban bejött a Subnautica és az októberben érkező kiegészítője is jól indul.
0
0
0
0
FDave94 avatar
@Palanova: Jaahm gondolom, nem várok rögtön egy játéktól ózon-repesztő epikus szinematikokat, meg azt, hogy én legyek a legyőzhetetlen mother***er 😃 . Abban áll az egyedisége mind a Subnauticának, mind a Spore-nak, vagy akár a No Man Sky-nak is, hogy nem kapsz egy kész dramaturgiát a kezedbe, hanem tulajdonképpen te alakítod azt. Amúgy utóbbit én is meguntam, pontosan azért mert oké, hogy így még interaktívabb a játékélmény, hogy nincs egy kidolgozott történet, de(!) azért akadhatna valami erős talán még erkölcsi dilemmákat is felvető fő sztori szál, mert ez így inkább igénytelennek és a munka megúszásának hat... Amúgy mit gondolsz a Mass Effect Andromedáról, tényleg kirívóan gyalázatos lett a többihez képest?
0
0
0
0
no avatar
@FDave94: Szerintem a Mass Effect Andromeda egyszer végigjátszható. Másodjára is nekiesetem New Game+ban, de a felénél abbahagytam, mert tényleg semmi extra nem volt benne. ME1-et new gamelve vagy négyszer végigtoltam egymás után, ráadásul ugyanazon az ágon, és csak helyenként döntöttem másképp, de itt ez sem működött, még úgy sem, hogy két főhős van, mint később az AC Odysseyben. Így utólag ami bosszantott benne az az, hogy az EA lelőtte a folytatásokat és a DLC-ket. Elvből nem veszek DLC-ket, de ME:A-nál annyira nyomták a Quarian Bárkát hogy azt lehet megvettem volna, de erre nem kerül már sor.

Az animációk problémásak benne, az tény, bár ezen javítottak menet közben, de messze nem annyira rossz, vagy zavaró, mint azt sokan előadták, ami végül is az eladásokban is meglátszott és ami a veszte lett. Hozzáteszem, a helyzetért egyaránt felelős a fejlesztő és a kiadó is, és mint vásárlót engem pont nem érdekel, hogy a fejlesztő A, B vagy ZS csapata készítette, mennyi idő alatt. Kiadó nagyon súlyos hibája az, hogy a ME:A eladásai miatt lelőtte a folytatásokat, holott ezt újabb ME trilógiának hirdették, és én pl részben emiatt vettem meg, majd megjelenés után két hónappal bejelentik hogy hja, jegeljük bizonytalan időre...

Nem túl eredeti vagy remek az ötlete, de egyszer érdemes végigjátszani. Két zeneszám is van, ami jól sikerült, az egyiknek a ME főcímdala az alapja.
A Trail of Hope


A Better Beginning


Na persze meg sem közelítik a ME2: Normandy Reborn-t, de nem rosszak.


Valamint van pár emlékezetes pálya benne ami eléggé egyedire sikerült. Az első egy-két bolygó simán rendben van, még ha a logikának néhol ellent is mondanak, de a közepétől látszik rajta hogy összecsapott. Ettől függetlenül a havas bolygón, kikapcsolt ABS-el és utánégetővel a terepjárózás remek szórakozás, kb 30 percig 😀

És ha már scifi:
- épp most fejeztem be a Starlinket PC-n. Nem egy kiemelkedő alkotás, de 14€-t ért, a csalódások ellenére is.
- Astroneer: nincs nagyon erős története, de van egy főszál ami végigvezet. Igaz csak egy naprendszerben játszódik és így is van benne 50-70 óra játékidő, de ha szeretsz nyersanyagot gyűjtögetni és építeni/craftolni, akkor érdemes meglesni, van benne online multi is
0
0
0
0
no avatar
@FDave94: Nem Shooter, de Witcher szériát okvetlen pörgesd ki!
0
0
0
0
zolcsi86 avatar
Sziaztok!
Gondolom nem ide kell ezt írnom. Ps 4 en nyomom az Uncharted 4 et. Angolul gyenge vagyok, hogy lehet beállítani, hogy a célzás automatikus legyen? Magától ráálljon az ellenségre??

Segítséget köszönöm előre is!!
0
0
0
0
DppZenron avatar
Sziasztok! CS:Go-hoz hasonló játékhoz szeretnék ajánlást kérni tőletek! Főbb szempontok: Barátokkal, CS:GO-hoz hasonló gépigénnyel. (Picit lehet több, de ne sokkal, nem NASA gépen játszunk. 😃😉
Lövöldözős, f2p (semmiképp se p2w) játékok előnyben.

Bármit meghallgatok, kipróbálok, de a legfőbb, hogy saját tapasztalatból szeretnék kérni 😃 Semmi mást nem szeretnénk, csak jókat játszani, együtt 😃
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@DppZenron: Planetside 2, de a Division 1-2 is jó, ideig-óráig.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok!
9600GT 1GB-os videokártyához milyen játékot ajánlanátok, ami elfut Windows 10 alatt?
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@Gyrger72: Stílus is kellene, de tippre eléggé sok 2008 körülről:
warhammer 40k dawn of war, red alert 3, anno 1404, Homeworld remastered, STAR WARS™ Empire at War - Gold Pack, de még talán a Surviving Mars is
0
0
0
0
no avatar
@Gyrger72: Postal 2-3, Batman Arkham City
0
0
0
0
PatrikVagyok avatar
Sziasztok! Tudnátok nekem ajánlani valami nyugis MMORPG játékot a melóutáni órákra? 😀 (Wolrd of Warcraft,Guild Wars 1-2,TERA,Elder Scrolls Online és a MU Online már megvolt 😃 )
0
0
0
0
💬 5
no avatar
@PatrikVagyok: Star Trek Online, Neverwinter, Star Wars The Old Repiblic
0
0
0
0
PatrikVagyok avatar
@Palanova: Köszi a választ 😀
0
0
0
0
Memento Mori avatar
@PatrikVagyok: Blade and Soul, illetve Aion is megér egy próbát.
0
0
0
0
PatrikVagyok avatar
@Memento Mori: Köszi szépen a választ! 😀
0
0
0
0
no avatar
@PatrikVagyok: Black Desert Online
0
0
0
0
gyuri191 avatar
2004-2016 ig milyen fps/tps single player játékokat tudtok?
0
0
0
0
💬 8
no avatar
@gyuri191: Steam, keresés, FPS, megjelenési időrendbe rakod és ott a lista.

523 játék, 1998-tól...
[url]https://store.steampowered.com/search/?sort_by=Released_DESC&tags=4182%2C1663[/url]

Unreal tournament 2003, UT2004, Deus Ex 1, Doom 3, Quake 2-3, Portal 1-2, Frontlines Fuel of War, Farcry, Crysis, Stalker, Serious Sam soorzat, Red Faction 1, Red Faction Guerilla, Star Wars Battlefront 2 (2005), Medal of Honor AA, Call of Duty Modern warfare 1-3, Descent 1-2 Rebirth patchel, Overload, Star Trek Elite Force 1-2, Enclave...és még sokan mások.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: thx illetve tudsz mondani olyan versenyzös játékot amiben ugy ténleg lehetet tuningolni mint pl az nfs mw 2005-ben és singleplayer? ja és win 7-en menjen
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: NFS UnderGround 1-2, NFS Carbon
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@gyuri191: Street Legal Racing Redline, Street Racing Syndicate, LASR
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@SuperPuma: Köszi meglesem öket
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@gyuri191: Super Street: The Game
[LINK]
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Gyrger72: És ez menyire jó van olyan jó mint egy nfs 2005? arcad vagy simulator inkább mert én arcadot keresek
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Légyszi ajánljatok olyan open world tps vagy fps vagy rpg játékokat amik ezen a gépen elmennének nekem a ful low is jo beálitás téren ugyhogy mondhatok olyanokat is ami ugymene csak köszi

A gépem: CPU I3 4160 3,6 ghz
RAM:6 GB
VGA:R7 240 1 GB

Köszi mégegyszer.
0
0
0
0
💬 9
no avatar
@gyuri191: World of Warcraft
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: Singleplayer játékok kellenének és minél töb
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Amúgy a WoW-ot is lehet egyedül játszani...

De íme pár darab:
Open World és Singleplayer címkére keresve, hajrá, 911 db.

[url]https://store.steampowered.com/search/?sort_by=Released_DESC&tags=1695%2C4182[/url]

Mivel a konfigod nem mai, a 37. lapon kezdeném, vagyis a legvégén és onnan haladnék felfelé, olyan 2016-ig, vagyis a 19. lapig. Utána már kompromisszum kell majd, de simán el lehet jutni az első lapig is.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: na ezekre gondoltam köszi megy a pacsi 😃
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Ha azt az R7 240-et le tudod cserélni egy 1030-1050-re, bőven szebb grafikát és jobb teljesítményt kapsz 26e-42e -ért, amivel még 1-2 évig ki tudod húzni, teljes váltás előtt.

Én az AC Odyssey-ig i3-3220 + gtx 750ti-vel toltam és az volt a top amit még bírt az a gép. AC Origins-t is azzal nyomtam végig, de persze nem 4k 60fps-el, de vitte, és megérte.

De pl singleplayerként lehet tolni a Division 1-et is ami szintén openworldnek mondható és van benne kb 40-60 óra játékidő, és ha sikerül kifogni, 10-20€ körüli leértékelésen bőven megéri bezsákolni.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: Értem hát az a gond hogy most nem gép fejlesztésre gyüjtök hanem kocsira igy egy ideig a gép fejlesztés az elmaradna ezért gondoltam hogy biztos van pár olyan játék open world ami lowon is elmegy
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Van persze ami elmenne, más kérdés hogy egy autó árához képest egy most alsó kategóriás VGA elenyésző összeg, és addig is kellemesebb lenne a kikapcsolódásod.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: Lehet hülye kérdés de te hányszor viszel ki egy játékot?
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Játéka válogatja.
Vannak amiket évente-kétévente legalább egyszer végigviszek, mert jó a történetük és szeretem átélni újra (Watch_Dogs 1, Mass Effect sorozat, HAWX 1), van amit mindig elkezdek de sosem érek a végére (Final Fantasy 8, Homeworld), és vannak melyeket nem lehet végigvinni csak megunni (WoW, Division 2, World of Warships), illetve van amit jó lenne végigjátszani de az eredeti verzió grafikailag annyira gyenge, hogy már nem állok neki, mert csak elrontaná a szép emlékeket (C&C 1, Red Alert 1, Tiberian Sun, Warcraft 1, Arsenal, Submarine Titans, Half Life 1, Drakan 1, Deus Ex 1, SW: Jedi Academy, SW: Kotor 1, Need for Speed 1-3, Fleet Command)
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Valami kardozos játék középkori tudtok ac kivül persze lovagos tps játékot?
0
0
0
0
💬 7
gyuri191 avatar
@Palanova: köszi de én inkább single playerre gondoltam
mint pl a ryse son of rome ilyenek
0
0
0
0
Fatotem avatar
@gyuri191: Mount & Blade, Mount & Blade: Warband
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Fatotem: köszi rájuk lesek
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Enslaved:
[LINK]

witcherek

Régebbről a Thief, vagy ha nem baj hogy fps és varázslós, akkor Dark Messiah of Might and Magic.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@gyuri191: Kingdom Come Deliverance, ha nem zavar hogy nem tps hanem fps, Chivalry medieval warfare is rohadt jó főleg haverokkal és abba van tps/fps is.
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@gyuri191: Chivalry:Medieval Warfare (szerintem ez a neked való)
Ha kell egy kis sztori is mellé és egy kis plusz körítés mindenféleképpen,tavalyi év egyik nagy játéka:Kingdom Come: Deliverance (érdekesség ,hogy a "Magyarok" vannak az ellenségeink között és közben magyar beszéd is van az alap angol mellett.)
0
0
0
0
no avatar
Ami nagyon leköt még mindig az a The Hunter Call of the Wilde.Imádok vadászni , na persze csak virtuálisan.A grafika , a hanghatások és az időjárás mind nagyon élethű.Multiban is elég jó kis játék.Ezenkívül semmi Battle Royal, azok csak az idegrendszeremet rongálják.Egyébként is mi az élmény abban , hogy a noobokat ölik a pro-k, abban meg pláne mi, hogy én noob vagyok és nem tudok egy pro-t se ölni?Megtanulni meg kinek van ideje egy játékot, amit mindenki napi fél napokat játszik évek óta?Nincs már nekem erre időm.
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Dpoci: Single player játékokat javaslok akkor. Pl AC3-ban is lehet vadászni vagy éppen csapdákat lerakni. AC: Origins és Odysseyben is van kiegészítésként vadászat. És mindegyik egyjátékos, nem öl le pro, se egy arra járó noob.

És még vagy tucat remek single játék van ami hasonlóan remek (Mass Effect sorozat).
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Az a baj hogy ezek az új játékok már nem kötnek le mintha nem az én generáciom lenne vagy ha érdekelne is a játék akor meg azvan hogy ugyanolyan mint az elözö része és ezért unalmas ezért inkáb steaman nézegetem az online játékokat ami f2p meg lehet viszatekintek a régi quake 3 multira

Esteleg tudtok jó f2p online játékokat amikel játszanak is még? eddig pubg-zek meg ironsightot tolom
0
0
0
0
💬 6
ghosthun06 avatar
@gyuri191: Nem tudom mennyire szeretted a Counter-Strike-ot bár szerintem ha öreg motoros vagy biztos volt vele dolgod. 😀 Steamen van ez a Zula játék ami szintúgy f2p és online. Egy próbát megér bár én nem játszottam vele.

https://store.steampowered.com/app/513650/Zula__Europe/
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@ghosthun06: köszi a cs-t énis néztem csak állitolag televan csalokal bár lehet rá nézek mert cs 1.6 ot imádtam nagyon
0
0
0
0
ghosthun06 avatar
@gyuri191: Én itt a zulát emeltem ki nem a cs-t. Egyébként elmaradtam a listával bocsi, holnap küldöm pü-ben csak közbe jött ez + az. 😃
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@ghosthun06: a zula helyet már találtam egy jó fps-t Ironsight-néven
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: World of Warships - akkor és úgy haladsz ahogy akarsz, kicsit lassabb a tempója mint egy fpsnek
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Olyan játék aminek soha nincs vége mármint mindig van valami csinálni való? mindegy hogy multi vagy single
0
0
0
0
💬 5
no avatar
@gyuri191: Sims 1 - 2
No Man's Sky
AC Origins és Odyssey - max szint elérése nem két perc, és nem is két hónap, de közel sem "végtelen" tartalom van bennük.
Avorion
Bizonyos szempontból a Diablo 2-3 is az
Ahogy a különféle mobák is. Sosem érsz a végére, mert mindig kerül be új hős, skin, kutyafüle amit ki lehet szedni sok órányi játékkal: pl. Heroes of the Storm

Más kérdés hogy a legtöbb "végtelenített" játék véletlenszerűen generált eventekkel adja a végtelen tartalmat, mely eventek azonos sémákra épülnek.

Steamen a Procedural Generation az alábbiakat adta ki: 473db.
[LINK]
0
0
0
0
ghosthun06 avatar
@gyuri191: Kicsit megkésve de még a The Elder Scrolls V: Skyrim-et is tudom ajánlani. Modok nélkül is ha szép nyugisan, történetet olvasva játszol több hónapokat bele lehet ölni hisz mindig van mit csinálni és nem kötelez a játék arra, hogy haladj a storyval. Ha ismered a játékot akkor bocsi. Egyébként meg van hozzá rengeteg mod ami + ba hozzáad a játékhoz.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@ghosthun06: szia igen ismerem de azért köszi mert lehet kiprobálok hozá pár mod questet ugyis ahogy ismerem a modder közöséget naponta dobnak ki ilyet
0
0
0
0
ghosthun06 avatar
@gyuri191: Már már olyan modderek vannak akik jobb featureket dobnak bele a játékba mint az eredeti fejlesztők. Találni fogsz rengeteg modot ami tetszeni fog ebben biztos vagyok. 😀
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Sziasztok tudtok ajánlani singleplayer játékokat erre a gépre jöhet fps/tps mind kettöt szeretem
(csak ne open world legyen)
i3 4160
6 gb ram
r7 240 1 gb vram
Köszi elöre is
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@gyuri191: Mass Effect sorozat
Star Trek Online - mmorpg, de open worldnek nem nevezném, lévén a területek kb sikátor szerűek, ahogy a Neverwinter-ben is. Nem kifejezetten az az adernalin termelő tps csaták vannak benne, de van fps nézet is ami használható
Serious Sam sorozat
Worms 3D
Paladins talán még elmegy
0
0
0
0
ppista avatar
Stratégiai,Kaland,Autós,Sport,Szimulátor,Horror műfajú játékokat tudnátok ajánlani amit érdemes kipróbálni a gépemen?
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@ppista: Teljesség igénye nélkül:
C&C Generals + ZH, C&C 3 + kieg, C&C Red alert 2-3 és kiegjeik, Supreme Commander 1 + kiegje, Starcraft 2, Homeworld 1 - Emergence - 2 - Deserts of Kharak, Haegemonia, Metal Fatigue, Warhammer 40k Dawn of war 1 -2 és kiegjeik, , Star Wars Empire at war és kiegje, Grey Goo, Anno 1404-2070-2205 és kiegjeik, Carrier Deck, Fleet Command, Kingdoms and Castles, leértékelve a Railway Empire, Space Run és Space Run Galaxy, Civilization 5 de csak a kiegekkel együtt, Civilization Beyond Earth, Surviving Mars alap, Imperium Galactica 1-2, Z, Caesar 3, Pharaoh + kieg, Zeus + kieg, 8-bit Armies - Hordes - Invaders, Dune 2000, Emperor, Battle for Dune, LotR Battle for Middle Earth, Rollercoaster Tycoon 1-2, Trains & Trucks Tycoon, Warcraft 1-3 és kiegjei, Submarine Titans, Arsenal, Total Annihilation és kiegjei, Star Trek Armada 2 upgrade patchel, Spellforce 1-3, Dawn of Man, Rise of Nations extended, Two Point Hospital,

Descent 1-2 Rebirth patchel, Overload, Division 1, Watch Dogs 1, Overwatch, Paladins, Red Faction 1, Red Faction Guerilla, GTA 3, Vice City, GTA 5, Mass Effect 1-3 + Andromeda, Half life 1, Warhammer 40k Space Marine, COD MW1-2, Hawx 1, Star Wars Jedi Academy, Star Trek Elite Force 1-2, Worms 1 - 3D,
Magicka 1-2, Heroes of the Storm, Starpoint Gemini 2, Titanfall 1-2, Unreal Tournament 1-2003-2004, Singularity, Shogo, Gryphon Knight Epic, Star Trek Online, World of Warships, Ghost Recon Wildlands

Assassins Creed sorozat 1-2 és kiegjei-3, Black Flag, Rogue, Syndicate, Origins, Odyssey
LEGO Star Wars Complete, és még vagy egy tucat LEGO filmfüggően, Star Wars X-wing Alliance,
Diablo 1-2-3 és kiegjeik, Torchlight 1, Star Wars The Old Republic, Star Wars Kotor 1-2,

Life is Strange 1 évad, Subnautica, Astroneer, Sims 2 complete, Blur, NFS Underground 1-2-Carbon, Revolt, Dune, Raptor, Final Fantasy 8, Oni, Carmageddon 1-2,
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@ppista: Leszögezem ,hogy lesz egy két régebbi cím is,csupán azért,mert időt állóak ,akinek nem a grafika a lényeg,azoknak tetszeni fog.
Autós:
Szimulátor:
Rally Trophy (kicsit régebbi,de magyar és van magyar navigátor hang is)
Richard Burns Rally (mai napig az egyetlen rally szimulátor)
F1 Challenge 99-02
Nascar Thunder 04
Nascar Heat 3
rFactor
rFactor 2
GTR 2
GT Legends
Race 07+DLC-k
Raceroom
Automobilista
Assetto Corsa
Assetto Corsa Competizione

Árkádabb:
Project Cars 2
DiRT Rally
DiRT Rally 2.0
DiRT 4
Burnout paradise ultimate box (abból is a remastered verzió,aminek szebb grafikája van)
Need for Speed Most Wanted és Carbon

Kaland játék:Nyomozós :L.A Noire
Akció/Kaland:Far Cry 3,Blood Dragon,4 illetve esetleg a 2. rész is (5.és New Dawn rész megítélés kérdése ,hogy kinek tetszik ,kinek nem illetve ott van a Primal ,amiben egy ősembert irányíthatunk.)
Sleeping Dogs
Mafia 1-2 (esetleg 3)
Fallout széria 3, New Vegas és 4. része
Metro széria (2033 Redux,Last Light Redux,Exodus) történet orientált kaland akció kaland (Redux jelentése felújított verzió)

Stratégiai: OPEN TTD (Ez egy régebbi játék,a grafika ne tántorítson el.Teljesen magyar és magyar mapot is lehet letölteni hozzá.)
Hearts of Iron 4 (második világháború közelében játszódik,gyakorlatilag az egész háború kimenetét megváltoztathatjuk.)
Saccra ennyi,ha jut eszembe még írok,ettől függetlenül mások is írnak majd jókat 😀.
0
0
0
0
ppista avatar
tudnátok ajánlani valami jó játékot amit érdemes kipróbálni a gépemen?
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@ppista: Ennél kicsit több infó kellene, talán a legfontosabb az lenne, hogy milyen stílus érdekel. Mert a vasad megfelelő a legtöbb mostani játékhoz, de gondolom a Steam összest nem kellene itt felsorolni...

lövölde: Overload
túlélő: Subnautica
craft: Astroneer
open world: AC Odyssey
autos: Blur
0
0
0
0
Wihay avatar


Van azért választék bőven.
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Wihay: Persze hogy van. De más a mennyiség, és más a minőség.

2 másodpercből nem tudom mit lehet megállapítani, plusz azért van benne bőven low specet meghaladó is.
0
0
0
0
Barni57 avatar
Sziasztok!

Egy olyan star wars témájú játékot keresek ami inkább a klónok háborújáról szól,de az nem baj ha utánna a birodalom is ,,szóba" kerül.
Stori módja legyen,a multiplayer most nem érdekel.

Előre is köszönöm!
0
0
0
0
💬 3
susguy avatar
@Barni57: Star Wars: Republic Commando, de olyan tökéletesen körülírtad a kérdéseddel hogy szerintem már amúgy is ismered 😆 Nem nagyon tudok más SW játékról abból a korból ami sztori orientált, Neccesen de talán az (eredeti) Battlefront II, abban is van egy kampány mód ami egy klón osztag történetéről szól, igaz egy részében már Darth Vader alatt szolgálnak (birodalmi korszak).
Szerk:
Létezik egy STAR WARS The Clone Wars - Republic Heroes is, de nem igazán írnak róla jókat.
0
0
0
0
no avatar
@susguy: Lego star wars 3
STAR WARS™ Republic Commando™
STAR WARS™ Galactic Battlegrounds Saga
Star Wars: Battlefront 2 (Classic, 2005)
STAR WARS™: The Clone Wars - Republic Heroes™
0
0
0
0
Barni57 avatar
@Palanova: Köszönöm a segítségeteket!
0
0
0
0
Edven avatar
Üdvözlet!

Open World játékokat keresek amik le tudnak kötni, nézelődtem már különböző helyeken viszont hátha felbukkan valami új. Akár olyan is jöhet amiben pályarészek között van betöltés, mint pl. Borderlands, S.T.A.L.K.E.R., TES: Oblivion, de leginkább teljesen nyílt világú játékok érdekelnének, mint a Far Cry széria, GTA széria, Ghost Recon: Wildlands, Need for Speed: MW, Rivals, Payback stb.

Elvárásaim:
-Single player legyen (nem nagyon szeretem a multiplayer játékokat, szeretek egyedül játszani)
-FPS vagy TPS nézetű legyen (felülnézetes, oldalnézetes játékok nem érdekelnek, nem tudom beleélni magam így nem is élvezem)
-Lövöldözős-bújdosós-akció játékok előnyben, de nem riadok vissza a versenyzéstől sem.

Amik hirtelen eszembe jutnak, hogy már játszottam velük: Összes FarCry, összes Assassin's Creed, összes Need for Speed, összes The Elder Scrolls, összes Borderlands, összes S.T.A.L.K.E.R., összes Grand Theft Auto, összes The Witcher.

Előre is köszönöm!
0
0
0
0
💬 5
Memento Mori avatar
@Edven: Splinter cell blacklist, darksiders széria,<-- nem túl open world de mindenképp próbára érdemesek, Fallout 3, Crysis 1 és warhead, rage, kingdom of amalur reckoning, just cause széria, dying light, the crew, batman arkham széria, shadow of mordor széria. Így hirtelen ennyi jutott eszembe.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Edven: ATLAS
Dishonored 2
Forza Horizon 4
Yakuza 0
MONSTER HUNTER: WORLD
FINAL FANTASY XV
Shadow of the Tomb Raider
DAKAR 18
ARK Survival Evolved
Kingdom Come: Deliverance
Fallout 4
Shiness: The Lightning Kingdom
Absolver
The Surge
Middle-earth: Shadow of War
SCUM
Conan Exiles
ReCore
Guts and Glory
Red Faction: Guerrilla
Mad Max
Warhammer: Vermintide 2
Deep Rock Galactic
Watch Dogs 2
Sleeping Dogs
Yonder: The Cloud Catcher Chronicles
Bulletstorm: Full Clip Edition
American Truck Simulator
ELEX
Agents of Mayhem
0
0
0
0
no avatar
@Edven: ->

Watch Dogs 1 - modernebb AC, TPS, nem rossz történettel és ténylegesen open world
The Division 1 - simán el lehet vele lenni egyedül is legalábbis egy pár végigjátszásra mindenképpen.
Star Trek Online - simán el lehet vele lenni egyedül is, nem kevés óra míg a végére érsz, a komolyabb kihívások meg nem szükségesek a sztorihoz, azok már tényleg a csapatos balhék - F2P
Star Wars The Old Republic - simán el lehet vele lenni egyedül is, nem kevés óra míg a végére érsz, ráadásul 8 történet van benne, amit végig lehet játszani, a komolyabb kihívások meg nem szükségesek, azok már tényleg a csapatos balhék - F2P
Star Wars KotOR 1-2 - single player, régi magas minőségű Bioware játékok
Mass Effect 1-3 + Andromeda - a 3 utolsó 30 percéig remek TPS, Andromeda is jó egy végigjátszásra
Subnautica - belső nézetes túlélő, nincs lövölde benne
Astroneer - TPS építgetős-túlélős, nincs lövölde benne
Saints Row sorozat
újabb Tomb Raiderek
NFS Underground 2

nem pont open world:
Deus Ex 1 - egyedi hangulatú fps
Singularity - fps
Half Life 1 és kiegjei
Splinter Cell 1-2
0
0
0
0
Edven avatar
@Palanova: Köszönöm szépen az ajánlatokat mindenkinek, reméltem hogy előkerül néhány általam nem ismert játék is, hát elég sok előkerült!

(Ide magamnak készítek egy listát, hogy lássam miket nem próbáltam még)
Spoiler!
-Darksiders széria
-Rage
-Kingdom of Amalur - Reckoning
-Batman Arkham széria
-ATLAS
-Dishonored 2
-Forza Horizon 4
-Yakuza 0
-MONSTER HUNTER: WORLD
-FINAL FANTASY XV
-Shadow of the Tomb Raider
-DAKAR 18
-ARK Survival Evolved
-Shiness: The Lightning Kingdom
-Absolver
-The Sruge
-Middle-earth: Shadow of War
-SCUM
-ReCore
-Guts and Glory
-Warhammer: Vermintide 2
-Deep Rock Galactic
-Sleeping Dogs
-Yonder: The Cloud Catcher Chronicles
-Bulletstorm: Full Clip Edition
-ELEX
-Agents of Mayhem
-Star Trek Online
-Star Wars The Old Republic
-Star Wars KotOR 1-2
-Mass Effect 1-3 + Andromeda
-Astroneer
-Deus Ex 1
-Singularity
0
0
0
0
no avatar
@Edven: Ha a Deep Rock Galactic bekerült, akkor az Anthem és a Destiny 2 is bekerülhet.

Személy szerint a Deep Rock Galactic egyszemélyesen játszhatatlan. Második pályán lőszer kifogyott, és a wavek simán kinyírtak, 45 perc szenvedés a semmiért.

Orc must Die sorozat is bekerülhet. Nem open world, tower defense, wave jellegű tps.
Space Run és Space Run Galaxy : open world jellegű felülnézetes tower defense
No Man's Sky: single, open world, max leértékeléskor éri meg
Starpoint Gemini 2: single, open world, benne van a SPG 1 története is, remek scifi űrhajós tps
Elite Dangerous
Galaxy on Fire 2™ Full HD: open world single fps

nem pont open world-ök:
Spec Ops: The Line: lineáris fps - klcsit psyho
Warhammer 40k Space Marine: lineáris tps
Star Trek Bridge Crew: leértékeléskor, fps, nagyon rövid
Star Trek Bridge Commander: fps, régebbi, instant vétel ha megtalálod még valahol
HAWX 1-2: arcade repülős fps-tps
Battlezone 98 redux - combat commander remastered: stratégiai fps
Prey
Bioshock sorozat
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok!
Milyen játékokat ajánlanátok erre a konfigurációra? Jöhet bármi.
https://gepigeny.hu/user/gyrger72/eszkozok/286679
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Gyrger72: Steamről az összes, egészen az AC Odyssey megjelenéséig. Menni fog mind és még az is, csak kérdés mennyivel, de azt nem kérdezted.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Üdv!

Olyan multiplayer shootert keresek ami még viszonylag népszerű, vannak még szerverek/játékosok (cs 1.6/quake champions pipa) és elmegy ezen a konfigon:

Pentium B950
Nvidia Geforce 315M
3GB ram

Köszi! Singleplayert is írhattok nyugodtan.
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@FaLchioN: Multira: Black light és warframe, talán.
single playerre: serious sam sorozat esetleg
vagy régebbről: singularity, half life 2, cod mw1-2, mass effect 1-3, régebbi GTA-k, mondjuk a GTA4 már nem, de az előtte lévők szerintem simán, WH40k Space Marine, Doom 3, Spec Ops: The Line - nem személyes kedvenc, Borderlands, Deus Ex 1, Deus Ex: Human Revolution - kompromisszummal, Descent 1-2, és még több tucat másik a Steam "shooter" címke alatti 5399db játékból 😃
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@Palanova: Eszembe jutottak ezek a címek,de elfogult vagyok, hogy mennének-e. Nademajd ránézek,kösz 😀
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: Warframe-et kár volt írnod, ilyen géphez.
0
0
0
0
ppista avatar
Tudnánátok ajánlani valami jó Autós játékot amit érdemes kipróbálni a gépemen?
0
0
0
0
💬 4
Gyrger72 avatar
@ppista: GRID, GRID 2, GRID Autosport
WRC 4-5-6-7
Ridge Racer Unbounded
Ford Racing 3
Driver: San Francisco
FlatOut Ultimate Carnage
Death Track Resurrection
Burnout Paradise: The Ultimate Box
RC Cars
FUEL
Blur
Split / Second
Project CARS 1-2
Euro Truck Simulator 2
Sonic & All-Stars Racing Transformed
Truck Racer
Gas Guzzlers Extreme
Wreckfest
Road Redemption
DiRT Rally
Trackmania Turbo
Sébastien Loeb Rally EVO
Forza Motorsport 6: Apex
Table Top Racing: World Tour
Carmageddon: Max Damage
Auto Age: Standoff
Rise: Race The Future
FlatOut 4: Total Insanity
Guts and Glory
Gravel
NASCAR Heat 2
F1 2017
Automobilista
Crashday Redline Edition
BAJA: Edge of Control HD
DAKAR 18
V-Rally 4
NASCAR Heat 3
TT Isle of Man

Írtam a listába 2 motoros játékot is amit érdemes kipróbálni.
Jó szórakozást! 😀
0
0
0
0
no avatar
@Gyrger72: Az a kettő a kakukktojás, ha megtalálja, tényleg végigment a listán 😃
0
0
0
0
no avatar
@ppista: the crew 1-2
nfs bármelyik része, kivéve prostreet
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@ppista: GTR 2
GT Legends
F1 Challenge 99-02
rFactor 1
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Üdv!

Androidra keresek olyan játékot ami támogatja a BT gamepadot. Műfaja lehet bármi igazából: akció, kaland, ügyességi stb.

Köszi!
0
0
0
0
💬 1
Gyrger72 avatar
@FaLchioN: Asphalt 9: Legends (autós)
0
0
0
0
Nitakri avatar
Akármerre nézek, mindenhol gyilkolás, meg hatalom szerzésre építő játékok vannak. A halál a játékok 90%-ban ott van 😃 Tudom, kicsit elvont ***i vagyok. De tudnátok az aknakeresőn (wtf még ebben is lehet gyilkolni: magadat), meg King zseniális játékain kívül valami korrektet ajánlani?
0
0
0
0
💬 6
no avatar
@Nitakri: Subnautica - ölni nem igazán lehet benne, cserébe páran téged vadásznak
Astroneer - max növények vannak benne amik bántanak tégedet
különféle városépítős játékok, pl Surviving Mars, Sim City különféle verziói, citeis skyline
kártyajátékok, pl Hearthstone
Never Alone
Life is Strange 1
árufuvarozós játékok: Train and Truck tycoon, Railway Empire, transport fever,
különféle simulátorok: truck, train...
Two point Hospital
Portal 1-2
Rocket League
Spore - lehet növényevő, nem kell gyilkolni benne
WoW-ban szintezz fel egy dudut 120ra ölés nélkül...
még régebbi városépítők: Caesar 3, Pharaoh, Zeus
Splinter cell 1, játszd végig hogy csak egy golyót lősz ki
logikai játékok: Pontifex, Sheep, lemmings, pit droids
Carrier Deck nincs benne kifejezetten gyilkolászás
Sims sorozat
különféle autóversenyek: NFS underground 1-2, NFS Carbon, Blur,

és még sok más...Guitar hero...
0
0
0
0
susguy avatar
@Nitakri: Keress különböző puzzle, szimulátor, resource management esetleg platformer játékokat.
Csak pár ötlet saját könyvtár alapján:
Portal 1-2
The Witness
Planet Coaster
Stardew Valley
Human: Fall Flat
Antichamber
Puzzle Agent
Quantum Conundrum
140
Audiosurf
DeadCore
Q.U.B.E.
The Stanley Parable
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Nitakri: Fire: Ungh's Quest
0
0
0
0
Nitakri avatar
@Gyrger72: Oh jó sok játék összegyűlt 😆 Köszönöm mindenkinek az ajánlásokat 😃 Kíváncsi vagyok a Portálokra, az nekem még kimaradt, meg esetleg a Ceasar 3-at is kipróbálom 😃
0
0
0
0
WeKing avatar
@Nitakri: Stormworks Build and Rescue

Ez nem a gyilkolásról szól, ilyen életmentős cucc. Járműveket kell építened (hajó, repülő, helikopter, amit akarsz..) egész bonyolult gépezeteket össze lehet hozni benne 😀 Lehet úgy is nyomni, hogy alapból megvan minden és akkor azt építesz, amit akarsz, de van olyan is, hogy küldetések teljesítésével oldod fel az alkatrészeket (például jobb, erősebb motor), a feloldott alkatrészeket pénzért kell megvenni így nem fogsz tudni egyből építeni egy X-Wing-et 😃 Szóval van benne kihívás bőven főleg ha be van kapcsolva az Advanced mód. Ügyelni kell az üzemanyagra, annak utánpótlására, a saját illetve a megmentedő személyek épségére (nem yolozhatsz csak úgy). Ellehet vele lenni 😀

Steamen azt hiszem 15 euró.
0
0
0
0
Nitakri avatar
@WeKing: Köszi, érdekes 😃 hozzáadtam a kívánság listámhoz 😃
0
0
0
0
Wihay avatar
Nem hitte volna hogy valamikor is rá fogok nézni erre a topikra de igen 😃
Nos valaki tudna mondani, olyan játékot ami elmegy az én gépemen?
Remélhetőleg CPU limit nélkül..
#LOW-END-PC#
0
0
0
0
💬 5
no avatar
@Wihay: Akkor olyan 2011 környékén kell keresni? és milyen stílus? fps? rts? rpg?

Addig is:
Portal 1
AC 1
Act of War és kiegje
Sacred 1 Gold
Lego Batman
Mass Effect 1-2
Mirror's Edge
Red Alert 3
warhammer 40k dawn of war 1-2 és kiegjeik
Spore
Anno 1404
Torchlight
Spellforce
COD MW 1-2
Supreme Commander 1 és kiegje a Forge Alliance
Singularity
0
0
0
0
Wihay avatar
@Palanova: Köszi szépen, FPS..
0
0
0
0
no avatar
@Wihay: Singularity akkor játszik, ha még nem nyomtad.
Red Faction 1
Borderlands 1
Planetside 2 - feltéve ha már kevesebb a csaló
Postal 2
Red Faction Guerrilla Steam Edition
Deus Ex 1 + Revision
0
0
0
0
Wihay avatar
@Palanova: Köszi! 😀
0
0
0
0
xCube avatar
@Wihay: Bioshock és Bioshock 2
0
0
0
0
Sue016 avatar
Sziasztok!

mászkálós, logikai és ilyen grafikájú játékokat keresek, mint ezek (PC-re).
Most elsősorban 3D-s érdekel, tudom van ezek között 2D is 😃.

Oure
Never Alone
Rime
Ori and the Blind Forest
Papo&Yo
Superhot
Unravel
Free ones
---
Amiket ajánlottak más oldalon:
(szóval ezeket már nem kell írni, köszi 😀

Hollow Knight
Seasons after Fall
Dust: An Elysian Tail
Child of Light
Valiant Hearts
Inside
Limbo
Unravel
Ghost of a Tale
Yonder: The Cloud Catcher Chronicles
Rain World
Bastion
Transistor
Mark of the Ninja
Sunless Sea
Sunless Skies
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Sue016: Terjedelmes lista. Ha a Bastion ráfért, akkor talán a Magicka sorozat is rá fog, vagy a Torchlight sorozat, de ezek nem elsősorban logikai játékok.

Esetleg a Super Meat Boy, Rayman, Grow Home, Grow Up.

Régebbről meg: Neverhood, Oddworld sorozat
0
0
0
0
Wayne888 avatar
Sziasztok! 😀

"Nehéz" helyzetben vagyok 😃, legutóbb vittem végig a Witcher 3-at, Watch dogsot, Dishonored 2-t és a Dying light-ot most nem találok megfelelő játékot.
Szeretem a hangulatos, változatos küldetésekkel megpakolt játékokat, leginkább akció és kaland játékok érdekelnek, esetleg horror.
Tudtok ajánlani néhányat?
0
0
0
0
💬 6
no avatar
@Wayne888: Ha a Watch Dogs tetszett, akkor
- WD2 esetleg, bár nekem személy szerint a főhős nem tetszett így bele sem kezdtem. De talán az
- AC sorozat is tetszeni fog, akár a régebbi AC1-AC2, Brotherhood, Revelations, AC3, Black Flag, Unity, Syndicate vagy az újabb játékmenettel rendelkező Origins és Odyssey.
Esetleg a
- Division 1, nem sokára jön a Division 2, de akár a
- Ghost Recon Wildlands is szóba jöhet.
Plusz a
- Bioshock sorozatot is ajánlgatni szokták, bár nekem személy szerint nem tetszett az 1, emiatt a sorozatba sem kezdtem bele.
Open world kategóriában még a picit öregecske
- Red Faction Guerilla is indulhat.
- Mass Effect 1-3 jó történettel rendelkezik és a ME: Andromeda is egyszer végigjátszható.
- GTA V ha még nem próbáltad volna, szintén elég jó singleben.
- Astroneer sem rossz, bár nem kifejezetten küldetés alapú scifi túlélő, de a
- Subnautica viszont hangulatból jeles.
- Prey-ben sem fogsz csalódni ha parázni akarsz.
- RESIDENT EVIL 2 / BIOHAZARD RE:2 meg holnap jelenik meg, ha horrort keresel
- Titanfall 1-2 is jó single történettel rendelkezik, de rövidek (kb 8-8 óra)
0
0
0
0
Wayne888 avatar
@Palanova: Először is köszömöm! 😀

A WD2-t kipróbáltam, teljesen más mint az első, abszolút nem jött be, nem is értem miért nem az elsőt vitték tovább inkább, minden szempontból, mindegy, magánvélemény 😀
Az AC sorozatból eddig csak a Black Flaget tudtam végig vinni, imádtam, talán a Syndicate-el teszek egy próbát.
Most, hogy mondod a Division egy ideje tervben van.
Mass effect 2-t vittem egy darabig, de abbahagytam, annyira nem fogott meg, mondom ezt úgy, hogy jó játéknak tartom.
Bioshock 1,2,3 kitolva, nagyon jók, GTA V szintén.
A többinek utánanézek, még1x köszi.
0
0
0
0
no avatar
@Wayne888: WD2-nél nekem is hasonló a véleményem.
AC-ból a Black Flag mellett azért van még jó. Ha kifejezetten csak a BF tetszett akkor a Rogue is fog. Syndicate nem igazán BF-hez köthető, sokkal kisebb a terület bár vannak benne remek újítások. BF-hez még az Odyssey az ami hasonlít ha csak a hajózást nézzük.
ME-ből ha a sztori nem fog meg, akkor kár erőltetni. Andromeda talán ami érdekes lehet, mert más a sztori és a játékmenet is.
Division 1 pedig most olcsón beszerezhető, így érdemes kipróbálni. 40 óra simán van az első végigjátszás és bár kevés fajta feladat van benne, és azok ismétlődnek a különféle területeken, a környezet és a komolyabb kihívások jól fel vannak építve benne, plusz ha sikerül állandó társat találni a szintezés során, teljesen más élmény coopban, mint singleben.
0
0
0
0
xymano avatar
@Wayne888: Dragon age origin tuti tetszeni fog és a mass effect 1-3 is nagyon jó.
0
0
0
0
Wayne888 avatar
@xymano: Köszönöm. Dragon age origin-tkipróbálom, jókat hallok, látok róla. 😀
0
0
0
0
xsebix avatar
@Wayne888: Esetleg a Dead Space 1-2 , elég jó horror game egy próbát mindenképp megér! 😉
0
0
0
0
FDave94 avatar
Heyhey,

Megtennétek, hogy ajánlotok játékot a konfigurációm, és a profilomon bejelölt kedvenc játékok alapján? MMORPG típusú játékok, és CoD, Battlefield, Crysis részek nem érdekelnek.
0
0
0
0
💬 15
no avatar
@FDave94: - Deus Ex sorozat esetleg
- vagy ha nem irtózol a nosztalgiától akkor Prince of Persia: Sands of Time.
- Watch Dogs 1 ha még nem próbáltad
- újabb AC-k
- Ghost Recon Wildlands talán
- Spec Ops: The line
- Doom
- Subnautica (kilóg a sorból, mert inkább építkezős survival, de helyenként van benne para is 😃 )
- Just Cause sorozat
- Red Faction Guerilla
- GTA 3 és az utána érkezők
- Prey
0
0
0
0
FDave94 avatar
@Palanova: Köszönöm, sajna legújabb AC, ami fut az a Rogue, addig pedig az összessel volt dolgom. Egyébként ezek mind királyul hangzanak, több is felkeltette az érdeklődésem. Pl. a Deus Ex-et sok gamer méltatja.
0
0
0
0
no avatar
@FDave94: Én csak a Deus Ex 1-et, de sajnos eljárt felette az idő (Unreal 1 motor van alatta). Ettől függetlenül az egyik legjobb cyberpunk game volt a maga idejében, kéz a kézben a System Shock 2-vel.
Remek zenei választás került alá, plusz meglehetősen hosszú is, az adott pályát többféle képpen is meg lehet oldani, első harmadban egy döntés végigmegy a teljes a játékon, és a végén 3 végkifejlet is lehetséges.

A Deus Ex 2 az remek trailerrel indult, de konzol kókány lett az eredmény, nem tudom hogy mai napig kijavították-e vagy sem.

Deus Ex: Mandkind Divided egy végigjátszásra jó volt de a harcot nagyon nehezen szoktam meg benne, plusz az eredetihez képest nagyon kiszámítható.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
@FDave94: Singularity, Metro 2033, Metro Last Light, Shadow of Mordor, Tomb Raider (2013), Batman Arkham játékok
0
0
0
0
no avatar
@Tyrion Lannister: Singularity tényleg nem volt rossz anno, és helyenként eléggé maradandó élményt nyújtott, mégis elsikkadt akkoriban a többi multi lövölde mellett.
0
0
0
0
FDave94 avatar
@Tyrion Lannister: Köszönöm a választ, a 2033 annyira nem kötött le, habár a sztori kétségtelenül nagyon jó, a Last Light-ot megnézem magamnak még azért.
0
0
0
0
no avatar
@FDave94: Titanfall 1-2 single része, de scifi lövölde a Destiny 2 is, még úgy is, hogy van körülötted más játékos is.
0
0
0
0
FDave94 avatar
@Palanova: Köszönöm, na ez a Titanfall elég atomnak tűnik, meglesem. A Dead Space-en kívül még nem találkoztam scifi-vel, ami megfogott volna. Pedig nagyon vágyom rá 😆.
0
0
0
0
no avatar
@FDave94: Pedig tucat szám van scifi lövölde...

[url]https://store.steampowered.com/search/?sort_by=Released_DESC&tags=3942%2C1663%2C4182[/url]
0
0
0
0
FDave94 avatar
@Palanova: tudom, csak még nem találkoztam megkapó sztorival a Dead Space óta, de a listát mindenképpen meglesem, köszönöm.
0
0
0
0
no avatar
@FDave94: Red Faction 1, ugyan nem egy feketeöves sztori, de a fizika az jól van benne megoldva.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@FDave94: Hali, nem tudom szereted e az ilyen nézetű játékokat,és hogy megyeget e kicsit az angol,de ez egy nagyon jó kis játék!



És ez is

0
0
0
0
FDave94 avatar
@bukta2: Teljesen gördülékenyen megy, de ezek a játékok annyira nem az én világom.
0
0
0
0
no avatar
@bukta2: Az első az kb Torchlight/Bastion/Magicka
0
0
0
0
no avatar
@FDave94: Mass Effect sorozat, ha már másik témában a minap előkerült.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Az alábbi - nem túl erős - konfigra keresnék játékokat ami a lehető legjobban kihasználná a gépem, de még élvezhetően fut.
A gépem címszó alatt található. Annyit még hozzá, hogy AMD dual graphics módban megy, s két héten belül 8 GB RAM lesz benne. Főként FPS, stratégiai esetleg foci és verekedős program érdekelne. Előre is köszönöm a javaslatokat! 😀
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@MartinTailor: Hogy mennyire lesz élvezhető azt neked kell eldönteni, de kezdésnek:
RTS:
C&C3
Warhammer 40k Dawn of War 1
Star Wars Empire at War
Supreme Commander 1 + Forged Alliance

egyéb érdekes:
Homeworld 1-2
Homeworld Deserts of Kharak - na ez már gépigényesebb
Act of Agression - act of war folytatása
Warhammer 40k Dawn of War 2 - nem kell hozzá a DoW 1 ismerete, de élvezetesebb ha az is le van tudva, de ez nem kifejezetten klasszikus rts
Grey Goo - na ez már durva lesz, legalábbis gépigény tekintetében, ez max olyan 20 fps-el fog menni, talán
8-bit Armies, 8-bit Hordes, 8-bit Invaders - klasszikus rtsek, de a pörgősebb fajtából
Starcraft 2

FPS:
Overwatch
Subnautica - nem pont fps hentelés, de fps nézetű single player túlélősdi, egyszer érdemes végigjátszani
Titanfall 1-2
0
0
0
0
mortou4 avatar
Sziasztok! 😀
Keresek egy játékot aminek a grafikája "kimaxolja" vagy inkább kihasználja a gépem (keresd: "gépem" címszó alatt 😃 ) és optimalizált. Mostanában nem sok olyan játékkal játszottam, ami tényleg szép és jól is van optimalizálva.
Köszi helló. 😀
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@mortou4: Az hogy neked mi tetszik (stílus, grafika, játékmenet) azt senki sem tudja rajtad kívül. Optimalizálás meg lassan vallási kérdés kb olyan mint az intel vs amd, vagy nvidia vs amd.
Tucat játék van gépigényes grafikával de attól is függ mi az elvárásod.
4k 120fps, 4k 60fps, 1080 120fps, 1080 60 fps, stb... továbbá hogy mit értesz optimalizáció alatt, mert van aki azt érti hogy 6 éves gépen 1080on stabil 60fps nek kell lennie, ha nincs akkor f*s az a játék, van aki azt érti alatta hogy egy 6 éves gépen is 24 fps-el elketyeg és nem baromira szétesett pixeles a kép, hanem 1080-ban low-n is játszható a minősége.

A fentiekkel kapcsolatos álláspontod ismerete nélkül nem lehet megfelelő játékot ajánlani. Ettől függetlenül: Subnautica, AC Origins, AC Odyssey, Ghost Recon Wildlands amikkel játszottam, gépigényesebbek és még szerintem jól is néznek ki
0
0
0
0
Athis18 avatar
Helo!

Olyasmi szimuilátort keresek, ahol elég nagy mozgástér van. (TDU 2, Forza Horizon 3-4, Nfs Payback stb)
0
0
0
0
💬 2
Andor1997 avatar
@Athis18: Helyesbítés:Amit te keresel ,az nem szimulátor! 😃
De hasonló címek: The Crew bár abból inkább 2. rész,lehet más is van ,ami hasonló lenne ,de nem jut eszembe most.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Athis18: Dakar 18
Guts and Glory
Wreckfest
Project CARS 2
Spintires: MudRunner
MX vs ATV All Out
Mad Max
Ridge Racer Unbounded
BeamNG.drive
Need for Speed Undercover
Assetto Corsa
BAJA: Edge of Control HD
Euro Truck Simulator 2
CarX Drift Racing Online
DiRT 4
Street Racing Syndicate
0
0
0
0
berci96 avatar
Sziasztok, nemrég birtokomba került egy régebbi laptop leírom hogy mi van benne:
Fujitsu Siemens AMILO Pro
Intel Pentium M735 1.7 GHz proci
1.5 GB ram
Intel i915GM vga
Tudtok mondani néhány játékot ami elfut rajta? lehet ismert, kevésbé ismert, igazból bármi, csak ha már hozzám vágták akkor ki akarom használni nosztalgia számítógépnek 😀
0
0
0
0
💬 4
Gyrger72 avatar
@berci96: Unreal Tournament 2004
Halo 2
Turok
Quake 4
Grand Theft Auto III
Mercenaries 2: World in Flames
S.W.I.N.E.
Beyond Good and Evil
RC Cars
0
0
0
0
berci96 avatar
@Gyrger72: Köszi szépen
0
0
0
0
no avatar
@berci96: Haegemonia, C&C Generals és ZH kiegje, C&C Red Alert 2, Dark Messiah of Might and Magic, ANNO 1701, Worms 3d, Sims
0
0
0
0
berci96 avatar
@Palanova: Köszi szépen
0
0
0
0
bukta2 avatar
Ha valaki egy nagyon jó kaland játékot szeretne a sima Tomb Raider 2013 most csak 900FT Steamen... ami vicc kategória. nagyon jó játék! teszem mellé a folytatás a Rise of the Tomb Raider is csak kb 3500-4000ft ammi megint csak vicc... 😀
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@bukta2: Remek, köszönjük.
0
0
0
0
feriking avatar
core i7 2670qm 8 gb ram,vga; geforce gt 630m. Sziasztok...erre milyen játékot ajánlatok?
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@feriking: 2011 körülieket vagy alacsony gépigényűeket:
Anno 2070
AC 2 és két kiegje
Bastion
Civilization 5
Wh40k: Dawn of War 2
Lego Star Wars 3
Magicka
Mass Effect 1-2
CoD MW 1-3
Portal 1-2
Star Wars The Old Republic
Star Trek Online
Wh40k: Space Marine
Steel Ocean

hja, és egyik sem full grafikán.
0
0
0
0
FDave94 avatar
@Palanova: 😆...az Ac 2 simán mehetne maxon, ahogy a Portal 1 is és a Mass Effect 1-2 , és a CoD Modern Warfare 1 is. Ezenkívül ajánlom még neked a Far Cry 3-at (na azt tényleg nem maxon) és a Bioshock 1,2-t.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Valaki tudna nekem ajánlani valami komoly játékokat ? Szabadon járkálos érdekelne inkább!!😃
Gépigény:
Ram:16GB
VGA:GeForce 1060 6GB
CPU:AMD Ryzen 5 2600
Előre is köszönöm a segítséget !!😀
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@ludiboss: Sok szabadon járkálós van, nem tudom mit próbáltál eddig, vagy milyen stílust keresel pontosan.
Watch Dogs 1, Division, Ghost Recon Wildlands, AC 2 és két kiegje, AC 3, AC Black Flag, AC Rogue, AC Unity, AC Syndicate, AC Origins, AC Odyssey, Skyrim, GTA3, GTA VC, GTA V, Mass Effect Andromeda
0
0
0
0
Athis18 avatar
Sziasztok.
Olyan játékot keresek, amelynek van némi története, és nem 1-2 órás a story-ja. (pl. Witcher sorozat)

Köszi
0
0
0
0
💬 5
no avatar
@Athis18: Ebből sok van, de valami stílus nem ártana, pl scfi mehet?
Mass Effect 1 (15 óra)
Mass Effect 2 (24 óra)
Mass Effect 3 (24 óra)
Star Wars Knight of the old Republic (30 óra)
Star Wars The old Republic (8 kaszt történet, kasztonként kb 15-20 óra)
Subnautica (20 óra)

nyomozós:
Life is Strange 1 (20 óra)

FPS:
Half-life 1, Red Faction Guerilla, Singularity, Titanfall 1-2 (Titanfall 2 kb 8 óra)

TPS:
Watch Dogs 1 (20 óra)
Division 1 (40 óra)
Ghost Recon Wildlands (45 óra)
Assassinss Creed teljes sorozat, egyiket sem nyomod végig 2 óra alatt:
AC 2 + 2 kieg(20 +15 + 12 óra)
AC 3 (15 óra)
AC Black Flag (20 óra)
AC Rogue (20 óra)
AC Syndicate (25 óra)
AC Origins (50 óra)
AC Odyssey konkértan 90 óra

GTA5 (30 óra)
Grim Dawn (45 óra)
Warhammer Dawn of War 1 (12 óra)
Warhammer Dawn of War 2 (22 óra)
Warhammer Dawn of War 3 (15 óra)
Supreme Commander 1 és kiegje (14+19 óra)

innen tudsz játékidőket nézni:
[LINK]
0
0
0
0
FDave94 avatar
@Palanova: Black Flag 20 óra? Come on... Minimum 50 órát belelehet ölni abba a játékba.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Athis18: Nem a nyers méret számít, hanem az, hogyan használod ki.
Fallout 4 és The Elder Scrolls V: Skyrim

Jó szórakozást! 😀
0
0
0
0
xymano avatar
@Athis18: Dragon age origins
A 2 nekem nem tetszett
A 3 át meg még nem játszottam
Witcher nél nem jobb a dragon age origins viszont jó story jó karakterek
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@Athis18: Fallout sorozat 3,3 New Vegas,4
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció