Playstation 4 (PS4)

Szerző: MoRT2165, 2013. February 21., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 922
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Gyrger72 avatar
Sziasztok!
PC-s játékokhoz, filmnézésre jó a PSVR, vagy érdemesebb a használt PC-s VR-ok között szétnézni?
0
0
0
0
💬 3
Moon_Breaker avatar
@Gyrger72: A PSVR sokkal olcsóbb mint az Oculus vagy Vive de nyilván okkal : [LINK]
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Moon_Breaker: Oculust vagy Vive-ot érdemes az érzékelők nélkül megvenni (csak a headsetet)?
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Gyrger72: Hát akkor max VR \ 3D filmekhez tudod használni vagy néhány (majdnem szó szerint 1-2 PC -s játék ami támogatja a 3D -t)
0
0
0
0
maestro86 avatar
Jó napot mesterek. Szeretnék tanácsot kérni ssd szeretnék venni a ps4-be de nem tudom hogy milyen és hogy mekkora kapacitású lenne jó, sok játék nem szokott rajta lenni most 3 van rajta az Assassins Creed Odyssiy van rajta és hát elég lassú a betöltés ezért gondoltam hogy beszerzek egy ssd. Néztem videókat elvileg az újratelepítés nem tűnik olyan vészesnek ezt itthon is megtudom csinálni. Remélem tudtok nekem segíteni.
0
0
0
0
💬 2
sudosu avatar
@maestro86: Konkrét tanácsot nem tudok neked adni, de azt vedd figyelembe mielőtt választánál, hogy vannak játékok amik 60-70GB-t is elkérnek. Annyit biztosra tudok mondani hogy 250GB alattit semmikép ne vásárolj. Ha eldöntötted hogy kb mennyi helyre lenne szükséged, akkor én tudom javasolni a Samsung SSD-ket, igaz drágábbak, de tartósabbak is lesznek, meg ugye van rá garancia.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@maestro86: Én egy 1TB -os Crucial SSD -t vettem a PS4 Pro -ba, pl. Horizon:ZD -nál eléggé érzékelhető a sebesség. (kb. 3 -4X gyorsabban tölt be)

De jó ha tudod a régi és slim PS4 SATA interfésze nem igazán használja még ki az SSD teljes sebességét, csak a Pro.
0
0
0
0
KENI07 avatar
sziasztok cserélném garis ps 4 pro mat két karral 3 eredeti játékkal plussz sapphire nitro rx 580 8 gb os karimat 1080 ti re.a kartya bányász mentes
[img]IMG_20190605_184929[/img]
0
0
0
0
💬 2
KENI07 avatar
@xCube: Köszi.Már el el van biznyákolva 😀
😊
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok van valakinek ötlete hozzá, hogy mért akad baromira a ps4 menüje, ha fent vagyok a networkon?? ez normális?? laggosnak tűnik... ha nem vagyok kapcsolodva rá akkor oké....
0
0
0
0
💬 1
kmetovics avatar
@Rammstein32: Nekem is szokott akadni, de csak amikor bekapcsolom a PS-t. Ha gyorsan pörgetek az egyik irányból a másikba, akkor szokott leginkább, de akkor is csak be-beakad fél secre. Meg amikor manuálisan nézem meg, h van-e valamelyik gamehez patch. Na az elég idegesítő tud lenni, amikor lépnék lefelé párat és nem a frissítésre lépek rá a beakadás miatt, hanem valami másra. Kicsit frusztráló tud lenni 😆
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok szerintetek melyik gamet érdekes megvenni? Mortal 11, vagy assasin creed 3 remastered ?
0
0
0
0
💬 1
xCube avatar
@Rammstein32: Ez abszolut attól függ, hogy mivel szeretnél játszani. Két teljesen különböző stílus, két teljesen különböző játék. Nem lehet őket összehasonlítani.
0
0
0
0
gigazte avatar
Amúgy csak engem zavar a Days Goneban a felirat? Szerintem túl lent van, és nagyon kicsi is a font, szóval valami beállítási lehetőséget rakhattak volna bele...
0
0
0
0
💬 5
Moon_Breaker avatar
@gigazte: Milyen felirat ?
0
0
0
0
maestro86 avatar
@Moon_Breaker: Szerintem mivel magyar felirat is van hozzá arra gondolhatott. Amugy engem is zavar ezzel nem vagy egyedül nemtudom lehet majd állitani
0
0
0
0
gigazte avatar
@maestro86: Igen az ingame beszélgetések feliratára gondoltam.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@gigazte: Ja arra a God of War -nál is panaszkodtak, peccselték is hogy lehessen állítani a pozicióját meg méretét ha jól emlékszem.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Moon_Breaker: Igen jól tudod. Ameddig nem peccselték, úgy néztem a szöveget, mint a másnaposokban lévő csávó a kis papírcetlit KB 😀
Amúgy azt jó tudni, h ebben is olyan kicsik lesznek a feliratok. Remélem, mire elkezdem kijátszani, orvosolni fogják.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Hát nemtom én megveszek minden ps4 exlusive ot amire aztgondolom hogy huh ez jó lesz biztos ezt sem mondom rossznak de ez a zombie őrület már kezd az agyamra menni... kitalálhatnának már valami újat... :/ ezért nem is vettem meg ezt sem mert már elegem van a hentelésből, most a crash team racing et várom abba lesz egy pár ezer órám az biztos! 😆
A kijövetele előtt felvehetnétek páran akik gondolják h megveszik 😉 én tuti megveszem első nap dobozosan!
0
0
0
0
💬 4
xCube avatar
@bukta2:
én tuti megveszem első nap dobozosan!


Szerintem azt buktad, 26. -án megjelent.
0
0
0
0
gigazte avatar
@xCube: Crash Team Racingre írta az a sort.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gigazte: Igen! 😉 bocs ha félreérthető voltam 😃 bár ahogy olvasom érthető volt 😆
0
0
0
0
xCube avatar
@bukta2: Sorry, my bad.
0
0
0
0
xymano avatar
Na srácok milyen lett a Days Gone?
0
0
0
0
💬 3
gigazte avatar
@xymano: Nekem bejön az első 5-6 óra alapján, bár lehet azért, mert alapból szeretem a zombis játékokat! Az első napi patch megoldotta a laggot, szóval teljesítménybeli probléma sincs vele! 😃 Szerintem szép a grafika, és fluid a játékmenet, bár a gunplayt egy kicsit szokni kell eleinte! Egyedül az animációkkal nem vagyok teljesen kibékülve, főleg a közelharci fegyverek használatánál érződik gagyinak, de ez legyen a legkevesebb! 😃 A történet az elején összecsapottnak tűnik, de ez szerintem ha tovább játszok, akkor jobb lesz. Szerintem hangulatos játék lesz, eddig legalábbis beszippantott.
0
0
0
0
nesh019 avatar
@xymano: eddig elég jó a hibáival együtt tetszik.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@xymano: Kurrr*ajó ! 😆
0
0
0
0
xymano avatar
Hello
Az lenne a kérdésem, hogy vettem egy hdmi vga átalakítót mert rá szerettem volna kötni a monitoromra a Ps4 et de csak fekete képet kapok.
Lehet rosszul gondoltam és nem lehet így rákötni a monitorra?
A ps en beállítottam az automatikus felbontást a monitor max felbontása 1366x768, ha 1920x1080 ra állítom PC n akkor van kép csak ki írja, hogy nem ez a alapértelmezett felbontás.
0
0
0
0
💬 2
Moon_Breaker avatar
@xymano: [url]https://www.google.hu/search?rlz=1C2ASUM_enHU772HU772&source=hp&ei=P8y6XKyhBPCSmwWKibjYDA&q=ps4+to+vga+monitor+black+screen&oq=ps4+to+vga&gs_l=psy-ab.1.1.0i203l5j0j0i203j0i22i30l3.1711.5909..8119...0.0..0.85.800.11......0....1..gws-wiz.....0..35i39j0i131.1TZFPDu8qn0[/url]

0
0
0
0
xymano avatar
@Moon_Breaker: Köszi
Megnézem majd így is
0
0
0
0
xCube avatar
A Sony hivatalosan is beszélt végre a következő PlayStation hardveréről:
[LINK]

8 Ryzen 2 mag, ray tracing képes Navi IGP, SSD, optikai meghajtó és visszafelé kompatibilitás!

Utóbbi egyértelművé tette, hogy nem veszek PS4 Pro -t.
0
0
0
0
💬 6
xymano avatar
@xCube: Remélem ha lesz a pókembernek folytatása azért az még kilyön Ps4 re, na meg a God of war
0
0
0
0
maestro86 avatar
@xymano: Szerintem biztos hogy nem csinálnak olyat hogy mostanntol csak ps5 re adnak ki játékot azért nem mindenki teheti azt meg hogy csak ugy cserélgesse a konzolt. De majd egyszer ha lessz lehetöségem én is biztos lecserélem.
0
0
0
0
xymano avatar
@maestro86: Hát ha nem lesz nagyon drága és jó árban el tudom adni a ps 4 et és tényleg lesz visszafele kompatibilitás akkor én is beszerzek majd egyet.
0
0
0
0
xCube avatar
@xymano: Az új PS nem fog egyik pillanatról a másikra megjelenni. Talán egy év múlva. Addig minden PS4 -re fog jönni és az új konzollal sem szüntetik meg a régebbi támogatását. Ez sosem volt máshogy.

kilyön


Ez most tényleg komoly vagy direkt csinálod?
0
0
0
0
xymano avatar
@xCube: Az gyönyörű, nem tudom, hogy hoztam össze.
0
0
0
0
kolbaszkarika avatar
@xCube: Eléggé várom, pedig éppen hogy 1 hónapja vagyok "konzolos".
Amire még kíváncsi leszek, hogy egy ennyivel erősebb hardverrel hogyan fog muzsikálni a PSVR, mert ugye a mostani headset kompatibilis marad. Ahogy olvasgatom, a sima 4 meg a pro között is hatalmas különbség van VR-ban. Mondjuk gondolom jön majd hozzá abból is új verzió.
A ray tracing szerintem nem lesz túl rózsás, de gondolom csak opcionális lesz. Az SSD-nek örülök, mert pc-ről váltás után az egy elég nagy differencia volt.
Engem már elvett a Sony az nVidiától meg az Inteltől, az tuti😃
0
0
0
0
xymano avatar
Hello
Az lenne a kérdésem, hogy haverom eladta a Ps4 ét és nekem adta a profilját játszottam 2 órát de mikor megint játszani akartam akkor nem tudtam folytatni mert nem mentette el.
Arra van valami mód hogy letöltöm a profilján a játékot és az én profilomban játszok a játékkal?
Vágy legalább elmentse az ő profilja az én gépemen a játékot.
Nincs előfizetésem és nem is hiszem hogy lesz.
Már ha számít ez
Szer.: sikerült
0
0
0
0
maestro86 avatar
Sziasztok hétvégén keresgéltem a neten hogy lehetne ps4-re bill. egért használni fps játékoknál és rá találtam erre a termékre hama speedshot valaki aki jobban járatos a témában megtudná nézni hogy milyen a termék és hogy megéri beruházni nekem kellene de vaktában nem akarok venni ha nem müködne normálisan. A segitségeteket elöre is köszönöm további szép délutánt mindenkinek.
0
0
0
0
💬 5
bukta2 avatar
@maestro86: Hali, youtube on nézz szét ha van kedved, hátha találsz róla valami ismertetőt, 1 próbát megérhet
0
0
0
0
maestro86 avatar
@bukta2: Nézegetem találtam is pár videot de mondom megkérdezem itt is hátha valaki használ hasonló terméket. Nem olyan vészes kontrolerrel játszani mondjuk az assassins creedeket mindig azzal játszottam pc is de fps lövöldözösnél nekem jobban kézre esik. Azért köszönöm a válaszod.
0
0
0
0
xCube avatar
@maestro86: Bármilyen átalakítót is választasz arra készülj fel, hogy nőni fog az input lag, illetve nem úgy fog működni, mint ahogy azt PC -n megszoktad.
0
0
0
0
maestro86 avatar
@xCube: Köszi az informáciot akkor elgondolkozok hogy lehet meg se éri ha nem nyújt teljes élmény. Mégegyszer köszönöm mindenkinek aki probált tanácsot adni.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@maestro86: azért vagyunk hogy ha tudunk segítünk 😉
0
0
0
0
maestro86 avatar
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy egy sima billengyüzet egér tudnék használni a ps4 most játszom a far cry 5 és nekem nagyon kellene néztem videokat és elvileg csak rá kell dugni a ps felismeri csak nem tudom hogy kronkrétan ez a játéknál müködik vagy nem nektek van ezzel kapcsolatban bármilyen tapasztalat vagy használtok is esetleg ajánlotok egy bill egeret hogy ezzel biztos menni fog azt megköszönöm további szép estét mindenkinek.
0
0
0
0
💬 2
kolbaszkarika avatar
@maestro86: A Far Cry 5 nem támogatja a billentyűzet+egér kombót. Meg lehet oldani egy 119£-os XIM adapter nevű cuccal. Ajánlani azért nem ajánlom, mert nem találkoztam még vele személyesen. De létezik.
0
0
0
0
maestro86 avatar
@kolbaszkarika: Köszi a választ akkor probálom megszokni de nem lesz egyszerü.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok!
PS NOW szolgáltatást, hogyan tudnék vásárolni az alábbi oldalon?
Fontos lenne, előre is köszi!

https://store.playstation.com/en-us/product/IP9101-NPIA90010_01-PSNOWSUB01MO0000
0
0
0
0
💬 1
xCube avatar
@Gyrger72: Csak US accounttal.
0
0
0
0
GabZkp avatar
Üdv.

Szeretnék vásárolni 1 monitort.
Egyik HDMI részét a számítógépnek másik HDMi részét PS4-nek szeretném használni.
Kinéztem egy monitort ami tetszik is.

https://www.acershop.hu/acer-laptop-termekek/acer-monitor/acer-nitro-rg240ybmiix-23-8-quot-umqr0ee009/9958/

Ez lenne az! 😀

50 cm ről nézem a monitort tehát elég közel ülök hozzá.
Ezért gondoltam hogy elég a 24 colos is. Van rajta Jack bemenet tehát a hangot is megtudom oldani.

Mit gondoltok jó választás? 😀
0
0
0
0
💬 1
xCube avatar
@GabZkp: Szerintem nem rossz, PC -hez is megállná a helyét az alsó közép gamer kategóriában.

Az audio out ami fontos neked, ha külső zajkeltőt akarsz rákötni és az is van rajta.

A méret dettó ideális a megadott távolságról.
0
0
0
0
ors11 avatar
Sziasztok!
Szerintetek megéri a The Last of Us a 4500 forintot és a Uncharted: The Lost Legacy a 6000 forintot?

tetszik ez az emag....azóta már egy 1000-el felment a the last of us, pedig 3 óra nem telt el 😀😉

15 percel később el is fogyott, szóval maradt az uncharted 6k-ért 😃 Remélem nem okoz majd csalódást 😃
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok!
Egy PS4 Fat -ért szerintetek jó ár a 65k?
0
0
0
0
💬 2
Moon_Breaker avatar
@Gyrger72: Jó ár, HardverAprón is kb. 60 -65 körül mennek manapság garival.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Gyrger72: Kb 2-2.5 éve én is 60k ért vettem 3 játékkal meg 2 új karral használtan
0
0
0
0
xymano avatar
Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy ha megveszem a metal gear survive t akkor ahhoz kell a PS+ előfizetés, hogy tudjak is játszani vagy lehet az nélkül is. Azért kérdezem mert az ha jól tudom csak online lehet játszani.
Esetleg aki játszott vele annak mi a véleménye a játékról?
Teszteket néztem/ olvastam de azért még nem győzött meg teljesen. Nem vagyok egy nagy játékos csak néha néha ülök le a PS elé.
0
0
0
0
GabZkp avatar
Sziasztok.

Mi a véleményetek erről a monitorról? PS4-hez használnám. ( Hangszóró van benne).

https://www.arukereso.hu/monitor-c3126/acer/kg241p-um-fx1ee-p01-p426425901/#termek-leiras

https://www.arukereso.hu/monitor-c3126/asus/vg248qe-p140476456/#
0
0
0
0
💬 7
bukta2 avatar
@GabZkp: Milyen véleményre gondolsz? 😃 próbáltuk e vagy hogy érted? Ha van benne hangszoró meg persze jack kimenet hozzá mert a gyári hangszórók egy monitoron az nen sok mindent ér,én a helyedbe egy jack kimenetes monitort vennék,jobban járnál, de ha ezen van akkor teljesen megfelel 😉
0
0
0
0
GabZkp avatar
@bukta2: Szia. Köszi az infót. Kinéztem egy másik monitort hozzá! 😀

https://oaziscomputer.hu/termek/7570/acer-nitro-vg270bmiix-umhv0ee001?gclid=Cj0KCQiA37HhBRC8ARIsAPWoO0yHEUQFBR4Xn806pO-pUByl5NZSkNbCfcw3WA5VYdh8q9v26ytrXn8aAkYBEALw_wcB

Ez lenne az.
Ez 27-es
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@GabZkp: De PS4 -hez miért vennél egy 24 -es monitort ?

100 -ért már kapsz majdnem kétszer akkora TV -t amin azért kicsit jobb konzolozni. 😀

Spoiler!
Én játszottam a PS4 Pro -mmal 32 -es monitoron , de a 43 -as TV -hez képest ég és föld.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Moon_Breaker: igen, én is tv-n használom már, régen én is a monitorra kötöttem de hát egy konzol az TV-n a legjobb ez tény!
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@bukta2: Nem vitás, monitornak van a legszebb képe de hát azért játéknál jobb a nagy felület.

Én is 120cm re ülök a 43 -as TV -től és borzalmasan nagy élmény így bármelyik játék még 1080p -ben is, főleg nagyobb felbontáson. 😃
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Moon_Breaker: Azért monitorban is akad szép nagy. 😀
Példa rá ez:
[LINK]
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Gyrger72: Nyilván csak az illető 90ezer körüli 24 -es monitorokból válogat , úgy hogy gondolom nem 250ezer HUF a keret rá...
0
0
0
0
gigazte avatar
Azt nem tudja valaki, hogy mitől lehet az a probléma, hogy senkinek sem tölti be a profilját a ps4-emen? Akármelyik barátomét, vagy a sajátomét szeretném megnézni csak a végtelenségig tölti "Várj" felirattal... Napok óta ezt csinálja! Valaki tapasztalt már hasonlót? A store szerencsére még működik! 😊
0
0
0
0
💬 3
bukta2 avatar
@gigazte: nem mostanában volt bekapcsolva a Ps4-em talán még mikor toltam a Spyro-t (de ugye közben kijött a ROE és azóta ha játszok akkor az pörög, így a Spyro és minden más is félbemaradt,de persze eljön az idő amikor kipörgetem őket 😀 )
szóval amikor még Spyro láz volt akkor asszem nekem sem töltötte be őket, de nem vagyok 100%-ig biztos benne.Mondanám hogy ránézek de nincs hangulatom hozzá hogy benyomjam szegény PS-t 😆 de ha nagyon kíváncsi vagy akkor megnézem nálam is van e hasonló
0
0
0
0
gigazte avatar
@bukta2: Utólag megkérdeztem egy másik barátomat, és nála is jelen van ez a hiba, szóval úgy gondolom, hogy a legújabb update után történt valami. Mondjuk érdekes módon csak a ps pluszos barátaimnál van ez jelen, mert akiknek nincs plussza, azoknak betölti.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gigazte: nekem nincs és nem is volt 😃 tehát akkor valszeg nálam megy
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Vettem egy ps pro-t, de néha belaggol a lejátszás és mikor szöglet van a Fifa 19 ben. Demo a rossz szerintetek? Mert kétlem, h gyenge lenne hozzá a ps-em.
0
0
0
0
GabZkp avatar
Sziasztok.

Eddig anyám TV-jén játszottam. Az egy FULLHD-s LG LED TV 81 cm-es. Nagyon szép képe van. Játékoknál csak táltottam a szám.
Nos mivel voltak néha konfliktusok hogy ki használja így elhatároztam hogy veszek egy TV-t magamnak.
Vettem egy Philips HD Ready LED TV-t 80 cm-es. De olyan mintha rosszabb lenne a grafika egy kicsit meg a színek sokkal szebbek voltak az anyám TV-jén.

720p és az 1080p között nagyon sok külömbség van? Grafikaliag is?
Ha igen mik azok?

Köszönöm előre is a válaszokat!
0
0
0
0
💬 2
maestro86 avatar
@GabZkp: Hát igen elég nagy a különbség a full hd és a hd ready közt meg a márka se mindegy az lg sokkal szeb a képe mint a philipsnek a ps4 is inkább a full hd- re let kitalálva jobb lett volna inkább egy olyan tv venni ami full hd. Nekem is a régi monitorom hd ready volt utanna vettem egy full hd es iszonyat hogy mennyi a külömbség. Esetleg ha kitudnád cserélni egy full hd lehet hogy jobban járnál.
0
0
0
0
FaLchioN avatar
@maestro86: Valóban, a felbontás nem mindegy, viszont az sem, hogy milyen panel van a TV-ben. Élen jár a Samsung és az LG, ezen két gyártónak vannak a legszebb kijelzői. 32 colosból tudom ajánlani:

[LINK]
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
bukta2 avatar
gigazte HIVATALOS!!! 2019 Junius 21.-én jön a felujjított Crash Team Racing amiben lesz Online móka is,új pályák/animációk stb, hát már ma előrendelem!!! 😆 atya ég... hatalmas játék!
0
0
0
0
💬 2
visor261 avatar
@bukta2: Crash Bash mikor jön?
0
0
0
0
gigazte avatar
@bukta2: Várom már! 😃
0
0
0
0
GabZkp avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
maestro86 avatar
@GabZkp: Nekem ugyan ez a monitorom van amit neztel es tokeletesen megvagyok vele elegedve a kep nagyon szep rajta nekem a pc es a ps4 erre van rakotve a ps4 hdmi-vel a pc meg sima vga csatlakozoval igy kenyelmes valtani kozte egy gombnyomas. Csak ajanlani tudom ezt a monitort.
0
0
0
0
maestro86 avatar
Azt szeretnem töletek megkerdezni hogy a ps4 lehet blu-ray filmeket nezni vagy dvd.
0
0
0
0
Payphoner avatar
Sziasztok!

Sajnos a baráti körömböl senkinek nincsen ps4, es örülnék ha találnék pár embert aki szivesen jatszana velem. Pl GTA5, Siege, Fifa 19, Black ops4.

Akinek esetleg lenne kedve egy 20 évessel egy-egy délutánt az online világban tölteni az irjon egy Privatot nyugodtan, köszönöm.
0
0
0
0
no avatar
Üdv!

Megéri most venni ps4 pro-t? Black friday után kb mennyi lesz az ára?
0
0
0
0
ors11 avatar
Hát srácok ez a Bloodborne egyszer nem semmi. Nem tudom lerakni, de a teljesség igyénye nélkül Rettenetesen fel tud b*szni 😃 de valami kegyetlenül... nem Dark Soul-szoztam soha, de teljesen más szinten van, mint a többi játék, nehézség terén. Na meg annyira de annyira nem rág a szádba semmit, hogy rendesen a TheVR végigjátszását kellett nézzem többször is, hogy rá jöjjek mi alapján kell a pályákon haladni 😀😉 2 nap alatt leütöttem két boss-t de az idegeimbe belevert vagy 5 évet 😃
0
0
0
0
💬 3
Moon_Breaker avatar
@ors11: Én is pontosan így voltam vele, kivéve hogy én nem néztem semmi videót segítségként így sokkal *opatósabb volt de az élvezet is nagyobb volt mikor végre legyaptam egy bosst.

Aztán elkezdtem a DS3 -at és az is ugyanígy megfogott. 😀
0
0
0
0
ors11 avatar
@Moon_Breaker: A videót nem a bossok miatt nézem, hanem hogy hol vannak a shortcut-ok meg merre is kell menni, meg mire is jók a különböző tárgyak, mert ez az első ilyen típusú játék amivel játszodtam eddig és semmit nem segít a játék. Na meg arról nem is beszélve, hogy ps4 slimen beesik 20 fps alá is a kedves játék elég rendszeresen. ( 144Hz után ez erőst zavaró tud lenni 😆 )
A 3ik bossnál járok, de csak most tudtam meg, hogy be lehet hívni a templomba azokat akikhez bekopogtattál és majd buffolnak vagy mi 😃 Egyszóval a RDR2 is félre lett rakva, mert ez elsőre sokkal összetettebb egy egyszerű kaszabolós farmolós játéknál.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@ors11: Én anno ezt a DS 3 után kezdtem el. Hát mit ne mondjak elég sok különbség van a 2 játék között, gondolok itt a nehézségre is. Pl ebben, ha elfogytak a vial-ök, akkor mehetsz azokat farmolni, mivel itt nincs a lámpánál újratöltés, meg azonnal fegyver javítás sem. Meg annyi minden van útban dodge közben, h az valami vicc. Ebben nem lehet rommá törni a legtöbb tereptárgyat. Ennek a világa jóval sötétebb, meg a szörnyek, amik benne vannak, vmi iszonyat betegre sikeredtek. Na meg ott vannak a bossok. Nem annyira nehezek, de azért vannak benne idegesítőek. Pl nekem egy kedvenc bossom nincs benne, max Gherman, meg a Shadow of yharnam. A dlc bossok közül meg ami nagyon tetszett, az a lady maria volt. Abban a dlc-ben mire megöltem a bossokat, te jó ég. Pl kos-t, meg lawrence-t. Szószerint remegett a kezem, mire megöltem mind2-őt.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Helo, gondoltam szólok aki esetleg nem látta volna, brutálus leértékelések zajlanak ps store ban! Most vegyétek a játékokat mert viccesen nevetségesen alacsonyak az árak... pl az új spider man 35€... 70€ helyett és ez csak egy a sok közül! Horizon megint csak 20€ GTA V 20€ stb stb stb...
0
0
0
0
💬 4
gigazte avatar
@bukta2: Spider-Man letudva, már az első napon lecsaptam rá! 😆 A Red Dead Online mellett tökéletes lesz az ünnepek alatti időszakra.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gigazte: Hát bakker ez a Spyro nagyon ajda! 😃 nagyon jó game.
0
0
0
0
gigazte avatar
@bukta2: Na legalább akkor elmondható, hogy a Crash után egy újabb jó remaster készült! 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gigazte: Már csak egy CRT Racing kellene és egy multiplayer bele szintekkel és más semmi! 😃
0
0
0
0
GabZkp avatar
Sziasztok.

Mi a véleményetek a psngames.org oldalról?
Vásároltok itt játékot? Mennyire éri meg?
Itt ugye nem kódot kapsz hanem egy felhasználót ahol letudod tölteni a játékot a tiédre és úgy tudsz játszani.
Bf 5 12,000 ft szóval olcsó.
Megéri innen venni?

Köszönöm előre a válaszokat.

Esetleg ha tudtok más oldalt ahol jó áron vannak játékok azt megköszönném! 😀
0
0
0
0
💬 1
xCube avatar
@GabZkp: Üdv!

Én olyan helyről nem vennék játékot, ahol felhasználót kapsz és nem kulcsot. Több mint büdös. Azt az egy játékot így eladják többszázszor.
0
0
0
0
Payphoner avatar
Sziasztok!

Sajnos a baráti körömböl senkinek nincsen ps4, es örülnék ha találnék pár embert aki szivesen jatszana velem. Pl GTA5, Siege, Fifa 19, Black ops4.

Akinek esetleg lenne kedve egy 20 évessel egy-egy délutánt az online világban tölteni az irjon egy Privatot nyugodtan, köszönöm.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Na,csak nem bírtam ki, ma a media marktba portyáztam és csak a kosárba landolt a spyro is a sok más minden mellett 😆
0
0
0
0
💬 6
gigazte avatar
@bukta2: Akkor jó játékot kívánok hozzá! 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gigazte: Köszi! Nagyon jó játék! 1 órát kb már bele vágtam az első részbe,hozza a régi kis hangulatot,gyorsan mennek a percek 😉 majd egyszer pótold a jövőben te is!
0
0
0
0
gigazte avatar
@bukta2: Természetesen pótolni fogom. 😃
0
0
0
0
Lizard avatar
@bukta2: Én hamarosan végig érek az 1. részen, mintha újra gyerek lennék, rég élveztem ennyire játékot. Igazi nosztalgikus pillanatokat élek át közben, ez a game még ma is egy igazi csoda 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Lizard: Ahogy mondod!
Anno ps 1 hez voltak eredeti demo CD-k és azon volt egy Spyro demo, rongyá játszottam, vagy 200 szor végig vittem azt a demot 😃 egy élmény lesz ha elérek ahhoz a részhez és fel elevenedik majd a retro érzés!
Mert nem tudom melyik részben lesz az a demo részlet,de szerintem a 3 ból merítették. A trailerbe is benne volt az a pályarész ahol ilyen gyertya "szörnyeket* kell ölni,eszméletlen hangulatos egy játék!
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Én is elég nehezen bírom ki, h ne vegyem meg 😀 Sajna nem sok idő lenne rá. Most úgy is a RDR2 megy nálam. Azzal meg elleszek jódb-ig. Na meg még ott van a spiderman dlc-je, bár az nagyon rövid lett. Meg most jön majd 20-án a 2.dlc.
0
0
0
0
maestro86 avatar
Sziasztok egy olyan kerdesem lenno hogy szoktatok hasznalt jatekot venni hivatalos boltbol nem kez alol velemeny tapasztalat erdekelne hogy megeri vagy nem.
0
0
0
0
💬 1
Gyrger72 avatar
@maestro86: Nincs PS4-em de szerintem megéri, főleg ha jó az ár.
Nézz szét itt: [LINK]
0
0
0
0
ors11 avatar
Sziasztok!

Leárazások vannak és gondoltam lecsapok 1-2 jobb játékra. Ezek közül ti melyiket ajánlanátok? Kettőt vennék meg egyenlőre szerintem.
Uncharted 4: A Thief's End PS4 4800 forint
Final Fantasy XV Day One Edition PS4 2700 forint
Until Dawn PS4 4800 forint
Bloodborne Game of the Year Edition PS4 4800 forint
NieR: Automata PS4 6200 forint

Eddig a Witcher 3, God of War, Red Dead Redemption 2-be toltam bele több tucat órát, vagy vittem ki 😃
0
0
0
0
💬 16
Andris18 avatar
@ors11: Bár nincs ps4-em és csak bár walktrought láttam(ha így is számít a véleményem) de az uncharted es a final fantasyt mondanám már csak a látványa miatt. A másik kettő nekem nem tetszik.
A nierrel játszottam pc-n controller, de nekem túl szürke volt és unalmas, bár lehet hosszútávon érdekes a történet az androidok érzéseiről.
0
0
0
0
gigazte avatar
@ors11: Na hát ez egy hosszú válasz lesz, mert kb. az összessel játszottam már, és azt kell mondjam nehéz döntés előtt állsz! Ha a szívemre hallgatok, akkor egyből az Uncharted 4-et, és a Bloodborne-t mondom, mert ez a két játék tetszik a legjobban a felsoroltak közül!

Próbálom kicsit tagolni, hogy jobban átlásd:
- Az Uncharted 4-nek nagyon jó a története, és elég erős, szerethető karakterekkel dominál, arról nem is beszélve, hogy a párbeszédek rendkívül jók! 4800-ért ajándék a játék! Én a PS4-el vettem együtt, és azóta a játék megvetette velem az összes többi részt is, szóval ösztönzőleg is hatott! 😆
- A Bloodborne-nak van egy megmagyarázhatatlanul jó atmoszférája, ami játszatja magát! Ha szereted a kicsit hardcoreabb játékokat, akkor egyszer mindenképpen szerezd be. Bőven több New Game+ -ot is megérdemel, mert van olyan jó, mint a Dark Soulsok!

Akkor jöjjön a többi:
- Az Until Dawn-t 3x kijátszottam, így ez is jó játéknak mondható. Bár mivel ez egy interaktív filmnek hat, és az összes befejezés ugyanazzal a lezárással végződik(csak más emberek élik túl) ezért igen repetitív! Bevallom a platina miatt játszottam ki ennyiszer, és utána adtam is el a játékot. Jó a hangulata, a karakterekkel sincs gondom, és a régi jó horrorfilmekből veszi a kliséket, ami számomra jó hangulatot kölcsönzött neki. Viszont a többszöri végigjátszás után se nagyon maradt meg az a jó szájíz, amit például egy Witcher 3 után érez az ember!
- A Nier nem az én világom.
- Végezetül a Final Fantasy-t már az ára miatt is ajánlom, mert bőven több végigjátszást is megér!

Hol vannak ezek az akciók amúgy?
0
0
0
0
ors11 avatar
@gigazte: Romániában vannak 😀 A sok kamu black friday közül legalább az ilyen apróságok igaziak. ( igen...egyes boltokban, már most az van )
[LINK]
0
0
0
0
gigazte avatar
@ors11: Meg kell hagyni tényleg nagyon jó áron vannak a játékok. 😀
0
0
0
0
ors11 avatar
@gigazte: Végül a Final Fantasy, Uncharted 4 és a Bloodborne Game of the Year Edition lett 12 400 forintért 😃
Ez így elég korrekt lett 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
@ors11: Bőven jó üzletet csináltál! Egy darabig nem fogsz unatkozni! 😀
0
0
0
0
ors11 avatar
@gigazte: S még ott van a Rdr 2, Persona 5 és a Horizon Zero Dawn.....jeez ha nem szívna le életkedvből és erőből egy pár óra után egy game, biztos nem raknám ki a lábam a házból 2 hétig 😆
0
0
0
0
bukta2 avatar
@ors11: Uncharted 4! Azt én is mindenféleképp ajánlom! Hatalmas játék!
0
0
0
0
xCube avatar
@ors11: Ebből kettőt... . Uncharted 4 fix, hozzá még Until Dawn vagy Nier Automata. De igazából ez a te ízlésedtől függ. A Bloodborne is jó vétel, de eléggé izzasztó, a Final Fantasy pedig ennyiért nagyon jó ajánlat.
0
0
0
0
ors11 avatar
@xCube: Deus EX: Mankind Divided 1900 forint
TITANFALL 2 2200 forint
Ratchet and Clank 2800 forint

A románia emag oldalon...legalább a régi jó (jobbacska) játékok le vannak árazva 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@ors11: Na a Ratchet and Calnk az a másik baszó játék! Imádom!
0
0
0
0
gigazte avatar
@bukta2: Adom! Én is nagyon bírom! 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gigazte: Most meg a Spyro még csak hab a tortán! Nem vettem még meg de megfogom,lehet megvárom a fekete pénteket,bár kétlem hogy egyből akciós lenne de hátha!
0
0
0
0
gigazte avatar
@bukta2: Én majd a karácsonyt várom meg a nagy bevásárlással. 1-2 címet még be akarok húzni idén!
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gigazte: Na! Sorold! Szívesen olvasom mik érdekelnek 😉
0
0
0
0
gigazte avatar
@bukta2: Amit biztos megveszek az a Spider-Man, és a The Forest lesz. Érdekel még, de idén már nem veszem meg a Spyrot, valamikor be akarom pótolni a Shadow of the Colossust, és a The Order 1886-ot. Egyenlőre ennyi, de jövőre is jönnek jó címek!

Ami érdekelni fog a még meg nem jelent játékok közül az a Resident Evil 2, Metro Exodus, Days Gone, The Last of Us 2. Aztán majd kiderül, hogy ezek közül végül is mit/miket veszek meg! A szokásos 1-2 teljes árú játék vétel ilyen címek mellett szerintem jövőre is meglesz! 😆
0
0
0
0
Payphoner avatar
Sziasztok!

Most vettem meg PSN-en az új COD-ot és hát rettenetesen csalódtam. Tetszett videókon a játék meg minden de nekem teljesen élvezhetetlen. Még 24 óra sem telt el hogy megvettem, van lehetőségem vissza igényelni a pénzem vagy bármi hasonló? 21 ezer forint azért nem kevés ...
0
0
0
0
💬 2
gigazte avatar
@Payphoner: PS4-en tudtommal nincs rá lehetőség, hogy refundolj egy játékot. Persze javítsatok ki, ha tévednék!
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Payphoner: Akkor összehoztad azt a vásárlást 😆...
Hogy lehet kiadni 21k-t úgy hogy végül nen tetszik az adott játék... ha videókon tetszett akk a nálad ugyan mi volt a baj?! 😃
0
0
0
0
GabZkp avatar
Sziasztok.

Vásároltam egy Playstation 4 1 gb slim játékgépet. Működik tökéletesen.
Édesanyám TV-jén játszok. Néha észreveszek nagyon pici akadást 1-2 játékban.
Pl: Fifa 18 ban olyan mintha később reagálna a TV mikor passzolok vagy rá rúgok. Ha kidobom a labdát vagy szöglet van beakad egy kicsit a játék de nem zavaró annyira mert kevés időre. AC origins-nél is néha észreveszek kicsit akadást. De a FIFÁ-n a legészrevehetőbb.
De sok más játéknál pl BF1 vagy COD WW2 hasonló FPS játékoknál nincs baj.

Anyám TV-je: LG 32lf5800 FULL HD SMART 80 CM 2015-ös
0
0
0
0
💬 1
xCube avatar
@GabZkp: Frame drop van konzolokon is, de ha nem emiatt van probléma, akkor a TV vagy a kapcsolat lehet a ludas. Első körben kapcsold be a Játék módot a TV -n, illetve kapcsolj ki minden egyéb képjavító eljárást. Állítsd be a képet Just scan vagy eredeti módba (a lényeg, hogy natív 1080p -s képet kapj és ne legyen skálázás). Ezekkel sokat tudsz javítani az input lagen. Ha a HDMI kábel gyengébb minőségű, akkor abból is szerezz be egy jobbat.
Egyébként azt nem szanad elfelejteni, hogy nem minden TV jó játékhoz. Néhány modellnél extrém nagy lehet az input lag még akkor is ha mindent kikapcsol az ember.
0
0
0
0
maestro86 avatar
Szeretnék egy ssd venni a Ps4-hez mekkora kapacitást ajánlotok hozza meg esetleg pontos márka is lehet árat nem tudok mondani mert attól függ hogy mekkora lesz sók játék nincs rajta a god of war 4 meg az assassins creed origins. Ezt otthon is meglehet csinálni vagy inkább keresek egy konzolszervizt ha jól tudom szeged vagy kecskemét ami nekem közel van. Köszönöm a válaszokat.
0
0
0
0
💬 1
bukta2 avatar
@maestro86: 500gb alap, attól csak nagyobbat ha tudsz de 500gb az alap attól nem érdemes kißebbet venni pl az új RDR2 is 105gb lesz
0
0
0
0
xymano avatar
Hát ez a Pókember......
Valami iszonyatosan jó játék lett!
Valaki nem tudja véletlenül, hogy a Days Gone ban lesz magyar felirat?
0
0
0
0
💬 3
kmetovics avatar
@xymano: Ha jól tudom lesz.
0
0
0
0
gigazte avatar
@xymano: Amilyen jó bevételt generálnak Magyarországon is a Sony címei, így szerintem a jövőben érkező összes játékuk kap magyar feliratot! Valamikor láttam is egy ilyen interjút.

Manapság ennek követendő példának kéne lennie!
0
0
0
0
gigazte avatar
PS Storeon ~11000 Ft a Detroit: Become Human.
0
0
0
0
💬 5
bukta2 avatar
@gigazte: Film szimulátor x D
Kösz nem
De persze van akinek tetszik biztos
0
0
0
0
gigazte avatar
@bukta2: Ennyit nekem se ér!
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gigazte: Én nem tudom miért aratott az a játék akkora sikert kb párbeszédből meg választásokból áll a játék... azért mondják rá a krikitusok hogy film szimulátor mert kb 5 perc összefüggő játékmenet nincs benne
Értem én hogy a story a lényeg és az jó de akkor is egy "játékról" beszélünk
A quantum brake et tudom felhozni mint hasonló játék
0
0
0
0
Andris18 avatar
@bukta2: Biztos a quantum break csoport tagja 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
@bukta2: Valamiért sokan szeretik az ilyen jellegű játékokat... 😆
0
0
0
0
kmetovics avatar
Tudna írni egy privát üzenetet az, aki már szedte szét többször a ps4-gyét?
Néztem róla vdeókat, h kell szétszedni. Elvileg van a szellőző résznél 4 csavar, amit csillagcsavarhúzóval lehet kiszedni. Na nekem ott csak 2 van és nem tudom sehogy kiszedni a csavart, mert bele se megy a csavarhúző, mert a közepén van egy nagyon kicsi fém.
Max annyira tudom szétszedni, h leszedem a tetején a kisebbik részt. De én a ventillátort akarom megnézni, h mennyire poros, mert még sose lett kitakarítva, pedig már megvan 2 éve.
0
0
0
0
💬 5
Moon_Breaker avatar
@kmetovics: Nem kell szétszedned, fogsz egy kompresszort és kifújod vele a gépet.
0
0
0
0
no avatar
@kmetovics: Ha nincs kompresszorod be mész egy kisebb PC boltba és ki fúják neked 1-2 ezerért
0
0
0
0
kmetovics avatar
@rhPhoto: Köszi a tippet srácok. Sürített levegő is jó hozzá, nem?
0
0
0
0
bukta2 avatar
@kmetovics: Csak ésszel ezzel a kifújással. Ne told rá izomból 😉
0
0
0
0
bukta2 avatar
Na mizu kmeto/giga? Megy a game? Jó lett? Megéri az árát? 😀
0
0
0
0
💬 5
gigazte avatar
@bukta2: Én még nem vettem meg, de ahogy láttam 3-4 ismerősöm már tolta 5-6 órán keresztül ps4-en. Bízok egy jó akcióban, és lecsapok rá! 😃 A RDR 2-ig bőven lesznek játékok, amikkel még elvagyok, szóval most különösebben hiányérzetem sincs!

Esetleg a haveromtól megkérdezem, hogy mennyire jött be a játék neki, és írok róla egy rövid véleményt. Sajnos csak vasárnap, vagy hétfőn tudja kipróbálni, de azt mondta, hogy szinte egész nap nyüstöli, így biztos megfogalmaz majd róla egy pár sort!
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gigazte: értem, köszi! mert néztem a yt-on egy "ajáték első 20 perce" játékmenetet egész pofás akciók vannak benne de így se meg úgyse tud meggyőzni hogy teljes áron megvegyem
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Egyelőre nyüstölöm, szóval még nem mondok teljes véleményt. majd ha már messze járok a játékban, akkor fogok írni róla több szót, de eddig nagyon tetszetős 😃 Szokni kell még a kombókat, mert annyi van mint a nyű(legalábbis most még soknak tűnik, de majd megszokom 😃 ). A hálózási mechanika sokat javult. Legútóbb, ami pókember játék, az az amazing 1.része volt, amivel játszottam. Az is nagyon tetszett. valahogy nekem eddig kimaradt a 2.része, de aqmi késik, nem múlik. Jól megoldottak mindent, benne. Pl. hogy ne limbózzunk neki a falnak, hanem lehet olyat, h 2szer nyomod az X gombot, akkor előrerántja magát póki, meg a "kanyarokat" is jól be lehet venni. Régen játszottam a filmbeli 3. résszel, de az iszonyatos lett, főleg a QTE része. Na az ebben nagyon jó, főleg, h olyankoör lelassul a játék. Meg egyszer félrenyomtam, de utána mindjárt jó gombot nyomtam és azt érzékelte, nem pedig a rosszat.Meg tök klafa, h jó sok ruha van benne, nem pedig max 5 vagy kevesebb és ezeket sem nehéz szerintem "kifarmolni". Egyelőre ennyi 😀
Majd még írok véleményt, ha már messze járok benne.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@kmetovics: Kösz neked is! 😉
0
0
0
0
toopa avatar
@bukta2: Én is tipródtam sokat hogy 24k-t kiadjak-e egy játékért, főleg mert egyáltalán nem vagyok spider-man fan, de azt kell mondjam, nem bántam meg. Azon kaptam megam a tegnapi nap folyamán amikor nem voltam otthon, hogy már azt várom mikor érek haza, mert folytatni akarom a játékot. Ma is megyünk tekerni egyet, és inkább kevesebbet aludtam csak hogy kicsit még tolhassam túrázás előtt a hálóhintát. 😆
0
0
0
0
kmetovics avatar
Legyen már holnap, legyen már holnap!!!!!!! 😃
0
0
0
0
💬 6
bukta2 avatar
@kmetovics: Néztem ma a streameket és úgy határoztam hogy közelsem ér meg 70 eurót... így nem fogom megvenni... majd ha egyszer ilyen 20-25€ lesz...jónak jó de nem ér 70€-t
0
0
0
0
gigazte avatar
@bukta2: Valahogy én se értem ezt a nagy felhajtást. Én valószínűleg karácsonyi leárazáskor fogok lecsapni rá, ha olyan 10k körül lesz az ára! Annál többet én se adnék érte!
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gigazte: Én nagyritkán szoktam játékokat venni. Olyan 3-4 havonta 1-2-őt, szóval ez nekem belefér.
Még idén jön a RDR 2, aztán már mást nem is fogok venni. A tomb Raider, meg a darksiders 3 meg ráér. Na azokra is kíváncsi leszek.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@kmetovics: én ezt nagyon vártam (spider man)-t de nem tudom... néztem ezerrel a streameket nem nagyon fogott meg... :/ maradt a RDR2 abba még reménykedek,hátha jó gamma lesz.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Majd holnap meglátom "élőben" a spidermant 😀
0
0
0
0
gigazte avatar
@kmetovics: Én is így vagyok vele.

Beszállok a sorba, mert a Red Dead Redemption 2 eddig nálam is kihagyhatatlan lesz! 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Szeptemberi PS Plus játékok: God of War 3 Remastered, Destiny 2! Talán az eddigi legerősebb szeptember lesz!
0
0
0
0
💬 1
toopa avatar
@gigazte: Hát ez rohadt jó, már azon voltam hogy megveszem a GoW3-at, de így nem kell, és még a Destiny-t is ki tudom próbálni. Szeptemberben is lesz mivel játszani. 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
amióta a TV s szekrénybe van a PS4 Fat-em azóta brutális hangja lett az enyémnek is és nagyon melegszik is,ki vettem betettem a TV alá de még nem néztem így milyen de valszeg sokkal jobb lesz a helyzet
0
0
0
0
💬 1
CsocseX avatar
@bukta2: Persze, az is simán lehet. Levegőznie kell a gépnek, viszont az előző esetben konkrétan indokolatlanul elkezd majdnem fullon hűteni.
0
0
0
0
RichGames avatar
PS4 PRO Nálatok menyire melegszik? Menyire hangos?
Èrdekesen egy Uncharted 4-nèl a konzolom csendes de egy NBA 2K18-alatt ordit,míg a God of Warnál kb' közepesen ment a venti ès 35.8 Fokos volt a konzol.
0
0
0
0
💬 1
CsocseX avatar
@RichGames: Ezt már én is észrevettem. Valószínűleg nem egyformán vannak optimalizálva a játékok. Bizonyos részletek pl. jobban CPU igényűek, mások inkább a GPU-t terhelik, és esetenként valami mocskosul elkezdhet melegedni, mire válaszként a hűtés bedurvul.

pl. FIFA 18: az egész game csendes, viszont amikor karrier módban tárgyalsz valakivel, és mennek az átvezető videók, akkor aztán jön a szélvihar.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Tyű ez a Red Dead R. 2... meg a Paúkembör odafog verni úgy rendesen!!! Mind2 instant buy lesz!
0
0
0
0
💬 4
xCube avatar
@bukta2: Az RDR2 + Horizon Zero Dawn miatt gondolkodom erősen egy Pro vásárlásán. Annyi a bajom, hogy sajnálnám elpasszolni az első generációs szögletes dobozt.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@xCube: Ps1 re gondolsz? 😃

Ha arra akkor el ne add.
0
0
0
0
xCube avatar
@bukta2: Az is van, de itt a szögletes első generációs PS4 fat -re gondoltam 😃 .
0
0
0
0
bukta2 avatar
@xCube: ja értem 😃
Nekem is még az első gen es fat van, nincs vele bajom, kihúzom vele sztem a köv gen ig. nincs kedvem ezért Pro ra váltani, bár megtehetném de minek... ezzel sincs bajom, kicsit hangos az tény de kibírom 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Lenne egy GOW-os kérdésem.
Ha kijátszottam a játékot(már kijátszottam), akkor fel lehet szedni benne minden gyűjthető cuccot? Mert pl Tyr kincstárában nem találok egy legendás ládát, mert nem tudok már odamenni, mert csak főküldi közben engedett oda. Ha emiatt nem tudom 100%-ékolni, az faxa lesz 😞

Szerk: A PS plusz előfizetést hogy lehet lemondani? Mert most néztem meg az emailom és saját magát meghosszabbította, majd levett 18k-t.
Hát ez röhej. Nem is akartam meghosszabbítani. Vissza lehet azt valahogy mondani, h visszakapjam a pénzem?
0
0
0
0
💬 2
Gyrger72 avatar
@kmetovics: A PlayStation®Plus előfizetésed automatikus megújításának visszavonásához válaszd ki a szolgáltatást a (Beállítások) > [Fiókkezelés] > [Fiókadatok] > [Szolgáltatások listája] lehetőségben, majd válaszd az [Automatikus megújítás deaktiválása] lehetőséget.

Ezen az oldalon találtam.: [LINK]
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Gyrger72: Köszi szépen. De most már szerintem hagyom, mert már levont tőlem 18k-t a pluszra, szóval jah 😞
Majd legközelebb kikapcsolom.
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Tudtok prohoz valamilyen cooling padot ajánlani, vagy valami tipp hogy hogyan lehetne halkabb? Mert némely játékoknál nagyon hangos. A fejhallgatóm (hyperx could stinger) pedig nem játssza le a játék hangját, csak a chatet, pedig rajta van a dobozán hogy ps4 kompatibilis.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció